Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Dean Potter, un celebru sportiv american, a murit in timpul unui salt cu "wingsuit" - FOTO, VIDEO

publicat 2015-05-18 15:00:26 (Mediafax)
Dean Potter, un celebru sportiv american, a murit in timpul unui salt cu wingsuit - FOTO, VIDEO Dean Potter, unul dintre cei mai cunoscuti acrobati americani din domeniul sporturilor extreme, a murit in urma unui salt cu "wingsuit" (costum cu aripi), sambata, in Parcul National Yosemite din California, informeaza bbc.com. ...continuare.

A murit dupa 42 de ani de stare vegetativa

publicat 2015-05-18 14:30:16 (Romania-TV)
A murit dupa 42 de ani de stare vegetativa O asistenta medicala din India care a stat 42 de ani in stare vegetativa dupa ce a fost violata si strangulata a murit, scrie BBC News. ...continuare.

Ancheta in cazul copilului care a murit dupa ce a cazut de pe cal. Baiatul se afla la un curs de echitatie

publicat 2015-05-18 13:30:30 (ProTV)
Ancheta in cazul copilului care a murit dupa ce a cazut de pe cal. Baiatul se afla la un curs de echitatie Ancheta in cazul copilului de 8 ani care a murit duminica, dupa ce a cazut de pe cal, in timpul unui curs de echitatie, la un centru de langa Bucuresti. ...continuare.

Tragedie in munti. O celebritate a murit dupa un salt de la 2.300 metri

publicat 2015-05-18 12:45:25 (Romania-TV)
Tragedie in munti. O celebritate a murit dupa un salt de la 2.300 metri Dean Potter, unul dintre cei mai cunoscuti practicanti de sporturi extreme din SUA, a murit dupa ce a sarit de la 2.300 de metri, in Parcul Yosemite din California. ...continuare.

Dragnea, despre condamnare: 'Fratele meu a murit din cauza acestui dosar'

publicat 2015-05-18 08:00:04 (Bursa)
Ministrul demisionar al Dezvoltarii si Administratiei, Liviu Dragnea, condamnat la un an de inchisoare cu suspendare in dosarul privind fraude la referendumul din 2012, afirma ca simte o mare nedreptate si regrete uriase, inclusiv pentru ca fratele sau 'a murit din cauza acestui dosar', potrivit surselor din presa. ...continuare.

Liviu Dragnea: Fratele meu a murit din cauza dosarului privind Referedumul. Simt o mare nedreptate

publicat 2015-05-18 07:30:22 (Puterea)
Liviu Dragnea: Fratele meu a murit din cauza dosarului privind Referedumul. Simt o mare nedreptate Ministrul demisionar al Dezvoltarii si Administratiei, Liviu Dragnea, a declarat, duminica seara, ca simte o mare nedreptate si regrete uriase dupa ce a fost condamnat la un an de inchisoare cu suspendare in dosarul Referendumului, mai ales pentru ca fratele sau "a murit din cauza acestui dosar". ...continuare.

Accident grav pe DN1. Un barbat a murit in chinuri groaznice, strivit de o masina

publicat 2015-05-17 21:00:24 (Romania-TV)
Accident grav pe DN1. Un barbat a murit in chinuri groaznice, strivit de o masina Accident cumplit pe DN1, in apropiere de Ploiesti. Un barbat a murit dupa ce masina in care se afla s-a rastunat peste el. Barbatul, care nu purta centura de siguranta, a fost aruncat pe geam si prins sub masina care s-a rostogolit de mai multe ori pe camp. ...continuare.

Liviu Dragnea: Fratele meu a murit din cauza acestui dosar. Sunt nevinovat

publicat 2015-05-17 20:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Liviu Dragnea: Fratele meu a murit din cauza acestui dosar. Sunt nevinovat Liviu Dragnea a declarat, in editia de duminica a emisiunii "Punctul de intalnire" de la postul Antena 3, ca este nevinovat in dosarul cu privire la fraudarea referendumului din 2012, ca fratele sau a murit din cauza acestui dosar si ca familia sa este distrusa. ...continuare.

Dragnea, dupa condamnarea pentru referendum: Fratele meu a murit din cauza acestui dosar

publicat 2015-05-17 20:30:23 (Mediafax)
Dragnea, dupa condamnarea pentru referendum: Fratele meu a murit din cauza acestui dosar Ministrul demisionar al Dezvoltarii si Administratiei, Liviu Dragnea, condamnat la un an de inchisoare cu suspendare in dosarul privind fraude la referendumul din 2012, afirma ca simte o mare nedreptate si regrete uriase, inclusiv pentru ca fratele sau "a murit din cauza acestui dosar". ...continuare.

Tragedie la un club de echitatie de langa Bucuresti. Un copil de 8 ani a murit in timpul unei curse

publicat 2015-05-17 19:00:24 (Romania-TV)
Tragedie la un club de echitatie de langa Bucuresti. Un copil de 8 ani a murit in timpul unei curse Tragedie de proportii petrecuta duminica langa Capitala. Un copil de 8 ani a murit dupa ce a cazut de pe cal, in timpul unui curs de echitatie. Initial, medicii au reusit sa-l resusciteze, dar din pacate, baiatul a murit. ...continuare.