Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



Tragedie intr-un restaurant din Constanta! Trei dansatoare au murit ARSE DE VII in urma unui incendiu!

publicat 2014-04-06 09:45:03 (CanCan)
Tragedie intr-un restaurant din Constanta! Trei dansatoare au murit ARSE DE VII in urma unui incendiu! Trei persoane au murit si alte patru au fost ranite, sambata noapte, in urma unui incendiu izbucnit intr-un restaurant din centrul municipiului Constanta. ...continuare.

Un batran din Bran a murit ARS DE VIU dupa ce casa i-a luat foc

publicat 2014-04-06 00:00:30 (Romania-TV)
Un batran din Bran a murit ARS DE VIU dupa ce casa i-a luat foc Un barbat de 84 de ani a murit ars de viu dupa ce un incendiu puternic i-a cuprins casa. ...continuare.

Pelerinaj impresionant la Manastirea Nicula, din Cluj. Sute de tineri au refacut un traseu vechi de 400 de ani

publicat 2014-04-05 20:15:24 (ProTV)
Sute de tineri au refacut drumul care se presupune ca a fost facut, acum mai bine de 400 de ani, de parintele care a pictat icoana facatoare de minuni a Maicii Domnului. ...continuare.

Cazul care a socat lumea: A murit INGHETATA la morga, dupa un prognostic gresit

publicat 2014-04-05 19:45:16 (Romania-TV)
Cazul care a socat lumea: A murit INGHETATA la morga, dupa un prognostic gresit A murit inghetata de vie, in timp ce se zbatea sa iasa din morga. O femeie a avut parte de o moarte ca de cosmar, dupa ce medicii i-au pus un prognostic gresit. ...continuare.

7 alimente care te ajuta sa traiesti mai mult

publicat 2014-04-05 13:15:03 (Antena3)
7 alimente care te ajuta sa traiesti mai mult Hippocrate, parintele medicinei, a spus o data: "Alimentele sa fie medicamente si medicamentele sa fie alimente". El a fost primul om care a sustinut ca bolile nu erau cauzate de supersitie sau zei, ci mai degraba... ...continuare.

FOTO Momente emotionante la «Romanii au talent». Tatal unui concurent, in lacrimi cand a vazut de ce e in stare pustiul lui

publicat 2014-04-04 23:00:06 (Click)
FOTO Momente emotionante la «Romanii au talent». Tatal unui concurent, in lacrimi cand a vazut de ce e in stare pustiul lui Un adolescent din Dorohoi a impresionat audienta la «Romanii au talent», iar pe parintele sau l-a emotionat pana la lacrimi. Sabin, in varsta de 14 ani, a dansat pe mai multe genuri de muzica pentru a-l ajuta pe tatal sau, bolnav de hernie de disc.   ...continuare.

"Sa mi-i pun p-aia de la judet in cap?". Declaratia primarului localitatii unde o eleva a murit calcata de masina, pentru ca lipsesc semnele de circulatie

publicat 2014-04-04 19:00:07 (Antena3)
Declaratie socanta a primarului din Bodestii de Jos, acolo unde o fata a murit dupa ce a fost lovita de o masina, iar colega ei a ajuns in coma la spital. Edilul spune ca nu a vrut sa ii bata la cap pe... ...continuare.

Data EXACTA la care A MURIT Iisus Hristos

publicat 2014-04-04 16:30:36 (Realitatea-TV)
Data EXACTA la care A MURIT Iisus Hristos Oamenii de stiinta au stabilit, dupa o analiza care leaga crucificarea lui Iisus Hristos de activitatea seismica din acea perioada, ziua in care Mantuitorul a murit. Conform Evangheliei dupa Matei, un cutremur puternic a zguduit zona iar cerul s-a intunecat atunci cand Iisus Hristos statea pe cruce, scrie Libertatea. Oamenii de stiinta au verificat datele seismice, geologice si astrale existente din acea perioada pentru a afla ziua cea mai probabila in care a fost rastignit Iisus... ...continuare.

SUA: O parasutista a murit in incercarea de a stabili un record mondial

publicat 2014-04-04 11:45:40 (Romania-TV)
SUA: O parasutista a murit in incercarea de a stabili un record mondial O tentativa de a stabili un nou record mondial, initiata de 222 de parasutisti, s-a transformat intr-o drama in Arizona: unul dintre ei, o parasutista berlineza, a murit, scrie 7sur7.be, potrivit Agerpres. ...continuare.

"Toti cei cu CIP in buletin vor fi EXECUTATI". Declaratia BULVERSANTA a unui CALUGAR

publicat 2014-04-04 11:45:40 (Romania-TV)
"Toti cei cu CIP in buletin vor fi EXECUTATI". Declaratia BULVERSANTA a unui CALUGAR In timp ce autoritatile romane inca incearca sa implementeze sistemele care ar permite eliberarea buletinelor cu cip, parintele Cleopa de la Manastirea Gai din Arad isi avertizeaza enoriasii ca bucatica de plastic e o "unealta a diavolului" si ca, daca o accepta, isi vor pierde sufletul. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

pastile de slabit pelinel oana lis jibou meteorit rosiile sorin tanase astm cernea onlinesport caras severin neamt mine care sunt numerele dimineata dan boanta cristian ciocan femeie duicu candidati dumitru pop shop bacau date meteo zalau cartier rovinieta todea inconstienta sotia politicianului trafic de organe accelerarea oara judecatori taximetristul arhiva zodii raed arafat ingrijirea tenului alexandra iacob accident pe dn suceava dolj timis neatza cu razvan si dani clanu minunea film erotic schengen matrimoniale