Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



Cine l-a inlocuit pe MIRCEA SOLCANU? Va prezenta alaturi de Cabral

publicat 2014-03-10 16:30:48 (Realitatea-TV)
Cine l-a inlocuit pe MIRCEA SOLCANU? Va prezenta alaturi de Cabral Dupa o perioada plina de castinguri, Irina Fodor a fost aleasa drept cea mai potrivita partenera a lui Cabral la pupitrul emisiunii "Povestiri de noapte", pentru a-l inlocui pe Mircea Solcanu. "Am crezut ca lesin de emotie. Sunt convinsa ca nu se putea sa incep sa merg pe drumul asta intr-un fel mai frumos de atat: alaturi de Cabral, cu care ma simt in siguranta si de la care am o gramada de invatat si cu echipa langa care lucrez de atata timp si care m-a format. Sunt convinsa ca o sa fie o... ...continuare.

Cabral si nasa Irina Fodor spun "Povestiri de noapte "

publicat 2014-03-10 15:45:36 (Puterea)
Cabral si nasa Irina Fodor spun Povestiri de noapte Cabral si nasa Irina Fodor spun "Povestiri de noapte ". Cea care ii va lua locul lui Mircea Solcanu, la Povestirile de noapte, este chiar nasa realizatorului tv, Irina Fodor. Sotia lui Razvan Fodor va prezenta alaturi de Cabral emisiunea "Povestiri de noapte". In urma cu aproape patru ani, Razvan Fodor si sotia sa, Irina, au devenit parintii spirituali ai lui Cabral si Andreea Ibacka. Irina Fodor a fost aleasa ca fiind cea mai potrivita partenera a lui Cabral la pupitrul emisiunii "Povestiri... ...continuare.

Razvan Petrescu a suferit trei operatii dupa accidentul aviatic

publicat 2014-03-10 13:45:27 (Romania-TV)
Razvan Petrescu a suferit trei operatii dupa accidentul aviatic Razvan Petrescu, ranit in accidentul aviatic din urma cu o luna, petrecut in Muntii Apuseni, a fost externat, vineri dimineata, de la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta (SCJU) Cluj-Napoca, si transportat cu o ambulanta pana acasa, la Ramnicu Valcea. ...continuare.

Cine il va inlocui pe Mircea Solcanu?

publicat 2014-03-10 00:15:30 (Ziarul-Atac)
Cine il va inlocui pe Mircea Solcanu? Surprize, surprize! Cabral va avea un nou coleg de prezentare la pupitrul "Povestirilor de noapte", de la postul tv Acasa. Dupa ce Mircea Solcanu a fost dat afara, conducerea a cautat solutii pentru inlocuirea lui. Cu toate ca la casting s-au prezentat personaje precum: Vladut Rosca, Keky, Ovidiu Danci sau Bogdan Boanta, care s-au batut sa devina colegi cu Cabral, producatorii au ales in locul lui Solcanu o femeie.Se pare ca aceasta este nimeni alta decat Andreea Ibacka, sotia lui Cabral.... ...continuare.

Cea mai SCARBOASA fotografie! Loredana Chivu si Anamaria Mocanu s-au LINS intr-un club de noapte din Italia

publicat 2014-03-09 21:30:08 (CanCan)
Cea mai SCARBOASA fotografie! Loredana Chivu si Anamaria Mocanu s-au LINS intr-un club de noapte din Italia Loredana Chivu si Anamaria Mocanu si-au facut un cadou special de 8 Martie. Cele doua asistente TV au parasit ploioasa Romanie si au placut in insorita Italie, unde au incins un show lesbi de-a dreptul scarbos intr-un club de noapte din "Cizma". ...continuare.

Mircea Solcanu a fost inlocuit de o fata la "Povestiri de noapte"! Cabral: "Sunt ferm convins ca o sa fiti placut surprinsi"

publicat 2014-03-07 19:30:03 (CanCan)
Mircea Solcanu a fost inlocuit de o fata la Povestiri de noapte! Cabral: Sunt ferm convins ca o sa fiti placut surprinsi Dupa cateva saptamani pline de castinguri, de cautari, a fost aleasa noua partenera a lui Cabral la pupitrul emisiunii „Povestiri de noapte”. ...continuare.

Medicul Radu Zamfir, primul zbor dupa accidentul din Apuseni. A fost la o prelevare de organe la Oradea

publicat 2014-03-07 08:45:21 (Evenimentul-Zilei)
Medicul Radu Zamfir, primul zbor dupa accidentul din Apuseni. A fost la o prelevare de organe la Oradea Medicul Radu Zamfir a zburat pentru prima data de la accidentul din Apuseni pentru o prelevare de organe la Oradea. ...continuare.

VIDEO Un detinut povesteste cum au petrecut greii fotbalului romanesc prima noapte dupa gratii: "Mihai Stoica tipa la Jean Padureanu"

publicat 2014-03-06 19:15:39 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Un detinut povesteste cum au petrecut greii fotbalului romanesc prima noapte dupa gratii: Mihai Stoica tipa la Jean Padureanu Un detinut a povestit cum au petrecut greii fotbalului romanesc prima noapte dupa gratii. VEZI AICI VIDEO! "I-am vazut. Erau suparati. Lui Jean Padureanu i-a fost cam rau. Avea doua cirje. Gica Popescu si MM Stoica erau cei mai suparati. Erau terminati. Am incercat sa vorbim cu dinsii, dar nu ne-au bagat in seama. MM era suparat. Tipa la Jean Padureanu sa se linisteasca. Trebuia linistit, era foarte speriat. ... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

curentul electric operati complexul energetic farfurii slovenia monitorul de botosani report simona gherghe accident grav filat adult mopede bacau andreea balan stirileprotv stirile pro tv ialomita copilu ramnicu sarat monica tatoiu rrom actor camione maruta sinucigas accidentu romtelecom scutere play limba romana neamt superbingo presa mondena top asigurari tion cristi dules like tulcea andreea mante lista accace axa tv groupe oltenita calcularea hurrem a cazut de la etajul 7 elie catalin maruta meme stoica