Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Se razboieste cu mama lui! Scandal in familia unui fost concurent de la "Romanii au talent"

publicat 2016-08-16 09:45:02 (CanCan)
Se razboieste cu mama lui! Scandal in familia unui fost concurent de la Romanii au talent Un fost concurent de la "Romanii au talent" si-a dat mama in judecata pentru ca l-a abandonat. El sustine ca cea care i-a dat viata l-a parasit si ca nu a platit pensia de intretinere. Iustin Mirel Cojocaru, dar si sabin, fratele sau, si el participant la concursul de talente, au facut plangere impotriva mamei lor, pe care o acuza ca i-a abandonat. Alaturi de tatal lor, cei doi tineri sustin ca femeia nu ar fi platit pensiile de intretinere in cuantum lunar de cate 100 de lei pentru fiecare... ...continuare.

Tragedie in Nepal. Un autocar s-a prabusit intr-o prapastie si zeci de persoane au murit

publicat 2016-08-15 18:30:02 (Antena3)
Tragedie in Nepal. Un autocar s-a prabusit intr-o prapastie si zeci de persoane au murit Cel putin 33 de persoane au murit si altele 35 au fost ranite dupa ce un autocar a derapat si s-a prabusit într-o prapastie dintr-o zona montana din districul Kavrepalanchok, în Nepal, au anuntat... ...continuare.

DRAMA! Lacrimi printre fanii trupei Bee Gees. A MURIT

publicat 2016-08-15 10:45:14 (Realitatea-TV)
DRAMA! Lacrimi printre fanii trupei Bee Gees. A MURIT Barbara Gibb, mama celor trei membri ai trupei Bee Gees, a murit la varsta de 95 de ani, din cauze naturale. Totodata, femeia a fost si impresara baietilor ei, in anii de glorie ai formatiei. ...continuare.

A murit sotia lui Mihail Erbasu

publicat 2016-08-14 15:45:01 (Antena3)
A murit sotia lui Mihail Erbasu La 12 ani de la sinuciderea afaceristului Mihail Erbasu, familia a anuntat ca a murit si sotia sa, Elena Erbasu, potrivit Libertatea.ro. Copiii lui Mihail Erbasu au anuntat la sfarsitul acestei... ...continuare.

A murit sotia fostului om de afaceri Mihail Erbasu. Povestea CUTREMURATOARE a uneia dintre cele mai bogate familii din Romania

publicat 2016-08-14 15:30:23 (Romania-TV)
A murit sotia fostului om de afaceri Mihail Erbasu. Povestea CUTREMURATOARE a uneia dintre cele mai bogate familii din Romania La 12 ani de la sinuciderea lui afaceristului, familia a anuntat ca a murit si sotia sa, Elena Erbasu. ...continuare.

Profesoara din Aiud, ranita intr-un parc, a murit

publicat 2016-08-14 14:30:10 (Romania-TV)
Profesoara din Aiud, ranita intr-un parc, a murit Profesoara de engleza strivita sub un copac intr-un parc din Aiud a murit la spital. ...continuare.

Parintele Calistrat, sfaturi pentru soti: "Sa nu va inchipuiti ca Adam si Eva se sarutau in Rai"

publicat 2016-08-14 13:30:15 (Realitatea-TV)
Parintele Calistrat, sfaturi pentru soti: "Sa nu va inchipuiti ca Adam si Eva se sarutau in Rai" Intr-o predica sustinuta la sfarsitul unei slujbe, parintele Calistrat le-a explicat enoriasilor cum trebuie sa se comporte in familie atunci cand este post. ...continuare.

Fidel Castro a reaparut in public in ziua in care a implinit 90 de ani

publicat 2016-08-14 12:15:02 (Bursa)
Parintele revolutiei cubaneze, Fidel Castro, a aparut sambata in public cu prilejul implinirii varstei de 90 de ani, relateaza AFP. ...continuare.

TRAGEDIE in Constanta. Un bebelus a murit dupa ce a cazut de la etajul 3 VIDEO

publicat 2016-08-14 08:45:18 (Romania-TV)
TRAGEDIE in Constanta. Un bebelus a murit dupa ce a cazut de la etajul 3 VIDEO Tragedie fara margini pentru o familie din Constanta. Copilul de numai doi ani a murit dupa ce a cazut pe geam, de la etajul 3. Baietelul se juca cu fratele lui geaman, in patut, s-a urcat pe fereastra si a cazut in gol, informeaza . ...continuare.