Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Veste GREA pentru Mihaita Nesu. Tatal sau a murit in aceasta dimineata. Reactia fostului fotbalist pe Facebook: "Tatal meu nu s-a SINUCIS"

publicat 2014-10-20 14:15:02 (Antena3)
Mircea Nesu, tatal fotbalistului Mihai Nesu, fost component al Nationalei Romaniei si al echipelor Steaua si FC Utrecht, a murit, luni dimineata, la un spital din Oradea, unde fusese internat in stare grava... ...continuare.

BUCURIA i-a fost FATALA. Un fotbalist a murit dupa ce a cazut in cap, in timp ce SARBATOREA un gol! VIDEO

publicat 2014-10-20 12:45:42 (Libertatea)
BUCURIA i-a fost FATALA. Un fotbalist a murit dupa ce a cazut in cap, in timp ce SARBATOREA un gol! VIDEO Tragedie pe terenul de fotbal. Un jucator al echipei Bethlehem Vengthlang FC, din India, a murit dupa ce a inscris un gol. Sportivul a incercat sa faca o acrobatie, de bucurie, insa a cazut in cap si s-a ales cu rani grave, murind cinci zile mai tarziu la spital. Publicitate Peter Biaksangzuala, un fotbalist indian de 23 de ani, a murit duminica, la spital, dupa un accident petrecut pe terenul de joc. Biaksangzuala, mijlocasul echipei Bethlehem Vengthlang FC, a marcat in meciul pe care echipa... ...continuare.

A dat GOL, insa A MURIT la doar cateva secunde! Ce s-a intamplat cu un fotbalist, chiar sub ochii suporterilor care il aplaudau

publicat 2014-10-20 12:30:05 (CanCan)
A dat GOL, insa A MURIT la doar cateva secunde! Ce s-a intamplat cu un fotbalist, chiar sub ochii suporterilor care il aplaudau Un fotbalist a murit la doar cateva secunde dupa ce a marcat pentru echipa sa. Tanarul s-a bucurat foarte mult pentru ca a reusit sa inscrie si s-a dat de mai multe ori peste cap. ...continuare.

Tatal lui Mihai Nesu a murit. Din primele informatii reiese ca Mircea Nesu s-ar fi sinucis

publicat 2014-10-20 12:15:37 (Puterea)
Tatal lui Mihai Nesu a murit. Din primele informatii reiese ca Mircea Nesu s-ar fi sinucis Tatal fostului fotbalist Mihai Nesu a murit. Din primele informatii ale anchetatorilor reiese ca Mircea Nesu s-ar fi sinucis, informeaza VoceaTransilvaniei.ro.Se pare ca tatal lui Mihai Nesu ar fi inghitit medicamente, el fiind gasit mort, in aceasta dimineata, in locuinta sa din Oradea Politia din Oradea a confirmat decesul, insa nu detine mai multe informatii. Decesul tatalui fostului fobalist vine la doar catva luni dupa ce mama lui Mihai Nesu a murit. Femeia a fost diagnosticata cu cancer... ...continuare.

Veste GREA pentru Mihaita Nesu. Tatal sau a murit in aceasta dimineata

publicat 2014-10-20 12:15:03 (Antena3)
Veste GREA pentru Mihaita Nesu. Tatal sau a murit in aceasta dimineata Mircea Nesu, tatal fotbalistului Mihai Nesu, fost component al Nationalei Romaniei si al echipelor Steaua si FC Utrecht, a murit, luni dimineata, la un spital din Oradea, unde fusese internat in stare grava... ...continuare.

Esti parinte de copil scolar? Iata adevarata ta provocare si menire

publicat 2014-10-20 12:15:03 (Antena3)
Esti parinte de copil scolar? Iata adevarata ta provocare si menire Sa recunoastem, nu este usor in ziua de azi sa fii parintele unui copil scolar ce se confrunta cu multe note, lucrari, materie multa, presiune mare din toate partile. Toate trairile tale, de actual parinte dar fost elev... ...continuare.

BREAKING NEWS: TRAGEDIE. Tatal lui Mihai Nesu s-a SINUCIS

publicat 2014-10-20 11:15:43 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: TRAGEDIE. Tatal lui Mihai Nesu s-a SINUCIS Tatal lui Mihaita Nesu a murit in aceasta dimineata, iar primele informatii duc catre o sinucidere. Conform Voceatransilvaniei.ro, fostul arbitru, Mircea Nesu, ar fi murit dupa ce a inghitit o cantitate mare de medicamente. ...continuare.

Durere fara sfarsit! Cam cat poate sa indure un om?! "A murit!"! Tatal lui Mihai Nesu s-a sinucis

publicat 2014-10-20 11:15:02 (Antena-1)
Durere fara sfarsit! Cam cat poate sa indure un om?! A murit!! Tatal lui Mihai Nesu s-a sinucis Tatal lui Mihaita Nesu a murit in aceasta dimineata, iar primele informatii duc catre o sinucidere. Fostul arbitru, Mircea Nesu, ar fi murit dupa ce a inghitit o cantitate mare de medicamente, scrie fanatik.ro ...continuare.

Tatal lui Mihaita Nesu A MURIT! IPOTEZA SOC: S-AR FI SINUCIS

publicat 2014-10-20 11:00:53 (Libertatea)
Tatal lui Mihaita Nesu A MURIT! IPOTEZA SOC: S-AR FI SINUCIS Tragedie in familia fostului fotbalist international Mihai Nesu. Tatal acestuia, medicul Mircea Nesu, a murit. Publicitate Din primele informatii, se pare ca ar fi vorba despre o sinucidere, potrivit Vocea Transilvaniei. Conform unor surse, dr. Mircea Nesu ar fi inghitit medicamente, fiind gasit mort, in aceasta dimineata, in locuinta sa din Oradea. Din pacate, vestile triste par sa nu se mai sfarseasca pentru internationalul Mihaita Nesu, fostul fundas stanga al Stelei si al echipei... ...continuare.

Furtuna tropicala Trudy a facut cel putin sase morti in Mexic

publicat 2014-10-20 08:45:57 (Puterea)
Furtuna tropicala Trudy a facut cel putin sase morti in Mexic Cel putin sase persoane au murit in urma furtunii tropicale Trudy care a lovit regiunea Guerrero din sudul Mexicului, pe coasta Pacficului, la finalul saptamanii trecute.Precipitatiile abundente aduse de Trudy au provocat o alunecare de teren la o ferma din municipalitatea Tlacoachistlahuaca, cauzand moartea unui muncitor in varsta de 23 de ani, a anuntat duminica Raul Miliani, un reprezentant al Protectiei Civile regionale. Doi copii si o femeie au murit in alta alunecare de teren la... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale cainii bailesti misterele corina danila oreavu baneasa elicopter smurd asistent medical top model nokia lumia mariana moculescu campionatul mondial kabul blaj uricani cristina spatar constantin traistaru pietre caransebes evenimente mondene statiuni penitenciare dolj agentia de plati crangasi cadavrul creatura clejani ghimbir mascati votul uninominal hidroelectrica uruguay grindina andreea mante astazi ivanov tigle metalice dinu virgil pop braila sif3 piata universitatii cate michelle rodriguez mahu planeta marte watch anica aurel vlaicu