Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Barbatul lovit de un panou publicitar, la Iasi, a murit in spital

publicat 2016-11-23 18:30:01 (Antena3)
Barbatul lovit de un panou publicitar, la Iasi, a murit in spital Barbatul care a fost lovit de un panou publicitar, in timpul furtunii de pe 13 noiembrie, in timp ce traversa strada, a murit la Spitalul de Neurochirurgie din Iasi, dupa zece zile de spitalizare,... ...continuare.

Doliu in lumea artistica. Un mare actor a murit pe scena, in timpul unei reprezentatii

publicat 2016-11-23 17:15:13 (Realitatea-TV)
Doliu in lumea artistica. Un mare actor a murit pe scena, in timpul unei reprezentatii Celebrul actor australian Russell Kiefel a murit pe scena in timpul unei reprezentatii artistice. ...continuare.

Barbatul de 79 de ani, lovit de un panou publicitar luat de vant in Iasi, a murit la spital

publicat 2016-11-23 17:15:13 (Romania-TV)
Barbatul de 79 de ani, lovit de un panou publicitar luat de vant in Iasi, a murit la spital Batranul lovit de un panou publicitar in urma cu 10 zile pe o strada din centrul Iasiului a murit la Spitalul de Neurochirurgie, acolo unde a fost internat imediat dupa incident. ...continuare.

Un bebelus a murit, dupa ce mama sa a nascut acasa, in apa

publicat 2016-11-23 16:15:08 (Romania-TV)
Un bebelus a murit, dupa ce mama sa a nascut acasa, in apa Un bebelus a murit la inceputul acestei saptamani, dupa ce mama sa a decis sa nasca acasa, in apa, in propria baie. Pentru ca in timpul nasterii au intervenit complicatii, femeia a sunat la 112 si a fost transportata, impreuna cu bebelusul, la Clinica Ginecologie 1 din Cluj-Napoca. ...continuare.

Un actor celebru a murit! S-a prabusit pe scena, in timp ce juca o piesa de teatru

publicat 2016-11-23 13:00:03 (CanCan)
Un actor celebru a murit! S-a prabusit pe scena, in timp ce juca o piesa de teatru Actorul Russell Kiefel s-a stins din viata, marti, in timpul unei reprezentatii pe scena teatrului. Russell Kiefel, cunoscut pentru rolul din serialul "Neighbours", s-a prabusit pe scena teatrului, in weekend, in timp ce juca o piesa. Medicii nu l-au mai putut salva, asa ca actorul a murit dupa doua zile pe patul de spital. Conducerea teatrului a hotarat sa anuleze spectacolele in semn de respect. Citeste despre: russell kiefel, russell kiefel a murit ...continuare.

Un actor cunoscut a murit. S-a prabusit chiar in timpul unei reprezentatii

publicat 2016-11-23 11:00:02 (Antena3)
Un actor cunoscut a murit. S-a prabusit chiar in timpul unei reprezentatii Actorul australian Russell Kiefel a murit marti, chiar pe scena teatrului, in timpul unei reprezentatii, potrivit Libertatea.ro. Desi cunoscut mai degraba pentru rolul sau din serialul... ...continuare.

Doliu in lumea filmului si a teatrului. A murit dupa ce s-a prabusit PE SCENA, in timpul unui spectacol

publicat 2016-11-23 10:30:16 (Romania-TV)
Doliu in lumea filmului si a teatrului. A murit dupa ce s-a prabusit PE SCENA, in timpul unui spectacol Actorul australian Russell Kiefel a murit marti, dupa ce s-a prabusit pe scena, in timpul unei reprezentatii. ...continuare.

Rasturnare de situatie dupa 9 ani: Raluca Stroescu nu ar fi murit de epuizare. Parintii tinerei spun ca autopsia a scos la iveala faptul ca fata lor suferea de diabet

publicat 2016-11-23 10:30:02 (Adevarul)
Rasturnare de situatie dupa 9 ani: Raluca Stroescu nu ar fi murit de epuizare. Parintii tinerei spun ca autopsia a scos la iveala faptul ca fata lor suferea de diabet Rasturnare de situatie in cazul Ralucai Stroescu, tanara care ar fi murit de epuizare la locul de munca in 2007. Judecatorii vor sa afle daca femeia nu a fost de fapt victima unui malpraxis. Parintii sustin ca un medic de la o mare clinica privata i-ar fi pus diagnosticul de anorexie, desi ea avea diabet. Sase ore mai tarziu, tanara de 31 de ani a murit. ...continuare.

Actorul Russell Kiefel murit: "S-a prabusit pe scena si nu a mai putut fi salvat!"

publicat 2016-11-23 10:30:02 (Antena-1)
Actorul Russell Kiefel murit: S-a prabusit pe scena si nu a mai putut fi salvat! Actorul australian Russell Kiefel a murit marti, chiar pe scena teatrului, in timpul unei reprezentatii ...continuare.

Asa tata, asa fiu! Mick, baiatul lui Michael Schumacher, are 17 ani si continua sa participe la curse pentru parintele sau! Adolescentul e copia fidela a campionului!

publicat 2016-11-22 21:15:02 (Antena-1)
Asa tata, asa fiu! Mick, baiatul lui Michael Schumacher, are 17 ani si continua sa participe la curse pentru parintele sau! Adolescentul e copia fidela a campionului! A mostenit de la tatal sau un nume celebru, un fizic "tras la indigo", ambitie si pasiunea pentru curse! Mick Schumacher are 17 ani si continua cu brio ceea ce tatal sau a reusit sa ridice la rang de arta: cartingul. ...continuare.