Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O femeie de 86 de ani a murit dupa ce a cazut de la etaj

publicat 2018-01-31 09:15:22 (Libertatea)
O femeie de 86 de ani a murit dupa ce a cazut de la etaj O femeie de 86 de ani a murit dupa ce a cazut de la etaj. Octogenara este din municipiul Campulung Muscel si nu se stie care sunt imprejurarile care au dus la aceasta tragedie. Politistii efectueaza cercetari. Potrivit reprezentantilor Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Arges, printr-un apel la 112 s-a anuntat ca o persoana a […] Post-ul O femeie de 86 de ani a murit dupa ce a cazut de la etaj apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Parintele Necula a fost intrebat ce parere are despre numerologie. Raspunsul uluitor al preotului

publicat 2018-01-30 23:15:02 (Antena3)
Parintele Necula a fost intrebat ce parere are despre numerologie. Raspunsul uluitor al preotului Parintele sibian Constantin Necula a fost întrebat ce parere are despre numerologie. "Este pacat sa-ti faci numerologia? Nu, e o binecuvântare! Da' cum! Sa stai sa te uiti acolo, sa vezi ... ...continuare.

Un copil de sase ani l-a intrebat pe parintele Necula daca are voie sa se uite duminica la televizor. Ce a raspuns parintele. Sala a inceput sa aplaude

publicat 2018-01-30 23:00:02 (Antena3)
Un copil de sase ani l-a intrebat pe parintele Necula daca are voie sa se uite duminica la televizor. Ce a raspuns parintele. Sala a inceput sa aplaude Cunoscutul parinte sibian Constantin Necula a fost întrebat, într-una dintre conferintele sale, de un copi de sase ani daca are voie sa se uite duminica dimineata la televizor. "Daca e î... ...continuare.

Parintele Necula: Dumnezeu are partasie cu pacatosii, nu cu prostii

publicat 2018-01-30 16:00:02 (Antena3)
Parintele Necula: Dumnezeu are partasie cu pacatosii, nu cu prostii Consilierul misionar-pastoral si de imagine al Mitropoliei Ardealului, preotul Constantin Necula, spune ca Dumnezeu va incerca intotdeauna sa-i aduca pe drumul cel bun pe cei pacatosi. In... ...continuare.

Angajatul RADET, ranit aseara in timp ce lucra la o avarie, a murit la spital. Colegul sau a decedat pe loc

publicat 2018-01-30 13:30:25 (Libertatea)
Angajatul RADET, ranit aseara in timp ce lucra la o avarie, a murit la spital. Colegul sau a decedat pe loc Angajatul RADET, ranit dupa o avarie, a murit la spital. Un grav accident de munca a avut loc in seara zilei de luni, 29 ianuarie, in zona Leu din Capitala, langa bulevardul Iuliu Maniu. Un angajat RADET a murit pe loc si un altul, grav ranit, in timp ce lucrau la o avarie, s-a stins […] Post-ul Angajatul RADET, ranit aseara in timp ce lucra la o avarie, a murit la spital. Colegul sau a decedat pe loc apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Feli Donose, despre cea mai mare durere din viata sa: "Mi-e dor de ea de mor"

publicat 2018-01-30 10:45:02 (Antena3)
Feli Donose, despre cea mai mare durere din viata sa: Mi-e dor de ea de mor A avut o copilarie plina de lipsuri si tot atunci a experimentat si cel mai trist moment din viata sa cand a murit bunica sa. "Bunica mea a murit cand aveam eu 14 ani si mi-e dor de ea de mor.... ...continuare.

Un barbat a murit dupa ce a fost "inghitit" de un aparat RMN

publicat 2018-01-29 23:30:26 (Romania-TV)
Un barbat a murit dupa ce a fost "inghitit" de un aparat RMN Un barbat sanatos tun a murit la spital din cauza unui aparat RMN. Medicii au facut o grava eroare. ...continuare.

A murit un faimos fabricant de mobilier cunoscut in intreaga lume. Povestea lui este impresionanta

publicat 2018-01-28 21:15:27 (Romania-TV)
Ingvar Kamprad, fondatorul companiei Ikea, a murit la 91 de ani. Povestea de austeritate a creatorului unui imperiu in mobila. Ce afacere a lasat in urma sa. ...continuare.

O masina a cazut de pe pod pe DN13. Un om a murit incarcerat

publicat 2018-01-28 20:15:29 (Libertatea)
O masina a cazut de pe pod pe DN13. Un om a murit incarcerat O masina a cazut de pe pod pe DN13. Din fericire soferul a scapat cu viata, insa pentru pasagerul din dreapta nu s-a mai putut face nimic. Acesta a murit incarcerat. Tragedia a avut loc  pe DN13, la Hanul din Ardeal.  Soferul a pierdut controlul volanului si a derapat, cazand de la aproape 6 metri. […] Post-ul O masina a cazut de pe pod pe DN13. Un om a murit incarcerat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un barbat din Oradea a murit dupa ce a cazut sub un tramvai

publicat 2018-01-28 19:30:24 (Libertatea)
Un barbat din Oradea a murit dupa ce a cazut sub un tramvai Un barbat din Oradea a murit dupa ce a cazut sub un tramvai,  in statia de langa parcul Olosig. Rotile tramvaiului nu i-au sectionat corpul, insa i-au provocat rani grave. Din pacate, medicii nu au mai putut face nimic pentru barbatul in varsta de 61 de ani. Accidentul s-a petrecut in jurul orei 15.40, imediat […] Post-ul Un barbat din Oradea a murit dupa ce a cazut sub un tramvai apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA