Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



FORUM ExMedica si Doctorul zilei: "Este indicata pentru viata sexuala administrarea de testosteron?"

publicat 2014-03-25 12:46:07 (Evenimentul-Zilei)
FORUM ExMedica si Doctorul zilei: Este indicata pentru viata sexuala administrarea de testosteron? Dereglerarile hormonale pot cauza o multitudine de complicatii de la dereglari menstruale la caderea accentuata a parului, dar pot fi responsabile si de transpiratii nocturne ori probleme de dinamica sexuala. ...continuare.

FRF: Nationala joaca in preliminariile EURO 2016 la Bucuresti, Cluj si Ploiesti

publicat 2014-03-25 12:16:32 (Puterea)
FRF: Nationala joaca in preliminariile EURO 2016 la Bucuresti, Cluj si Ploiesti Federatia Romana de Fotbal a anuntat ca echipa nationala de fotbal a Romaniei va juca meciurile de pe teren propriu din preliminariile Campionatului European - EURO 2016 la Bucuresti, Cluj-Napoca si Ploiesti.''FRF a anuntat oficial la UEFA stadioanele pe care nationala Romaniei va disputa meciurile din preliminariile Campionatului European 2016: Arena Nationala (Bucuresti), Cluj Arena (Cluj-Napoca) si Ilie Oana (Ploiesti)'', se arata in comunicatul forului national, care precizeaza ca este... ...continuare.

Nationala Romaniei va juca la Bucuresti, Cluj si Ploiesti in preliminariile Campionatului European 2016

publicat 2014-03-25 12:01:53 (Mediafax)
Nationala Romaniei va juca la Bucuresti, Cluj si Ploiesti in preliminariile Campionatului European 2016 Echipa nationala a Romaniei va disputa partidele din preliminariile Campionatului European din 2016 pe Arena Nationala din Bucuresti, Cluj Arena din Cluj Napoca si pe stadionul "Ilie Oana" din Ploiesti, a anuntat, marti, site-ul oficial al Federatiei Romane de Fotbal. ...continuare.

Preliminariile EURO 2016 se joaca in toata Romania: Pe ce stadioane evolueaza tricolorii.

publicat 2014-03-25 11:46:56 (Romania-Libera)
Preliminariile EURO 2016 se joaca in toata Romania: Pe ce stadioane evolueaza tricolorii. Preliminariile EURO 2016 aduc o premiera in fotbalul romanesc, FRF luand decizia ca meciurile nationalei sa se dispute pe mai multe stadioane din tara. Astfel cele cinci partide de pe teren propriu vor fi jucate la Bucuresti, Ploiesti si Cluj, potrivit site-ului oficial al FRF.Federatia Romana de Fotbal a transmis UEFA stadioanele pe care Romania isi va disputa meciurile din preliminariile Campionatului European 2016: Arena Nationala (Bucuresti), Cluj Arena (Cluj-Napoca) si "Ilie Oana"... ...continuare.

Concurs pentru profesori. Premiul cel mare: un milion de dolari

publicat 2014-03-25 09:30:13 (Money.ro)
Concurs pentru profesori. Premiul cel mare: un milion de dolari O fundatie din Dubai care activeaza in domeniul educatiei va oferi un milion de dolari celui mai bun profesor din lume, dascalul ce si-a dedicat timpul si pricerea elevilor sai si comunitatii din care face parte. Concursul este deschis tuturor profesorilor de scoli, colegii si licee, iar premiul va fi acordat la Global Education and Skills Forum 2015 din Dubai care va avea loc primavara viitoare. Publicul poate desemna un profesor sau profesorii se pot inscrie singuri la concurs, completand... ...continuare.

Valeriu Rachita, noul antrenor secund al echipei nationale a Romaniei

publicat 2014-03-24 18:00:02 (Antena-1)
Valeriu Rachita, noul antrenor secund al echipei nationale a Romaniei Dupa ce Florin Marin a acceptat postul de antrenor principal al celor de la Astra Giurgiu, Victor Piturca a decis sa-l aduca la echipa nationala pe Vivi Rachita. Ca jucator, Valeriu Rachita a fost de trei ori campion national cu Steaua Bucuresti si a castigat trei Cupe nationale: doua in Romania cu Petrolul Ploiesti si Steaua Bucuresti, una in Bulgaria, cu Litex Loveci. Ca antrenor, Rachita a reusit doua promovari cu Astra Ploiesti, din L3 pana in L1, si o promovare cu Petrolul in Liga 1.... ...continuare.

INCREDIBIL! La Ploiesti se MERGE GRATIS cu autobuzele si tramvaiele!

publicat 2014-03-23 22:15:15 (Libertatea)
INCREDIBIL! La Ploiesti se MERGE GRATIS cu autobuzele si tramvaiele! O initiativa a primariei Ploiesti, adoptata la sfarsitul saptamanii trecute, ii va bucura cu siguranta pe cei care au domiciliul in resedinta de judet a judetului Prahova. ...continuare.

LIGA I: Petrolul Ploiesti a remizat cu Concordia Chiajna, scor 0-0

publicat 2014-03-22 21:00:15 (Mediafax)
LIGA I: Petrolul Ploiesti a remizat cu Concordia Chiajna, scor 0-0 Formatia Petrolul Ploiesti a terminat la egalitate, sambata, in deplasare, scor 0-0, cu echipa Concordia Chiajna, intr-un meci din etapa a XXIV-a a Ligii I. ...continuare.

Partenariat de Afaceri in Turism Grecia - Romania.

publicat 2014-03-20 17:45:27 (Romania-Libera)
Partenariat de Afaceri in Turism Grecia - Romania. La initiativa Biroului Secretarului de Stat Adjunct al Ministerului Elen de Afaceri Externe, Doamna Magda Karakoli, o Delegatie de Afaceri Elena de 25 de membri, din domeniul turismului a vizitat Bucurestiul in timpul expozitiei TTR I intre 13 si 16 Martie 2014.Cu aceasta ocazie a fost organizat in incinta Romexpo un Partenariat de Afaceri in Turism, de catre Biroul pentru Afaceri Economice si Comerciale al Ambasadei Elene la Bucuresti in colaborare cu Camera de Comert si Industrie a... ...continuare.

Program Superkombat New Heroes Ploiesti: Romania vs Restul lumii pe 29 martie!

publicat 2014-03-20 17:00:54 (Puterea)
Program Superkombat New Heroes Ploiesti: Romania vs Restul lumii pe 29 martie! Sala Polivalenta din Ploiesti va fi pe 29 martie gazda primului eveniment din acest an al circuitului mondial Superkombat. La gala Local Kombat "Romania vs Restul Lumii" vor urca in ring, printre altii, Bogdan Stoica, Jorge Loren si Ionut Atodiresei. La Ploiesti va lupta pentru centura New Heroes la categoria mijlocie si localnicul Amansio Paraschiv, impotriva campionului Cedric Manhoef.Este a doua gala pe care promotorul Eduard Irimia o organizeaza la Ploiesti in ultimele sase luni, dupa ce,... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

cosmos scurt rodipet nati olimpico programul rabla cnsas fane spoitoru ordinul arhitectilor din romania basket vata sezonul vaporul antifrauda rebu acces direct deducerii dosarul decontarilor ilegale aruncata elias painii cadere libera zaragoza dana neacsu nascut counter vasluianu scolare recurs politiei locale trache ruben transelectrica cristian gatu petrut reteta zilei cfr marfa frangu calarasi crina matei evian infotrafic film gandu bellucci corp sfatul medicului asociatii transmis bistrita nasaud