Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




CALENDAR ORTODOX: Cand nu se fac nunti in 2018

publicat 2017-10-22 09:00:10 (Romania-TV)
CALENDAR ORTODOX: Cand nu se fac nunti in 2018 Patriarhia Romana a anuntat care sunt zilele din anul 2018 cand nu se fac nunti si botezuri in biserici, conform sarbatorilor religioase de peste an. ...continuare.

Orasul din Romania unde nu exista niciun medic neonatolog. Cine asista la nasteri

publicat 2017-10-22 09:00:06 (ProTV)
Exista un adevarat lant al slabiciunilor si al lipsurilor, în spitalele din România! ...continuare.

O gospodarie din Buda s-a facut scrum, din cauza unei oale uitate pe foc

publicat 2017-10-22 09:00:06 (ProTV)
O oala cu mâncare uitata pe foc, o lada cu munitie si o butelie au dus la dezastru în localitatea Buda, din Prahova! ...continuare.

Targ de joburi la Suceava. Un barbat care a lucrat doar la cules de mere pana la 35 de ani vrea minim 1.500 de lei net

publicat 2017-10-22 09:00:06 (ProTV)
Zilierii vin cu pretentii mari la târgurile de joburi din România. ...continuare.

Branza, cu rol de antibiotic natural. Care sunt cele mai sanatoase branzeturi din lume, potrivit cercetatorilor

publicat 2017-10-22 09:00:06 (Mediafax)
Branza, cu rol de antibiotic natural. Care sunt cele mai sanatoase branzeturi din lume, potrivit cercetatorilor Branza este un superaliment. Afirmatia a fost facuta in mod oficial de catre o echipa de cercetatori de la Universitatea din Coreea de Sud. Branzeturile elvetiene sunt cele care au cele mai multe beneficii pentru sanatate potrivit oamenilor de stiinta, scrie Gustarte. ...continuare.

Rezultatele echipelor feminine romanesti in Cupa EHF la handbal. Sanse pentru HC Zalau, Dunarea Braila si CSM Roman, ca si eliminate

publicat 2017-10-22 09:00:05 (Libertatea)
Rezultatele echipelor feminine romanesti in Cupa EHF la handbal. Sanse pentru HC Zalau, Dunarea Braila si CSM Roman, ca si eliminate Rezultatele echipelor feminine romanesti in Cupa EHF la handbal. Sanse pentru HC Zalau, Dunarea Braila si CSM Roman, ca si eliminate. Cupa EHF, feminin Duminica Ora 17.00: Ankara Yenimahalle (Turcia) – HC Zalau In tur: HC Zalau - Ankara Yenimahalle (Turcia) 26-21 Duminica Ora 11.00: CSM Roman – Dunaujvaros (Ungaria) In tur: Dunaujvaros – CSM […] Post-ul Rezultatele echipelor feminine romanesti in Cupa EHF la handbal. Sanse pentru HC Zalau, Dunarea Braila si CSM Roman,... ...continuare.

Marele Premiu de Formula 1 al SUA. Lewis Hamilton pleaca din pole-position

publicat 2017-10-22 09:00:05 (Libertatea)
Marele Premiu de Formula 1 al SUA. Lewis Hamilton pleaca din pole-position Marele Premiu de Formula 1 al SUA. Lewis Hamilton pleaca din pole-position. Pilotul britanic Lewis Hamilton (Mercedes), liderul clasamentului mondial al pilotilor de Formula 1, va pleca din nou din pole-position, de la Austin, in Marele Premiu al SUA, a 17-a cursa a actualei editii, langa el, pe linia intai a grilei de start, urmand […] Post-ul Marele Premiu de Formula 1 al SUA. Lewis Hamilton pleaca din pole-position apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O batrana superstitioasa a aruncat monede in motorul unui avion, pentru noroc. Ce a urmat

publicat 2017-10-22 09:00:02 (Antena3)
O batrana superstitioasa a aruncat monede in motorul unui avion, pentru noroc. Ce a urmat Un zbor al companiei aeriene interne chineze Lucky Air a fost anulat dupa ce o pasagera a aruncat monede în motorul avionului pentru a avea noroc în timpul calatoriei, fiind vorba de al doilea incident su... ...continuare.

Ce face Ștefan Banica, imediat dupa concert. Toti fanii lui trebuie sa stie acest lucru

publicat 2017-10-22 09:00:02 (Antena3)
Ce face Ștefan Banica, imediat dupa concert. Toti fanii lui trebuie sa stie acest lucru Ștefan Banica Jr. ramâne dupa concert, pentru a face poze cu fanii.  Artistului îi face placere sa se întâlneasca cu fanii si din aceasta cauza a decis sa deschida un... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA