Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Producatorul Scott Nimerfro a murit la 54 de ani, invins de cancer

publicat 2016-04-20 11:45:01 (Antena3)
Filmul este din nou in doliu. Producatorul Scott Nimerfro a murit la 54 de ani, el fiind diagnosticat cu angiosarcom (cancer la ficat) anul trecut. ...continuare.

A murit de cancer la 12 ani. Ce a gasit tatal fetei in spatele unei oglinzi, la putin timp dupa tragedie

publicat 2016-04-20 11:15:03 (Antena3)
A murit de cancer la 12 ani. Ce a gasit tatal fetei in spatele unei oglinzi, la putin timp dupa tragedie Athena Orchard a murit la numai 12 ani. Adolescenta suferea de cancer osos si a trecut printr-o perioada de chimioterapie intensa. Cu toate acestea, ea a luptat pâna în ultima clipa, având o... ...continuare.

O mare actrita a murit la doar 51 de ani. Ultimul sau film a fost nominalizat la Globurile de Aur

publicat 2016-04-20 10:15:30 (Romania-TV)
O mare actrita a murit la doar 51 de ani. Ultimul sau film a fost nominalizat la Globurile de Aur Ronit Elkabetz, una dintre cele mai de succes actrite israeliene contemporane, a murit marti, la varsta de 51 de ani. Ea fusese diagnosticata cu cancer. ...continuare.

Un avion a aterizat de urgenta, dupa ce un bebelus a murit la bord

publicat 2016-04-19 22:45:02 (Antena3)
Un avion a aterizat de urgenta, dupa ce un bebelus a murit la bord O aeronava a companiei Cathay Pacific, care a decolat din Londra si se îndrepta spre Hong Kong, a aterizat de urgenta în Kazahstan, dupa ce un bebelus aflat la bord a murit, scrie The Independent.... ...continuare.

A murit cel mai batran caine din lume. Cati ani avea patrupedul. Imagini emotionante

publicat 2016-04-19 20:30:28 (Realitatea-TV)
A murit cel mai batran caine din lume. Cati ani avea patrupedul. Imagini emotionante Maggie, un ciobanesc mioritic din Australia, a murit la varsta de 30 de ani, aproximativ 200 de ani cainesti, scrie Daily Mail. ...continuare.

Accident grav in Suceava. Un motociclist a murit pe loc dupa ce s-a izbit de un stalp

publicat 2016-04-19 10:15:45 (Romania-TV)
Accident grav in Suceava. Un motociclist a murit pe loc dupa ce s-a izbit de un stalp Un accident grav a avut loc luni in Suceava. Un barbat de 35 de ani a murit pe loc dupa ce a intrat cu motocicleta intr-un stalp.Trupul acestuia a fost transportat la morga Spitalului din Vatra Dornei pentru efectuarea necropsiei. ...continuare.

Adrian Nastase, in doliu. A murit omul lui de incredere

publicat 2016-04-19 10:15:02 (Antena3)
Adrian Nastase, in doliu. A murit omul lui de incredere Fostul premier Adrian Nastase a scris, marti, pe blogul sau, ca a murit fostul sau aghiotant Marian Sopu, cel care a fost si sef al SPP. ”A murit Marian Sopu. Militar de cariera, în perioada... ...continuare.

A murit o cunoscuta actrita americana. Ai vazut-o in zeci de seriale!

publicat 2016-04-19 08:00:27 (Realitatea-TV)
A murit o cunoscuta actrita americana. Ai vazut-o in zeci de seriale! Actrita americana Doris Roberts, cunoscuta mai ales pentru rolul din serialul "Everybody Loves Raymond"/"Dragul de Raymond", a murit la varsta de 90 de ani. ...continuare.

Tragedie intr-o localitate din Constanta. Un copil aa murit in haznaua din curtea casei

publicat 2016-04-19 00:15:32 (Romania-TV)
Tragedie intr-o localitate din Constanta. Un copil aa murit in haznaua din curtea casei Un copil de un an a murit dupa ce a cazut in haznaua din curtea casei. Groapa era acoperita de mai multe placi, insa copilul a cazut printre acestea. Rudele au sunat imediat la 112, insa medicii nu au mai putut face nimic. ...continuare.

Cel mai batran caine din lume a murit

publicat 2016-04-19 00:15:02 (Antena3)
Cel mai batran caine din lume a murit Cel mai batrân câine din lume, ciobanescul australian Maggie, a murit. Anuntul a fost facut de Brian McLaren, stapânul lui Maggie, scrie The Independent. „Avea 30 de ani si înca... ...continuare.