Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Peste 69 de trenuri au stationat in gari din cauza trecerii in aceasta noapte la ora de vara

publicat 2015-03-29 09:00:01 (Antena3)
Peste 69 de trenuri au stationat in gari din cauza trecerii in aceasta noapte la ora de vara. Astfel, sase trenuri internationale, 26 InterRegio si 37 Regio vor ajunge la destinatii la alte ore decat cele... ...continuare.

ORA DE VARA aduce cea mai scurta zi din 2015

publicat 2015-03-29 08:30:15 (Romania-TV)
ORA DE VARA aduce cea mai scurta zi din 2015 ORA DE VARA. Duminica va fi cea mai scurta zi din an, cu numai 23 de ore. Respectiv, in aceasta noapte vom dormi cu o ora mai putin. ...continuare.

Cutremur produs sambata noapte in Romania

publicat 2015-03-29 08:15:03 (Cotidianul)
Cutremur produs sambata noapte  in Romania Sâmbata noapte, la ora 2:44, în zona seismica Vrancea s-a produs un cutremur cu magnitudinea de 4,9 s-a produs. ...continuare.

ORA DE VARA. In aceasta noapte se schimba ora. Cum a aparut aceasta practica

publicat 2015-03-28 19:30:23 (Romania-TV)
ORA DE VARA. In aceasta noapte se schimba ora. Cum a aparut aceasta practica Romanii isi vor da ceasurile inainte in acesta noapte pentru a trece la ora de vara. ...continuare.

Corpuri de ZEITE cu funduri de DOMNITE. Cele mai intime fotografii cu tinere dotate si in fata si in spate

publicat 2015-03-28 18:30:13 (Romania-TV)
Corpuri de ZEITE cu funduri de DOMNITE. Cele mai intime fotografii cu tinere dotate si in fata si in spate Imaginile de mai jos prezinta o serie de femei cu forme perfecte pe care orice barbat ar vrea sa le aiba macar pentru o noapte. ...continuare.

Lucian Mindruta, comentariul despre accidentul aviatic care i-a enervat pe fani

publicat 2015-03-28 17:30:24 (Realitatea-TV)
Lucian Mindruta, comentariul despre accidentul aviatic care i-a enervat pe fani Fosta vedeta PRO TV a postat un comentariu care a starnit furia internautilor. ...continuare.

Coincidenta tulburatoare din filmul lansat imediat dupa accidentul aviatic din Alpi: "Gestul pilotului e redat cu exactitate"

publicat 2015-03-28 17:30:23 (ProTV)
Coincidenta tulburatoare din filmul lansat imediat dupa accidentul aviatic din Alpi: "Gestul pilotului e redat cu exactitate" La cateva zile de la tragedia aviatica din Alpii francezi, unde copilotul Andreas Lubitz a prabusit intentionat un avion cu 149 de persoane la bord, un film nominalizat la Oscar le-a dat fiori celor care au mers sa vada premiera internationala. ...continuare.

Un VIOLATOR eliberat de curand a incercat sa VIOLEZE trei femei intr-o SINGURA noapte

publicat 2015-03-28 16:00:15 (Romania-TV)
Un VIOLATOR eliberat de curand a incercat sa VIOLEZE trei femei intr-o SINGURA noapte Un violator extrem de periculos, din Oradea, iesit de curand din puscarie, a incercat sa violeze trei femei intr-o singura noapte. Peste 100 de politisti au fost pe urmele lui si au reusit sa-l prinda, informeaza . ...continuare.

Cutremur de 3,7 in Romania, azi-noapte! L-ai simtit?

publicat 2015-03-28 11:45:11 (Libertatea)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,7 grade pe scara Richter s-a produs vineri, la ora 23.48, in zona... ...continuare.

Ce masuri ia Agentia Europeana pentru Securitate Aeriana dupa accidentul din Franta

publicat 2015-03-27 20:30:02 (Antena3)
Ce masuri ia Agentia Europeana pentru Securitate Aeriana dupa accidentul din Franta Agentia Europeana pentru Securitate Aeriana (AESA) recomanda prezenta a doi membri ai echipajului in permanenta in cabina de pilotaj, dintre care "cel putin un pilot calificat", relateaza AFP. ... ...continuare.