Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Horia Georgescu se apara in cazul dosarului fostului deputat PSD Ionel Arsene

publicat 2018-01-23 23:45:02 (Antena3)
Horia Georgescu se apara in cazul dosarului fostului deputat PSD Ionel Arsene Fostul sef al ANI Horia Georgescu face precizari, într-o postare pe Facebook, cu privire la invocarea numelui sau în dosarului fostului deputat PSD Ionel Arsene. "Atât DNA cât si... ...continuare.

Ozana Barabancea, tu esti? Parca "te cunoastem de undeva", dar... nu suntem siguri! "Doamne, ce fac?! Am doi copii, sunt si mama si tata pentru ei! Trebuie sa fiu sanatoasa pentru ei!"

publicat 2018-01-23 23:45:01 (Antena-1)
Ozana Barabancea, din ce in ce mai aproape de dimensiunile la care a visat! Artista a slabit zeci de kilograme si arata incredibil de bine! ...continuare.

Ponta: Un prim-ministru care nu poate sa decida asupra echipei si politicilor Guvernului nu e prim-ministru

publicat 2018-01-23 23:30:24 (Romania-TV)
Ponta: Un prim-ministru care nu poate sa decida asupra echipei si politicilor Guvernului nu e prim-ministru Deputatul Victor Ponta a declarat, marti, ca un prim-ministru care nu poate sa decida asupra echipei si asupra politicilor Guvernului nu e prim-ministru, el facand referire la premierul desemnat Viorica Dancila. ...continuare.

Potrivit unui studiu, o prostituata din Anglia castiga in medie 27.000 de lire anual

publicat 2018-01-23 23:30:23 (ProTV)
Potrivit unui studiu, o prostituata din Anglia castiga in medie 27.000 de lire anual Potrivit unui studiu, câstigul mediu anual al unei prostituate din Anglia a fost dezvaluit. ...continuare.

Basescu: Raportul Comisiei privind alegerile din 2009, o prostie. Nu a dezlegat misterul celor patru

publicat 2018-01-23 23:30:23 (Mediafax)
Basescu: Raportul Comisiei privind alegerile din 2009, o prostie. Nu a dezlegat misterul celor patru Fostul presedinte Traian Basescu a declarat, marti, la TVR 1, ca raportul Comisiei privind alegerile prezidentiale din 2009 este "o prostie" si ca alesii nu au putut dezlega "misterul" sufrageriei lui Oprea, afirmand ca Maior, Coldea si Kovesi s-au adunat pentru ca "nu stiau in ce parte sa se duca". ...continuare.

Doi jucatori de fotbal ROMANI au COMIS-O GRAV. Urmarire ca in FILMELE de la Hollywood

publicat 2018-01-23 23:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Doi jucatori de fotbal ROMANI au COMIS-O GRAV. Urmarire ca in FILMELE de la Hollywood Escapada bahica a doi jucatori de fotbal romani a dus la evenimente care pot sa constituie un scenariu de film. ...continuare.

Cautare DISPERATA! Fetita DISPARUTA pe un GER CUMPLIT

publicat 2018-01-23 23:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Cautare DISPERATA! Fetita DISPARUTA pe un GER CUMPLIT Situatie disperata intr-o familie din orasul Dolhasca, judetul Suceava. O fetita de numai patru ani a disparut de acasa, pe un ger cumplit. Marti, in ziua disparitiei, erau minus 4 grade iar noaptea temperatura scade la minus 15 grade. ...continuare.

Trupul lui Victor Spirescu va fi repatriat in sfarsit. Mama romanului mort in Anglia e devastata: "Nu exista durere si suferinta mai mare pe fata Pamantului!"

publicat 2018-01-23 23:30:02 (CanCan)
Trupul lui Victor Spirescu va fi repatriat in sfarsit. Mama romanului mort in Anglia e devastata: Nu exista durere si suferinta mai mare pe fata Pamantului! A trecut mai bine de o saptamana de la moartea fulgeratoare a lui Victor Spirescu, primul roman care "a invadat" Regatul Unit in 2014, dupa ridicarea restrictiilor pe piata muncii. Rudele si prietenii lui sunt distrusi de durere si de gandul ca urmeaza sa il conduca pe ultimul drum. Mama tanarului a acceptat sa vorbeasca, in exclusivitate pentru CANCAN.ro, site-ul nr. 1 din Romania, despre drama care s-a abatut asupra familiei sale. Mioara Dumitru a facut un apel dureros catre toti cei care... ...continuare.

Breaking news. Ilie Nastase l-a dat in judecata la Bucuresti pe milionarul american: "Ii cer despagubiri si scuze publice!"

publicat 2018-01-23 23:30:02 (CanCan)
Breaking news. Ilie Nastase l-a dat in judecata la Bucuresti pe milionarul american: Ii cer despagubiri si scuze publice! Ilie Nastase l-a dat in judecata la Bucuresti pe Steve Simon, presedintele WTA, ca urmare a scandalului declansat anul trecut, cand milionarul american a criticat in termeni duri prezenta fostului mare tenismen roman la festivitatea de premiere a turneului de la Madrid. Pe langa despagubiri, "Nasty" vrea ca boss-ul Women's Tennis Association sa-si ceara scuze si public. CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, va prezinta, in exclusivitate, toate detaliile. (VEZI SI: VIDEO. Ilie Nastase, oprit... ...continuare.

Guta i-a cerut divortul amiabil, insa sotia l-a refuzat. Declaratii exclusive de la "Imparatul manelelor": "I-am iertat tot ca s-o pastrez, dar..."

publicat 2018-01-23 23:30:02 (CanCan)
Guta i-a cerut divortul amiabil, insa sotia l-a refuzat. Declaratii exclusive de la Imparatul manelelor: I-am iertat tot ca s-o pastrez, dar... Nicolae Guta i-a cerut divortul amiabil Cristinei, insa focoasa blonda l-a refuzat, rupand orice cale de comunicare cu manelistul. CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, a vorbit cu artistul, care a confirmat ruptura si a dezvaluit motivul pentru care au decis sa puna capat casniciei. (VEZI SI: Nicolae Guta vrea sa se intoarca la Narcisa, dupa divortul de Cristina! Cum incearca sa o convinga pe fosta)Nicolae Guta si Cristina si-au spus "Pa-pa" dupa jumatate de an de casnicie! Manelistul sufera... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro