Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Actrita Emma Chambers, cunoscuta din filmul Nothing Hill, a murit la varsta de 53 de ani! Actrita Emma Chambers, cunoscuta din filmul "Nothing Hill", a murit la varsta de 53 de ani! PLa-OFF LIGA 1 // Gica Hagi, cum nu l-ai mai vazut de mult timp: Toti copiii erau fericiti. Și eu pe langa ei PLa-OFF LIGA 1 // Gica Hagi, cum nu l-ai mai vazut de mult timp: "Toti copiii erau fericiti. Și eu pe langa ei" Exodul romanilor confirmat: din 2007 pana in 2017 au plecat din tara 3,4 milioane de romani, aproximativ 17% din populatie. Romania, locul doi mondial la emigratie, dupa Siria Exodul romanilor confirmat: din 2007 pana in 2017 au plecat din tara 3,4 milioane de romani, aproximativ 17% din populatie. Romania, locul doi mondial la emigratie, dupa Siria Ancheta facuta in SUA care demasca propaganda. Fantomele lui Soros in Romania Ancheta facuta in SUA care demasca propaganda. Fantomele lui Soros in Romania Cod portocaliu de ger Cod portocaliu de ger Tudorel Toader explica aparitia raportului „confidential” Tudorel Toader explica aparitia raportului „confidential” Ce spune Andra despre Mihaela Radulescu, Florin Calinescu si Andi Moisescu, juratii de la Romanii au talent Ce spune Andra despre Mihaela Radulescu, Florin Calinescu si Andi Moisescu, juratii de la "Romanii au talent" Adina Pintilie, regizoarea care a castigat Ursul de Aur la Berlin Adina Pintilie, regizoarea care a castigat Ursul de Aur la Berlin Horoscop, duminica, 25 februarie 2018. Leii fac gesturi frumoase si sunt recompensati pe masura Horoscop, duminica, 25 februarie 2018. Leii fac gesturi frumoase si sunt recompensati pe masura Doua cutremure in Romania Doua cutremure in Romania Banca franceza Société Générale lanseaza un sistem inedit de deschidere de conturi prin recunoastere faciala Banca franceza Société Générale lanseaza un sistem inedit de deschidere de conturi prin recunoastere faciala Avertismentul economistului sef al Raiffeisen Bank: Prima casa ar trebui sa dispara. Un avans de 5% este prea mic intr-o tara care se confrunta cu riscul supraindatorarii Avertismentul economistului sef al Raiffeisen Bank: Prima casa ar trebui sa dispara. Un avans de 5% este prea mic intr-o tara care se confrunta cu riscul supraindatorarii Celentano din 'Las Fierbinti' a rabufnit: 'Bai panaramelor care sunteti, deputati si senatori!' Celentano din 'Las Fierbinti' a rabufnit: 'Bai panaramelor care sunteti, deputati si senatori!' Reteta ungureasca pentru economie: Cum a reusit Budapesta sa imbine discursul anti-Bruxelles si investitiile straine masive. In doar cateva zile patru multi­nationale au anuntat proiecte de sute de milioane de euro Reteta ungureasca pentru economie: Cum a reusit Budapesta sa imbine discursul anti-Bruxelles si investitiile straine masive. In doar cateva zile patru multi­nationale au anuntat proiecte de sute de milioane de euro Muzeul National de Istorie Naturala va invita sa participati la conferinta Eticheta Regala

Stiri locale




Care era prajitura preferata a Regelui Mihai

publicat 2017-12-05 17:15:06 (Libertatea)
Principesa Margareta a dezvaluit, in premiera, care este reteta uneia dintre prajiturile favorite ale tatalui sau,Regele Mihai. Post-ul Care era prajitura preferata a Regelui Mihai apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Principele Nicolae si-a schimbat fotografiile de pe Facebook dupa moartea bunicului sau

publicat 2017-12-05 17:15:06 (Libertatea)
Fostul principe Nicolae si-a schimbat fotografia de profil si de coperta de pe contul de Facebook dupa decesul buniciului sau, regele Mihai I al Romaniei, fara a posta insa niciun mesaj. Fostul principe Nicolae si-a schimbat fotografia de profiul, inlocuind-o pe cea in care era alaturi de logodnica sa Alina Binder, cu una in care […] Post-ul Principele Nicolae si-a schimbat fotografiile de pe Facebook dupa moartea bunicului sau apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Fitbit actualizeaza sistemul de operare de pe ceasul Ionic si anunta disponibilitatea Deezer si a altor aplicatii populare (Accesorii)

publicat 2017-12-05 17:15:06 (Go4IT)
Fitbit actualizeaza sistemul de operare de pe ceasul Ionic si anunta disponibilitatea Deezer si a altor aplicatii populare (Accesorii) Fitbit a anuntat ca este disponibila o noua versiune a sistemului de operare Fitbit OS si faptul ca ecosistemul de aplicatii pentru ceasul Ionic s-a imbogatit cu peste 60 de noi titluri, printre care unele populare precum Deezer sau Flipboard. Totodata, compania a anuntat ca au fost create peste 100 de noi fete pentru ceas. Prin intermediul aplicatiei de streaming Deezer, utilizatorii vor putea asculta muzica direct de pe ceasul Ionic. Serviciul va fi disponibil incepand cu 2018. Alte... ...continuare.

Adi Popa, pe faras la Reading » Mesajul antrenorului sau: "Cateodata trebuie sa faci alegeri"

publicat 2017-12-05 17:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Adi Popa, pe faras la Reading » Mesajul antrenorului sau: Cateodata trebuie sa faci alegeri Situatia lui Adi Popa de la Reading e din ce în ce mai îngrijoratoare, românul jucând extrem de putine minute în acest sezon. Tehnicianul lui Reading, Jaap Stam, a explicat pentru un site al suporterilor echipei motivul pentru care românul de 29 de ani prinde extrem de putine minute în actualul sezon.  "Daca ai un lot numeros , iar noi avem multi mijlocasi laterali, câteodata trebuie sa faci alegeri. ... ...continuare.

Oferta pentru Denis Alibec! Pariul pe care il pune omul care-l doreste: "Ajunge la o echipa mare"

publicat 2017-12-05 17:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Oferta pentru Denis Alibec! Pariul pe care il pune omul care-l doreste: Ajunge la o echipa mare Marius Șumudica a vorbit despre situatia lui Denis Alibec, care n-a înscris niciun gol în acest sezon de Liga 1. Tehnicianul de la Kayserispor anunta ca l-ar lua pe atacantul FCSB-ului în Turcia.  "Mâine l-as lua în Turcia daca as putea. Va garantez ca daca ajunge în Turcia, ajunge la o echipa mare. Daca ar lucra cu mine la Kayseri. ... ...continuare.

Presa internationala despre MOARTEA REGELUI

publicat 2017-12-05 17:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Presa internationala despre MOARTEA REGELUI Toata presa internationala a preluat informatia despre trecerea la cele vesnice a Regelui Mihai I, oferind bogate detalii despre viata acestuia. ...continuare.

HOTARARE! Magiunul de Topoloveni transat la Curtea Suprema

publicat 2017-12-05 17:15:05 (Evenimentul-Zilei)
HOTARARE! Magiunul de Topoloveni transat la Curtea Suprema Magiunul de prune de la Topoloveni a ajuns pe masa judecatorilor care au transat povestea celor care pot sa-l produca. Disputa a porit de la Tribunalul Cluj si s-a terminat la Inalta Curte de Casatie si Justitie. Patroana firmei Sonimpex Topoloveni SRL, Bibiana Stanciulov, din Cluj se comporta ca o autoritate care apara magiunul de prune si a atacat in ultimii ani alti producatori din tara, noteaza cei de la clujust.ro. Intre acestia si firma MIB Prodcom din Cluj, care detine brandul si... ...continuare.

PIERDERE IMENSA pentru Al-Qaida! Unul dintre ȘEFII retelei din Afganistan a fost UCIS

publicat 2017-12-05 17:15:05 (Evenimentul-Zilei)
PIERDERE IMENSA pentru Al-Qaida! Unul dintre ȘEFII retelei din Afganistan a fost UCIS Unul dintre cei mai importanti lideri ai retelei teroriste Al-Qaida a fost ucis impreuna cu 80 de militanti antiguvernamentali in urma unor operatiuni desfasurate in Afganistan. ...continuare.

DRAMATIC! Un fost presedinte s-a urcat pe acoperisul unui bloc, AMENINȚAND ca se ARUNCA IN GOL! Ce mesaj a avut catre popor

publicat 2017-12-05 17:15:05 (Evenimentul-Zilei)
DRAMATIC! Un fost presedinte s-a urcat pe acoperisul unui bloc, AMENINȚAND ca se ARUNCA IN GOL! Ce mesaj a avut catre popor Scene dramatice in Georgia. Fostul presedinte s-a urcat pe acoperisul cladirii unde locuieste si a amenintat ca se va arunca in gol. ...continuare.

ANUNT pentru cei cu CENTRALE TERMICE de apartament

publicat 2017-12-05 17:15:05 (Evenimentul-Zilei)
ANUNT pentru cei cu CENTRALE TERMICE de apartament Majoritatea celor care opteaza pentru instalarea unei centrale termice pe gaz aleg sa isi eficientizeze consumul cu ajutorul accesoriilor de termoreglare, dar si prin asigurarea izolarii termice a imobilului. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA