Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cu cine isi doreste Channing Tatum o noapte in trei?

publicat 2015-06-24 18:15:05 (Click)
Cu cine isi doreste Channing Tatum o noapte in trei? Cu cine îsi doreste Channing Tatum o noapte în trei? Desi este casatorit cu Jenna Dewan, actorul nu se sfieste sa faca astfel de declaratii despre fanteziile lui erotice. Iata ce a spus ieri, in New York, la emisiunea radiofonica a lui Howard Stern... ...continuare.

Trucuri speciale pentru ochi mai luminosi

publicat 2015-06-24 14:45:17 (Realitatea-TV)
Trucuri speciale pentru ochi mai luminosi Se spune ca ochii sunt oglinda sufletului, dar mult mai important este ca pot spune despre tine cat si cum ai dormit cu o noapte inainte. ...continuare.

Masina lui Remus Truica, implicata intrun accident rutier in localitatea Snagov

publicat 2015-06-23 19:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Masina lui Remus Truica, implicata intrun accident rutier in localitatea Snagov Surse judiciare sustin ca masina era condusa de o femeie, iar accidentul ar fi avut loc in jurul orei 18.30. ...continuare.

De Sanziene, la noapte, rosteste descantecul acesta, ca sa iti vezi ursitul

publicat 2015-06-23 18:15:08 (Evenimentul-Zilei)
La noapte plantele au leac, iarba-fiarelor infloreste, fetele isi viseaza sortitul, animalele pot vorbi cu oamenii, poti chiar sa capeti puteri tainice. Iar un descantec te poate face sa-ti visezi ursitul. ...continuare.

Kylie Jenner, operatii estetice pentru a semana cu Kim Kardashian?

publicat 2015-06-23 15:30:16 (Libertatea)
Kylie Jenner s-a transformat dintr-o tanara simpatica intr-o adolescenta atragatoare peste noapte,... ...continuare.

Un bunic de 70 de ani din Cluj a primit "un telefon de la ambasada Romaniei din Londra". Prezenta de spirit l-a scos dintr-o situatie complicata

publicat 2015-06-23 13:30:09 (Gandul)
Un bunic de 70 de ani din Cluj a primit un telefon de la ambasada Romaniei din Londra. Prezenta de spirit l-a scos dintr-o situatie complicata Politistii din Cluj au recuperat aproximativ 3.000 de lei, suma cu care ar fi fost prejudiciat un barbat inselat prin metoda "Accidentul".  ...continuare.

Cum sa INCHIRIEZI o TARA

publicat 2015-06-23 10:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Cum sa INCHIRIEZI o TARA Pentru o suma de aproximativ 70.000 dolari pe noapte se poate inchiria o tara! Este vorba despre Principatul Liechtenstein, stat situat la granita dintre Elvetia si Austria. ...continuare.

Nu dormi cel putin 7 ore pe noapte? Iti pui viata in pericol

publicat 2015-06-22 23:45:11 (Libertatea)
Nu dormi cel putin 7 ore pe noapte? Iti pui viata in pericol Tulburarile de somn reprezinta un factor de risc major pentru declansarea crizelor cardiace si a accidentelor vasculare cerebrale (AVC), potrivit unui studiu american realizat in cadrul unui program de cercetare initiat de Organizatia Mondiala a Sanatatii (OMS). Publicitate Tulburarile de somn ar trebui incluse in aceeasi categorie de factori de risc alaturi de fumat, lipsa activitatilor fizice si alimentatia deficitara, precizeaza autorii acestei cercetari stiintifice. Astfel, cei care dorm... ...continuare.

Sofer roman, ranit intr-un accident intre doua TIR-uri pe o autostrada din Belgia

publicat 2015-06-22 21:00:07 (Gandul)
Sofer roman, ranit intr-un accident intre doua TIR-uri pe o autostrada din Belgia Un cetatean roman a fost ranit in urma coliziunii intre doua camioane, pe o autostrada din sudul Belgiei, accidentul generand coloane de zeci de kilometri pe unul dintre sensuri, unde traficul este blocat de 12 ore, informeaza presa locala. ...continuare.