Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Panica in avion, aterizare de urgenta dupa ce un pasager a murit in timpul unui zbor spre SUA

publicat 2016-09-22 10:45:08 (Romania-TV)
Panica in avion, aterizare de urgenta dupa ce un pasager a murit in timpul unui zbor spre SUA Un avion apartinand companiei Saudi Airlines a fost fortat sa aterizeze de urgenta, dupa ce unul dintre pasageri a murit in timpul zborului. ...continuare.

Drama traita de o mare actrita de la Hollywwod. I-a murit fiul in accident de masina

publicat 2016-09-22 10:30:13 (Romania-TV)
Drama traita de o mare actrita de la Hollywwod. I-a murit fiul in accident de masina Thaddeus Wilk Farrow, fiul celebrei actrite Mia Farrow, a murit in urma ranilor suferite intr-un accident de masina in care a fost implicat in orasul Danbury, din statul american Connecticut. ...continuare.

CUMPLIT! Fiul unei celebre actrite a murit intr-un accident de masina. Avea doar 27 de ani

publicat 2016-09-22 08:45:14 (Realitatea-TV)
CUMPLIT! Fiul unei celebre actrite a murit intr-un accident de masina. Avea doar 27 de ani Thaddeus Farrow, fiul adoptiv al actritei americane Mia Farrow, a murit miercuri, 21 septembrie, in urma unui accident de masina. Acesta avea 27 de ani. ...continuare.

Accident grav in Cluj. Doua femei au murit pe loc

publicat 2016-09-22 08:45:14 (Romania-TV)
Accident grav in Cluj. Doua femei au murit pe loc Un accident grav a avut loc miercuri noapte, in judetul Cluj. Doua femei au murit dupa ce soferita a facut o depasire riscanta, iar masina in care se aflau a fost izbita de o autoutilitara. ...continuare.

29 de refugiati au murit si 400 sunt dati disparuti in Mediterana

publicat 2016-09-21 19:30:01 (Bursa)
Cel putin 29 de oameni au murit inecati in apele Mediteranei, in dreptul coastei egiptene, dupa ce ambarcatiunea pe care se aflau s-a rasturnat. Potrivit autoritatilor egiptene, la bordul navei se aflau in jur de 600 de imigranti ilegali. ...continuare.

DRAMA in lumea muzicii. Un indragit artist a murit intr-un accident auto. Masina luase foc

publicat 2016-09-21 16:45:06 (Realitatea-TV)
DRAMA in lumea muzicii. Un indragit artist a murit intr-un accident auto. Masina luase foc Televiziunea americana Channel 2 Action News a relatat ca rapperul Shawty Lo a murit in urma unui accident de masina. ...continuare.

TRAGEDIE! A murit SUBIT in aceasta dimineata! MEDICII nu au mai putut face nimic

publicat 2016-09-21 12:45:03 (Click)
TRAGEDIE! A murit SUBIT in aceasta dimineata! MEDICII nu au mai putut face nimic Curtis Hanson, regizorul a numeroase filme de succes, intre care LA Confidential si 8 Mile, a murit marti, la varsta de 70 de ani. Citeste mai departe... ...continuare.

Tragedie in Arad. Un bebelus a murit din cauza unei boli banale. Cine e de vina?

publicat 2016-09-21 12:15:07 (Realitatea-TV)
Tragedie in Arad. Un bebelus a murit din cauza unei boli banale. Cine e de vina? Un bebelus de numai 9 luni a murit la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Arad, medicii neavand nici o sansa sa il salveze. Copilul suferea de rujeola. ...continuare.

Pasiunea trece peste orice greutati: "Repet la damigeana!" Cum a invatat beatbox un pusti care vine la "Next Star"

publicat 2016-09-21 11:00:01 (Antena-1)
Joi, 22 septembrie, de la ora 20.30, pe scena de la "Next Star" urca Iustin, un copil de  11 ani, din Dorohoi, care este pasionat de beatbox. El marturiseste ca a invatat aceasta forma de percutie vocala singur, exersand la... damigeana. ...continuare.

Andreea Marin, reactie pe facebook dupa ce un copil a murit incercand sa se fereasca de un caine

publicat 2016-09-21 10:15:14 (Romania-TV)
Andreea Marin, reactie pe facebook dupa ce un copil a murit incercand sa se fereasca de un caine Andreea Marin a avut o reactie virulenta dupa ce un baietel a murit incercand sa se fereasca de un caine. Incidentul i-a readus aminte vedetei de problema maidanezilor, ocazie cu care a postat un mesaj pe pagina ei de Facebook. Ea trage la raspundere autoritatile, dar si ONG-urile de profil si sustine ca baiatul a murit nevinovat, asemeni altor copii. ...continuare.