Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



Clipe de cosmar pentru DOI CLIENTI la KAUFLAND: "Ne-au invitat la un control corporal in biroul lor"

publicat 2014-03-28 20:45:24 (Realitatea-TV)
Clipe de cosmar pentru DOI CLIENTI la KAUFLAND: Ne-au invitat la un control corporal in biroul lor O femeie a povestit clipele de groaza prin care a trecut la magazinul Kaufland din Ploiesti - Gara de sud. Aceasta, impreuna cu sotul ei, au fost retinuti abuziv de paznicii magazinului, care i-au acuzat, fara probe, de sustragerea unui produs. "Eram in Kaufland Ploiesti, cel din zona Garii de Sud, impreuna cu sotul meu, iar la iesirea din incinta magazinului am fost opriti de catre doi paznici sub motivul ca am fost vazuti ca am sustras din magazin o crema (nearatandu-ne nicio dovada in... ...continuare.

Explozie la o casa din Ploiesti. Un barbat a fost ranit

publicat 2014-03-28 20:15:14 (Evenimentul-Zilei)
Un barbat a fost ranit in urma unei explozii produse intr-o casa din Ploiesti, deflagratia nefiind urmata de un incendiu. ...continuare.

Gest frumos al vedetelor Local Kombat la gala "Romania vs Restul Lumii" de la Ploiesti. Se vor bate pentru a ajuta copiii

publicat 2014-03-28 19:30:22 (Libertatea)
Gest frumos al vedetelor Local Kombat la gala Romania vs Restul Lumii de la Ploiesti. Se vor bate pentru a ajuta copiii Sportivii din 8 tari care vor lupta sambata seara, in Sala Sporturilor din Ploiesti, in gala Local Kombat "Romania vs Restul Lumii", au demarat si o actiune umanitara, urmand sa se implice in strangerea de fonduri lansata de Primaria Ploiesti pentru Spitalul de Pediatrie. "In conditiile in care evenimentul va fi transmis in direct in peste 80 de tari de pe 5 continente, am stabilit ca putem veni in sprijinul autoritatilor prin promovarea contului fundatiei Copiii Nostri, cea care se ocupa de... ...continuare.

Scandal la o scoala din Ploiesti. De ce elevii unei clase nu mai vor sa vina la ore, de o saptamana

publicat 2014-03-28 18:17:37 (ProTV)
Elevii din clasa a doua de la o scoala din Ploiesti spun ca se tem de o colega extrem de agresiva. ...continuare.

Ministrul german al Energiei: "Nu exista alternativa la gazele rusesti"

publicat 2014-03-28 18:04:05 (Money.ro)
Ministrul german al Energiei: Nu exista alternativa la gazele rusesti Europa nu are "o alternativa rezonabila" la gazele rusesti pentru aprovizionarea cu energie, a declarat ministrul german al Economiei si Energiei, Sigmar Gabriel, care a subliniat ca Rusia si-a respectat angajamentele comerciale chiar si in timpul Razboiului Rece. "Nu exista o alternativa rezonabila la gazele rusesti. Multi se comporta ca si cand ar exista multe alternative la gazele din Rusia, dar nu este cazul", a afirmat joi ministrul, la un forum energetic organizat de publicatia Neue... ...continuare.

Trafic blocat intre Ploiesti si Targoviste, in urma ciocnirii dintre doua TIR-uri

publicat 2014-03-28 16:45:35 (Antena3)
Trafic blocat intre Ploiesti si Targoviste, in urma ciocnirii dintre doua TIR-uri Traficul pe DN 72 Ploiesti - Targoviste este blocat, vineri dupa-amiaza, dupa ce doua TIR-uri s-au ciocnit, o persoana ramanand incarcerata in una dintre cabinele autotrenurilor, relateaza Mediafax.... ...continuare.

Vedetele Local Kombat se bat in scopuri umanitare la gala "Romania vs Restul Lumii" de la Ploiesti

publicat 2014-03-28 11:30:32 (Puterea)
Vedetele Local Kombat se bat in scopuri umanitare la gala Romania vs Restul Lumii de la Ploiesti Sportivii din 8 tari care vor lupta sambata seara, in Sala Sporturilor din Ploiesti, in gala Local Kombat "Romania vs Restul Lumii", au demarat si o actiune umanitara, urmand sa se implice in strangerea de fonduri lansata de Primaria Ploiesti pentru Spitalul de Pediatrie."In conditiile in care evenimentul va fi transmis in direct in peste 80 de tari de pe 5 continente, am stabilit ca putem veni in sprijinul autoritatilor prin promovarea contului fundatiei Copiii Nostri, cea care se ocupa de... ...continuare.

Vedetele Local Kombat se bat in scopuri umanitare la gala "Romania vs Restul Lumii" de la Ploiesti

publicat 2014-03-28 11:00:34 (OnlineSport)
Sportivii din 8 tari care vor lupta sambata seara, in Sala Sporturilor din Ploiesti, in gala Local Kombat "Romania vs Restul Lumii", au demarat si o actiune umanitara, urmand sa se implice in strangerea de fonduri lansata de Primaria Ploiesti pentru Spitalul de Pediatrie. ...continuare.

Invitatii gratuite pentru fani la cantarul oficial al galei Local Kombat "Romania vs Restul Lumii"

publicat 2014-03-27 17:45:33 (Puterea)
Invitatii gratuite pentru fani la cantarul oficial al galei Local Kombat Romania vs Restul Lumii Cei 18 sportivi din 8 tari care vor lupta sambata, la Sala Sporturilor din Ploiesti, la gala Local Kombat "Romania vs Restul Lumii", se vor duela in premiera, vineri, de la ora 17:00, la Ploiesti Shopping City, la cantarul oficial, acolo unde vor imparti si aproximativ 200 de invitatii fanilor prezenti. Dupa ce miercuri au fost prezenti la liceul Victor Slavescu din Ploiesti pentru a promova o campanie anti-violenta in fata celor peste 300 de elevi, Bogdan Stoica, Ionut Atodiresei si Amansio... ...continuare.

Super dueluri la gala Local Kombat "Romania vs Restul Lumii". Fanii au parte de surprize inca de la inceput

publicat 2014-03-27 15:45:33 (Libertatea)
Super dueluri la gala Local Kombat Romania vs Restul Lumii. Fanii au parte de surprize inca de la inceput Cei 18 sportivi din 8 tari care vor lupta sambata, la Sala Sporturilor din Ploiesti, la gala Local Kombat "Romania vs Restul Lumii", se vor duela in premiera, vineri, de la ora 17:00, la Ploiesti Shopping City, la cantarul oficial, acolo unde vor imparti si aproximativ 200 de invitatii fanilor prezenti. Dupa ce miercuri au fost prezenti la liceul Victor Slavescu din Ploiesti pentru a promova o campanie anti-violenta in fata celor peste 300 de elevi, Bogdan Stoica, Ionut Atodiresei si Amansio... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

sif4 claude monet corna medicament sfantu bistrita nasaud pasca autism varul puiu scandal politic alegerea piata unirii alba iulia rebu marius avram morala viitorul uniunii europene reclame boli jenel razi si castigi marioara murarescu afp/ privatiza studentii atelierul de mestesuguri romaniatv mihaela geoana stirile de ieri bruxelles bingo romania concediu prenatal majorarea pensiilor norris mageanu tech fice henri coafuri lesbiana mures brasov ministerul apararii grigore alexandrescu zgomot sibiu spaima evaziune video publici