Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Dezvaluiri incredibile din ultima scrisoare a lui Arsenie Boca

publicat 2016-06-08 19:15:25 (Realitatea-TV)
Dezvaluiri incredibile din ultima scrisoare a lui Arsenie Boca Ultima scrisoare pe care parintele Arsenie Boca i-a trimis-o parintelui Daniil Stonesscu a fost scrisa in data de 11 octombrie 1989. Arsenie Boca il sfatuieste pe viitorului episcop, la acea vreme preot la Manastirea Prislop. Epistola catre Daniil Stoenescu a fost publicata de Fundatia Arsenie Boca. ...continuare.

Accident infiorator: Un sofer a intrat intentionat cu camioneta intr-un grup de biciclisti. Cinci oameni au murit pe loc

publicat 2016-06-08 16:45:02 (Antena3)
Accident infiorator: Un sofer a intrat intentionat cu camioneta intr-un grup de biciclisti. Cinci oameni au murit pe loc Cinci biciclisti au murit pe loc, iar alti patru au fost raniti dupa ce un barbat i-a lovit aparent intentionat cu o camioneta, în statul american Michigan. Incidentul a avut loc în apropierea... ...continuare.

Cinci biciclisti au murit si 4 sunt raniti, dupa ce un sofer a intrat intentionat in ei. "Nu am vazut asa ceva in viata mea"

publicat 2016-06-08 16:15:14 (ProTV)
Cinci biciclisti au murit si 4 sunt raniti, dupa ce un sofer a intrat intentionat in ei. Nu am vazut asa ceva in viata mea Cinci biciclisti au murit, iar alti patru au fost raniti, dupa ce un barbat i-a lovit aparent intentionat cu o camioneta, in statul american Michigan. ...continuare.

Hollywood-ul, in doliu. A murit o actrita faimoasa: supravietuise unei tentative oribile de crima

publicat 2016-06-08 16:00:24 (Realitatea-TV)
Hollywood-ul, in doliu. A murit o actrita faimoasa: supravietuise unei tentative oribile de crima Actrita americana Theresa Saldana, cunoscuta din filmul 'Raging Bull' (1980) si din serialul de televiziune 'The Commish', a murit la 6 iunie la varsta de 61 de ani, a informat ziarul Los Angeles Times citand surse ale familiei. ...continuare.

Tanarul care s-a aruncat de pe motocicleta ca sa evite impactul cu o masina a murit, dupa 5 zile de coma

publicat 2016-06-08 12:30:14 (ProTV)
Tanarul care s-a aruncat de pe motocicleta ca sa evite impactul cu o masina a murit, dupa 5 zile de coma Motociclistul de 23 de ani implicat saptamana trecuta intr-un accident cumplit, in comuna Prundul Bargaului din judetul Bistrita Nasaud, a murit dupa 5 zile de coma profunda. ...continuare.

TRAGEDIE pe E85. Patru straini au murit intr-un accident

publicat 2016-06-08 10:45:15 (Romania-TV)
TRAGEDIE pe E85. Patru straini au murit intr-un accident Un teribil accident rutier s-a produs marti pe E85, in judetul Neamt, iar patru persoane de origine straina si-au pierdut viata. Doi oameni au murit pe loc, iar alti doi s-au stins miercuri dimineata la spitalul din Roman, inainte ca medicii sa apuce sa-i opereze. ...continuare.

TRAGEDIE in fotbal. Un jucator care a facut senzatie la Campionatul Mondial A MURIT

publicat 2016-06-08 10:15:08 (Romania-TV)
TRAGEDIE in fotbal. Un jucator care a facut senzatie la Campionatul Mondial A MURIT Lumea fotbalului este din nou in doliu. Un jucator cu o carte de vizita impresionanta a murit la dpar 54 de ani. ...continuare.

Doliu in lumea filmului! Actrita Theresa Saldana a murit la 61 de ani

publicat 2016-06-08 09:45:01 (Antena3)
Doliu in lumea filmului! Actrita Theresa Saldana a murit la 61 de ani Actrita americana Theresa Saldana, cunoscuta din filmul 'Raging Bull' (1980) si din serialul de televiziune 'The Commish', a murit la 6 iunie la varsta de 61 de ani, a informat ziarul Los Angeles Times citand surse ale familiei. ...continuare.

Theresa Saldana a murit, la 61 de ani. Actrita supravietuise in trecut dupa ce a fost injunghiata de 10 ori de un fan

publicat 2016-06-08 09:30:33 (ProTV)
Theresa Saldana a murit, la 61 de ani. Actrita supravietuise in trecut dupa ce a fost injunghiata de 10 ori de un fan Actrita americana Theresa Saldana, cunoscuta din filmul 'Raging Bull' (1980) si din serialul de televiziune 'The Commish', a murit la 6 iunie la varsta de 61 de ani, a informat ziarul Los Angeles Times citand surse ale familiei. ...continuare.

Accident dramatic in Bolivia: 17 persoane au murit

publicat 2016-06-08 08:45:03 (Antena3)
Accident dramatic in Bolivia: 17 persoane au murit Un accident extrem de grav s-a produs in Bolivia. 17 persoane au murit si alte 18 au fost ranite, dupa ce un autobuz plin cu localnici s-a rasturnat in sudul tarii. ...continuare.