Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O specie rara de viespe a ucis un om in Romania. Barbatul a murit aproape instant

publicat 2017-05-15 12:45:01 (Antena3)
O specie rara de viespe a ucis un om in Romania. Barbatul a murit aproape instant Un barbat de 54 de ani, îngrijitor la Gradina Zoologica din Ploiesti, a murit, dupa ce a fost întepat de o insecta de mari dimensiuni, o specie rara de viespe, potrivit Observator.tv. Victima a... ...continuare.

Actorul Powers Boothe a murit in somn la 68 de ani. Isi relansase cariera datorita filmelor bazate pe benzi desenate

publicat 2017-05-15 12:30:07 (ProTV)
Actorul Powers Boothe a murit in somn la 68 de ani. Isi relansase cariera datorita filmelor bazate pe benzi desenate Actorul Powers Boothe, cunoscut pentru rolurile din Sin City si The Avengers, a murit la varsta de 68 de ani ...continuare.

Actorul Powers Boothe a murit in somn

publicat 2017-05-15 09:45:01 (Antena3)
Actorul Powers Boothe a murit in somn Actorul Powers Boothe a murit la varsta de 68 de ani, a anuntat CNN luni dimineata. CNN anunta ca actorul Powers Boothe a murit in somn de cauze naturale. Associated Press informeaza ca Boo... ...continuare.

Actorul Powers Boothe a murit in somn

publicat 2017-05-15 08:45:16 (Romania-TV)
Actorul Powers Boothe a murit in somn Actorul Powers Boothe a murit la varsta de 68 de ani, a anuntat CNN luni dimineata. ...continuare.

Pacatul urias pe care il fac multi romani in ziua nuntii. Putini stiu acest lucru

publicat 2017-05-15 08:30:04 (Antena3)
Pacatul urias pe care il fac multi romani in ziua nuntii. Putini stiu acest lucru Multe cupluri aleg pentru cununia lor doua perechi de nasi. Parintele Ilie Cleopa avertiza ca faptul constituie un mare pacat. "Sa va feriti la nunta si la botez sa puneti nasi multi! Ca te-ai fa... ...continuare.

Doi frati otraviti cu ciuperci: unul a murit, altul e in coma

publicat 2017-05-14 17:00:11 (Romania-TV)
Doi frati otraviti cu ciuperci: unul a murit, altul e in coma Un tanar de 18 ani a murit iar fratele lui se zbate intre viata si moarte dupa ce s-au intoxicat cu ciuperci otravitoare. Nenorocirea s-a intamplat in Valcea, la Baile Olanesti. ...continuare.

Accident grav in judetul Giurgiu! Un om a murit, iar alti doi au fost raniti

publicat 2017-05-14 16:00:01 (Antena3)
Accident grav in judetul Giurgiu! Un om a murit, iar alti doi au fost raniti O persoana a murit si alte doua au fost ranite intr-un accident produs, duminica dupa-amiaza, in localitatea Dobreni, din judetul Giurgiu, unde un pieton a fost lovit de un autoturism care ulterior s-... ...continuare.

Actrita Tatiana Ieckel a murit. Prima sotie a lui Florin Piersic si mama lui Florin Piersic jr. avea 84 de ani

publicat 2017-05-14 14:30:20 (ProTV)
Actrita Tatiana Ieckel a murit. Prima sotie a lui Florin Piersic si mama lui Florin Piersic jr. avea 84 de ani Tatiana Iekel, actrita a Teatrului Mic, unde a jucat peste 70 de roluri, a murit la varsta de 84 de ani si a fost inmormantata sambata, relateaza News.ro. ...continuare.

Tragedie in lumea fotbalului! Un sportiv celebru a murit intr-un accident rutier

publicat 2017-05-14 13:30:01 (Antena3)
Tragedie in lumea fotbalului! Un sportiv celebru a murit intr-un accident rutier Un fost jucator de fotbal american, Michael Dywane Jackson Dyson, in varsta de 48 de ani a murit intr-un accident rutier, potrivit hosted2.ap.org. Fotbalistul se afla pe motocicleta, iar un... ...continuare.

De ce unele CUPLURI NU POT AVEA COPII. Povestea TRISTA a unui om caruia nu ii era sortit sa aiba copil, dar l-a induplecat pe Dumnezeu

publicat 2017-05-14 09:15:08 (Romania-TV)
De ce unele CUPLURI NU POT AVEA COPII. Povestea TRISTA a unui om caruia nu ii era sortit sa aiba copil, dar l-a induplecat pe Dumnezeu Parintele Epifanie Teodoropulos a dat mai multe sfaturi privind viata de familie, printre acestea si acela legat de faptul, destul de apasator pentru unii, ca anumite cupluri nu pot avea copii, chiar daca din punct de vedere fizic indeplinesc conditiile. ...continuare.