Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Barbat cautat de autoritatile americane, prins de politistii din Dolj

publicat 2018-02-07 14:45:23 (Romania-TV)
Barbat cautat de autoritatile americane, prins de politistii din Dolj Un barbat pe numele caruia autoritatile americane au emis o cerere de extradare in baza unui mandat de arestare pentru comiterea mai multor infractiuni, printre care frauda bancara, contrabanda, furt cu circumstante agravante, a fost prins de politistii doljeni, el fiind dus in arest. ...continuare.

Angajat al primariei, umilit de edil. Cazul a ajuns in atentia politistilor

publicat 2018-02-07 11:00:27 (Romania-TV)
Angajat al primariei, umilit de edil. Cazul a ajuns in atentia politistilor Soferul primariei Secu, judetul Dolj sustine ca a ajuns bataia de joc a primarului. Edilul l-a trimis sa conduca o masina aflata pe butuci si i-a amenajat un birou pe holul institutiei. ...continuare.

Perchezitii in trei judete, intr-un dosar de evaziune fiscala cu prejudiciu de 450.000 de lei

publicat 2018-02-07 09:30:31 (Romania-TV)
Perchezitii in trei judete, intr-un dosar de evaziune fiscala cu prejudiciu de 450.000 de lei Politistii fac, miercuri, mai multe perchezitii la sediile unor firme din judetele Arges, Olt si Dolj, intr-un dosar de evaziune fiscala cu un prejudiciu de peste 450.000 de lei. ...continuare.

Povestea ortopedului iranian, manager de spital in Dolj, care opereaza pe imnul Universitatii Craiova: Mi-a placut foarte mult cum am fost primit de olteni si imediat mi-am facut prieteni | FOTO

publicat 2018-02-04 10:30:28 (Mediafax)
Povestea ortopedului iranian, manager de spital in Dolj, care opereaza pe imnul Universitatii Craiova: Mi-a placut foarte mult cum am fost primit de olteni si imediat mi-am facut prieteni | FOTO Hoshang Heedari este un chirurg ortoped originar din Iran, care locuieste in Romania, in Oltenia, de mai bine de 30 de ani, timp in care a ajuns managerul unui spital din Dolj. S-a indragostit de oamenii de aici, de echipa de fotbal Universitatea Craiova si spune ca a ajuns sa se simta ca acasa. ...continuare.

Soferul unei primarii din Dolj, umilit de primar. I-a facut birou pe hol si l-a trimis sa conduca o rabla care sta pe butuci. Care e motivul razbunarii

publicat 2018-02-02 15:45:02 (CanCan)
Soferul unei primarii din Dolj, umilit de primar. I-a facut birou pe hol si l-a trimis sa conduca o rabla care sta pe butuci. Care e motivul razbunarii Situatie tragi-comica la primaria Secu, din judetul Dolj. Suparat la culme ca soferul primariei, concediat in urma cu doi ani, a castigat in instanta dreptul de a fi reangajat si s-a intors la munca, primarul i-a amenajat omului un asa-zis birou pe holul institutiei, unde sta in frig, pentru ca nu exista nicio sursa de incalzire. Mai mult decat atat, primarul l-a trimis pe sofer sa conduca o masina ruginita, care sta pe butuci, sprijinita de niste tomberoane. (VEZI SI: Fiul unei judecatoare... ...continuare.

Casele construite de Gigi Becali la Rast sunt scoase la VANZARE. Cat cer satenii

publicat 2018-02-01 09:45:26 (Romania-TV)
Casele construite de Gigi Becali la Rast sunt scoase la VANZARE. Cat cer satenii Casele ridicate de Gigi Becali la Rast sunt scoase la vanzare. In primavara anului 2006, Dunarea s-a revarsat cu putere peste satul din Dolj si a distrus 800 de case. ...continuare.

Casele ridicate de Gigi Becali pentru sinistratii din Dolj, scoase la vanzare

publicat 2018-02-01 09:15:02 (Antena3)
Casele ridicate de Gigi Becali pentru sinistratii din Dolj, scoase la vanzare Casele ridicate de Gigi Becali la Rast sunt scoase la vanzare. In primavara anului 2006, Dunarea s-a revarsat cu putere peste satul din judetul Dolj si a distrus 800 de case. 4000 de oameni au fost... ...continuare.

Caz revoltator la un centru de plasament. Doi minori au devenit parinti

publicat 2018-01-31 17:45:28 (Romania-TV)
Caz revoltator la un centru de plasament. Doi minori au devenit parinti Caz revoltator la un centru de plasament din Craiova. O fata de 14 ani a devenit mama. Tatal este si el minor si traieste intr-un alt centru. Conducerea Directiei de Protectie a Copilului Dolj a demarat o ancheta in acest caz, si ii consiliaza pe cei doi parinti. Bebelusul lor este acum in grija unui asistent maternal. ...continuare.

Tribunalul Dolj mentine controlul judiciar in cazul lui Darius Valcov/ Tariceanu: Valcov, un om competent; 70% din oamenii politici au dosare si probleme de imagine

publicat 2018-01-31 17:00:25 (Mediafax)
Tribunalul Dolj mentine controlul judiciar in cazul lui Darius Valcov/ Tariceanu: Valcov, un om competent; 70% din oamenii politici au dosare si probleme de imagine Magistratii Tribunalului Dolj au decis sa mentina controlul judiciar in cazul consilierului de stat Darius Valcov, fost primar al Slatinei, la termenul de miercuri al procesului in care a fost trimis in judecata pentru doua infractiuni de luare de mita si trafic de influenta. ...continuare.

O minora dintr-un centru de plasament a nascut. Politia a deschis o ancheta

publicat 2018-01-31 16:00:21 (Libertatea)
O minora dintr-un centru de plasament a nascut. Politia a deschis o ancheta Politia demareaza o ancheta la Directia pentru Protectia Copilului Dolj, dupa ce o adolescenta in varsta de 14 ani institutionalizata intr-un centru de plasament, a nascut un baietel.  Minora locuieste intr-un apartament ale Directiei pentru Protectia Copilului Dolj, unde se presupune ca trebuia sa fie suravegheata. Tatal copilului este un tanar de 19 ani care traieste tot intr-o […] Post-ul O minora dintr-un centru de plasament a nascut. Politia a deschis o ancheta apare prima data... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro