Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Administratorul Tehnologica Radion, retinut intr-un dosar de evaziune fiscala de 100 milioane euro

publicat 2014-08-18 23:30:31 (Ziarul-Financiar)
Administratorul Tehnologica Radion, retinut intr-un dosar de evaziune fiscala de 100 milioane euro Administratorul societatii Tehnologica Radion Bucuresti a fost retinut, luni, alaturi de o alta persoana, intr-un dosar de evaziune fiscala si spalare de bani cu un prejudiciu de peste o suta de milioane de euro, de catre Parchetul Curtii de Apel Ploiesti, transmite corespondentul MEDIAFAX. Potrivit unui comunicat transmis, luni seara, de Parchetul Curtii de Apel Ploiesti, mai multe persoane au fost duse la audieri, luni, la sediul Parchetului, fiind cercetate pentru evaziune fiscala si... ...continuare.

Ploiesti: Barbatul acuzat ca si-a ucis sotia cu mai multe lovituri de cutit, arestat preventiv

publicat 2014-08-18 19:45:03 (Antena3)
Ploiesti: Barbatul acuzat ca si-a ucis sotia cu mai multe lovituri de cutit, arestat preventiv Barbatul acuzat ca si-a ucis sotia cu mai multe lovituri de cutit, trupul acesteia fiind gasit luni dimineata pe o strada din Ploiesti, a fost arestat preventiv de Tribunalul Prahova, scrie... ...continuare.

Femeie ucisa in strada, la Ploiesti, de sotul gelos. Agresorul a fost retinut

publicat 2014-08-18 17:15:02 (Antena3)
O femeie in varsta de 31 de ani a fost gasita moarta, luni dimineata, pe o strada din Ploiesti, avand mai multe lovituri de cutit in gat si in piept, iar sotul acesteia, care este principalul suspect in... ...continuare.

Mutu la nationala - pagina de Facebook care vrea convocarea "Briliantului"

publicat 2014-08-18 14:45:32 (Libertatea)
Mutu la nationala - pagina de Facebook care vrea convocarea Briliantului Adrian Mutu a avut evolutii excelente pentru Petrolul Ploiesti in acest debut de sezon, insa selectionerul Victor Piturca nu pare sa fie impresionat de jocul experimentatului atacant roman. ...continuare.

Crima macabra, in Ploiesti! O femeie a fost ucisa cu mai multe lovituri de cutit, in plina strada

publicat 2014-08-18 13:45:03 (CanCan)
Crima macabra, in Ploiesti! O femeie a fost ucisa cu mai multe lovituri de cutit, in plina strada O femeie in varsta de 31 de ani a fost gasita moarta, luni dimineata, pe o strada din Ploiesti. Aceasta avea mai multe lovituri de cutit in gat si in piept, iar sotul acesteia este principalul suspect. ...continuare.

CRIMA in plina strada! O femeie a fost ucisa de sot

publicat 2014-08-18 11:00:40 (Realitatea-TV)
CRIMA in plina strada! O femeie a fost ucisa de sot Imagini de cosmar in aceasta dimineata pe o strada din Ploiesti. O tanara a fost descoperita moarta pe o strada din Ploiesti. Ranile multiple erau vizibile. Un apel la 112 anunta o adevarata tragedie. O femeie plina de rani a fost descoperita pe strada Eremia Grigorescu. Tanara, in varsta de 31 de ani nu a mai putut fi salvata, scrie observatorulph.ro.  "A fost gasita decedata cu multiple plagi la nivel cervical si toracic", a declarat Madalin Ipatie, directorul adjunct al Serviciului de... ...continuare.

CRIMA oribila in Ploiesti. O tanara a fost ucisa cu sange rece de sotul ei, in fata casei parintesti

publicat 2014-08-18 10:30:32 (Romania-TV)
CRIMA oribila in Ploiesti. O tanara a fost ucisa cu sange rece de sotul ei, in fata casei parintesti O femeie in varsta de 30 de ani din Ploiesti a fost ucisa cu sange rece de sotul ei in fata casei parintilor ei. O ambhulanta a ajuns iemdiat la fata locului, insa din pacate medicii de la ambulanta nu au mai putut decat sa constate decesul. Cei doi au impreuna doi copii. Potrivit , crima s-a produs pe fondul unei gelozii. ...continuare.

Mutu, aproape de o revenire senzationala in Italia! Petrolul Ploiesti a cerut o avere pe el!

publicat 2014-08-17 16:45:24 (Libertatea)
Mutu, aproape de o revenire senzationala in Italia! Petrolul Ploiesti a cerut o avere pe el! Italienii anunta ca Adrian Mutu, vedeta echipei Petrolul Ploiesti, a fost la un pas sa revina la Fiorentina, guparea din strainatate la care s-a simtit cel mai bine. Titlul articolului este "Fiorentina, Mutu: senzationala revenire ar fi putut fi realitate!". ...continuare.

PETROLUL - RAPID, IN IMAGINI / S-au scarpinat si le-a mers bine

publicat 2014-08-17 15:00:28 (Libertatea)
PETROLUL - RAPID, IN IMAGINI / S-au scarpinat si le-a mers bine Rapid a reusit un rezultat mare la Ploiesti, tinand in sah Petrolul, 0-0, la capatul unui meci intens. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

neamt o romanca crbl sulina mihai achim somon stere neatza cu razvan si dani dc news kombat muscat de urs titus slavici imagini cutremur ript apdrp metoda broaste siderurgica an iasi bauta parghel botosani radu petre activitate angajari anca sigartau alexandra badoi sectii de votare actiune in forta plec the rock judetul ilfov clasamentul ce scad temperaturile oltchim meci revista soc stain galati serialele voucher pactul emag regulament concurs numele altur organe aparentele grup feroviar roman media pro