Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



UPDATE. Dinu Patriciu a murit la Londra. Omul de afaceri suferea de cancer

publicat 2014-08-19 12:15:53 (Puterea)
UPDATE. Dinu Patriciu a murit la Londra. Omul de afaceri suferea de cancer Dinu Patriciu a murit la Londra. Omul de afaceri suferea de cancer. Omul de afaceri Dinu Patriciu a murit la varsta de 64 de ani, la Londra. Afaceristul suferea de cancer. Dinu Patriciu a murit la Londra. Omul de afaceri suferea de cancer. Dinu Patriciu a murit la Londra. Omul de afaceri suferea de cancer. Dinu Patriciu a ajuns pe masa de operatie la sfarsitul lunii decembrie 2012, cand a fost suspus unui transplant de ficat. Omul de afaceri suferea de o boala hepatica progresiva. UPDATE, ora... ...continuare.

DINU PATRICIU: Cronica "razboiului" pentru averea de 2.3 MILIARDE DE EURO, pe care afaceristul l-a purtat cu sotia lui

publicat 2014-08-19 12:15:51 (ProTV)
DINU PATRICIU: Cronica "razboiului" pentru averea de 2.3 MILIARDE DE EURO, pe care afaceristul l-a purtat cu sotia lui DINUPATRICIU a murit. Omul de afaceri Dinu Patriciu a murit, marti, intr-un spital din Londra, la varsta de 64 de ani. Fiind bolnav si trecand printr-un transplant de ficat, afaceristul a fost parasit si de sotie. ...continuare.

DINU PATRICIU A MURIT | CE SPUNEA DINU PATRICIU despre BOALA CARE l-a UCIS

publicat 2014-08-19 12:15:49 (Libertatea)
DINU PATRICIU A MURIT | CE SPUNEA DINU PATRICIU despre BOALA CARE l-a UCIS Dinu Patriciu a murit marti, departe de tara, la Londra, unde se stabilise pentru a-si trata boala de ficat, care in cele din urma l-a rapus. Afaceristul suferise o interventie in luna decembrie a lui 2013, la Milano, si se considera norocos ca a trecut peste acest impas. "M-am agatat de viata", marturisea el. "Faptul ca am reusit e un noroc". Dinu Patriciu a murit, invins de o boala progresiva a ficatului. Afectiunea, care in cele din urma l-a rapus, a inceput sa ii dea batai de cap inca din... ...continuare.

A murit Dinu Patriciu

publicat 2014-08-19 12:00:02 (Antena3)
Omul de afaceri Dinu Patriciu a murit astazi la Londra. Afacerist, politician si unul dintre cei mai bogati oameni din Romania, Patriciu a incetat din viata la 64 de ani. Dinu Patriciu suferea de mai multi ani... ...continuare.

A murit Dinu Patriciu. Omul de afaceri a pierdut lupta cu cancerul

publicat 2014-08-19 12:00:02 (CanCan)
A murit Dinu Patriciu. Omul de afaceri a pierdut lupta cu cancerul Omul de afaceri Dinu Patriciu, in varsta de 64 de ani, a murit la Londra, acesta suferind de mai multi ani de cancer. A fost operat in decembrie 2012, dar acum boala i-a dat lovitura finala. ...continuare.

BREAKING NEWS: DINU PATRICIU A MURIT

publicat 2014-08-19 11:45:41 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: DINU PATRICIU A MURIT DINU PATRICIU A MURIT luni dimineata, la Londra, informeaza . ...continuare.

Dinu Patriciu a murit!

publicat 2014-08-19 11:45:37 (ProTV)
Dinu Patriciu a murit! Omul de afaceri Dinu Patriciu a murit marti, la varsta de 64 de ani. ...continuare.

DINU PATRICIU A MURIT

publicat 2014-08-19 11:45:36 (Mediafax)
DINU PATRICIU A MURIT Omul de afaceri Dinu Patriciu, in varsta de 64 de ani, a murit la Londra, acesta suferind de mai multi ani de cancer. ...continuare.

DINU PATRICIU A MURIT, la 64 de ani

publicat 2014-08-19 11:45:29 (Libertatea)
DINU PATRICIU A MURIT, la 64 de ani Dinu Patriciu a murit la varsta de 64 de ani, invins de o boala cumplita, cancer hepatic. Dinu Patriciu a murit la varsta de 64 de ani, anunta Realitatea TV. Omul de afaceri suferea de i boala grava a ficatului si a ajuns pe masa de operatie la sfarsitul lunii decembrie 2012, cand a fost suspus unui transplant. Dinu Patriciu, a fost un politician si om de afaceri roman care a activat in domeniul petrolier, bancar si imobiliar.   ...continuare.

Omul de afaceri Dinu Patriciu a murit

publicat 2014-08-19 11:45:09 (Bursa)
Omul de afaceri Dinu Patriciu a murit Dinu Patriciu, afacerist, politician si unul dintre cei mai bogati oameni din Romania, a murit la varsta de 64 de ani, anunta sursele de presa. Potrivit acestora, Dinu Patriciu s-a stins din viata la Londra, el suferind de o boala hepatica progresiva. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

isj gorj buzau moreni elena udrea si fostul sot onesti asirom persoanelor cu handicap donald valuri mircea badea marinari angajari bistriteanu galati youtub alba ca zapada cires denisa audi q7 cristian savu brasov beckham bihor musca eforie sud dambovita strandul motorina grampet sectorul 3 bistrita nasaud antohi mehedinti pensia anticipata mataev vaslui stenograme porumbei guvernul accident in lant hidroelectrica infirmiere suceava finalul locomotive remus vulpescu euroins geoana majorarea pensiilor nasii