Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




DRAMA in muzica. A murit o stea a rock-ului, in noaptea de duminica spre luni

publicat 2017-02-13 11:30:22 (Realitatea-TV)
DRAMA in muzica. A murit o stea a rock-ului, in noaptea de duminica spre luni Cantareata australiana Carol Lloyd a murit la varsta de 70 de ani, dupa ce, in ultimii doi ani, s-a luptat cu o grava boala de plamani. ...continuare.

Doliu in lumea muzicii! Al Jarreau, legendarul cantaret american de jazz, a murit

publicat 2017-02-12 23:00:01 (Antena-1)
Doliu in lumea muzicii! Al Jarreau, legendarul cantaret american de jazz, a murit Al Jarreau, legendarul cantaret american de jazz, a murit duminica la varsta de 76 de ani, a anuntat managerul sau, citat de AFP. ...continuare.

Un mare cantaret de jazz, castigator a sapte premii Grammy, a murit la varsta de 76 de ani

publicat 2017-02-12 22:00:08 (Romania-TV)
Un mare cantaret de jazz, castigator a sapte premii Grammy, a murit la varsta de 76 de ani Jazzmanul Al Jarreau, castigator a sapte premii Grammy, a murit duminica, la varsta de 76 de ani, a anuntat managerul sau, Joe Gordon, citat de agentiile de presa internationale. ...continuare.

A murit Al Jarreau, jazzmanul care a castigat sapte premii Grammy

publicat 2017-02-12 21:45:01 (Antena3)
A murit Al Jarreau, jazzmanul care a castigat sapte premii Grammy Jazzmanul Al Jarreau, castigator a sapte premii Grammy, a murit duminica, la varsta de 76 de ani, a anuntat managerul sau, Joe Gordon, citat de agentiile de presa internationale. Jarreau era... ...continuare.

O femeie a murit dupa ce a cazut in gol de la 9 metri intr-o cladire din Manhattan. Ce incerca sa faca in acele clipe

publicat 2017-02-12 13:30:22 (ProTV)
O femeie a murit dupa ce a cazut in gol de la 9 metri intr-o cladire din Manhattan. Ce incerca sa faca in acele clipe Tragedie petrecuta in New York, dupa ce o femeie a murit in interiorul cladirii World Trade Center Oculus, parte a unui nod de de transport din Manhattan. ...continuare.

A murit un mare campion

publicat 2017-02-12 12:00:14 (Romania-TV)
A murit un mare campion A murit Sione Lauaki, un fost rugbist neo-zeelandez. Avea 17 selectii pentru All Blacks si doar 35 de ani. Fostul jucator s-a stins sambata, din cauza unor probleme cardiovasculare. ...continuare.

Fratele lui Nicolae Guta a murit

publicat 2017-02-11 23:00:11 (Realitatea-TV)
Fratele lui Nicolae Guta a murit Fratele lui Nicolae Guta a murit, dupa o lunga suferinta. ...continuare.

DENISA MANELISTA, COSMAR, dupa ce a fost lansat un zvon ca ar fi murit. "Am si eu familie, nu va ganditi"

publicat 2017-02-11 13:30:21 (Romania-TV)
DENISA MANELISTA, COSMAR, dupa ce a fost lansat un zvon ca ar fi murit. "Am si eu familie, nu va ganditi" Cunoscuta cantareata a ajuns sa traiasca adevarate clipe de cosmar, dupa ce-au inceput sa apara diverse zvonuri pe seama ei. Cea mai noua veste cat se poate de macabra care a fost lansata este ca artista ar fi murit. ...continuare.

DENISA MANELISTA trece printr-un cosmar, dupa ce a fost lansat un zvon ca ar fi murit: "Am si eu famili,e voi nu va ganditi?"

publicat 2017-02-11 11:15:02 (CanCan)
DENISA MANELISTA trece printr-un cosmar, dupa ce a fost lansat un zvon ca ar fi murit: Am si eu famili,e voi nu va ganditi? Cunoscuta cantareata a ajuns sa traiasca adevarate clipe de cosmar, dupa ce-au inceput sa apara diverse zvonuri pe seama ei. Cel mai noua veste cat se poate de macabra care a fost lansata este ca artista ar fi murit. Cantareata de manele Denisa, in varsta de 27 de ani, pare sa fi ajuns la capatul puterilor, din pricina faptului ca se confrunta cu mai multe zvonuri lansate pe seama sa. Recent, s-a spus ca aceasta ar fi fost internata in stare grava in spital, dupa un accident rutier, ca si-ar... ...continuare.

Tragedie pe stadion: 17 oameni au murit si 56 au fost raniti

publicat 2017-02-11 10:15:02 (Antena3)
Tragedie pe stadion: 17 oameni au murit si 56 au fost raniti Cel putin 17 persoane au murit si zeci de oameni au fost raniti, vineri seara, in imbulzeala creata la intrarea in stadionul din Uige, oras din nordul Angolei. Fanii s-au repezit sa vada pri... ...continuare.