Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Viorica Dancila a citit lista cu noii ministri, la intrebari raspunde Dragnea

publicat 2018-01-26 15:00:24 (Realitatea-TV)
Viorica Dancila a citit lista cu noii ministri, la intrebari raspunde Dragnea Viorica Dancila a afirmat, dupa sedinta CEX a PSD, ca Ministerul Fondurilor Europene devine de sine statator, iar atributiile Ministerului pentru Dialog Social vor fi preluate de alte ministere. De asemenea, aceasta a prezentat lista completa a Cabinetului. ...continuare.

eMAG. Saptamana textilelor pentru casa. Lenjerii de pat, perdele, draperii si covoare la preturi min

publicat 2018-01-26 15:00:24 (Realitatea-TV)
eMAG. Saptamana textilelor pentru casa. Lenjerii de pat, perdele, draperii si covoare la preturi min Achizitioneaza toate accesoriile pentru a-ti reinvia dormitorul sau sufrageria cu textile noi, frumoase si moderne. Astazi ai cele mai mari reduceri de la eMAG la tot ce inseamna lenjerii de pat, perdele, draperii si covoare. ...continuare.

Cine este Ioana Bran, propusa Ministru al Tineretului si Sporturilor

publicat 2018-01-26 15:00:24 (ProTV)
Cine este Ioana Bran, propusa Ministru al Tineretului si Sporturilor Ioana Bran, în vârsta de 31 ani, actuala secretara a Camerei Deputatilor este propusa ca Ministru al Tineretului si Sporturilor în guvernul condus de Viorica Dancila. ...continuare.

Peste 40 de persoane, evacuate in urma unui incendiu la Centrul de Noapte al Primariei Iasi

publicat 2018-01-26 15:00:23 (Mediafax)
Peste 40 de persoane, evacuate in urma unui incendiu la Centrul de Noapte al Primariei Iasi Peste 40 de persoane au fost evacuate, vineri dupa-amiaza, dupa ce Centrul de noapte pentru persoanele fara adapost administrat de Primaria Iasi a fost cuprins de flacari. Imobilul se afla langa o benzinarie, dar incendiul a fost lichidat fara probleme. ...continuare.

BREAKING: Lista oficiala a noului GUVERN, prezentata de premierul desemnat Viorica Dancila

publicat 2018-01-26 15:00:23 (Mediafax)
PSD a votat vineri lista cu ministri ai Guvernului Dancila si a modificat structura executivului fata de cea condusa anterior de Mihai Tudose. La finalul sedintei, premierul desemnat Viorica Dancila a anuntat care vor fi ministrii cabinetului sau. ...continuare.

BIOGRAFIE / Cine este Gratiela Gavrilescu, propusa vicepremier si ministru al Mediului

publicat 2018-01-26 15:00:22 (Libertatea)
BIOGRAFIE / Cine este Gratiela Gavrilescu, propusa vicepremier si ministru al Mediului Cine este Gratiela Gavrilescu, propusa vicepremier si ministru al Mediului in Cabinetul condus de Viorica Dancila. Aceasta isi continua mandatul pe care l-a avut si in Guvernul Tudose. Este sustinuta de ALDE, pentru cele doua functii in noul Executiv. Gratiela Gavrilescu  51 de ani, este la al patrulea mandat de deputat. A mai fost ministru […] Post-ul BIOGRAFIE / Cine este Gratiela Gavrilescu, propusa vicepremier si ministru al Mediului apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Romanii care cumpara masini la mana a doua vor putea verifica numarul de kilometri reali printr-un SMS la Registrul Auto Roman

publicat 2018-01-26 15:00:22 (Libertatea)
Romanii care cumpara masini la mana a doua vor putea verifica numarul de kilometri reali printr-un SMS la Registrul Auto Roman Romanii care achizitioneaza masini second hand vor putea verifica printr-un simplu SMS la Registrul Auto Roman (RAR), care este kilometrajul real al autoturismelor, dar si eventualele daune pe care le-a suferit, potrivit unui comunicat al Autoritatea de Supraveghere Financiara (ASF). Cele doua institutii au anuntat mai multe proiecte comune, iar unul dintre acestea este legat […] Post-ul Romanii care cumpara masini la mana a doua vor putea verifica numarul de kilometri reali printr-un... ...continuare.

Dupa canotaj, scandal urias si in caiac-canoe: "Nu suntem platiti de patru luni. Am 8,5 lei pe care si traiesc din banii bunicii"

publicat 2018-01-26 15:00:22 (Libertatea)
Dupa canotaj, scandal urias si in caiac-canoe: Nu suntem platiti de patru luni. Am 8,5 lei pe care si traiesc din banii bunicii Dupa canotaj, scandal urias si in caiac-canoe: "Nu suntem platiti de patru luni. Traiesc cu 8 lei pe luna". Scandalurile legate de bani par sa nu se mai termine in sporturile cu barci. Cristian Gheorghe: "M-am imprumutat de unde am putut, am fost ajutat si am putut sa ajung acasa, sa petrec sarbatorile cu ai […] Post-ul Dupa canotaj, scandal urias si in caiac-canoe: "Nu suntem platiti de patru luni. Am 8,5 lei pe care si traiesc din banii bunicii" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Concurent MasterChef, saltat de DIICOT. Serghei Savin este acuzat ca vindea medicamente psihotrope in SUA

publicat 2018-01-26 15:00:22 (Libertatea)
Concurent MasterChef, saltat de DIICOT. Serghei Savin este acuzat ca vindea medicamente psihotrope in SUA Concurent MasterChef, saltat de DIICOT. Joi dimineata, politistii  din Cluj, insotiti de agenti de la celebra Agentie Antidrog (DEA) din Statele Unite, au descins la domiciliile mai multor clujeni acuzati ca au pus la cale o retea care a vandut in SUA, droguri de mare risc in valoare de 55 de milioane de lei. Printre […] Post-ul Concurent MasterChef, saltat de DIICOT. Serghei Savin este acuzat ca vindea medicamente psihotrope in SUA apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Mesajul Nicoletei Botan, femeia injunghiata de fostul sot la gradinita: "Nu rezonez cu pedepsele"

publicat 2018-01-26 15:00:22 (Libertatea)
Mesajul Nicoletei Botan, femeia injunghiata de fostul sot la gradinita: Nu rezonez cu pedepsele Nicoleta Botan, femeia injunghiata de fostul sau sot chiar langa gradinita Funny Land, al carei manager este, are o fetita de trei ani si pana sa ajunga antreprenoare a lucrat ca vanzatoare intr-un magazin. Nicoleta a combinat antreprenoriatul cu "mamicia" si simte ca se afla pe drumul cel bun, avand-o, conform smartandhappychild.ro pe fetita sa zilnic langa […] Post-ul Mesajul Nicoletei Botan, femeia injunghiata de fostul sot la gradinita: "Nu rezonez cu pedepsele" apare prima data... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro