Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



MESAJUL TULBURATOR al DJ-ului Claudiu Roman, inainte de a se sinucide. CONTRAZICE ce se stia

publicat 2014-09-19 22:30:23 (Realitatea-TV)
MESAJUL TULBURATOR al DJ-ului Claudiu Roman, inainte de a se sinucide. CONTRAZICE ce se stia Sinuciderea prezentatorului de radio Claudiu Roman, care a incantat cu vocea sa zeci de mii de ascultatori de-a lungul anilor, i-a socat pe apropiati. Mesajul sau de adio este tulburator. Claudiu Roman (34 de ani) traia pentru radio. Asta sustine tatal sau, Nicu Roman. Intr-un interviu difuzat de Antena 1, parintele indurerat a declarat ca prezentatorul de radio a fost extrem de afectat de faptul ca de la 1 septembrie ramasese fara loc de munca. Nu era vorba de partea financiara, ci de... ...continuare.

Drama cutremuratoare intr-o familie de bucuresteni! Copilul lor nou-nascut a murit din cauza neglijentei medicilor!

publicat 2014-09-19 12:15:14 (CanCan)
Drama cutremuratoare intr-o familie de bucuresteni! Copilul lor nou-nascut a murit din cauza neglijentei medicilor! O familie din Bucuresti trece prin momente greu de imaginat. Bebelusul lor a murit la doar cateva zile de la nastere, din cauza unei malformatii la inima care n-a fost descoperita la timp de medici. Doctorii vor fi chemati pentru explicatii, la Parchet. ...continuare.

DOLIU in lumea universitara. A murit in urma unui TERIBIL ACCIDENT

publicat 2014-09-18 19:15:21 (Income-Magazine)
DOLIU in lumea universitara. A murit in urma unui TERIBIL ACCIDENT Profesorul universitar  doctor  inginer Doru Talaba a murit noaptea trecuta, în urma unui accident. El ocupa de functia de prorector al  Universitatii Transilvania. ...continuare.

Inundatii in sudul Frantei. Cinci oameni au murit

publicat 2014-09-18 15:00:03 (Antena3)
Inundatii in sudul Frantei. Cinci oameni au murit Cinci oameni au murit si alti doi sunt dati disparuti in sudul Frantei, in urma unor inundatii violente ce au avut loc in zona. In doar cateva minute, un rau s-a transformat intr-un torent care a distrus... ...continuare.

Cinci oameni au murit si alti 100 au fost raniti. Bilantul tragic al furtunilor care au maturat sudul Frantei

publicat 2014-09-18 14:30:17 (ProTV)
Cinci oameni au murit si alti 100 au fost raniti. Bilantul tragic al furtunilor care au maturat sudul Frantei Furtuni teribile au ravasit sudul Frantei. Cinci oameni au murit dupa ce ploile torentiale au provocat inundatii teribile in zona. ...continuare.

Tulburator! In 7 ani de razboi a imbatrinit parca 20 de ani! » Doua imagini coplesitoare pe coperta de azi a Gazetei

publicat 2014-09-18 11:00:42 (Gazeta-Sporturilor)
Tulburator! In 7 ani de razboi a imbatrinit parca 20 de ani! » Doua imagini coplesitoare pe coperta de azi a Gazetei La 100 de ani, cel mai batrin campion roman ofera o lectie de neuitat. Andrei Ursu este supranumit "parintele oinei in Romania". Gazeta l-a vizitat la aniversarea centenarului sau si a descoperit doua imagini coplesitoare. "Sa nu uitati ce face razboiul"In cei 7 ani de razboi, petrecuti pe front, Ursu a imbatrinit parca 20 de ani! Puse una linga cealalta, aceste doua poze cristalizeaza una dintre cele mai puternice definitii ale razboiului. ... ...continuare.

ACCIDENT GRAV: Opt oameni au murit dupa ce un camion a lovit in plin o statie de autobuz VIDEO

publicat 2014-09-18 10:00:34 (Romania-TV)
ACCIDENT GRAV: Opt oameni au murit dupa ce un camion a lovit in plin o statie de autobuz VIDEO Un camion a lovit in plin o statie de autobuz din nordul Chinei. Opt oameni au murit, iar alti sase au fost raniti. ...continuare.

Fostul international Andrei Gusin a murit in urma unui accident de motocicleta

publicat 2014-09-18 08:45:34 (Puterea)
Fostul international Andrei Gusin a murit in urma unui accident de motocicleta Fostul international ucrainean Andrei Gusin a murit, miercuri, in urma unui accident de motocicleta. Gusin, in varsta de 41 de ani, era casatorit si avea trei baieti, potrivit UEFA.Andrei Gusin a pierdut controlul motocicletei intr-o curba pe Motodromul Saika din Kiev si a murit pe loc. Fostul international ucrainean a castigat sapte titluri de campion si patru Cupe ale Ucrainei cu Dinamo Kiev, alaturi de care a ajuns pana in semifinalele Ligii Campionilor in 1999. Andrei Gusin a mai evoluat... ...continuare.

A murit - Bogdan Vladau a facut anuntul, IMPRESIONAT pana la lacrimi

publicat 2014-09-18 00:01:09 (Realitatea-TV)
A murit - Bogdan Vladau a facut anuntul, IMPRESIONAT pana la lacrimi Cunoscut drept un burlac incurabil, Bogdan Vladau isi arata si latura sensibila. Acesta a fost profund impresionat de povestea unei femei care s-a facut taximetrist in amintirea sotului ei care a murit recent. Bogdan a impartasit si fanilor povestea tragica a unei femei pe care a intalnit-o in aceste zile. De profesie taximetrist, acesta a ales sa isi schimbe meseria in amintirea sotului ei, decedat recent. "Povestea acestei femei m-a impresionat tare......a murit recent sotul ei cu care... ...continuare.

I s-a TRAS de la O MANEA! A MURIT la 3 ZILE dupa ce a fost LOVIT cu O STICLA!

publicat 2014-09-17 21:00:26 (Libertatea)
I s-a TRAS de la O MANEA! A MURIT la 3 ZILE dupa ce a fost LOVIT cu O STICLA! Slabiciunea pentru o manea i-a adus sfarsitul unui barbat de 33 de ani. A vrut sa o asculte in mod repetat intr-un bar din Bacau, lucru care l-a deranjat pe un alt client, care l-a lovit cu o sticla. La trei zile dupa incident, barbatul a murit. Un barbat de 33 de ani din Bacau a murit dupa ce a fost lovit cu o sticla Publicitate Laurentiu, un barbat de 33 de ani a tinut cu orice pret sa asculte, nu o data, ci de 10 ori, maneaua preferata intr-un bar din Bacau. El i-a cerut in mod repetat... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

anca gherman acta farmac hunedoara fara permis sabina erotica intersectia dambovita narcisa calin popescu tariceanu vrancea moise guran david fosti rezolvari ialomita patinoar pirvu suceava chris brown patinaj iurie ciocan capac cornelia taximetrist cluj pregatire audiat dortmund expozitie toalete ecologice candidati chisturi ibrahim cuza voda pretul gazului a de iarna ora de vara caras severin dividende timis terapie a fost batuta peco bianca neagu bistrita nasaud prahova adezivi giurgiu