Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Telespectatorii au crezut ca nu vad bine! Adelina Pestritu, in casa "Mireasa pentru fiul meu"? Nu, e vorba de o sosie

publicat 2016-03-23 13:00:03 (CanCan)
Telespectatorii au crezut ca nu vad bine! Adelina Pestritu, in casa "Mireasa pentru fiul meu"? Nu, e vorba de o sosie Fanii brunetei sunt uimiti si incantati atunci cand se uita la emisiunea "Mireasa pentru fiul meu" pentru ca una dintre concurentele de la show-ul matrimonial seamana perfect cu Adelina Pestritu. Denisa, una dintre concurentele emisiunii este considerata sosia Adelinei pentru ca are zambetul identic cu al ei, dar si culoarea parului.Bruneta a prezentat un show de noapte, insa si-a dat demisiaAdelina Pestritu a parasit show-ul de noapte in ciuda faptului ca oficialii turci ii dadeau un salariu... ...continuare.

Formula 1 ar putea renunta la sistemul halo dupa accidentul lui Alonso

publicat 2016-03-23 11:45:27 (OnlineSport)
In testele din aceasta iarna Scuderia Ferrari a testat la Barcelona pe masina lui Kimi Raikkonen sistemul halo de protectie a capului si oficialii din Formula 1 se declarau increzatori pentru implementarea acestuia din 2017. ...continuare.

Accident GROAZNIC langa Bucuresti. O cisterna incarcata cu GAZ LICHEFIAT a fost LOVITA de un tren. Pericol de EXPLOZIE

publicat 2016-03-23 09:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Accident GROAZNIC langa Bucuresti. O cisterna incarcata cu GAZ LICHEFIAT a fost LOVITA de un tren. Pericol de EXPLOZIE Un tren care transporta peste o suta de persoane a lovit o cisterna incarcata cu gaz petrolier lichefiat. Accidentul a avut loc in zona Tunari, langa Soseaua de Centura a Capitalei ...continuare.

Accident cu cinci raniti la Sibiu

publicat 2016-03-22 20:45:24 (Puterea)
Cinci persoane au fost ranite dupa ce doua masini s-au ciocnit frontal pe o strada din orasul sibian Avrig. Accidentul s-a produs din cauza soferului uneia dintre masini care a patruns pe contrasens. ...continuare.

Prietenii si profesorii romancei moarte in accidentul din Spania, marturii EMOTIONANTE: "Suntem bulversati"

publicat 2016-03-22 09:15:22 (Romania-TV)
Prietenii si profesorii romancei moarte in accidentul din Spania, marturii EMOTIONANTE: "Suntem bulversati" Colegii, prietenii si profesorii Veronicai Vatcovici, studenta din Iasi care a murit intr-un accident cumplit in Spania, au numai cuvinte de lauda la adresa ei. ...continuare.

Un barbat s-a rasturnat cu masina langa Piata Obor, in Capitala. Martorii povestesc cum s-a petrecut accidentul

publicat 2016-03-22 07:45:12 (ProTV)
Un barbat s-a rasturnat cu masina langa Piata Obor, in Capitala. Martorii povestesc cum s-a petrecut accidentul Un barbat a trecut luni noapte printr-o sperietura zdravana, dupa ce masina sa a ajuns cu rotile in sus pe Calea Mosilor, din Capitala. ...continuare.

Au ocolit o groapa si au cazut intr-o rapa de 10 metri. Doua persoane din Buzau, la un pas sa sfarseasca tragic

publicat 2016-03-21 17:45:21 (ProTV)
Au ocolit o groapa si au cazut intr-o rapa de 10 metri. Doua persoane din Buzau, la un pas sa sfarseasca tragic Doi batrani au supravietuit miraculos dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat intr-o rapa adanca de zece metri. Accidentul a avut loc intr-o curba periculoasa, in localitatea Nenciulesti, situata in zona deluroasa a Buzaului. ...continuare.

Spania, in DOLIU dupa accidentul de autocar in care a murit si o romanca

publicat 2016-03-21 16:00:44 (Romania-TV)
Spania, in DOLIU dupa accidentul de autocar in care a murit si o romanca Guvernul regional catalan a decretat doua zile de doliu in urma tragicului accident de autocar produs duminica dimineata in apropiere de Tarragona si in care si-au pierdut viata 13 studente de diferite nationalitati, printre care si o romanca. ...continuare.

Povestea Veronicai, studenta romanca moarta in accidentul din Spania: ''Viata este nedreapta, suntem bulversati cu totii''

publicat 2016-03-21 14:15:06 (Gandul)
Povestea Veronicai, studenta romanca moarta in accidentul din Spania: ''Viata este nedreapta, suntem bulversati cu totii'' Reprezentantii Universitatii "Alexandru Ioan Cuza" (UAIC) din Iasi au confirmat ca fata care si-a gasit sfarsitul in mod tragic in accidentul de autocar din Spania era studenta la Facultatea de Geografie si Geologie. Tanara se numea Veronica Matcovici si avea 23 de ani. ...continuare.

Povestea Veronicai, studenta romanca decedata in accidentul din Spania. "Viata e nedreapta"

publicat 2016-03-21 13:00:21 (Realitatea-TV)
Povestea Veronicai, studenta romanca decedata in accidentul din Spania. "Viata e nedreapta" Tanara din Romania care si-a pierdut viata in accidentul petrecut in Spania era studenta la Facultatea de Geografie si Geologie, din cadrul Universitatii "Alexandru Ioan Cuza" (UAIC) din Iasi. Veronica M. avea 23 de ani si plecase in Barcelona cu o bursa Erasmus. ...continuare.