Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



DRAMA LA HOLLYWOOD. A MURIT!

publicat 2014-07-20 15:45:24 (Realitatea-TV)
DRAMA LA HOLLYWOOD. A MURIT! Actrita Skye McCole Bartusiak, care a interpretat rolul fiicei personajului jucat de Mel Gibson in filmul "Patriotul/ The Patriot", in 2000, a murit, sambata, la varsta de 21 de ani. Potrivit sursei citate, in momentul de fata nu se cunosc motivele decesului. Actrita ar fi murit in timpul somnului, in casa sa din Texas, informeaza variety.com. Skye McCole Bartusiak a jucat in mai multe filme printre care "Legea Pamantului/ The Cider House Rules", din 1999, si "Nicio vorba/ Don't Say a Word",... ...continuare.

DRAMA LA HOLLYWOOD! Actrita Skye McCole Bartusiak, din "Patriotul", A MURIT la 21 de ani

publicat 2014-07-20 14:45:21 (Libertatea)
DRAMA LA HOLLYWOOD! Actrita Skye McCole Bartusiak, din "Patriotul", A MURIT la 21 de ani Actrita Skye McCole Bartusiak, care a interpretat rolul fiicei personajului jucat de Mel Gibson in filmul "Patriotul/ The Patriot", in 2000, a murit, sambata, la varsta de 21 de ani. Actrita ar fi murit in timpul somnului, in casa sa din Texas, informeaza variety.com. Cauzele decesului nu au fost stabilite inca. Skye McCole Bartusiak a jucat in mai multe filme printre care "Legea Pamantului/ The Cider House Rules", din 1999, si "Nicio vorba/ Don't Say a Word", alaturi de Michael Douglas. De... ...continuare.

DRAMA la Hollywood: O actrita renumita a MURIT la 21 de ani - FOTO, VIDEO

publicat 2014-07-20 14:30:24 (Mediafax)
DRAMA la Hollywood: O actrita renumita a MURIT la 21 de ani - FOTO, VIDEO Actrita Skye McCole Bartusiak, care a interpretat rolul fiicei personajului jucat de Mel Gibson in filmul "Patriotul/ The Patriot" in 2000, a murit, sambata, la varsta de 21 de ani. ...continuare.

A murit sculptorul Constantin Lucaci

publicat 2014-07-20 14:00:27 (Romania-TV)
A murit sculptorul Constantin Lucaci Sculptorul Constantin Lucaci, un maestru al artei monumentale romanesti, a murit, sambata seara, la varsta de 91 de ani. ...continuare.

Drama la Hollywood: Actrita Skye McCole Bartusiak, cunoscuta din filmul "Patriotul", a murit la 21 de ani

publicat 2014-07-20 14:00:19 (Mediafax)
Drama la Hollywood: Actrita Skye McCole Bartusiak, cunoscuta din filmul Patriotul, a murit la 21 de ani Actrita Skye McCole Bartusiak, care a interpretat rolul fiicei personajului jucat de Mel Gibson in filmul "Patriotul/ The Patriot" in 2000, a murit, sambata, la varsta de 21 de ani. ...continuare.

Tragedie la Hollywood! A murit o vedeta din The Patriot, la doar 21 de ani

publicat 2014-07-20 12:15:02 (Antena3)
Tragedie la Hollywood! A murit la doar 21 de ani, o tanara speranta a cinematografiei. ...continuare.

Lumea filmului este in DOLIU. Celebrul actor James Garner a murit

publicat 2014-07-20 11:45:25 (Romania-TV)
Lumea filmului este in DOLIU. Celebrul actor James Garner a murit Actorul James Garner a murit, sambata, la Los Angeles, la varsta de 86 de ani.. ...continuare.

Hollywood in doliu! A murit o legenda: James Garner, la 86 de ani

publicat 2014-07-20 11:30:03 (Antena3)
Doliu la Hollywood. A murit legendarul actor, James Garner, la 86 de ani. ...continuare.

Despagubiri RECORD oferite de o companie de tigari VADUVEI unui fumator care a murit de cancer pulmonar

publicat 2014-07-20 10:45:32 (Romania-TV)
Despagubiri RECORD oferite de o companie de tigari VADUVEI unui fumator care a murit de cancer pulmonar Un tribunal din Florida a dispus ca producatorul american de tutun RJ Reynolds Tobacco Company sa verse o indemnizatie de 23,6 miliarde de dolari vaduvei unui fumator care a murit de cancer pulmonar, a anuntat avocatul sau. ...continuare.

Cel putin 19 imigranti au murit la bordul unei nave aflate in largul Insulei Lampedusa

publicat 2014-07-20 00:30:20 (Mediafax)
Cel putin 19 imigranti au murit la bordul unei nave aflate in largul Insulei Lampedusa Salvatorii italieni si maltezi au descoperit cadavrele a 18 imigranti pe o nava aflata in largul Insulei Lampedusa, in timp ce un al nouasprezecelea barbat a murit in cursul operatiunilor de salvare, au anuntat sambata oficiali. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

placi video film particula lui dumnezeu goalkeeperul video ras romanii din italia slaven filmu inecat ghita ciobanul imagini cu avionul prabusit fetita bugetat moldoveni discutii dragos autoliv sibiu cluj bodog programul prima casa teleorman neamt alin molid miros urat elcen vaslui cadou miri ansta calarasi preparate nebuni boli sufi curse de masini aurescu iasi kadhafi minea maramures haruki murakami corup caras severin botosani meciul orara sorin covasna