Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cantaretul de jazz Gerald Wilson a murit la varsta de 96 de ani

publicat 2014-09-09 18:00:32 (Mediafax)
Cantaretul de jazz Gerald Wilson a murit la varsta de 96 de ani Cantaretul de jazz Gerald Wilson, cu o cariera de peste 75 de ani, care a cantat alaturi de muzicieni celebri ca Duke Ellington, Dizzy Gillespie, Ella Fitzgerald si Ray Charles, a murit luni, la varsta de 96 de ani, in casa sa din Los Angeles, din cauza unei pneumonii. ...continuare.

A murit la varsta de 104 ani: Decenii intregi, a transpus publicul din jurul lumii intr-o frenezie de adulatie care era dramatica si grandioasa

publicat 2014-09-09 13:00:04 (Antena3)
A murit la varsta de 104 ani: Decenii intregi, a transpus publicul din jurul lumii intr-o frenezie de adulatie care era dramatica si grandioasa Cantareata de opera Magda Olivero, una dintre marile dive italiene, cu o cariera de peste 70 de ani, a murit luni, la varsta de 104 ani, la Milano, informeaza MEDIAFAX.    Artista era internata... ...continuare.

Soprana italiana Magda Olivero a murit la varsta de 104 ani

publicat 2014-09-09 12:15:40 (Mediafax)
Soprana italiana Magda Olivero a murit la varsta de 104 ani Cantareata de opera Magda Olivero, una dintre marile dive italiene, cu o cariera de peste 70 de ani, a murit luni, la varsta de 104 ani, la Milano, informeaza bbc.co.uk. ...continuare.

LUMEA ARTISTICA, in DOLIU! A MURIT una dintre CELE MAI MARI SOPRANE ale SECOLULUI 20!

publicat 2014-09-09 09:45:30 (Libertatea)
LUMEA ARTISTICA, in DOLIU! A MURIT una dintre CELE MAI MARI SOPRANE ale SECOLULUI 20! Lumea artistica internationala este in doliu dupa disparitia uneia dintre cele mai mari soprane ale secolului trecut, italianca Magda Olivero. Doliu in lumea artistica internationala Soprana magda Olivero a murit la varsta de 104 ani Publicitate Soprana italiana Magda Olivero a murit luni, 8 septembrie 2014, la Milano. Avea 104 ani. Magda Olivero a fost considerata una dintre cele mai mari artiste lirice ale secolului 20. Nascuta la 25 martie 1910, Magda Olivero a debutat la radio in anul... ...continuare.

Accident teribil in Turul Spaniei. Un motociclist a murit intr-un accident

publicat 2014-09-09 09:15:27 (Romania-TV)
Accident teribil in Turul Spaniei. Un motociclist a murit intr-un accident Un motociclist al Garzii Civile, mobilizat in dispozitivul de securitate al Turului Spaniei, a murit dupa ce s-a rasturnat cu motocicleta, cu doua ore inainte de finalul etapei a 16-a. ...continuare.

A murit inginerul care a proiectat Canalul Dunare-Marea Neagra

publicat 2014-09-08 19:45:28 (Romania-TV)
A murit inginerul care a proiectat Canalul Dunare-Marea Neagra Inginerul care a proiectat Canalul Dunare - Marea Neagra, Chiriac Avadanei, a murit la varsta de 87 de ani. El a participat in acest an la evenimentul prilejuit de aniversarea a treizeci de ani de la inaugurarea canalului. ...continuare.

Staretul unei manastiri din Suceava stie cine va fi viitorul presedinte. I s-a aratat intr-o carte

publicat 2014-09-08 18:30:34 (Romania-TV)
Staretul unei manastiri din Suceava stie cine va fi viitorul presedinte. I s-a aratat intr-o carte Staretul Manastirii Sfantul Vasile din Leucusesti, judetul Suceava, parintele Ioil, in varsta de 85 de ani, spune ca viitorul presedinte al tarii va fi o femeie, potrivit site-ului suceavanews.ro. ...continuare.

DOLIU in TEATRUL ROMANESC! ACTRITA VASILICA STAMATIN a MURIT la doar 49 de ANI!

publicat 2014-09-08 17:15:25 (Income-Magazine)
DOLIU in TEATRUL ROMANESC! ACTRITA VASILICA STAMATIN a MURIT la doar 49 de ANI! DOLIU în TEATRUL ROMÂNESC! Fosta actrita a Teatrului National din Cluj, Vasilica Stamatin a murit la doar 49 de ani, în Anglia, din cauza unei boli necrutatoate, potrivit www.clujulcultural.ro. ...continuare.

STARETUL unei MANASTIRI din SUCEAVA stie CINE VA FI PRESEDINTELE ROMANIEI! I s-a ARATAT INTR-O CARTE!

publicat 2014-09-08 15:30:33 (Libertatea)
STARETUL unei MANASTIRI din SUCEAVA stie CINE VA FI PRESEDINTELE ROMANIEI! I s-a ARATAT INTR-O CARTE! Staretul Manastirii Sfantul Vasile din Leucusesti, Suceava, stie cine va fi noul presedinte al tarii. El a aflat acest lucru dupa ce a deschis o carte. Parintele Ioil stie cine va fi noul presedinte al Romaniei Staretul Manastirii Sfantul Vasile din Leucusesti, judetul Suceava, parintele Ioil, in varsta de 85 de ani, spune ca viitorul presedinte al tarii va fi o femeie. El a tinut sa precizeze ca Elena Udrea va fi cea care va ocupa fotoliul de la Cotroceni si nu candidatul independent, Monica... ...continuare.

DRAMA in TEATRUL ROMANESC! ACTRITA VASILICA STAMATIN a MURIT la doar 49 de ANI!

publicat 2014-09-08 10:00:26 (Libertatea)
DRAMA in TEATRUL ROMANESC! ACTRITA VASILICA STAMATIN a MURIT la doar 49 de ANI! Tragedie in lumea artistica romaneasca. Vasilica Stamatin, fosta actrita a Teatrului National din Cluj, a incetat din viata la varsta de 49 de ani. Actrita Vasilica Stamatin a murit la doar 49 de ani Vasilica Stamatin, fosta actrita a Teatrului National din Cluj, a murit la doar 49 de ani, in Anglia. Decesul a survenit in urma unei boli necrutatoare, potrivit www.clujulcultural.ro. Vasilica Stamatin a fost o actrita de mare talent, care a jucat in multe piese de succes, alaturi de actori... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

bacau liberty center fara picioare arges borisov personalitate galati mures crudu culmea prostiei romain taberei tulcea cel mai bogat sultana hurrem serghei bilderberg salajul botosani valcea invatamant prescolar clasamentul ligi bistrita nasaud data si ora xfactor mehedinti inima sanatoasa teze iasi indiferenta adam levine giurgiu mangu preotul dreptului de proprietate vaslui masinii intact frank tanacu accelerarea ilfov cuminte harghita elevul dispar dolarii americani! timis avocatul poporului toro prahova