Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Soc si groaza pentru un roman aflat in trenul care a deraiat la Milano! Ce s-a intamplat cu el!

publicat 2018-01-25 23:00:01 (CanCan)
Soc si groaza pentru un roman aflat in trenul care a deraiat la Milano! Ce s-a intamplat cu el! Cel putin cinci persoane si-au pierdut viata, iar aproximativ 100 de persoane au fost ranite, dupa accidentul feroviar petrecut in apropiere de Milano. Printre raniti se afla si un roman. Din fericire, ranile au fost usoare, acesta fiind externat."In continuarea informatiilor privind accidentul feroviar din dimineata zilei de 25 ianuarie 2018, Ministerul Afacerilor Externe face urmatoarele precizari: Consulatul General al Romaniei la Milano urmareste indeaproape evenimentele legate de... ...continuare.

MAE: Un roman a fost ranit in accidentul feroviar din Italia - VIDEO

publicat 2018-01-25 20:00:02 (Antena3)
MAE: Un roman a fost ranit in accidentul feroviar din Italia - VIDEO Un cetatean român a fost ranit usor în accidentul feroviar produs joi în Italia, acesta fiind transportat la spital si, ulterior, externat, a anuntat Ministerul Afacerilor Externe,... ...continuare.

Gabriela Cristea, luata prin surprindere de ce a gasit acasa la ea. „A fost petrecere azi noapte la noi???”

publicat 2018-01-25 17:45:21 (Libertatea)
Gabriela Cristea, luata prin surprindere de ce a gasit acasa la ea. „A fost petrecere azi noapte la noi???” Gabriela Cristea a fost total surprinsa de o ipostaza in care i-a gasit pe toti membrii familiei sale. Prezentatoarea de televiziune Gabriela Cristea, al carei salariu la Kanal D a fost dezvaluit de curand, le-a aratat tutroro fanilor ei de pe internet o ipostaza inedita in care i-a gasit pe toti membrii familiei ei, de […] Post-ul Gabriela Cristea, luata prin surprindere de ce a gasit acasa la ea. „A fost petrecere azi noapte la noi???” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FOTO. Un barbat de 52 de ani a murit in chinuri groaznice, taiat de tren, la Leordeni. Cum a ajuns pe sine

publicat 2018-01-25 17:45:02 (CanCan)
FOTO. Un barbat de 52 de ani a murit in chinuri groaznice, taiat de tren, la Leordeni. Cum a ajuns pe sine Sfarsit cumplit pentru un barbat din Arges. Acesta a murit in chinuri groaznice dupa ce a fost lovit de tren. Accidentul feroviar s-a petrecut in satul Baloteasca, din comuna Leordeni, la limita dintre judetele Dambovita si Arges.(VEZI SI: FOTO / Tanarul mort in accidentul feroviar din Vaslui a fost inmormantat! Apelul disperat facut de sora soferului care a provocat tragedia)Omul nu a mai avut nicio sansa in urma impactului, fiind practic sfartecat de tren. La ora transmiterii acestei stiri,... ...continuare.

ANUNȚ-ȘOC facut de Monica Tatoiu dupa accidentul suferit la schi: "Ma arzi si ma duci in (...)" Este totul in TESTAMENTUL ACESTEIA!

publicat 2018-01-25 15:30:05 (Evenimentul-Zilei)
ANUNȚ-ȘOC facut de Monica Tatoiu dupa accidentul suferit la schi: Ma arzi si ma duci in (...) Este totul in TESTAMENTUL ACESTEIA! Monica Tatoiu a aparut la TV dupa accidentul suferit la schi, in urma caruia a ajuns in scaun cu rotile si care a facut-o sa stea o vreme departe de lumina refelectoarelor. Aceasta a marturisit ca si-a facut deja testamentul, spunandu-i fiului ei unde sa o duca dupa ce va muri. ...continuare.

A fost cea mai geroasa noapte din acest an: -21 de grade Celsius. Ce surprize ne mai pregateste vremea

publicat 2018-01-24 20:00:02 (Antena-1)
A fost cea mai geroasa noapte din acest an, iar cea care vine se anunta si mai rece. In Radauti, mercurul a coborat in termometre pana la minus 21 de grade Celsius. In Bistrita, unde au fost doar minus 14 grade, o femeie a murit inghetata pe marginea drumului. ...continuare.

La noapte e GER de crapa pietrele! Vezi harta temperaturilor extreme

publicat 2018-01-24 17:00:25 (Realitatea-TV)
La noapte e GER de crapa pietrele! Vezi harta temperaturilor extreme Noaptea de miercuri spre joi va fi cea mai geroasa de la inceputul anului, avertizeaza meteorologii. Zonele cele mai afectate vor Transilvania si Moldova. ...continuare.

Avocat despre Alina Bica: Din informatiile mele accidentul a avut loc la Londra si apoi a plecat in Costa Rica

publicat 2018-01-24 14:00:23 (Libertatea)
Avocat despre Alina Bica: Din informatiile mele accidentul a avut loc la Londra si apoi a plecat in Costa Rica Avocata Maria Vasi declara la un post de televiziune ca Alina Bica ar fi suferit pretinsul traumatism invocat de avocati fostei sefe a DIICOT, Alina Bica, la Londra, ca ar avea probleme la coloana si ca abia dupa accident aceasta ar fi plecat in Costa Rica. Ce nu explica avocata este cum a putut fi […] Post-ul Avocat despre Alina Bica: Din informatiile mele accidentul a avut loc la Londra si apoi a plecat in Costa Rica apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FOTO EXCLUSIV/Cove incerca, pe furis, sa scape de kilogramele in plus. Sport extrem in miez de noapte!

publicat 2018-01-24 11:00:21 (Libertatea)
FOTO EXCLUSIV/Cove incerca, pe furis, sa scape de kilogramele in plus. Sport extrem in miez de noapte! S-au dus vremurile cand Cove reusea sa dea jos cu usurinta 12-13 kilograme si sa ajunga repede la greutatea dorita. Cu un surplus de kilorame in plus, prezentatorul de la "Ma insoara mama" nu stie ce sa mai faca pentru a reveni la vechea silueta. Cove vrea sa slabeasca si este dispus chiar sa faca […] Post-ul FOTO EXCLUSIV/Cove incerca, pe furis, sa scape de kilogramele in plus. Sport extrem in miez de noapte! apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA