Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un autocar cu turisti a fost implicat intr-un accident grav. Opt persoane au decedat, iar mai multi copii sunt grav raniti

publicat 2017-07-10 10:30:01 (Antena3)
Un autocar cu turisti a fost implicat intr-un accident grav. Opt persoane au decedat, iar mai multi copii sunt grav raniti Cel putin opt persoane si-au pierdut viata si alte treizeci  au fost ranite in accidentul unui autocar cu turisti in capitala peruana Lima. Incidentul s-a petrecut duminica noapte a... ...continuare.

Accident tragic in Peru: Cel putin opt turisti morti si 30 de raniti, la Lima

publicat 2017-07-10 10:15:10 (Romania-TV)
Accident tragic in Peru: Cel putin opt turisti morti si 30 de raniti, la Lima Cel putin opt oameni si-au pierdut viata si 30 au fost raniti in accidentul unui autocar cu turisti in capitala peruana Lima, noaptea trecuta, a anuntat luni Ministerul Sanatatii din Peru. ...continuare.

Un autocar cu turisti a derapat: cel putin 8 morti, peste 30 de raniti

publicat 2017-07-10 09:45:09 (Realitatea-TV)
Un autocar cu turisti a derapat: cel putin 8 morti, peste 30 de raniti Cel putin opt oameni si-au pierdut viata si 30 au fost raniti, in accidentul unui autocar cu turisti in capitala peruana Lima, noaptea trecuta, a anuntat luni Ministerul Sanatatii din Peru, citat de DPA. ...continuare.

Atac armat in Norvegia: patru persoane au fost impuscate in afara unui club de noapte din Oslo

publicat 2017-07-09 13:45:11 (Romania-TV)
Atac armat in Norvegia: patru persoane au fost impuscate in afara unui club de noapte din Oslo Patru persoane au fost ranite dupa ce au fost impuscate de un barbat inarmat, in afara unui club de noapte din capitala norvegiana, Oslo, informeaza Russia Today. ...continuare.

VIDEO Primele imagini cu accidentul in care a fost implicata Venus Williams » Decizia luata de politisti

publicat 2017-07-08 11:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Primele imagini cu accidentul in care a fost implicata Venus Williams » Decizia luata de politisti Politia din Florida a publicat primele imagini cu accidentul în care a fost implicata Venus Williams, produs pe 9 iunie si soldat cu moartea unui barbat de 78 de ani. Desi initial politia a declarat ca Venus nu a acordat prioritate când a intrat în intersectie si ca ea ar fi vinovata de accident, dupa vizionarea imaginilor, anchetatorii au decis ca jucatoarea de tenis este nevinovata, potrivt CNN. ... ...continuare.

Accidentul care a ingrozit lumea. Pare de neexplicat, dar oricui i se poate intampla

publicat 2017-07-08 09:15:09 (Realitatea-TV)
Accidentul care a ingrozit lumea. Pare de neexplicat, dar oricui i se poate intampla Un accident cumplit care a avut loc in urma cu cativa ani in Rusia mai sperie inca oamenii care urmaresc imaginile pe Internet. ...continuare.

O noua tragedie dupa accidentul din Teleorman. Bilantul a ajuns la doi morti

publicat 2017-07-07 19:30:01 (Antena3)
O noua tragedie dupa accidentul din Teleorman. Bilantul a ajuns la doi morti O a doua persoana ranita in accidentul rutier produs joi in judetul Teleorman a murit, fiind vorba despre o femeie care era internata in stare grava la Spitalul Floreasca din Capitala, scrie... ...continuare.

Inca o persoana ranita grav in accidentul din judetul Teleorman a murit la spital

publicat 2017-07-07 18:45:09 (Romania-TV)
Inca o persoana ranita grav in accidentul din judetul Teleorman a murit la spital O a doua persoana ranita in accidentul rutier produs joi in judetul Teleorman a murit, fiind vorba despre o femeie care era internata in stare grava la Spitalul Floreasca din Capitala. ...continuare.

Trei persoane au obtinut 15.000 de lei si aproape 500 de lire sterline prin metoda "accidentul". Politistii le-au intocmit dosar penal

publicat 2017-07-07 17:15:09 (Romania-TV)
Trei persoane au obtinut 15.000 de lei si aproape 500 de lire sterline prin metoda "accidentul". Politistii le-au intocmit dosar penal Politistii din Braila au identificat trei persoane suspectate ca au inselat patru braileni prin metoda "accidentul", spunandu-le telefonic ca rude apropiate ar fi provocat un accident rutier si ca trebuie sa le dea diferite sume de bani pentru a le scapa de raspunderea penala, obtinand, astfel, aproape 15.000 de lei si 480 de lire sterline. Pe numele acestora a fost intocmit dosar penal. ...continuare.

Metoda "accidentul" face din nou victime! Afla cum sa te feresti

publicat 2017-07-07 16:15:02 (Antena3)
Metoda accidentul face din nou victime! Afla cum sa te feresti Politistii braileni au identificat trei persoane banuite ca au obtinut aproape 15.000 lei si 480 de lire sterline (aproximativ 500 de euro) prin înselaciuni utilizând metoda... ...continuare.