Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un avion de transport s-a prabusit in Afganistan. Cel putin 7 persoane au murit

publicat 2016-05-19 11:15:08 (Realitatea-TV)
Un avion de transport s-a prabusit in Afganistan. Cel putin 7 persoane au murit Cel putin sapte oameni au murit dupa prabusirea unui avion de transport in Afganistan, noteaza Mediafax. ...continuare.

A murit in farmacie in timp ce-si astepta randul

publicat 2016-05-18 21:00:01 (Antena3)
A murit in farmacie in timp ce-si astepta randul Momente dramatice intr-o farmacie din Ramnicu Sarat, judetul Buzau. Un barbat de 58 de ani a murit chiar in timp ce astepta sa-si cumpere tratamentul necesar. ...continuare.

A murit in farmacie, in timp ce isi cumpara medicamente

publicat 2016-05-18 19:15:28 (Romania-TV)
A murit in farmacie, in timp ce isi cumpara medicamente Un barbat in varsta de 58 de ani, din Ramnicu Sarat, a murit miercuri in farmacie, in timp ce isi cumpara medicamente. ...continuare.

Avion prabusit in Arizona: Pasagerii au murit pe loc VIDEO

publicat 2016-05-18 18:30:08 (Romania-TV)
Avion prabusit in Arizona: Pasagerii au murit pe loc VIDEO Doua persoane au murit marti seara, dupa ce un avion de mici dimensiuni din perioada celui de-al Doilea Razboi Mondial s-a prabusit si a explodat in apropiere de un aeroport din Arizona, sud-vestul Statelor Unite, la scurt timp de la decolare, relateaza Associated Press. ...continuare.

Doliu in muzica. A murit dupa o lunga perioada de suferinta. Milioane de oameni l-au adorat

publicat 2016-05-18 16:15:13 (Realitatea-TV)
Doliu in muzica. A murit dupa o lunga perioada de suferinta. Milioane de oameni l-au adorat Guy Clark, un cunoscut cantaret de muzica country din Statele Unite ale Americii, a murit la varsta de 74 de ani, dupa perioade lungi de suferinte. ...continuare.

Tragedie. Un fotomodel de 25 de ani a murit in timpul unei sedinte foto sub apa

publicat 2016-05-18 14:00:16 (Realitatea-TV)
Tragedie. Un fotomodel de 25 de ani a murit in timpul unei sedinte foto sub apa Un fotomodel de doar 25 de ani a murit dupa ce s-a inecat in timpul unei sedinte foto sub apa. Se pare ca fata a facut o criza de astm. ...continuare.

Accident grav: un barbat a murit carbonizat. Apelul la 112 anunta initial un incendiu de vegetatie

publicat 2016-05-18 13:45:29 (Realitatea-TV)
Accident grav: un barbat a murit carbonizat. Apelul la 112 anunta initial un incendiu de vegetatie Un grav accident de rutier s-a petrecut in noaptea de marti spre miercuri, pe centura Timisoarei. Un barbat de 38 de ani a murit carbonizat, dupa ce masina pe care o conducea s-a dat peste cap si a luat foc. ...continuare.

Cantaretul american Guy Clark a murit

publicat 2016-05-18 12:30:02 (Antena3)
Cantaretul american Guy Clark a murit Cantaretul si compozitorul american Guy Clark a murit, marti, la varsta de 74 de ani, in Nashville, a anuntat agentul artidstului. Potrivit Hollywood Reporter, cauza mortii nu a fost facuta... ...continuare.

Drama uriasa. Un manechin a murit in timpul unei sedinte foto

publicat 2016-05-18 12:15:16 (Realitatea-TV)
Drama uriasa. Un manechin a murit in timpul unei sedinte foto Un manechin din Taiwan a murit in timpul unei sedinte foto subacvatice, insa nu se stie exact cauza. ...continuare.

O tanara jurnalista a murit sufocata, in timpul unei partide de amor

publicat 2016-05-18 12:00:01 (Antena3)
O tanara jurnalista a murit sufocata, in timpul unei partide de amor Tania Trinidad Paredes, o tanara de 23 de ani si psiholog de profesie, a murit in timpul unui act sexual cu partenerul ei. Potrivit tanarului, femeia ar fi vrut sa experimenteze ceva nou si a murit sufocata, anunta... ...continuare.