Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident GROAZNIC in Romania. Patru persoane AU MURIT in urma cu putin timp!

publicat 2017-10-02 10:45:01 (Antena-1)
Accident GROAZNIC in Romania. Patru persoane AU MURIT in urma cu putin timp! Patru persoane au decedat si una a fost grav ranita dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un cap de pod, accident rutier petrecut luni dimineata la intrarea in comuna Radovan, au informat reprezentanti ai Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) si Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Dolj ...continuare.

Cinci raniti, intre care 4 grav, dupa ce o masina a intrat intr-un cap de pod, in Dolj

publicat 2017-10-02 09:45:20 (ProTV)
Cinci persoane au fost ranite, luni, dupa ce masina în care se aflau a intrat într-un cap de pod în localitatea Radovan, judetul Dolj, si s-a rasturnat. ...continuare.

BREAKING NEWS: Tragedie in judetul Dolj. Patru persoane au murit dupa ce un sofer a pierdut controlul volanului

publicat 2017-10-02 09:30:09 (Romania-TV)
Un accident grav a avut loc luni dimineata, in apropiere de Craiova. Patru persoane au murit dupa ce un sofer a pierdut controlul volanului. ...continuare.

Noi detalii despre soferul care a batut un politist

publicat 2017-09-29 10:30:15 (Romania-TV)
Noi detalii despre soferul care a batut un politist Noi detalii despre soferul care a batut un politist in judetul Dolj. Acesta, impreuna cu un prieten, au jefuit un cazinou din Bals folosind amenintarule si violenta. Cei doi aveau asupra lor dispozitive care genereaza socuri electrice. Au reusit sa fure nu mai putin de 4.500 lei. ...continuare.

Doi oameni din Dolj au murit dupa ce au fost intepati de o viespe de padure

publicat 2017-09-27 09:30:09 (Romania-TV)
Doi oameni din Dolj au murit dupa ce au fost intepati de o viespe de padure Doi oameni dintr-o localitate din Dolj au murit dupa ce au fost intepati de niste insecte. Oamenii se tem acum sa mai iasa din case. ...continuare.

Insecte ucigase intr-o localitate din Dolj. Doi oameni au murit dupa ce au fost intepati

publicat 2017-09-26 17:45:07 (ProTV)
Insecte ucigase au adus panica într-o comunitate din judetul Dolj dupa ce un barbat a murit întepat de o viespe de padure. Este al doilea satean din acea comuna care moare dupa o asemenea întepatura. ...continuare.

Politistul lovit de un sofer beat spune adevarul despre ce s-a intamplat. Sorin Cepoi: "Pe strada, lucrurile nu sunt ca in filme"

publicat 2017-09-26 12:30:02 (Antena-1)
Politistul lovit de un sofer beat spune adevarul despre ce s-a intamplat. Sorin Cepoi: Pe strada, lucrurile nu sunt ca in filme "Eu sunt politistul injurat pe Facebook si criticat chiar de unii colegi, din pacate, pentru ca mi-am facut datoria". Asa isi incepe discursul Sorin Cepoi, politistul agresat in urma cu cateva zile intr-o altercatie in judetul Dolj ...continuare.

Incepe hemoragia PNL

publicat 2017-09-25 00:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Incepe hemoragia PNL Pe fondul nemultumirilor din partid, un vicepresedinte si un primar de la PNL Dolj au trecut la ALDE, unde au fost primiti cu bratele deschise ...continuare.