Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Zeci de case si strazi inundate pe litoral. Statiunea Mamaia, cea mai afectata/ Ambulanta blocata de viitura, in Tulcea/ Trafic oprit pe DN22/ Codul galben de ploi, prelungit | FOTO, VIDEO

publicat 2017-07-28 15:45:30 (Ziarul-Financiar)
Zeci de case si strazi inundate pe litoral. Statiunea Mamaia, cea mai afectata/ Ambulanta blocata de viitura, in Tulcea/ Trafic oprit pe DN22/ Codul galben de ploi, prelungit | FOTO, VIDEO Zeci de case si strazi au fost inundate in urma ploilor care au cazut in ultimele 24 de ore in judetul Constanta. Pompierii intervin in mai multe localitati de pe litoral, cele mai multe sesizari venind din statiunea Mamaia. De asemenea, au fost chemati si la o gradinita inundata, din Constanta, in care se aflau copii. Viituri au fost si in Tulcea.Autoritatile din judetul Tulcea anunta ca de o parte a viiturii formate intre Frecatei si Telita, a ramas blocata o ambulanta cu un pacient.... ...continuare.

Viitura din Tulcea a blocat o AMBULANȚA cu pacient

publicat 2017-07-28 14:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Viitura din Tulcea a blocat o AMBULANȚA cu pacient Dupa cum am mai anuntat, judetul Constanta este sub ape. La Tulcea, viitura a blocat un drum, iar o ambulanta care transporta un pacient in varsta de 81 de ani, asteapta deblocarea drumului. ...continuare.

Inundatiile fac ravagii in judetul Tulcea! O duba a fost luata de viitura - VIDEO

publicat 2017-07-28 12:15:01 (Antena3)
Inundatiile fac ravagii in judetul Tulcea! O duba a fost luata de viitura - VIDEO O duba a fost luata de o viitura în judetul Tulcea, la intersectia DN22 cu un drum judetean, unde soseaua este inundata, iar la fata locului intervin doua autospeciale ale ISU, potrivit... ...continuare.

Drum national inundat. Autoturismele nu mai pot circula

publicat 2017-07-28 10:30:25 (Romania-TV)
Drum national inundat. Autoturismele nu mai pot circula DN22 Tulcea-Galati este inundat in zona Telita, la intersectia cu un drum judetean, in urma unei ploi torentiale, iar autoturismele nu pot circula, ci doar autovehiculele de dimensiuni mari. In zona intervin doua utilaje. ...continuare.

Tulcea a fost inghitita de apa noaptea trecuta.O ploaie torentiala de cateva minute a inundat orasul si a blocat traficul

publicat 2017-07-28 07:45:10 (ProTV)
Tulcea a fost inghitita de apa noaptea trecuta.O ploaie torentiala de cateva minute a inundat orasul si a blocat traficul Pentru oameni a fost o adevarata aventura sa traverseze strazile localitatii. In doar 15 minute, timp in care a plouat torential, strazile din Tulcea au fost inundate de puhoaiele de apa. ...continuare.

Vremea rea a facut ravagii in Sud-Estul tarii. Mai multe orase, sub ape

publicat 2017-07-28 07:30:08 (Realitatea-TV)
Vremea rea a facut ravagii in Sud-Estul tarii. Mai multe orase, sub ape Vremea rea a facut, din nou, dezastru, in sud-estul tarii. La Galati, strazile s-au inundat si traficul a fost dat peste cap dupa o ploaie care a durat doar cateva zeci de minute. In Braila si in Tulcea a cazut grindina cat nuca. ...continuare.

Imagini APOCALIPTICE! Furtuna a facut RAVAGII in Tulcea - VIDEO

publicat 2017-07-28 06:15:07 (Click)
Imagini APOCALIPTICE! Furtuna a facut RAVAGII in Tulcea - VIDEO Mai multe localitati din judetul Tulcea sunt sub avertizare cod portocaliu de furtuna si ploi torentiale! Potopul deja a inceput, ba mai mult, a cazut si grindina! Bolovanii de gheata mari cat nucile au facut prapad in comuna Victoria, potrivit Prima TV. Citeste mai departe... ...continuare.

Vijelie puternica in Tulcea. O ploaie cu grindina cat oul a facut ravagii - VIDEO

publicat 2017-07-27 22:45:02 (Antena3)
Vijelie puternica in Tulcea. O ploaie cu grindina cat oul a facut ravagii - VIDEO Imagini incredibile au fost filmate în timpul unei furtuni produse, joi, în judetul Tulcea. Furtuna a luat prin surprindere mai multe persoane, iar imaginile au devenit virale. O ploaie cu grindina... ...continuare.

ALERTA METEO: COD PORTOCALIU de fenomene VIOLENTE

publicat 2017-07-27 14:00:08 (Evenimentul-Zilei)
ALERTA METEO: COD PORTOCALIU de fenomene VIOLENTE ANM a lansat o avertizare valabila pentru astazi, in judetul Tulcea, pana la ora 14:25, anuntand fenomene periculoase, averse si vijelii. ...continuare.

O noua ATENTIONARE METEO! Ploi si instabilitate atmosferica accentuata. HARTA zonelor afectate

publicat 2017-07-27 12:15:02 (Antena-1)
O noua ATENTIONARE METEO! Ploi si instabilitate atmosferica accentuata. HARTA zonelor afectate Meteorologii au emis o avertizare cod galben de ploi si instabilitate atmosferica accentuata, de joi de la pranz pana vineri, la ora 12.00, pentru judetele Calarasi, Ialomita, Braila, Galati, Constanta, Tulcea. ...continuare.