Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Trafic inchis pe Autostrada Bucuresti - Ploiesti. O cisterna cu benzina s-a rasturnat

publicat 2017-06-24 13:15:06 (Click)
Trafic inchis pe Autostrada Bucuresti - Ploiesti. O cisterna cu benzina s-a rasturnat Circulatia rutiera pe autostrada A3 Bucuresti - Ploiesti a fost oprita din cauza scurgerilor de combustibil de la o autocisterna incarcata cu motorina si benzina, rasturnata kilometrul 51+800 de metri, in afara partii carosabile, informeaza, sambata, Centrul INFOTRAFIC din Citeste mai departe... ...continuare.

Trafic inchis pe Autostrada Bucuresti - Ploiesti. Pericol de explozie

publicat 2017-06-24 13:15:06 (Click)
Trafic inchis pe Autostrada Bucuresti - Ploiesti. Pericol de explozie Circulatia rutiera pe autostrada A3 Bucuresti - Ploiesti a fost oprita din cauza scurgerilor de combustibil de la o autocisterna incarcata cu motorina si benzina, rasturnata kilometrul 51+800 de metri, in afara partii carosabile, informeaza, sambata, Centrul INFOTRAFIC din Citeste mai departe... ...continuare.

Momente de panica pe A3! O cisterna plina cu motorina s-a rasturnat

publicat 2017-06-24 12:30:02 (CanCan)
Momente de panica pe A3! O cisterna plina cu motorina s-a rasturnat O cisterna incarcata cu motorina s-a rasturnat, sambata dimineata, pe Autostrada Ploiesti-Bucuresti. Traficul a fost blocat. O cisterna plina cu motorina s-a rasturnat pe A3, pe sensul de mers dinspre Ploiesti spre Bucuresti, sambata, in jurul orei 11:00. Soferul cisternei a pierdut controlul masinii si s-a rasturnat cu auto-trenul in afara carosabilului. In urma accidentului nu s-au inregistrat victime, insa a fata locului s-au deplasat lucratori ai Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta... ...continuare.

Cisterna incarcata cu benzina, rasturnata pe autostrada A3, sensul catre Bucuresti-inchis

publicat 2017-06-24 12:01:10 (Ziarul-Financiar)
Cisterna incarcata cu benzina, rasturnata pe autostrada A3, sensul catre Bucuresti-inchis Pompierii militari din Prahova intervin, sambata, pe autostrada A3, Bucuresti - Ploiesti, unde o cisterna, incarcata cu zeci de tone motorina si benzina, s-a rasturnat, existand scurgeri de combustibil. Autostrada a fost inchisa pe sensul de mers catre Bucuresti.Purtatorul de cuvant al ISU Prahova, Raluca Vasiloae, a declarat, corespondentului MEDIAFAX, ca pompierii intervin, la ora transmiterii acestei stiri, pe autostrada A3, unde o cisterna care era incarcata cu 22 de tone de motorina si... ...continuare.

BREAKING NEWS: A3, Bucuresti - Ploiesti, INCHISA. O cisterna incarcata cu motorina si benzina, rasturnata

publicat 2017-06-24 12:01:04 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: A3, Bucuresti - Ploiesti, INCHISA. O cisterna incarcata cu motorina si benzina, rasturnata Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca din cauza scurgerilor de combustibil de la autocisterna incarcata cu motorina si benzina, rasturnata kilometrul 51+800 de metri, in afara partii carosabile, circulatia rutiera pe autostrada A3 Bucuresti - Ploiesti a fost oprita. ...continuare.

Trafic rutier blocat pe A3 Bucuresti-Ploiesti. O cisterna incarcata cu 30 de tone de combustibil s-a rasturnat pe A3

publicat 2017-06-24 11:45:12 (ProTV)
Trafic rutier blocat pe A3 Bucuresti-Ploiesti. O cisterna incarcata cu 30 de tone de combustibil s-a rasturnat pe A3 Traficul rutier este blocat pe autostrada A3, Bucuresti - Ploiesti dupa ce o autocisterna incarcata cu motorina si benzina s-a rasturnat pe sensul de mers catre Bucuresti, iar din autovehicul se scurge combustibil. ...continuare.

O tinara, INCATUȘATA dupa ce a fost prinsa fara BILET in transportul PUBLIC - VIDEO

publicat 2017-06-23 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
O tinara, INCATUȘATA dupa ce a fost prinsa fara BILET in transportul PUBLIC - VIDEO Un eveniment petrecut in Ploiesti, intre controlorii de pe mijloacele de transport in comun si cetateni, naste noi motive de disputa. ...continuare.

Oamenii, revoltati - ce a patit o tanara din Ploiesti prinsa de controlori fara bilet - VIDEO

publicat 2017-06-23 10:30:20 (Realitatea-TV)
Oamenii, revoltati  - ce a patit o tanara din Ploiesti prinsa de controlori fara bilet - VIDEO O tanara in varsta de 19 ani din Ploiesti a fost incatusata, joi, de un echipaj al Politiei Locale dupa ce a fost prinsa fara bilet intr-un autobuz. ...continuare.

O tanara a fost incatusata la Ploiesti pentru ca nu a avut bilet de autobuz. Politistii si fata, anchetati. VIDEO

publicat 2017-06-22 21:15:11 (ProTV)
O tanara a fost incatusata la Ploiesti pentru ca nu a avut bilet de autobuz. Politistii si fata, anchetati. VIDEO O tanara in varsta de 19 ani din Ploiesti a fost incatusata, joi, de un echipaj al Politiei Locale dupa ce a fost prinsa fara bilet intr-un autobuz. ...continuare.

Caz controversat! O tanara din Ploiesti a fost incatusata pentru ca nu avea bilet de autobuz!

publicat 2017-06-22 20:00:01 (Antena-1)
Caz controversat! O tanara din Ploiesti a fost incatusata pentru ca nu avea bilet de autobuz! Imagini incredibile au fost filmate la Ploiesti, unde o tanara a fost incatusata si dusa la sectie pentru ca nu avea bilet de autobuz. ...continuare.