Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Detalii socante in cazul copilului care a murit intoxicat cu nitriti

publicat 2015-07-22 09:00:02 (Antena3)
Detalii socante ies la iveala dupa ce un copil de trei luni, din comuna Vanatori, judetul Galati, a murit intoxicat din cauza nitratilor din apa. Primaria a fost informata de reprezentantii Directiei de... ...continuare.

Latifundiarul s-a tinut de cuvant! Am aflat cati bani i-a dat Gigi Becali romanului condamnat la moarte in Malaezia!

publicat 2015-07-21 17:15:03 (CanCan)
Latifundiarul s-a tinut de cuvant! Am aflat cati bani i-a dat Gigi Becali romanului condamnat la moarte in Malaezia! Tatal tanarului condamnat la moarte in Malaezia are din nou probleme. Dupa ce Becali s-a implicat in cazul sau si i-a oferit 3.000 de euro si mai multe icoane, parintele lui Ionut are o noua dilema. Nu stie cum o sa ajunga cu darurile in tara asiatica! ...continuare.

Doliu in muzica. A murit un mare muzician

publicat 2015-07-21 15:00:27 (Realitatea-TV)
Doliu in muzica. A murit un mare muzician Compozitorul Wayne Carson, coautor al cantecului "Always On My Mind", a murit la varsta de 72 de ani, luni, in orasul Springfield din statul american Missouri. ...continuare.

Lumea modei in doliu! A murit designerul Elio Fiorucci, la 80 de ani

publicat 2015-07-21 14:30:10 (Antena3)
Doliu in lumea modei. Designer-ul italian Elio Fiorucci a murit, la varsta de 80 de ani, in locuinta sa din Milano, cauza mortii nefiind elucidata pana in prezent. ...continuare.

Accident de munca. Doi barbati au murit, altul e in stare grava la spital

publicat 2015-07-21 11:30:19 (Puterea)
Accident de munca. Doi barbati au murit, altul e in stare grava la spital Un accident de munca a avut loc pe platforma industriala de la Frasinu, judetul Buzau, in urma caruia doi barbati au murit iar altul a ajuns in stare grava la spital. Cei trei s-au inecat in timp ce curatau de reziduuri un canal tehnologic. ...continuare.

Compozitorul celebrei piese Always On My Mind a murit la 72 de ani

publicat 2015-07-21 11:30:05 (Antena3)
A murit Wayne Carson, cantaret de muzica country si compozitor, la 72 de ani, din cauza unor probleme de sanatate. ...continuare.

A murit un mare compozitor american

publicat 2015-07-21 11:30:05 (Antena3)
A murit un mare compozitor american Compozitorul Wayne Carson, coautor al cantecului "Always On My Mind", a murit la varsta de 72 de ani, luni, in orasul Springfield din statul american Missouri, informeaza contactmusic.com, potrivit Mediafax. ... ...continuare.

Pianistul John Taylor a murit la 72 de ani, dupa ce a suferit un infarct pe scena

publicat 2015-07-21 11:15:02 (Antena-1)
Pianistul John Taylor a murit la 72 de ani, dupa ce a suferit un infarct pe scena Pianistul John Taylor a murit la varsta de 72 de ani, dupa ce a suferit un infarct pe scena, in timpul concertului pe care l-a sustinut, vineri seara, la cea de-a sasea editie a Saveurs Jazz Festival. ...continuare.

ACCIDENT in Satu Mare. Trei persoane au murit, alte patru au fost ranite

publicat 2015-07-21 10:00:16 (Puterea)
ACCIDENT in Satu Mare. Trei persoane au murit, alte patru au fost ranite Un grav accident rutier a avut loc, marti dimineata, in localitatea Ciuperceni, judetul Satu Mare, in urma caruia trei persoane au murit, iar patru au fost ranite. ...continuare.

FURTUNI DEVASTATOARE in tara, dupa zilele caniculare. O batrana a murit trasnita de fulger VIDEO

publicat 2015-07-21 09:45:29 (Romania-TV)
FURTUNI DEVASTATOARE in tara, dupa zilele caniculare. O batrana a murit trasnita de fulger VIDEO Dupa zilele caniculare si-au facut aparitia furtunile. O batrana din Suceava a murit dupa ce a fost lovita de trasnet, iar casa unor oameni a luat foc din acelasi motiv. Orasul Radauti a fost sub ape, iar in judetul Neamt a plouat cu grindina cat nuca. In tot acest timp, in alte zone canicula i-a sufocat pe oameni, informeaza . ...continuare.