publicat 2015-04-02 05:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Un trauler rusesc s-a scufundat in Marea Ohotsk. Zeci de marinari au murit O nava ruseasca de tip trauler s-a scufundat in zona peninsulei Kamceatka, autoritatile confirmand pana in zorii zilei moartea a 43 din cei peste 130 de membri ai echipajului. ...continuare.

Doi jurnalisti au distrus o emisiune de radio IN DIRECT! In fiecare miercuri, asa cum v-am obisnuit, aducem cate o vedeta pe care o luam la intrebari directe. De aproape o luna au trecut prin studio Andreea Balan, Iulia Albu, Dorian Popa, iar ieri a venit randul Alinei Eremia, care a anuntat cu cateva ore inainte de transmisiune ca intampina probleme medicale, motiv pentru care a fost nevoita sa amane intalnirea. ...continuare.

publicat 2015-04-02 05:00:10 (Realitatea-TV)
Horoscop zilnic 2 aprilie. Ce zodii atrag azi bani Horoscop zilnic 2 aprilie. Pestii, Varsatorii si alte cateva semne ale zodiacului au azi sansa sa isi suplimenteze veniturile. Cativa dintre "reprezentantii" acestor zodii se pot chiar imbogati azi. ...continuare.

Simona Halep s-a calificat in semifinale la Miami Open si o va intalni pe Serena Williams. Halep: Nu am nimic de pierdut

publicat 2015-04-02 04:30:11 (Mediafax)
Simona Halep s-a calificat in semifinale la Miami Open si o va intalni pe Serena Williams. Halep: Nu am nimic de pierdut Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 3, a invins-o, joi, cu scorul de 6-1, 7-5, pe americanca Sloane Stephens, locul 45 WTA, si s-a calificat in semifinalele turneului Miami Open, faza in care o va intalni pe Serena Williams, numarul 1 mondial. ...continuare.

Galaxy S6 in Romania

publicat 2015-04-02 04:15:03 (Evenimentul-Zilei)

Totul pentru a trece de Serena Williams! Declaratii razboinice ale numarului 3 WTA dupa meciul cu Sloane Stephens: "Joc fara emotii"

publicat 2015-04-02 04:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Totul pentru a trece de Serena Williams! Declaratii razboinice ale numarului 3 WTA dupa meciul cu Sloane Stephens: Joc fara emotii Simona Halep s-a calificat in semifinalele de la Miami fara a avea prea multe emotii in partida cu Sloane Stephens pe care a invins-o in doua seturi, 6-1, 7-5. Meciul cu Serena Williams va avea loc vineri dimineata, de la ora 4:00. Partida va fi in direct la DolceSport 1 si liveTEXT pe GSP.RO Numarul 3 WTA abia asteapta confruntarea din semifinale impotriva Serenei Williams, jucatoare pe care a reusit sa o invinga categoric la Singapore 6-0, 6-2. ... ...continuare.

VIDEO Imperial! Simona Halep a uimit-o pe Sloane Stephens cu o lovitura in primul set » Americanca a refuzat sa mai alerge dupa minge

VIDEO Imperial! Simona Halep a uimit-o pe Sloane Stephens cu o lovitura in primul set » Americanca a refuzat sa mai alerge dupa minge La scorul de 4-1 in primul set al meciului cu Sloane Stephens, Simona Halep a reusit o lovitura care a scos-o din ritm pe americanca.  Numarul 3 WTA a returnat foarte puternic o minge pe care parea ca nu o mai poate prinde, iar Sloane a refuzat sa mai alerge catre acea minge, fiind sigura ca nu o mai poate ajunge. VEZI VIDEO Simona Halep a cistigat in cele din urma meciul in doua set-uri, scor 6-1, 7-5 si s-a calificat in semifinalele competitiei. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12348 12349 Pag. urmatoare »

© Copyright 2000-2015 iStorm. Toate drepturile rezervate.