Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tragedie fara margini! Un consilier local si-a impuscat accidental finul direct in inima. Doi copii isi plang acum tatal

publicat 2017-10-27 20:15:02 (CanCan)
Tragedie fara margini! Un consilier local si-a impuscat accidental finul direct in inima. Doi copii isi plang acum tatal Un accident nefericit petrecut in timpul unei partide de vanatoare a bagat in mormant un om, iar doi copii au ramas orfani de tata. Cel care l-a ucis pe barbatul de 43 de ani din judetul Bihor e chiar nasul sau. Florian Malita e consilier local in comuna Magesti. Politistii au deschis un dosar penal in acest caz.Florian Malita, un consilier local din judetul Bihor, a iesit legal la vanatoare, impreuna cu alte trei persoane. La un moment dat, in timpul partidei, vanatorii s-au imprasiat pentru... ...continuare.

Hoti prinsi dupa ce politia a blocat strada

publicat 2017-10-27 13:00:08 (Romania-TV)
Hoti prinsi dupa ce politia a blocat strada Caz incredibil in Bihor. Patru hoti, care au dat nu mai putin de noua spargeri in aceasta luna in judetul Timis, au fost prinsi dupa o urmarire in trafic. Mai mult politistii au blocat strada cu un TIR ca hotii sa nu scape. Ultima lovitura a hotilor a fost un jaf armat la un cazinou din Timisoara. ...continuare.

Christian Sabbagh a fost atacat in Bihor, in timpul unei filmari. Un clan de romi i-a distrus masina cu bolovani

publicat 2017-10-27 08:30:23 (Libertatea)
Christian Sabbagh a fost atacat in Bihor, in timpul unei filmari. Un clan de romi i-a distrus masina cu bolovani Christian Sabbagh a fost atacat in Tileagd, judetul Bihor, in timp ce filma un reportaj despre furturile de produse petroliere din trenurile din gari. Mai multi romi s-au napustit asupra echipei de jurnalisti si au distrus cu bolovani masina acestora. In urma agresiunii, Sabbagh a depus o plangere la Politie. Jurnalistul Christian Sabbagh se afla […] Post-ul Christian Sabbagh a fost atacat in Bihor, in timpul unei filmari. Un clan de romi i-a distrus masina cu bolovani apare prima data... ...continuare.

Un tata din Bihor a prins un pedofil care incerca sa ii "seduca" fiul

publicat 2017-10-26 15:15:06 (ProTV)
Un bihorean de 35 de ani a fost arestat sub acuzatia de pedofilie, fiind prins de tatal unui baiat de 12 ani . ...continuare.

Un barbat a fost arestat dupa ce a trimis o cerere de prietenie pe Facebook unui copil de 12 ani. Ce s-a intamplat este infiorator

publicat 2017-10-25 17:30:02 (Antena3)
Un barbat a fost arestat dupa ce a trimis o cerere de prietenie pe Facebook unui copil de 12 ani. Ce s-a intamplat este infiorator Un barbat in varsta de 35 ani din Bihor a fost arestat, fiind acuzat ca abordat un baiat de 12 ani pe retelele de socializare si i-a propus sa intretina relatii sexuale. Cererea de... ...continuare.

Barbat, arestat pentru ca a abordat un baiat de 12 ani pentru a intretine cu el relatii sexuale

publicat 2017-10-25 16:00:07 (Romania-TV)
Barbat, arestat pentru ca a abordat un baiat de 12 ani pentru a intretine cu el relatii sexuale Un barbat de 35 de ani din judetul Bihor a fost arestat, fiind acuzat ca abordat un baiat de 12 ani pe retelele de socializare si i-a propus sa intretina relatii sexuale, trimitandu-i filmulete explicite cu scene sexuale. Cererea de prietenie trimisa de barbat minorului a fost vazuta de tatal baiatului care a preluat comunicarea cu suspectul si apoi a anuntat autoritatile. ...continuare.

Accident grav intre un microbuz si un autotren, un mort si cinci raniti

publicat 2017-10-25 08:45:07 (Romania-TV)
Accident grav intre un microbuz si un autotren, un mort si cinci raniti O femeie a murit si alte cinci persoane au fost ranite, dintre care doua grav, in urma unui accident rutier produs in noaptea de marti spre miercuri pe soseaua Borsului, intre localitatea Santion si municipiul Oradea, in care au fost implicate un autotren inmatriculat in Polonia si un microbuz, potrivit Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Bihor. ...continuare.

Accident grav in Bihor! O femeie a murit si alte cinci persoane au fost ranite

publicat 2017-10-25 08:45:01 (Antena3)
Accident grav in Bihor! O femeie a murit si alte cinci persoane au fost ranite O femeie a murit si alte cinci persoane au fost ranite, dintre care doua grav, in urma unui accident rutier produs in noaptea de marti spre miercuri pe soseaua Borsului, intre localitatea... ...continuare.

Accident crunt intre un TIR si un microbuz cu pasageri

publicat 2017-10-25 07:30:09 (Realitatea-TV)
Accident crunt intre un TIR si un microbuz cu pasageri Un mort si cinci raniti, dintre care trei in stare foarte grava, este bilantul unui accident produs aseara pe soseaua Borsului, in judetul Bihor, intre Oradea si Santion.Toate victimele erau pasageri intr-un microbuz. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA