Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



INCENDIU in Siberia: 1.000 de case au fost distruse. Cel putin 15 persoane au murit si sute au fost ranite

publicat 2015-04-13 13:15:16 (Mediafax)
INCENDIU in Siberia: 1.000 de case au fost distruse. Cel putin 15 persoane au murit si sute au fost ranite Cel putin 15 oameni au murit, aproximativ 500 au fost raniti, iar 1.000 de locuinte au fost distruse intr-un incendiu de vegetatie care afecteaza 20 de sate din regiunea rusa Siberia, informeaza site-ul postului Russia Today. ...continuare.

Bacau. Doi tineri au murit carbonizati dupa ce masina in care erau s-a rasturnat, apoi a luat foc

publicat 2015-04-13 12:30:02 (Antena3)
Bacau. Doi tineri au murit carbonizati dupa ce masina in care erau s-a rasturnat, apoi a luat foc Doi tineri de 24 si 29 de ani au murit carbonizati, luni dimineata, in urma unui accident produs pe DN 2G, in judetul Bacau, dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un cap de pod de pe marginea... ...continuare.

Bacau: Doi tineri au murit carbonizati dupa ce masina in care erau s-a rasturnat, apoi a luat foc

publicat 2015-04-13 12:15:09 (Mediafax)
Bacau: Doi tineri au murit carbonizati dupa ce masina in care erau s-a rasturnat, apoi a luat foc Doi tineri de 24 si 29 de ani au murit carbonizati, luni dimineata, in urma unui accident produs pe DN 2G, in judetul Bacau, dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un cap de pod de pe marginea soselei, s-a rasturnat, apoi a luat foc, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Doi tineri din Bacau au murit carbonizati dupa ce masina in care erau s-a rasturnat, apoi a luat foc

publicat 2015-04-13 11:45:11 (ProTV)
Doi tineri din Bacau au murit carbonizati dupa ce masina in care erau s-a rasturnat, apoi a luat foc Doi tineri de 24 si 29 de ani au murit carbonizati, luni dimineata, in urma unui accident produs pe DN 2G, in judetul Bacau, dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un cap de pod de pe marginea soselei, s-a rasturnat, apoi a luat foc. ...continuare.

TRAGEDIE in Bacau: Doi tineri au murit ARSI DE VII dupa ce masina lor s-a izbit de un podet

publicat 2015-04-13 11:30:16 (Romania-TV)
TRAGEDIE in Bacau: Doi tineri au murit ARSI DE VII dupa ce masina lor s-a izbit de un podet Un accident deosebit de grav s-a produs in doua zi de Paste, pe DN2G, in localitatea Podis, judetul Bacau. Doi tineri au murit arsi de vii. ...continuare.

Accident cumplit in Bacau: doi oameni au murit intr-o masina in flacari

publicat 2015-04-13 11:15:12 (Realitatea-TV)
Accident cumplit in Bacau: doi oameni au murit intr-o masina in flacari Doua persoane au murit, luni dimineata in jurul orei 4, in judetul Bacau, in urma unui accident rutier. ...continuare.

Siberia este cuprinsa de incendii de vegetatie. 15 oameni au murit

publicat 2015-04-13 11:00:02 (Antena3)
15 oameni au murit din cauza incendiilor de vegetatie declansate, de cateva zile, in sudul Siberiei. Peste 20 de sate si chiar orasele au fost afectate de flacari, potrivit ministerului rus al situatiilor de... ...continuare.

"Nu suntem constienti cat CER este in pamantul nostru". Povestea calugarilor care boteaza in butoiul de varza

publicat 2015-04-13 07:30:02 (Adevarul)
Fotografia si pictura sunt doua pasiuni la care parintele Pantelimon n-a putut renunta cand a intrat in manastire. Spune ca are aceasta pasiune din cauza ca nu a avut televizor in copilarie. "A fost o uimire a mea, stand in manastire, sa vad ca nu imi lipseste nimic". Are insa si regrete: neimplinire, potentialul inca nefolosit. ...continuare.

"Nu suntem constienti cat CER este in pamantul nostru". Povestea calugarilor care boteaza in butoiul de varza

publicat 2015-04-12 21:15:04 (Evenimentul-Zilei)
"Nu suntem constienti cat CER este in pamantul nostru". Povestea calugarilor care boteaza in butoiul de varza Fotografia si pictura sunt doua pasiuni la care parintele Pantelimon n-a putut renuntat cand a intrat in manastire. Spune ca are aceasta pasiune din cauza ca nu a avut televizor in copilarie. "A fost o uimire de a mea, stand in manastire sa vad ca nu imi lipseste nimic". Are insa si regrete: neimplinire, potentialul inca nefolosit. ...continuare.

Aterizare FORTATA pe marginea unei autostrazi din Germania. O persoana A MURIT

publicat 2015-04-12 20:00:02 (Antena3)
O persoana a murit, iar alte trei au fost ranite, duminica, dupa ce un avion a aterizat fortat pe marginea autostrazii A28, imediat dupa decolare, din cauza unor dificultati, in apropiere de localitatea... ...continuare.