Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Petrolul Ploiesti - FC Botosani, scor 2-1, in Liga I

publicat 2015-08-14 23:30:38 (Mediafax)
Petrolul Ploiesti - FC Botosani, scor 2-1, in Liga I Formatia Petrolul Ploiesti a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (0-0), echipa FC Botosani, in primul meci al etapei a VII-a a Ligii I, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Petrolul Ploiesti invinge FC Botosani, in primul meci al etapei a VII-a

publicat 2015-08-14 23:30:02 (Antena3)
Petrolul Ploiesti invinge FC Botosani, in primul meci al etapei a VII-a Formatia Petrolul Ploiesti a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (0-0), echipa FC Botosani, in primul meci al etapei a VII-a a Ligii I, transmite corespondentul MEDIAFAX. Golurile au fost... ...continuare.

JAF la o bijuterie din Ploiesti

publicat 2015-08-13 14:15:19 (Romania-TV)
JAF la o bijuterie din Ploiesti Urmarire ca-n filme in centrul orasului Ploiesti. Un hot a fost surprins de politisti chiar in timp ce jefuia un magazin de bijuterii. ...continuare.

Accident cu SASE VICTIME pe DN1, la intrarea in Ploiesti FOTO

publicat 2015-08-12 12:45:22 (Romania-TV)
Accident cu SASE VICTIME pe DN1, la intrarea in Ploiesti FOTO Un accident rutier grav s-a petrecut, miercuri, pe DN1, la intrare in orasul Ploiesti. Trei persoane au ramas intre fiarele contorsionate ale autoturismelor implicate. Un elicopter SMURD a fost solicitat pentru a transporta o femeie grav ranita. ...continuare.

Accident grav pe DN1, la iesirea din Ploiesti. Sase persoane au fost ranite dupa ce o masina a ajuns pe contrasens

publicat 2015-08-12 12:30:22 (ProTV)
Accident grav pe DN1, la iesirea din Ploiesti. Sase persoane au fost ranite dupa ce o masina a ajuns pe contrasens Un grav accident de circulatie s-a petrecut miercuri pe DN1, la iesirea din Ploiesti, in urma caruia sase persoane au fost grav ranite. ...continuare.

Ce-au descoperit politistii din Ploiesti la un barbat ce reclama un furt - fara cuvinte!

publicat 2015-08-12 08:30:23 (Realitatea-TV)
Ce-au descoperit politistii din Ploiesti la un barbat ce reclama un furt -  fara cuvinte! Duminica dupa amiaza un apel prin 112 anunta ca un barbat este cazut si inconstient pe strada Lebedei din Ploiesti. La fata locului s-au deplasat atat oamenii legii cat si un echipaj al Ambulantei, insa ce au descoperit i-a lasat fara cuvinte. ...continuare.

BERD vrea sa aduca investitori din Taiwan in Romania si alte tari in care activeaza

publicat 2015-08-12 00:00:02 (Bursa)
BERD va incerca sa convinga companiile din Taiwan sa investeasca in Romania, in cadrul unui forum programat pentru inceputul lunii septembrie, in cadrul caruia vor fi prezentate oportunitatile de afaceri din mai multe tari in care activeaza institutia financiara. ...continuare.

'Un kilometru din autostrada Bucuresti-Ploiesti - 8,6 milioane de euro'

publicat 2015-08-12 00:00:02 (Bursa)
'Un kilometru din autostrada Bucuresti-Ploiesti - 8,6 milioane de euro' Compania Nationala de Autostrazi (CNADNR) a anuntat ca in ultima perioada au aparut informatii eronate cum ca un km al autostrazii Bucuresti - Ploiesti costa 17 milioane de euro. Compania a precizat, intr-un comunicat, ca valoarea pe km a autostrazii este de 8.653.160,21 euro (suma calculata ca medie ponderata). Potrivit CNADNR, contractul de executie pentru autostrada Bucuresti - Ploiesti a fost semnat inca din anul 2007 cu Asocierea Impresa Pizzarotti C SpA - Tirrena Scavi SpA, la o valoare... ...continuare.

Liga 1. CFR Cluj - Petrolul Ploiesti. Lopez s-a facut remarcat

publicat 2015-08-11 23:45:27 (Realitatea-TV)
Liga 1. CFR Cluj - Petrolul Ploiesti. Lopez s-a facut remarcat Echipa CFR Cluj a invins pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (0-0), formatia Petrolul Ploiesti, intr-o partida din cadrul etapei a 6-a a Ligii I de fotbal, disputata marti seara. ...continuare.

CFR Cluj - Petrolul Ploiesti, scor 1-0, in Liga I

publicat 2015-08-11 21:45:15 (Mediafax)
CFR Cluj - Petrolul Ploiesti, scor 1-0, in Liga I Echipa CFR Cluj a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (0-0), formatia Petrolul Ploiesti, intr-un meci din etapa a VI-a a Ligii I. ...continuare.