Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Vedeta sfasiata de o haita de caini maidanezi. A ajuns in miez de noapte la Urgente

publicat 2014-07-22 11:45:22 (Romania-TV)
Vedeta sfasiata de o haita de caini maidanezi. A ajuns in miez de noapte la Urgente Dupa ce a colindat tara in lung si-n lat, o cantareata a ajuns luni noapte de urgenta la medic. Solista de muzica populara Alina Radi a incheiat recent un turneu, dar cand s-a intors acasa, in loc sa se odihneasca dupa concerte, a fost nevoita sa plece la spital. ...continuare.

Accident in centrul Capitalei. A intrat cu masina in sediul bancii!

publicat 2014-07-22 10:30:24 (Evenimentul-Zilei)
Accident in centrul Capitalei. A intrat cu masina in sediul bancii! Azi-noapte, in jurul orei 1.30, un autoturism a intrat in sediul unei sucursale a BCR din Piata Romana. Se pare ca soferul a pierdut controlul volanului, dar inca nu se cunosc conditiile si cauzele in care s-a produs accidentul. Nu au fost victime. ...continuare.

Accident in Muntii Fagaras! Un barbat a fost RANIT dupa ce a CAZUT cu PARAPANTA!

publicat 2014-07-21 22:45:17 (Libertatea)
Accident in Muntii Fagaras! Un barbat a fost RANIT dupa ce a CAZUT cu PARAPANTA! Un barbat in varsta de 40 de ani a fost ranit dupa ce a cazut cu parapanta in Valea Balii din Muntii Fagaras. Accidentul a avut loc luni seara. Un elicopter SMURD a fost solicitat pentru salvarea victimei Pentru salvarea victimei care a cazut cu parapanta in Muntii Fagaras a fost solicitat elicopterul SMURD de la Bucuresti, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru situatii de Urgenta Sibiu. Potrivit Mediafax, seful Serviciului Salvamont Sibiu, Adrian David, a explicat ca... ...continuare.

Aglomeratie de vedete la nunta anului! Connect-R i-a pregatit o surpriza emotionanta lui Pepe

publicat 2014-07-21 19:00:02 (Antena-1)
Aglomeratie de vedete la nunta anului! Connect-R i-a pregatit o surpriza emotionanta lui Pepe A fost cea mai frumoasa noapte pentru Pepe si sotia lui. O noapte pe care nu o vor uita niciodata si in care au stralucit si la propriu si la figurat. Nunta visurilor a avut loc ieri iar petrecerea a fost una despre care vom vorbi mult timp de acum inainte. ...continuare.

Copilotul Razvan Petrescu s-a intalnit pentru prima data dupa accidentul din Apuseni cu dr. Valentin Calu: "Abia astept sa zbor, ma simt ca un peste pe uscat"

publicat 2014-07-21 16:00:14 (Mediafax)
Copilotul Razvan Petrescu s-a intalnit pentru prima data dupa accidentul din Apuseni cu dr. Valentin Calu: Abia astept sa zbor, ma simt ca un peste pe uscat Razvan Petrescu, copilotul avionului implicat in accidentul aviatic produs in Apuseni, a mers, luni, la Spitalul Judetean de Urgenta din Cluj-Napoca, pentru o radiografie la un picior, el intalnindu-se, pentru prima data dupa accident, cu doctorul Valentin Calu, aflat in trecere prin oras. ...continuare.

Tu l-ai vazut? Connect-R, vedeta Antenei 1, a lansat videoclipul super piesei "Tren de noapte"

publicat 2014-07-21 14:00:11 (Antena-1)
Tu l-ai vazut? Connect-R, vedeta Antenei 1, a lansat videoclipul super piesei Tren de noapte In urma cu o luna, Connect-R scotea la lumina hitul "Tren de noapte", o melodie pe care nu ai cum sa n-o fredonezi non-stop. Acum, in plin sezon estival, a lansat si videoclipul piesei. ...continuare.

Ciuhodaru il face ZOB pe Corlatean

publicat 2014-07-20 10:30:24 (Ziarul-Atac)
Ciuhodaru il face ZOB pe Corlatean Deputatul PPDD Tudor Ciuhodaru il acuza pe ministrul de Externe, Titus Corlatean, de "motivatie halucinanta" in cazul romanului care a murit in accidentul aviatic din Ucraina."Cat de ,,inteligent" poti sa fii ? Ministerul Afacerilor Externe nu a reusit sa identifice un cetatean roman disparut in accidentul aviatic din Ucraina. Motivatia halucinanta, pe care am auzit-o din gura ministeriala, a fost ca prenumele Andrei a fost scris gresit Andre. Numele studentului disparut sare-n ochi de la o... ...continuare.

VICA

publicat 2014-07-20 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
VICA Auzisem despre Vica inainte ca ea sa fie iubita lui Piturca. Era, si cu siguranta inca este, o femeie frumoasa. Dansatoare pe la barul de noapte cel mai important al Romaniei. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

leasing calarasi tion harghita liga a 2 iernut romgaz braila voluntariat adrian ene sspr silvian dolj radet bucuresti dobrogea valcea ilfov gorj tombole soare mod de hear rezltate nelu florea nea marin gruia dorobantu pozitii sexuale dimitrie axa de mediu suceava hosni mubarak gossip girl nava fantoma accident in bucuresti universitatea de vest timisoara francois popescu viorel mehedinti timis danone cel mai mare concurs albertina ionescu jucarii partener scurta mircea basescu turcu examenul turneul