Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tragedie in prima zi din 2016, barbat ucis in accident

publicat 2016-01-02 09:30:02 (Antena3)
Tragedie in prima zi din 2016, barbat ucis in accident Pentru o familie din Capitala, Anul Nou a inceput cu o tragedie. Un om a murit aseara in Bucuresti, dupa ce a fost lovit de un autoturism in timp ce incerca sa traverseze Podul Grant.Accidentul s-a produs in... ...continuare.

Accident cumplit in Capitala. S-au izbit de un stalp, cand se intorceau de la petrecerea de Revelion

publicat 2016-01-01 11:30:39 (Realitatea-TV)
Accident cumplit in Capitala. S-au izbit de un stalp, cand se intorceau de la petrecerea de Revelion Un tanar a murit si patru au fost raniti dupa ce masina lor s-a izbit de un stalp. Accidentul s-a produs in Bucuresti, cand acestia se intorceau de la petrecerea de Revelion. ...continuare.

Un mort si patru raniti in Bucuresti dupa ce soferul a intrat cu masina in stalp

publicat 2016-01-01 11:15:22 (Evenimentul-Zilei)
Un mort si patru raniti in Bucuresti dupa ce soferul a intrat cu masina in stalp Un tanar a murit si patru au fost raniti dupa ce masina lor s-a izbit de un stalp. Accidentul s-a produs in Capitala. Tinerii se intorceau de la petrecerea de Revelion. ...continuare.

Accident GRAV in Bucuresti din cauza vitezei: Un mort si patru raniti dupa ce soferul a intrat cu masina in stalp

publicat 2016-01-01 10:30:31 (Romania-TV)
Accident GRAV in Bucuresti din cauza vitezei: Un mort si patru raniti dupa ce soferul a intrat cu masina in stalp Un tanar a murit si patru au fost raniti dupa ce masina lor s-a izbit de un stalp. Accidentul s-a produs in Capitala. Tinerii se intorceau de la petrecerea de Revelion. ...continuare.

ULTIMA ORA! Huidu, o noua DRAMA la exact 5 ani de la accidentul de schi din Austria

publicat 2015-12-31 18:15:22 (Evenimentul-Zilei)
ULTIMA ORA! Huidu, o noua DRAMA la exact 5 ani de la accidentul de schi din Austria Publicistul Valentin Coman a reusit sa starneasca o reactie virulenta de la nimeni altul decat Serban Huidu, cunoscutul realizator de televiziune. ...continuare.

O aventura de o noapte te scapa de depresie!

publicat 2015-12-30 18:15:34 (Libertatea)
O aventura de o noapte te scapa de depresie! O aventura de noapte e benefica pentru sanatatea asa, releva un studio efectuat de cercetatorii din SUA. Publicitate Asa ca, daca in noaptea dintre ani primesti vreo oferta pentru o partida de sex ocazional, nu o refuza. Intrucat, oamenii de stiinta de la Universitatea New York si Cornell sustin ca nu doar ca iti creste rapid respectul de sine si te face sa ai mai multa incredere in tine, ci au descoperit ca te scapa si de depresie si anxietate. Studiul a fost realizat pe un esantion de 371... ...continuare.

Accident grav in Constanta cu trei masini implicate. Trei raniti. Cum s-a produs accidentul

publicat 2015-12-29 20:00:31 (Realitatea-TV)
Accident grav in Constanta cu trei masini implicate. Trei raniti. Cum s-a produs accidentul Trei persoane au fost ranite marti, pe DN2A, intre localitatile Mihail Kogalniceanu si Ovidiu, dupa ce un sofer a patruns cu masina pe contrasens, a intrat intr-o autoutilitara, fiind apoi proiectat intr-un alt autoturism, scrie ...continuare.

SOCANT! Si-a injunghiat mortal sotia dupa ce facusera sex

publicat 2015-12-29 14:45:23 (Libertatea)
SOCANT! Si-a injunghiat mortal sotia dupa ce facusera sex Un barbat de 45 de ani din municipiul Ramnicu Sarat si-a omorat sotia in varsta de 46 de ani, cu lovituri de cutit , la scurt timp dupa ce intre cei doi s-a consumat o partida de amor. Publicitate Tragedia s-a produs azi noapte chiar in casa concubinului cu care femeia locuia de cateva luni. Agresorul a fost retinut in aceasta dimineata iar politia a declansat o ancheta. Nimic nu anunta tragedia care urma sa se intample azi noapte in locuinta saracacioasa a ramniceanului Constantin Ungureanu.... ...continuare.

Cosmarul trait de Michael Schumacher nu se mai termina! Ce se intampla cu el la doi ani de la accidentul care i-a schimbat total viata

publicat 2015-12-29 13:15:01 (Antena-1)
Cosmarul trait de Michael Schumacher nu se mai termina! Ce se intampla cu el la doi ani de la accidentul care i-a schimbat total viata Marti, 29 decembrie, s-au implinit exact doi ani de la gravul accident de schi suferit de Michael Schumacher, care i-a schimbat total viata multiplului campion mondial de Formula 1. ...continuare.

MICHAEL SCHUMACHER, milioane de euro cheltuite pentru RECUPERARE. Cat costa TRATAMENTUL

publicat 2015-12-28 15:15:21 (Romania-TV)
MICHAEL SCHUMACHER, milioane de euro cheltuite pentru RECUPERARE. Cat costa TRATAMENTUL Michael Schumacher este inca in recuperare dupa accidentul grav suferit acum doi ani, iar vestile despre el sunt tot mai incerte. ...continuare.