Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Avionul turistic prabusit in Alaska: Cele noua persoane aflate la bordul aparatului au murit

publicat 2015-06-26 09:15:10 (Puterea)
Avionul turistic prabusit in Alaska: Cele noua persoane aflate la bordul aparatului au murit Toate cele noua persoane care se aflau la bordul unui avion turistic prabusit joi dupa-amiaza in statul american Alaska au murit in accident, potrivit unui anunt facut de compania aeriana Promech Air, operatorul zborului, transmite Reuters, citat de Agerpres. ...continuare.

Doua persoane au murit intr-un accident produs pe Soseaua de Centura a Capitalei, in zona Bragadiru

publicat 2015-06-26 09:15:09 (Mediafax)
Doua persoane au murit intr-un accident produs pe Soseaua de Centura a Capitalei, in zona Bragadiru Doua persoane au murit in urma unui accident rutier care a avut loc vineri dimineata, pe Soseaua de Centura a Capitalei, in zona localitatii Bragadiru, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Bucuresti-Ilfov, Daniel Vasile. ...continuare.

Doua persoane au murit intr-un accident produs pe Soseaua de Centura a Capitalei, in zona Bragadiru

publicat 2015-06-26 09:00:06 (Gandul)
Doua persoane au murit intr-un accident produs pe Soseaua de Centura a Capitalei, in zona Bragadiru Doua persoane au murit in urma unui accident rutier care a avut loc vineri dimineata, pe Soseaua de Centura a Capitalei, in zona localitatii Bragadiru, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Bucuresti-Ilfov, Daniel Vasile. ...continuare.

GRAV ACCIDENT de circulatie pe centura Capitalei. Doua persoane AU MURIT

publicat 2015-06-26 08:30:02 (Antena3)
GRAV ACCIDENT de circulatie pe centura Capitalei. Doua persoane AU MURIT Un grav accident de circulatie a avut loc in aceasta dimineata pe soseaua de centura a capitalei, langa Bragadiru.  Din primele informatii, doua persoane au murit dupa ce un TIR, un autocamion si... ...continuare.

Actori celebri care au murit de cancer

publicat 2015-06-26 06:15:02 (Click)
Actori celebri care au murit de cancer Actori celebri care au murit de cancer Cancerul, boala noului secol, care nu se opreste din facut ravagii, a adunat si foarte multe victime dintre vedete. Iata cativa dintre actorii celebri care au murit de cancer. ...continuare.

Un monstru sacru al televiziunii a murit. Avea 93 de ani

publicat 2015-06-26 01:00:02 (Antena3)
Un monstru sacru al televiziunii a murit. Avea 93 de ani Actorul britanic, care l-a interpretat pe personajul-cult John Steed, a murit la varsta de 93 de ani.Un monstru sacru al televiziunii nu mai e, scrie Le Figaro. Actorul britanic Patrick Macnee, cunoscut in principal... ...continuare.

Doliu in lumea cinematografiei. A murit starul din Avengers

publicat 2015-06-25 23:45:31 (Realitatea-TV)
Doliu in lumea cinematografiei. A murit starul din Avengers Actorul englez Patrick Macnee, starul seriei TV The Avengers, a murit joi, in California, la venerabila varsta de 93 de ani. ...continuare.

Un vasluian a murit in curtea unui vecin, dupa ce s-a inecat cu o bucata de friptura

publicat 2015-06-25 20:00:04 (Gandul)
Un vasluian a murit in curtea unui vecin, dupa ce s-a inecat cu o bucata de friptura Un barbat de 50 de ani, din localitatea vasluiana Emil Racovita, a murit in curtea unui vecin dupa ce s-a inecat si apoi s-a asfixiat cu o bucata de friptura in timp ce petrecea nasterea Sfantului Ioan Botezatorul, politistii deschizand o ancheta in acest caz. ...continuare.

Un vasluian a murit dupa ce s-a inecat cu o bucata de friptura

publicat 2015-06-25 19:00:02 (Antena3)
Un barbat din localitatea vasluiana Emil Racovita a murit in curtea unui vecin dupa ce s-a inecat si apoi s-a asfixiat cu o bucata de friptura in timp ce petrecea nasterea Sfantului Ioan Botezatorul.... ...continuare.

DOLIU in cinematografie. A MURIT un actor CELEBRU

publicat 2015-06-25 15:30:15 (Romania-TV)
DOLIU in cinematografie. A MURIT un actor CELEBRU Sanjit Bedi, unul dintre cei mai cunoscuti actori de televiziune din India, a murit intr-un spital din Mumbai, in urma unei lungi suferinte. ...continuare.