Stirea cautata nu mai exista in baza noastra de date.

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 12348 12349 Pag. urm. »

Galaxy S6 in Romania

publicat 2015-04-02 04:15:03 (Evenimentul-Zilei)

Totul pentru a trece de Serena Williams! Declaratii razboinice ale numarului 3 WTA dupa meciul cu Sloane Stephens: "Joc fara emotii"

publicat 2015-04-02 04:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Totul pentru a trece de Serena Williams! Declaratii razboinice ale numarului 3 WTA dupa meciul cu Sloane Stephens: Joc fara emotii Simona Halep s-a calificat in semifinalele de la Miami fara a avea prea multe emotii in partida cu Sloane Stephens pe care a invins-o in doua seturi, 6-1, 7-5. Meciul cu Serena Williams va avea loc vineri dimineata, de la ora 4:00. Partida va fi in direct la DolceSport 1 si liveTEXT pe GSP.RO Numarul 3 WTA abia asteapta confruntarea din semifinale impotriva Serenei Williams, jucatoare pe care a reusit sa o invinga categoric la Singapore 6-0, 6-2. ... ...continuare.

VIDEO Imperial! Simona Halep a uimit-o pe Sloane Stephens cu o lovitura in primul set » Americanca a refuzat sa mai alerge dupa minge

VIDEO Imperial! Simona Halep a uimit-o pe Sloane Stephens cu o lovitura in primul set » Americanca a refuzat sa mai alerge dupa minge La scorul de 4-1 in primul set al meciului cu Sloane Stephens, Simona Halep a reusit o lovitura care a scos-o din ritm pe americanca.  Numarul 3 WTA a returnat foarte puternic o minge pe care parea ca nu o mai poate prinde, iar Sloane a refuzat sa mai alerge catre acea minge, fiind sigura ca nu o mai poate ajunge. VEZI VIDEO Simona Halep a cistigat in cele din urma meciul in doua set-uri, scor 6-1, 7-5 si s-a calificat in semifinalele competitiei. ... ...continuare.

Simona Halep s-a calificat in semifinale la Miami Open si o va intalni pe Serena Williams

publicat 2015-04-02 04:00:08 (Mediafax)
Simona Halep s-a calificat in semifinale la Miami Open si o va intalni pe Serena Williams Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 3, a invins-o, joi, cu scorul de 6-1, 7-5, pe americanca Sloane Stephens, locul 45 WTA, si s-a calificat in semifinalele turneului Miami Open, faza in care o va intalni pe Serena Williams, numarul 1 mondial. ...continuare.

Simona Halep INVINGE la Miami si SE CALIFICA in semifinale

publicat 2015-04-02 04:00:02 (Antena3)
Simona Halep INVINGE la Miami si SE CALIFICA in semifinale Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Miami, dupa ce a invins-o pe americanca Sloane Stephens. Daca in primul set, Simona nu a avut nicio problema sa se impuna, lucrurile s-au complicat... ...continuare.

Ce spune Simona Halep despre intalnirea cu Serena Williams

publicat 2015-04-02 03:45:09 (OnlineSport)
Simona Halep o va intalni pe Serena Williams in semifinalele de la Miami Open in ceea ce va fi a cincea confruntare directa a celor doua. Williams conduce 3-1, dar Halep este increzatoare ca poate obtine al doilea sau succes dupa cel din faza grupelor Turneului Campioanelor din Singapore. ...continuare.

Se stie deja ora semifinalei dintre Simona Halep si Serena Williams » Cum arata palmaresul direct

publicat 2015-04-02 03:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Se stie deja ora semifinalei dintre Simona Halep si Serena Williams » Cum arata palmaresul direct Simona Halep s-a impus in fata americancei Sloane Stephens, scor 6-1, 7-5, si s-a calificat in semifinalele turneului de la Miami. Acolo, sportiva noastra o va intilni pe Serena Williams.  Meciul va avea loc vineri dimineata, de la ora 4:00. Partida va fi in direct la DolceSport 1 si liveTEXT pe GSP.RO. Serena Williams si Simona Halep s-au mai intilnit de 5 ori. Romanca s-a impus o singura data, chiar la finalul anului trecut, la Turneul Campioanelor de la Singapore. ... ...continuare.

Simona Halep in semifinale la Miami dupa o demonstratie de forta cu Sloane Stephens

publicat 2015-04-02 03:30:09 (OnlineSport)
Simona Halep s-a impus autoritar in fata americancei Sloane Stephens in ultimul sfert de finala programat la Miami Open. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12348 12349 Pag. urmatoare »

© Copyright 2000-2015 iStorm. Toate drepturile rezervate.