Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cinci morti dupa ce un elicopter s-a prabusit in Marea Caspica

publicat 2016-11-27 12:15:15 (Puterea)
Cinci morti dupa ce un elicopter s-a prabusit in Marea Caspica Un elicopter al unei societati iraniene de foraj petrolier s-a prabusit duminica in Marea Caspica si toate cele cinci persoane aflate la bordul sau au murit, a anuntat televiziunea publica din Iran, Irib, citata de AFP. Accidentul s-a produs dupa ce aparatul abia decolase de pe o platforma petroliera avand la bord un pacient transportat de urgenta si patru membri ai echipajului, a indicat guvernatorul orasului portuar Behshar (nord), Khalegh Sajadi., potrivit Agerpres. Platforma petroliera... ...continuare.

Parintii sai ii interzic sa se dea jos din pat si o incuie in fiecare noapte. Povestea trista a acestui ingeras

publicat 2016-11-27 12:00:02 (Antena3)
Parintii sai ii interzic sa se dea jos din pat si o incuie in fiecare noapte. Povestea trista a acestui ingeras Bella Campbell are doar trei ani si în fiecare noapte trece prin acelasi ritual. Parintii sai o ”închid” în pat. Nu are voie sa mearga nicaieri în timpul noptii. Bella... ...continuare.

Scene socante, vineri noapte, in fata unui pub. Tanar de 29 de ani injunghiat de un alt barbat

publicat 2016-11-26 10:30:08 (Realitatea-TV)
Scene socante, vineri noapte, in fata unui pub. Tanar de 29 de ani injunghiat de un alt barbat Scene socante, vineri noapte, in fata unui pub din Buzau. Un tanar de 29 de ani, bodyguard la o cunoscuta firma de paza din municipiu, a fost injunghiat de un barbat care nu fusese lasat sa intre in local. Victima a ajuns la spital cu plagi injunghiate in zona toracelui. ...continuare.

Un barbat a murit intr-un incendiu izbucnit in anexa in care locuia. Focul a izbucnit in miez de noapte

publicat 2016-11-26 08:00:14 (ProTV)
Un barbat a murit intr-un incendiu izbucnit in anexa in care locuia. Focul a izbucnit in miez de noapte Un incendiu puternic a izbucnit vineri noapte, intr-o localitate din judetul Bistrita. Un barbat de 61 de ani a fost gasit carbonizat, dupa ce anexa in care locuia a fost cuprinsa de flacari. ...continuare.

Accident la o centrala electrica in China. Sunt zeci de morti

publicat 2016-11-24 10:00:02 (Antena3)
Accident la o centrala electrica in China. Sunt zeci de morti Cel putin 40 de persoane si-au pierdut viata in urma prabusirii unei platforme de lucru la o centrala electrica din centrul Chinei, relateaza AFP, citand Xinhua. Accidentul s-a produs la ora... ...continuare.

ALARMANT. Munca in schimburi si munca de noapte ar putea cauza cancer de san

publicat 2016-11-24 09:30:15 (Romania-TV)
ALARMANT. Munca in schimburi si munca de noapte ar putea cauza cancer de san Femeile care lucreaza pe perioade mari de timp doar pe tura de noapte, dar si cele care lucreaza in schimburi au risc crescut de cancer de san, arata numeroase studii. In prezent, cancerul mamar asociat muncii in schimburi nu e inclus pe lista bolilor profesionale cu declarare obligatorie in Romania. ...continuare.

Accident la o centrala electrica in China. Sunt zeci de moti

publicat 2016-11-24 09:30:02 (Antena3)
Accident la o centrala electrica in China. Sunt zeci de moti Cel putin 40 de persoane si-au pierdut viata în urma prabusirii unei platforme de lucru la o centrala electrica din centrul Chinei, relateaza AFP, citând Xinhua. Accidentul s-a produs la ora... ...continuare.

Accident grav in Timis. Trei persoane au fost ranite dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat pe sinele de tren

publicat 2016-11-20 18:15:09 (Romania-TV)
Accident grav in Timis. Trei persoane au fost ranite dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat pe sinele de tren Un accident spectaculos a avut loc sambata noapte, in Timis. Trei persoane au ajuns la spital dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat pe sinele de tren. Politistii fac cercetari pentru a stabili imprejurarile in care a avut loc accidentul. ...continuare.