Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



DINU PATRICIU a murit. DINU PATRICIU, despre succes in filmul "Kapitalism - reteta noastra secreta"

publicat 2014-08-19 13:00:32 (Realitatea-TV)
DINU PATRICIU a murit. DINU PATRICIU, despre succes in filmul Kapitalism - reteta noastra secreta DINU PATRICIU a murit la Londra, la varsta de 64 de ani. DINU PATRICIU suferea de o boala hepatica progresiva. DINU PATRICIU se mutase in capitala Marii Britanii in luna ianuarie. DINU PATRICIU, afacerist, politician si unul dintre cei mai bogati oameni din Romania, a murit la varsta de 64 de ani, anunta Realitatea TV. Dinu Patriciu spunea despre filmul 'Kapitalism - reteta noastra secreta' ca este un tabloid alb-negru. Una din replicile lui DINU PATRICIU in film era: Nu poti sa ai succes... ...continuare.

DINU PATRICIU a murit! MOMENTUL memorabil al lui Traian Basescu din 2009

publicat 2014-08-19 13:00:32 (Realitatea-TV)
DINU PATRICIU a murit! MOMENTUL memorabil al lui Traian Basescu din 2009 DINU PATRICIU a murit la Londra la varsta de 64 de ani. In 2009, Presedintele Traian Basescu a prezentat concluziile avizului de specialitate pe care l-a dat Institutul National de Expertize Criminalistice (INEC) asupra filmuletului in care lovea un copil la un miting electoral din anul 2004. DINU PATRICIU a murit. Potrivit lui Traian Basescu, avizul - pe care intentioneaza sa il utilizeze ca proba si in procesul cu Dinu Patriciu - contine 18 pagini. Cu lacrimi in ochii, Traian Basescu a... ...continuare.

DINU PATRICIU a MURIT! TRANSFORMARE DRAMATICA. Dinu Patriciu, in ultimii doi ani

publicat 2014-08-19 13:00:32 (Realitatea-TV)
DINU PATRICIU a MURIT! TRANSFORMARE DRAMATICA. Dinu Patriciu, in ultimii doi ani DINU PATRICIU A MURIT! Omul de afaceri Dinu Patriciu a fost operat in decembrie 2012, suferind o interventie prin care i s-a facut un transplant de ficat la un spital din Milano. DINU PATRICIU A MURIT! Desi operatia a fost finalizata cu succes, infatisarea miliardarului a suferit o schimbare dramatica, dupa cum arata imaginile actuale. DINU PATRICIU a murit DINU PATRICIU a murit la Londra, la varsta de 64 de ani, anunta Realitatea TV. Omul de afaceri suferea de o boala hepatica progresiva.... ...continuare.

DINU PATRICIU, miliardarul care a ajuns aproape FALIT la sfarsitul vietii

publicat 2014-08-19 13:00:32 (Realitatea-TV)
DINU PATRICIU, miliardarul care a ajuns aproape FALIT la sfarsitul vietii DINU PATRICIU A MURIT. Omul de afaceri a murit la Londra, la varsta de 64 de ani. Omul de afaceri suferea de o boala hepatica progresiva. DINU PATRICIU a vandut treptat toate afacerile din Romania si s-a stabilit la Londra pentru a-si trata problemele de sanatate. DINU PATRICIU, afacerist, politician si unul dintre cei mai bogati oameni din Romania, a murit la varsta de 64 de ani, anunta Realitatea TV. DINU PATRICIU, ajuns miliardar in urma afacerii controversate ROMPETROL, pe care a vandut-o... ...continuare.

DINU PATRICIU a murit. Scandalurile care l-au insotit in ultimii ani pe DINU PATRICIU

publicat 2014-08-19 13:00:32 (Realitatea-TV)
DINU PATRICIU a murit. Scandalurile care l-au insotit in ultimii ani pe DINU PATRICIU DINU PATRICIU a murit. Omul de afaceri DINU PATRICIU a murit marti. In urma sa raman urmele unui imperiu de business care l-a transformat in miliardar. Viata sa privata din ultimii ani a fost plina de controverse. DINU PATRICIU. DINU PATRICIU A MURIT. Pariurile sportive nu s-au dovedit un pariu castigator pentru omul de afaceri DINU PATRICIU. Afacerea cu pariuri sportive detinuta de Patriciu in Romania, Bet Cafe Arena, nu face profit nici dupa patru ani de la deschidere. Omul de afaceri DINU... ...continuare.

DINU PATRICIU si-a petrecut ultima perioada in Londra

publicat 2014-08-19 13:00:32 (Realitatea-TV)
DINU PATRICIU si-a petrecut ultima perioada in Londra DINU PATRICIU a murit! DINU PATRICIU se afla in proces de divort cu sotia lui Dana Patriciu. DINU PATRICIU a murit! Divortul cerut de Dinu Patriciu a fost intentat in februarie 2013 la Judecatoria Sectorului 1 si a avut, pana sa fie mutat la Buftea, 14 termene. Dinu Patriciu si-a mutat domiciliul la Londra DINU PATRICIU. Avocatii lui Dinu Patriciu au anuntat oficial ca omul de afaceri si-a mutat domiciliul la Londra. DINU PATRICIU a murit DINU PATRICIU, afacerist, politician si unul dintre... ...continuare.

BREAKING NEWS: DINU PATRICIU a murit

publicat 2014-08-19 13:00:32 (Realitatea-TV)
DINU PATRICIU a murit la ...continuare.

Ironia sortii! Dinu Patriciu a vrut sa fie liber, dar instanta i-a respins cererea. A murit insurat tot cu Dana

publicat 2014-08-19 12:45:03 (CanCan)
Ironia sortii! Dinu Patriciu a vrut sa fie liber, dar instanta i-a respins cererea. A murit insurat tot cu Dana Si-a dorit sa divorteze de sotia lui, insa, destinul a vrut altceva pentru el. Dupa mai bine de un an de procese, cererea de divort a lui Dinu Patriciu a fost respinsa de Judecatoria Buftea. Omul de afaceri a murit insurat cu Dana Patriciu. ...continuare.

DINU PATRICIU A MURIT. Cum a facut primul milion si ce se va intampla cu AVEREA LUI

publicat 2014-08-19 12:30:43 (Romania-TV)
DINU PATRICIU A MURIT. Cum a facut primul milion si ce se va intampla cu AVEREA LUI Dinu Patriciu a murit. De la bogatie si putere, la boala, singuratate si procese de partaj. Este povestea omului de afaceri Dinu Patriciu. ...continuare.

DINU PATRICIU A MURIT. Scrisoarea familiei omului de afaceri

publicat 2014-08-19 12:30:42 (Romania-TV)
DINU PATRICIU A MURIT. Scrisoarea familiei omului de afaceri DINU PATRICIU A MURIT, marti dimineata, la Londra, in urma unei infectii pulmonare, potrivit unei scrisori a familiei. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

german nationala aaron infricosatoare prognoza meteo augustin paleologu daniel buzdugan cristina dochianu libia dorian padureni accident in bistrita sediul caja rata somajului branesti gratieri roxana ionescu marcu zilele saptamanii in container galactic kile salariile bugetarilor chitila avionul prabusit oana lis zodia rac oana bebelusa zeno arges copil horoscop sexual viziru marea neagra mihaela borcea beirut valea mare yazaki tulcea rectificarea bugetara neti sandu si elena lasconi manele rezultatele evaluarii nationale publicitate imobiliara mihai nesu prejmer etajul locuintele