Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Chimistul George Olah, castigator al premiului Nobel, a murit la 89 de ani

publicat 2017-03-10 11:30:09 (Romania-TV)
Chimistul George Olah, castigator al premiului Nobel, a murit la 89 de ani George Olah, chimist de origine maghiara, care a castigat premiul Nobel in 1994 pentru cercetari in domeniul moleculelor instabile de carbon, a murit la varsta de 89 de ani. ...continuare.

Sfasietor! O femeie din Timis a murit dupa ce a nascut un bebelus urias

publicat 2017-03-10 11:15:01 (Antena3)
Sfasietor! O femeie din Timis a murit dupa ce a nascut un bebelus urias Caz dramatic in Timis, unde o femeie in varsta de 35 de ani a murit dupa ce a nascut un copil macrosom cu o greutate de 5,4 kg. Directorul Spitalului Judetean Timisoara, de care apartine... ...continuare.

Ucenicul lui Arsenie Boca a scris o RUGACIUNE PUTERNICA! Parintele Ardealului i-a spus ca va face MINUNI celor care o spun

publicat 2017-03-10 09:00:01 (Antena-1)
Parintele Petre Vamvulescu, ucenicul lui Arsenie Boca, a dezvaluit in cadrul unei emisiuni de la Antena Stars o rugaciune scurta facatoare de minuni. Si, mai mult, el a marturisit ca atunci cand a facut-o Parintele Ardealului i-a citit gandul si i-a spus ca s-a gandit foarte bine sa o faca asa. ...continuare.

Doliu in lumea sportului! Un nume de legenda a murit

publicat 2017-03-09 22:00:07 (Realitatea-TV)
Doliu in lumea sportului! Un nume de legenda a murit Legendarul antrenor de box Lou Duva a murit, la varsta de 94 de ani. ...continuare.

A murit la 49 de ani, dupa o grava eroare facuta in timpul operatiei. Doctor: "Eu tin la toate pacientele mele, imi pare rau"

publicat 2017-03-09 19:45:08 (ProTV)
A murit la 49 de ani, dupa o grava eroare facuta in timpul operatiei. Doctor: Eu tin la toate pacientele mele, imi pare rau Caz strigator la cer in Fagaras, judetul Brasov, unde o femeie de 49 de ani a murit, potrivit familiei, dintr-o grava eroare medicala. ...continuare.

O fosta sportiva de performanta a murit la 52 de ani. Medicul de familie i-a dat Paracetamol, desi avea embolie pulmonara

publicat 2017-03-09 19:00:01 (Antena3)
O fosta sportiva de performanta a murit la 52 de ani. Medicul de familie i-a dat Paracetamol, desi avea embolie pulmonara O femeie de 52 de ani din Bacau a murit la doua zile dupa ce a mers la medicul de familie, pentru ca se simtea rau, iar doctorul de la dispensarul din sat i-a prescris o reteta anti-raceala, scrie... ...continuare.

O fosta sportiva de performanta a murit la 52 de ani. Medicul de familie i-a dat Paracetamol, desi avea embolie pulmonara

publicat 2017-03-09 18:15:06 (ProTV)
O fosta sportiva de performanta a murit la 52 de ani. Medicul de familie i-a dat Paracetamol, desi avea embolie pulmonara O femeie de 52 de ani din Bacau a murit la doua zile dupa ce a mers la medicul de familie, pentru ca se simtea rau, iar doctorul de la dispensarul din sat i-a prescris o reteta anti-raceala, insa nu a cerut analize suplimentare. ...continuare.

Un angajat Electrica Ploiesti a murit pe loc, electrocutat, iar un altul s-a ales cu arsuri grave. S-a deschis un dosar penal

publicat 2017-03-09 18:15:06 (ProTV)
Un angajat Electrica Ploiesti a murit pe loc, electrocutat, iar un altul s-a ales cu arsuri grave. S-a deschis un dosar penal Un barbat a murit carbonizat, iar un altul a suferit arsuri grave in urma unui accident petrecut joi la Ploiesti. ...continuare.

Howard Hodgkin a murit la varsta de 84 de ani

publicat 2017-03-09 17:30:07 (Romania-TV)
Howard Hodgkin a murit la varsta de 84 de ani Howard Hodgkin, un reprezentant de seama al curentului abstract din arta britanica moderna, a murit, joi, la Londra, la varsta de 84 de ani, informeaza BBC. ...continuare.

Raed Arafat: "Cutremurul nu se poate evita, insa efectele se pot reduce"

publicat 2017-03-09 14:15:08 (Romania-TV)
Raed Arafat: "Cutremurul nu se poate evita, insa efectele se pot reduce" Raed Arafat, secretarul de stat in cadrul MAI, cunoscut si ca parintele SMURD a fost invitatul lui Teo, unde a vorbit despre cum putem face fata situatiilor de urgenta. ...continuare.