Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ioana Tufaru si iubitul au transformat garsoniera lui Becali intr-un cuibusor de nebunii: "Am facut dragoste in prima noapte!"

publicat 2015-08-04 21:15:03 (CanCan)
Ioana Tufaru si iubitul au transformat garsoniera lui Becali intr-un cuibusor de nebunii: Am facut dragoste in prima noapte! Pentru Ioana Tufaru si iubitul ei, prima noapte petrecuta in garsoniera oferita de Gigi Becali a fost una de neuitat. Cei doi indragostiti s-au bucurat enorm ca au in sfarsit un acoperis deasupra capului si au sarbatorit cu o noapte fierbinte de amor. ...continuare.

Turcul suspectat de inselaciune prin metoda "Accidentul" este imam. Ce a decis instanta in cazul lui

publicat 2015-08-04 20:15:04 (Gandul)
Turcul suspectat de inselaciune prin metoda Accidentul este imam. Ce a decis instanta in cazul lui Cetateanul turc prins in flagrant, luni, la Pitesti, in timp ce primea bani de la un barbat pe care incercase sa il insele prin metoda "Accidentul", este imam la geamia din cartierul Eroii Revolutiei din Capitala si a fost plasat sub control judiciar. ...continuare.

Turcul suspectat de inselaciune prin metoda "Accidentul" este adjunctul imamului Bucurestiului

publicat 2015-08-04 19:30:02 (Antena3)
Cetateanul turc prins in flagrant, luni, la Pitesti, in timp ce primea bani de la un barbat pe care incercase sa il insele prin metoda "Accidentul", este imam la geamia din cartierul Eroii Revolutiei din... ...continuare.

Turcul suspectat de inselaciune prin metoda "Accidentul" este imam si a fost pus sub control judiciar

publicat 2015-08-04 19:15:14 (Mediafax)
Turcul suspectat de inselaciune prin metoda Accidentul este imam si a fost pus sub control judiciar Cetateanul turc prins in flagrant, luni, la Pitesti, in timp ce primea bani de la un barbat pe care incercase sa il insele prin metoda "Accidentul", este imam la geamia din cartierul Eroii Revolutiei din Capitala si a fost plasat sub control judiciar. ...continuare.

Impuscaturi intr-un club de noapte din Toronto. Doua persoane au murit si trei au fost ranite

publicat 2015-08-04 16:45:16 (Romania-TV)
Impuscaturi intr-un club de noapte din Toronto. Doua persoane au murit si trei au fost ranite Doua persoane au murit si trei au ajuns la spital cu rani in urma unor impuscaturi, intr-un club de noapte din Toronto, care s-au repetat si afara, pe strazille din apropierea localului, scrie theglobeandmail.com. ...continuare.

Cel putin doi morti intr-un incident armat produs intr-un club de noapte din Toronto - VIDEO

publicat 2015-08-04 16:30:22 (Mediafax)
Cel putin doi morti intr-un incident armat produs intr-un club de noapte din Toronto - VIDEO Cel putin doua persoane au murit, iar alte trei au fost ranite intr-un atac armat produs marti intr-un club de noapte din Toronto, anunta autoritatile canadiene, informeaza cotidianul The New York Times. ...continuare.

Un barbat, retinut de politisti dupa ce a incercat sa insele o persoana prin metoda "accidentul"

publicat 2015-08-04 15:45:16 (Romania-TV)
Un barbat, retinut de politisti dupa ce a incercat sa insele o persoana prin metoda "accidentul" Politistii din Pitesti au prins in flagrant un cetatean turc, in timp ce incerca sa insele o persoana cu 30.000 de lei, prin metoda accidentul. Barbatul a fost retinut de oamenii legii. ...continuare.

Jon Bon Jovi a imbatranit peste noapte. Zici ca-i bunicut! | FOTO

publicat 2015-08-04 15:45:12 (Libertatea)
Vesnicul tanar Jon Bon Jovi a ajuns la 53 de ani. Artistul a incaruntit foarte mult in ultima... ...continuare.

Milionarul turc care a ranit grav un politist de la Rutiera era in cand a provocat accidentul. Ce alcoolemie avea

publicat 2015-08-04 13:15:13 (ProTV)
Milionarul turc care a ranit grav un politist de la Rutiera era in cand a provocat accidentul. Ce alcoolemie avea Milionarul turc care a lovit intentionat cu masina, in Bucuresti, un politist aflat in misiune si l-a ranit foarte grav era beat cand a provocat accidentul. ...continuare.