Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Tragedie in Buzau! Un tanar a murit pe camp in timp ce incerca sa repare un utilaj agricol

publicat 2017-07-19 23:15:02 (Antena3)
Tragedie in Buzau! Un tanar a murit pe camp in timp ce incerca sa repare un utilaj agricol Un tânar de 28 de ani din satul Cotu Ciorii, comuna C.A.Rosetti, a murit miercuri seara în timp ce lucra pe un câmp la repararea unei balotiere.  „La 112 s-a primit un apel de urgenta d... ...continuare.

Un tanar de 28 de ani a murit pe camp in timp ce repara un utilaj agricol

publicat 2017-07-19 22:45:09 (Romania-TV)
Un tanar de 28 de ani a murit pe camp in timp ce repara un utilaj agricol Un tanar de 28 de ani din satul Cotu Ciorii, comuna C.A.Rosetti, a murit miercuri seara in timp ce lucra pe un camp la repararea unei balotiere. ...continuare.

Un copil de 9 ani a murit, dupa ce familia nu i-a mai dat apa si mancare timp de un an

publicat 2017-07-19 22:00:01 (Antena3)
Un copil de 9 ani a murit, dupa ce familia nu i-a mai dat apa si mancare timp de un an O fetita de noua ani a murit, dupa ce parintii si bunica au înfometat-o si însetat-o timp de un an. Cei trei au fost fost arestati de politia din Hawaii si condamnati pentru crima,... ...continuare.

A murit unul dintre marii scriitori si istoricii ai lumii. Lucrarile sale despre Napoleon sunt inegalabile

publicat 2017-07-19 20:30:10 (Romania-TV)
A murit unul dintre marii scriitori si istoricii ai lumii. Lucrarile sale despre Napoleon sunt inegalabile Max Gallo, membru al Academiei Franceze din anul 2007, recompensat cu numeroase premii si distinctii ale statului francez, a murit miercuri, la varsta de 85 de ani. ...continuare.

Biserica a reactionat dupa ce staretul de la Manastirea Prislop a recunoscut discutiile sexuale. A fost judecat si i s-a cerut sa plece din lacasul sfant

publicat 2017-07-19 20:00:01 (Antena-1)
Decizie-fulger in cazul staretului de la Manastirea Prislop. La nici 24 de ore dupa ce Observator a prezentat in exclusivitate dialogul sexual pe care l-a avut cu un fost calugar, Parintele Celestin a fost eliberat din functie de superiorii sai. ...continuare.

Victimele lui Pomohaci aduc noi dovezi. De o la cerere de prietenie pe Facebook, pana la propuneri indecente nu a fost decat. un pas!

publicat 2017-07-19 20:00:01 (Antena-1)
A auzit ca parintele Pomohaci ar avea si alte inclinatii decat cele ortodoxe, dar a vrut sa se convinga, asa ca Ionut l-a abordat pe cel care credea ca e parintele Pomohaci, pe o pagina de facebook care are la nume: Gersa Unu. ...continuare.

Dovada de necombatut ca "Gersa Unu", un utilizator de Facebook patimas, este parintele Pomohaci! Mirela Vaida este socata!

publicat 2017-07-19 20:00:01 (Antena-1)
Iata dovata ca utilizatorului contului de Facebook "Gersa Unu" este parintele Pomohaci! ...continuare.

DOLIU in politica romaneasca! Fondatorul unui partid a murit

publicat 2017-07-19 17:00:13 (Realitatea-TV)
DOLIU in politica romaneasca! Fondatorul unui partid a murit Fostul primar al municipiului Botosani, Dumitru Chiriacescu, a murit la varsta de 74 de ani. El a avut o indelunga cariera in politica romaneasca, fiind unul dintre fondatorii FSN. ...continuare.

Preot: "Biserica nu va renunta la Pomohaci. Parintele participa la orgii sexuale!"

publicat 2017-07-19 16:15:01 (Antena-1)
Preot: Biserica nu va renunta la Pomohaci. Parintele participa la orgii sexuale! Un teolog, care a dorit sa-si pastreze anonimatul, a oferit un interviu despre parintele Pomohaci: ...continuare.

La manastirea Parintelui Arsenie Boca a fost zarva, dupa ce staretul de la Prislop a fost implicat intr-un scandal sexual. "- Ai o voce draguta, ti-ar placea...?"

publicat 2017-07-19 14:00:01 (Antena-1)
Staretul Manastirii, parintele Celestin, a fost dat afara de la Prislop dupa ce a recunoscut in fata comisiei ca discutiile ii apartin. ...continuare.