CEL MAI MARE seism din Romania din ultimii ani - Ce trebuie sa faci in caz de CUTREMUR. Sfaturile pentru populatie date de Raed Arafat

publicat 2014-11-22 23:00:20 (Mediafax)
CEL MAI MARE seism din Romania din ultimii ani - Ce trebuie sa faci in caz de CUTREMUR. Sfaturile pentru populatie date de Raed Arafat Dincolo de consolidarea cladirilor, este necesar ca mobila si aparatura din interiorul acestora sa fie bine fixate, iar populatia sa aiba provizii pentru minimum trei zile, explica secretarul de stat din MAI Raed Arafat. ...continuare.

Lionel Messi, cel mai bun marcator din istoria Primerei Division

publicat 2014-11-22 23:00:20 (OnlineSport)
Lionel Messi a devenit, sambata, cel mai bun marcator din intreaga istorie a campionatului spaniol Primera Division dupa ce a reusit un hattrick in partida cu FC Sevilla. ...continuare.

Andrei Prepelita la meciul 300 in Liga 1

Mijlocasul stelist Andrei Prepelita a jucat, sambata seara, meciul cu numarul 300 in prima liga. Iata mai jos ce a declarat acesta in legatura cu cifra rotunda atinsa. ...continuare.

VIDEO » Barcelona invinge Sevilla si Lionel Messi devine cel mai bun marcator din istoria campionatul Spaniei

publicat 2014-11-22 23:00:19 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO » Barcelona invinge Sevilla si Lionel Messi devine cel mai bun marcator din istoria campionatul Spaniei Lionel Messi a inscris trei goluri in victoria Barcelonei in fata Sevillei, scor 5-1, si a devenit cel mai bun marcator din istoria La Liga. Leo Messi a marcat primul gol al meciului in minutul 21, din lovitura libera si a stabili scorul pauzei, 1-0. In a doua repriza, Sevilla a egalat prin autogolul lui Jordi Alba, din minutul 47. Dupa doua minute, Neymar a adus din nou pe Barcelona in avantaj, iar Rakitici a marcat impotriva fostei echipe si a dus scorul la 3-1. ... ...continuare.

Analiza la cald » Costel Galca explica de ce Steaua n-a reusit sa marcheze in prima repriza

Analiza la cald » Costel Galca explica de ce Steaua n-a reusit sa marcheze in prima repriza Steaua a cistigat cu 2-0 meciul cu FC Brasov, iar Costel Galca este multumit de jocul elevilor sai. "Sint fericit ca am cistigat. Ma asteptam la un meci greu. Ne-a fost greu in prima repriza sa desfacem apararea lor. Dupa ce am marcat primul gol, am avut mai multe ocazii. Baietii au stiut ca trebuie sa marcheze. Se vede ca am avut multi jucatori la echipele nationale. Jucatorii au acuzat oboseala. S-a vazut ca jucatorii nu aveau prospetime. ... ...continuare.

PETRECERE la locuinta SOȚILOR Iohannis din municipiul Sibiu. CINE sunt cei INVITAȚI

publicat 2014-11-22 23:00:19 (Libertatea)
Presedintele ales, Klaus Iohannis, a organizat o petrecre restransa in locuinta sa de la Sibiu... ...continuare.

RUGBY. Romania - Canada, 18-9. "Stejarii" au incheiat anul cu o victorie

publicat 2014-11-22 23:00:03 (Evenimentul-Zilei)
RUGBY. Romania - Canada, 18-9. Stejarii au incheiat anul cu o victorie Nationala de rugby a Romaniei a castigat, astazi, la Bucuresti, partida de verificare disputata impotriva primei reprezentative a Canadei, scor 18-9. ...continuare.

Alexandra Stan s-a facut de rusine pe covorul rosu! "De mult nu am vazut o combinatie mai proasta!"

publicat 2014-11-22 23:00:02 (CanCan)
Alexandra Stan s-a facut de rusine pe covorul rosu! De mult nu am vazut o combinatie mai proasta!  Nimic n-a mai fost la fel in viata Alexandrei Stan, in ultima perioada! Dupa necazurile cu fostul iubit, nici cariera nu i-a mai mers deloc bine… ...continuare.

Florin Ristei a devenit o diva sensibila si foarte talentata! Ghicesti in ce artista celebra s-a transformat?

publicat 2014-11-22 23:00:01 (Antena-1)
Florin Ristei a devenit o diva sensibila si foarte talentata! Ghicesti in ce artista celebra s-a transformat? Sensibila, calda, stralucitoare, cu o voce pe care nu ai cum sa o confunzi, Gloria Estefan a fost personajul lui Florin Ristei in a 11-a editie a show-ului "Te cunosc de undeva". ...continuare.

Un personaj extrem de dificil, pe care nu il poate interpreta oricine! Anda Adam a devenit Sia

Un personaj extrem de dificil, pe care nu il poate interpreta oricine! Anda Adam a devenit Sia Ruleta transformarilor a vrut sa scoata din superba Anda Adam tot ce este mai bun, asa ca i-a oferit o artista controversata, cu o voce foarte puternica, dificil de imitat: Sia. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12973 12974 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

lupte alstom zidari julia roberts curs fetesti nick radoi rugbyst bacau beclean antonia apartame kombat asigurari vidraru fete discrimina neti sandu beneficii electrocutati nuda spitalul de urgenta golgheter stiri mondene calarasi supercom bistrita nasaud barlad cristi din banat angela merkel harghita alab disaster drumuri si poduri targu ocna redactor iulie natural meteorologie amanta lui guta diana aliodor luna damaschin indonezia sapphire a cedat psihic cei doi asigurarile rca mascati

© Copyright 2000-2014 iStorm. Toate drepturile rezervate.