e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Fetita romanca, salvata dintr-o padure dupa 18 ore. Micuta a fost gasita de un caine al salvamontistilor

publicat 2015-08-29 23:45:16 (Romania-TV)
Fetita romanca, salvata dintr-o padure dupa 18 ore. Micuta a fost gasita de un caine al salvamontistilor O fetita romanca de doi ani si jumatate a fost gasita teafara intr-o padure din Italia, la 18 ore dupa ce disparuse. Sute de oameni au cautat-o, si de fericire ca au gasit-o in viata, au tras clopotele la bisericile din oras. ...continuare.

Simona Halep si Horia Tecau fac echipa de dublu mixt la US Open

publicat 2015-08-29 23:45:15 (OnlineSport)
Simona Halep si Horia Tecau vor face pereche in turneul de dublu mixt la US Open, ultima competitie de Mare Slem a sezonului. ...continuare.

Horoscop arboricol: Tu ce copac esti?

publicat 2015-08-29 23:45:15 (Realitatea-TV)
Horoscop arboricol: Tu ce copac esti? Astrologia conventionala este formata din semne ce reprezinta animale mai mult sau mai putin fioroase. Va prezentam o varianta "vegetala" a horoscopului. Afla ce copac esti, potrivit zodiacului arboricol. ...continuare.

Mutarea inspirata a lui Mircea Rednic: "Ne-a ajutat sa echilibram jocul"

publicat 2015-08-29 23:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo a smuls un egal cu Pandurii, scor 2-2, egalînd în prelungirile partidei. Mircea Rednic a explicat unde s-a decis partida. ”Un 2-2 echitabil. Au fost ocazii mari de ambele parti. Pandurii au jucat bine, au controlat primele 15 minute din meci. Am reusit însa sa echilibram jocul dupa ce l-am schimbat pe Nedelcearu”, a explicat Mircea Rednic la DolceSport. ... ...continuare.

REZULTATE LIGA 1: Dinamo, remiza cu Pandurii, Poli - victorie cu Chaijna. CLASAMENT

publicat 2015-08-29 23:30:21 (Romania-TV)
REZULTATE LIGA 1: Dinamo,  remiza cu Pandurii, Poli - victorie cu Chaijna. CLASAMENT Pandurii s-a impus cu 2-1 in fata celor de la Dinamo, dupa ce bucurestenii au condus la pauza. Intr-un alt meci, Formatia ACS Poli Timisoara a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (0-0), echipa Concordia Chiajna, intr-un meci din etapa a IX-a a Ligii I. ...continuare.

Mircea Rednic, fericit dupa punctul obtinut in extremis cu Pandurii

publicat 2015-08-29 23:30:20 (OnlineSport)
Antrenorul lui Dinamo, Mircea Rednic, s-a declarat fericit dupa ce formatia sa a scapat in extremis de prima infrangere a sezonului. ...continuare.

Edi Iordanescu acuza arbitrajul: "Nu ne putem lupta si cu arbitrii"

Edi Iordanescu, antrenorul celor de la Pandurii, acuza greselile de arbitraj comise impotriva echipei sale la partida cu Dinamo, meci incheiat la egalitate cu 2-2. ...continuare.

Ungaria a facut anuntul: ce se intampla cu gardul de la frontiera cu Serbia

publicat 2015-08-29 23:30:20 (Realitatea-TV)
Ungaria a facut anuntul: ce se intampla cu gardul de la frontiera cu Serbia Prima faza de constructie a barierei de sarma ghimpata de-a lungul frontierei cu Serbia a fost incheiata, a anuntat sambata Ministerul Apararii de la Budapesta, informeaza MTI. ...continuare.

Cei 12 romani retinuti in Ungaria au fost ARESTAȚI PREVENTIV. Ce spune MAE

publicat 2015-08-29 23:30:19 (Libertatea)
Cei 12 cetateni romani retinuti pentru trafic de persoane, in Ungaria, pe data de 26 august 2015 au... ...continuare.

Rezultate din etapa a IX-a a Ligii I

publicat 2015-08-29 23:30:19 (Mediafax)
Rezultate din etapa a IX-a a Ligii I Rezultate inregistrate in partidele disputate, vineri si sambata, in etapa a IX-a a Ligii I, programul celorlalte meciuri si clasamentul competitiei: ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11807 11808 Pag. urmatoare »

© Copyright 2000-2015 iStorm. Toate drepturile rezervate.