Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Ma ucide IA! 01:15 Ma ucide IA!

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Inculpatii din dosarul Lukoil au scapat definitiv de controlul judiciar

publicat 2016-05-13 20:30:28 (Romania-TV)
Inculpatii din dosarul Lukoil au scapat definitiv de controlul judiciar Inculpatii din dosarul de spalare de bani in care a fost trimisa in judecata compania Petrotel Lukoil Ploiesti scapa definitiv de masura preventiva a controlului judiciar, a decis, vineri, Curtea de Apel Ploiesti. ...continuare.

Trafic feroviar INTRERUPT pe ruta Bucuresti-Ploiesti, din cauza copacilor rupti de vant

publicat 2016-05-13 18:45:29 (Romania-TV)
Trafic feroviar INTRERUPT pe ruta Bucuresti-Ploiesti, din cauza copacilor rupti de vant Traficul feroviar este intrerupt vineri seara, pe ruta Bucuresti - Ploiesti, dupa ce mai multi copaci au fost rupti de vant si au cazut pe calea ferata. ...continuare.

Sebastian Ghita, la DNA Ploiesti: A fost vorba despre un act procedural in unul dintre ultimele dosare

publicat 2016-05-13 13:15:15 (Romania-TV)
Sebastian Ghita, la DNA Ploiesti: A fost vorba despre un act procedural in unul dintre ultimele dosare Sebastian Ghita a declarat la iesirea de la DNA Ploiesti ca a fost chemat de procurorii anticoruptie pentru un act procedural in unul dintre ultimele dosare, si anume in cel cu cautiunea. ...continuare.

Sebastian Ghita, la DNA: Am vazut ca toata lumea vine la DNA Ploiesti si m-am gandit sa vin si eu

publicat 2016-05-13 11:45:28 (Realitatea-TV)
Sebastian Ghita, la DNA: Am vazut ca toata lumea vine la DNA Ploiesti si m-am gandit sa vin si eu Deputatul Sebastian Ghita, urmarit penal pentru mai multe fapte de coruptie, s-a prezentat, vineri, la sediul DNA Ploiesti, el declarand ca nu stie de ce a fost chemat, insa a vazut ca "toata lumea vine la DNA Ploiesti si m-am gandit sa vin si eu". ...continuare.

Crin Antonescu a fost AUDIAT la DNA Ploiesti. SURSE: Senatorul ar fi cumparat un APARTAMENT la un pret SUBEVALUAT: "E unul din DENUNTURILE MINCINOASE la adresa mea"

publicat 2016-05-13 11:30:10 (Evenimentul-Zilei)
Crin Antonescu a fost AUDIAT la DNA Ploiesti. SURSE: Senatorul ar fi cumparat un APARTAMENT la un pret SUBEVALUAT: "E unul din DENUNTURILE MINCINOASE la adresa mea" Senatorul Crin Antonescu este audiat de procurori, vineri, la DNA Ploiesti. Parlamentarul a fost citat in calitate de martor int-run dosar. Antonescu s-a prezentat la sediul Directiei Nationale Anticoruptie impreuna cu sotia sa. ...continuare.

CRIN ANTONESCU si VALERIU ZGONEA, audiati in aceste momente la DNA

publicat 2016-05-13 11:15:02 (CanCan)
CRIN ANTONESCU si VALERIU ZGONEA, audiati in aceste momente la DNA Crin Antonescu, fostul presedinte al PNL, a ajuns la sediul DNA Ploiesti impreuna cu sotia sa. Senatorul a dezvaluit faptul ca a fost chemat la DNA in cazul fostei nore nora a lui Virgil Magureanu, Alina Petre, a depus mai multe denunturi. "Sunt invitat in calitate de martor. Nu cunosc exact in ce dosar, presupun ca e vorba de denunturile mincinoase despre care ati discutat la adresa mea", a declarat Crin Antonescu la intrarea in sediul Directiei Nationale Anticoruptie Ploiesti, conform... ...continuare.

Crin Antonescu si sotia sa, la DNA. "Presupun ca este vorba despre denunturile mincinoase"

publicat 2016-05-13 11:00:27 (ProTV)
Crin Antonescu si sotia sa, la DNA. Presupun ca este vorba despre denunturile mincinoase Senatorul Crin Antonescu a sosit vineri la sediul DNA Ploiesti, insotit de sotia sa, europarlamentarul Adina Valean, el declarand ca a fost citat in calitate de martor. ...continuare.

Crin Antonescu, audiat la DNA Ploiesti

publicat 2016-05-13 10:30:05 (Cotidianul)
Crin Antonescu, audiat la DNA Ploiesti Fostul presedinte al PNL, Crin Antonescu, s-a prezentat vineri dimineata la DNA Ploiesti împreuna cu sotia sa, fiind... ...continuare.

Senatorul PNL Crin Antonescu, asteptat la DNA Ploiesti

publicat 2016-05-13 10:30:02 (Bursa)
Fostul presedinte al PNL, Crin Antonescu, in prezent senator, este asteptat, astazi, la sediul DNA Ploiesti, surse judiciare mentionand ca, acesta a fost citat de catre procurorii Directiei Nationale Anticoruptie Ploiesti sa se prezinte in calitate de martor, potrivit unor surse din presa. ...continuare.