Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




DOLIU in lumea muzicii. A murit un "monstru sacru" din Marea Britanie

publicat 2017-01-09 08:30:12 (Realitatea-TV)
DOLIU in lumea muzicii. A murit un "monstru sacru" din Marea Britanie DOLIU in lumea muzicii: a murit un mare artist britanic. ...continuare.

Cantaretul britanic Peter Sarstedt a murit la 75 de ani

publicat 2017-01-09 08:30:02 (Antena3)
Cantaretul britanic Peter Sarstedt a murit la 75 de ani Cantautorul britanic Peter Sarstedt, care a avut momentul sau de glorie în anii 1960, cu hitul 'Where Do You Go To My Lovely', a murit la 75 de ani, a informat duminica BBC citat de AFP. Peter... ...continuare.

Grav accident in Alba: O tanara a murit, iar alte trei persoane sunt ranite

publicat 2017-01-08 17:30:31 (Romania-TV)
Grav accident in Alba: O tanara a murit, iar alte trei persoane sunt ranite O fata de 19 ani a murit si trei tineri sunt raniti dupa ce masina in care se aflau a lovit, in localitatea Vinerea din judetul Alba, in noaptea de sambata spre duminica, un stalp de beton de sustinere a retelei electrice, iar apoi a luat foc. ...continuare.

A murit marele fotbalist Zacharie Noah! Anuntul a fost facut de fiul sau

publicat 2017-01-08 15:07:11 (Romania-TV)
A murit marele fotbalist Zacharie Noah! Anuntul a fost facut de fiul sau Zacharie Noah a murit la varsta de 79 de ani. Tragedia a fost anuntata de fiul sau, Yannick. ...continuare.

Un roman a murit de frig in Sicilia. Cum il cunosteau localnicii

publicat 2017-01-08 14:49:42 (Realitatea-TV)
Un roman a murit de frig in Sicilia. Cum il cunosteau localnicii Valul de frig loveste ami multe tari din Europa. Un roman a murit de frig la Messina, in Sicilia, in conditiile in care temperatura in Italia a scazut sub minus 10 grade noaptea, relateaza Il Giornale, potrivit hotnews.ro. ...continuare.

Un roman a murit de frig in Italia

publicat 2017-01-08 11:45:23 (Romania-TV)
Un roman a murit de frig in Italia Un roman a murit de frig la Messina, in Sicilia, in conditiile in care temperatura in Italia a scazut sub minus 10 grade noaptea, relateaza Il Giornale. ...continuare.

Cifra alarmanta: cati oameni au murit de frig, in Europa

publicat 2017-01-07 22:15:07 (Realitatea-TV)
Cifra alarmanta: cati oameni au murit de frig, in Europa Cel putin 21 de oameni au murit de frig in Europa, din cauza valului de frig care afecteaza continentul, relateaza AFP, scrie News.ro. ...continuare.

Doliu la Hollywood! A murit Francine York, cunoscuta din "Batman" si "Star Trek"

publicat 2017-01-07 20:00:02 (Antena3)
Doliu la Hollywood! A murit Francine York, cunoscuta din Batman si Star Trek Actrita Francine York a murit la vârsta de 80 de ani, fiind rapusa de cancer, potrivit Hollywood Reporter. De-a lungul carierei sale, Francine York a interpretat roluri variate în peste 150 de... ...continuare.

Doliu in Portugalia. Fostul presedinte Mario Soares a murit

publicat 2017-01-07 18:30:02 (Antena3)
Doliu in Portugalia. Fostul presedinte Mario Soares a murit Fostul presedinte portughez Mario Soares a murit. Soares avea 92 de ani. Fostul presedinte a murit in Lisabona, dupa ce starea sa de sanatate s-a inrautatit in 25 decembrie 2016. Descris... ...continuare.

A murit scriitorul argentinian Ricardo Piglia

publicat 2017-01-07 13:47:54 (Romania-TV)
A murit scriitorul argentinian Ricardo Piglia Scriitorul argentinian Ricardo Piglia, romancier, critic si eseist, autor al unei vaste opere tradusa in cincisprezece limbi, a murit vineri la Buenos Aires, la varsta de 75 de ani, informeaza AFP. ...continuare.