Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A murit unul dintre cei mai mari criminali ai lumii

publicat 2017-11-20 08:45:09 (Romania-TV)
Criminalul in serie Charles Manson a murit, luni dimineata, la varsta de 83 de ani. Anuntul decesului a fost facut de oficialii penitenciarului californian in care Charles Manson isi ispasea pedeapsa. ...continuare.

Cantaretul Mel Tillis a murit. A fost considerat legenda muzicii country

publicat 2017-11-20 08:00:04 (Libertatea)
Cantaretul Mel Tillis a murit. A fost considerat legenda muzicii country Cantaretul Mel Tillis a murit la varsta de 85 de ani. Lergenda muzicii country s-a stins din viata duminica, 19 noiembrie, la Centrul Medical Regional Regional din Munroe, in Ocala,Florida. Mel Tillis a murit din cauza unei insuficiente respiratorii, la varsta de 85 de ani.  Mell Tillis a fost cantaret, compozitor, comediant si om de […] Post-ul Cantaretul Mel Tillis a murit. A fost considerat legenda muzicii country apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un britanic, pasionat de navigatie, a murit in timpul unei competitii de yahturi

publicat 2017-11-19 18:30:08 (ProTV)
Un marinar a murit dupa ce a fost aruncat peste bord, în timpul unei curse internationale de iahturi. ...continuare.

Accident grav in Olt: un barbat a murit

publicat 2017-11-19 16:45:11 (ProTV)
Soferul unei autoutilitare a murit, duminica dupa-amiaza, în judetul Olt, dupa ce autoutilitara pe care o conducea s-a ciocnit cu un autoturism, dupa care s-a rasturnat si a ramas suspendata pe autoturism. ...continuare.

Fost atacant al Stelei, Viorel Jurca, a murit. In ultimii ani, a antrenat juniori si seniori

publicat 2017-11-19 13:00:02 (Antena-1)
Fost atacant al Stelei, Viorel Jurca, a murit.  In ultimii ani, a antrenat juniori si seniori Viorel Jurca a murit sambata dimineata, dupa ce a suferit un infarct. Fostul fotbalist avea 60 de ani.  ...continuare.

Accident pe DN1, judetul Sibiu. O soferita a murit dupa ciocnirea cu un camion

publicat 2017-11-19 11:00:04 (Libertatea)
Accident pe DN1, judetul Sibiu. O soferita a murit dupa ciocnirea cu un camion Imagini infioratoare in urma unui accident pe DN1, judetul Sibiu. O femeie a murit, dupa ce masina pe care o conducea a fost izbita violent de un camion. Medicii chemati de urgenta n-au mai reusit sa o readuca la viata. Incidentul socant a avut loc pe DN1, in apropierea localitatii Fantanita Haiducului, judetul Sibiu. O […] Post-ul Accident pe DN1, judetul Sibiu. O soferita a murit dupa ciocnirea cu un camion apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Parintele Calistrat, despre postul Craciunului 2017. "Faceti sotilor mancare de post, nu stati cu gura pe ei, nu-i cicaliti, nu tipati"

publicat 2017-11-19 10:30:07 (Romania-TV)
Parintele Calistrat, despre postul Craciunului 2017. "Faceti sotilor mancare de post, nu stati cu gura pe ei, nu-i cicaliti, nu tipati" Parintele Calistrat are niste sfaturi pentru Postul Craciunului care abia a inceput. Acesta le sfatuieste pe femei cum sa se comporte fata de sotii lor. ...continuare.

Doliu in fotbalul romanesc: a murit un fost fotbalist de la Steaua

publicat 2017-11-18 21:00:09 (Realitatea-TV)
Doliu in fotbalul romanesc: a murit un fost fotbalist de la Steaua Fostul fotbalist Viorel Jurca a murit sambata, la varsta de 60 de ani. ...continuare.

Doliu in FOTBAL. A MURIT un fost jucator CELEBRU de la STEAUA

publicat 2017-11-18 20:15:10 (Romania-TV)
Doliu in FOTBAL. A MURIT un fost jucator CELEBRU de la STEAUA O noua tragedie a lovit, sambata, fotbalul romanesc. Un jucator celebru in prima divizie a murit la varsta de 60 de ani. ...continuare.

DOLIU in lumea FOTBALULUI! Un cunoscut jucator A MURIT

publicat 2017-11-18 19:15:06 (Evenimentul-Zilei)
DOLIU in lumea FOTBALULUI! Un cunoscut jucator A MURIT Un fost fotbalist, cunoscut pentru prestatia pe care a avut-o la echipe de renume, precum Steaua, FC Arges si Inter Sibiu, a murit, sambata, la varsta de 60 de ani. ...continuare.