publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Alexe: "Fotbalul nu te iarta"

publicat 2014-10-31 23:15:27 (OnlineSport)
Marius Alexe, atacantul lui Dinamo, a declarat ca infrangerea cu Steaua este un severa si a venit pe fondul unui joc din partea formatiei sale mai ales in prima repriza. ...continuare.

Gilca: "Un scor la care nu m-am asteptat"

Costel Gilca nu s-a asteptat la victoria cu 3-0 in fata rivalei Dinamo, mai ales dupa o prima repriza in care tehnicianul stelist spune ca mijlocasii sai nu au reusit sa desfaca apararea dinamovista. ...continuare.

Keseru: "Scorul este putin sever"

Claudiu Keseru, atacantul Stelei in meciul cu Dinamo, a marcat un gol in victoria scor 3-0 obtinuta de campioana Romaniei, vineri seara, in derby-ul campionatului cu rivala din Stefan cel Mare. ...continuare.

Flavius Stoican stie unde a pierdut Dinamo derby-ul » "La 2-0 am stiut ca s-a terminat! Felicit Steaua"

publicat 2014-10-31 23:15:26 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo a pierdut cu 3-0 derby-ul cu Steaua si nu a mai cistigat de 10 meciuri in fata rivalei, dar Flavius Stoican este increzator ca dinamovistii vor cistiga curind un derby si cere rabdare. "Steaua are jucatori foarte buni, cu experienta si multe jocuri la activ. Noi am jucat bine, am avut ocazii, dar ne-a lipsit sansa. Au marcat un gol in finalul reprizei, din faza fixa, pentru ca au jucatori inalti. ... ...continuare.

VOCEA ROMANIEI. MOGA s-a TRADAT! CUM isi PACALESTE SPECTATORII la CONCERTE!

publicat 2014-10-31 23:15:26 (Libertatea)
Juratul de la emisiunea-concurs transmisa de Pro TV s-a dat de gol. In timpul antrenamentelor pe... ...continuare.

Top 5 jucarii erotice pentru incepatori

Sa aduci jucarii de la sex shop in dormitorul conjugal poate fi o provocare. pe de alta parte,... ...continuare.

Costel Galca, surprins de dinamovisti: "Nu ma gindeam la 3-0, pentru ca au facut un meci foarte bun"

publicat 2014-10-31 23:15:25 (Gazeta-Sporturilor)
Costel Galca, antrenorul Stelei, a vorbit despre succesul echipei sale in Derby de Romania, 3-0 cu Dinamo."Era un meci foarte important pentru mine. Am intrat in jocul lor in prima repriza, dar in partea a doua am reusit sa fructificam ocaziile pe care ni le-am facut. Nu ma gindeam la 3-0, pentru ca Dinamo a facut un meci foarte bun.Ma bucur mult pentru rezultat, pentru ca n-am avut un meci usor. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12800 12801 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale voce manta covasna johan dium marturii admitere inm large locui cfr calatori idiotu judetul iasi champions league travel turism chisturi stagiu cartoful liviu luca neacsu loredana moise energia fete mara taza investiti corset iulie compa jurnalul national hernia stirile pro tv topoloveni apa canal gasca find cani jucator lorena menghia paradisul huligan semnatura laptelui laura bush palat muneca cruz azul petroliera dinel maramures

© Copyright 2000-2014 iStorm. Toate drepturile rezervate.