Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Soferul care a lovit o autospeciala SMURD si a fugit de la locul accidentului, arestat preventiv

publicat 2014-09-08 11:45:33 (Romania-TV)
Soferul care a lovit o autospeciala SMURD si a fugit de la locul accidentului, arestat preventiv Arestari dupa accidentul de la Constanta in care o ambulanta SMURD a fost rasturnata de un bolid, iar soferul a fugit de la locul faptei. Politistii au descoperit ca la volanul masinii era un tanar care avea permisul suspendat. Mai mult decat atat, acesta si un prieten de-al sau au convins un alt tanar sa mearga la politie si sa spuna ca el a provocat accidentul. Toti trei au ajuns in spatele gratiilor. ...continuare.

Fenomen RAR pe cerul Romaniei. Super Luna isi va face aparitia la noapte

publicat 2014-09-08 10:45:34 (Romania-TV)
Fenomen RAR pe cerul Romaniei. Super Luna isi va face aparitia la noapte In aceasta noapte, pe cerul Romaniei isi va face aparitia o Super Luna, una dintre cele mai mari si stralucitoare de pe tot parcursul anului. Mai exact, satelitul natural al Pamantului va fi mult mai mare si mai luminos decat in mod obisnuit. ...continuare.

MESAJUL SFAȘIETOR, postat de Ady, tanarul ucis de un motociclist! Isi ceruse iubita in casatorie

publicat 2014-09-07 19:30:20 (Realitatea-TV)
MESAJUL SFAȘIETOR, postat de Ady, tanarul ucis de un motociclist! Isi ceruse iubita in casatorie Tanarul ucis vineri noapte de un motociclist care incerca sa isi impresioneze prietenii isi facea planuri de nunta impreuna cu iubita sa. Din pacate, moartea l-a rapit mult prea devreme din mijlocul celor dragi! Adrian, tanarul ucis pe loc de un motociclist care a intrat in plin in grupul sau de prieteni, vineri noapte, urma sa implineasca 25 de ani, peste numai doua saptamani. Tanarul avea o viata intreaga inainte si isi dorea ca, in curand, sa se insoare cu fata care ii era alaturi de 10... ...continuare.

Soferul unui BMW a intrat in plin intr-un alai de nunta. Cinci persoane au ajuns la spital

publicat 2014-09-07 10:00:33 (Realitatea-TV)
Soferul unui BMW a intrat in plin intr-un alai de nunta. Cinci persoane au ajuns la spital Cinci persoane, printre care si un copil, au ajuns, sambata dupa-masa, la spital dupa ce soferul unui BMW a intrat in plin intr-un alai de nunta. Accidentul s-a petrecut in localitatea Giroc, judetul Timis. Impactul a fost atat de puternic incat unul dintre autoturisme a fost urcat pur si simplu pe un stalp. Cei cinci se aflau cu totii intr-o masina si mergeau, in coloana, la nunta. Accidentul s-a petrecut in Giroc, la intersectia strazilor Dunarea cu Gloria, scrie tion.ro. Masina in care... ...continuare.

Smiley a facut autostopul in miez de noapte. Iata cati soferi s-au oprit!

publicat 2014-09-06 23:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Smiley a facut autostopul in miez de noapte. Iata cati soferi s-au oprit! Vedeta a marturisit si ca a fost dat jos din autocar pentru ca... ...continuare.

Raiffeisen Bank anunta ca serviciile sale electronice nu vor functiona de sambata noapte pana duminica dimineata

publicat 2014-09-06 13:30:25 (ProTV)
Raiffeisen Bank anunta ca serviciile sale electronice nu vor functiona de sambata noapte pana duminica dimineata Raiffeisen Bank a anuntat, pe site-ul sau, ca serviciile electronice vor fi indisponibile de sambata noapte, de la ora 23, pana duminica dimineata, la ora 04. ...continuare.

Un GENTLEMAN CHERCHELIT! GERARD BUTLER a dat iama in ALCOOL! | FOTO

publicat 2014-09-05 23:15:23 (Libertatea)
Un GENTLEMAN CHERCHELIT! GERARD BUTLER a dat iama in ALCOOL! | FOTO Fostul iubit al romancei Madalina Ghenea a fost surprins intr-o ipostaza neplacuta. El a petrecut pana tarziu in noapte la un restaurant din Londra, de unde a plecat ametit bine. Gerard Butler are 44 de ani Garard Butler, beat la iesirea dintr-un restaurant din londra Gentleman perfect pe covorul rosu, celebrul actor Gerard Butler, in varsta de 44 de ani, a fost fotografiat intr-o ipostaza nu tocmai placuta - beat la iesirea dintr-un restaurant din Londra. Starul, care s-a iubit cu frumoasa... ...continuare.

Salvator de vieti la 17 ani. Povestea impresionanta a tanarului care a acordat primul ajutor la accidentul din Constanta

publicat 2014-09-05 19:45:26 (ProTV)
Salvator de vieti la 17 ani. Povestea impresionanta a tanarului care a acordat primul ajutor la accidentul din Constanta O poveste impresionanta a iesit la iveala dupa accidentul infiorator, produs la Constanta. Un pieton a fost lovit mortal si alti patru grav raniti in centrul orasului, de o masina al carei sofer a suferit un infarct in timp ce era la volan. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alba iulia posta romana document pacanele rezultatele sondajului examen music judetul calarasi traducerea otelu rosu nuntile volei masculin prahova sif transilvania calarasi noul cod silvic pro sport revista ciao dtz echinox televiziu transgaz suceava covasna sex video andreea cretulescu vaslui economice mascati lenjerie intima valencia trans andreea mantea si stefan stan teleorman brasov apia galati drepturi banesti iasi donatie cristina spataru galerii foto business intelligence antonela bistrita nasaud gorj valcea arestare caras severin homeland porecla