Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale

LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open (miercuri dupa 6:00)

publicat 2018-01-23 19:15:22 (OnlineSport)
LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open (miercuri dupa 6:00) Simona Halep o intalneste pe Karolina Pliskova in sferturile de finala de la Australian Open, miercuri dimineata, cu incepere de la ora 6:00 a diminetii. Click pentru imagini video live ...continuare.

CFR Cluj renunta la un jucator adus in vara

CFR Cluj renunta la un jucator adus in vara Liderul din Liga 1 Betano a anuntat, marti, despartirea de unul dintre jucatori transferati in vara anului 2017. ...continuare.

Wozniacki revine in semifinale la Australian Open dupa 7 ani

publicat 2018-01-23 16:45:23 (OnlineSport)
Wozniacki revine in semifinale la Australian Open dupa 7 ani Daneza Caroline Wozniacki s-a calificat, marti, in semifinalele Australian Open, egalandu-si cel mai bun rezultat al carierei in Grand Slam-ul de la Melbourne. ...continuare.

Importanta anvelopelor in condusul pe timp de iarna

publicat 2018-01-23 16:30:26 (OnlineSport)
Importanta anvelopelor in condusul pe timp de iarna Sezonul rece si-a intrat in drepturi si precipitatiile sub forma de zapada sunt prezente in toata tara. Drumurile devin rapid impracticabile datorita stratului ridicat de gheata ce se formeaza la lasarea serii, iar condusul poate ajunge sa fie foarte anevoios. ...continuare.

Calcule: Doar doua jucatoare o mai pot depasi pe Halep in clasament

publicat 2018-01-23 15:30:26 (OnlineSport)
Calcule: Doar doua jucatoare o mai pot depasi pe Halep in clasament Caroline Wozniacki si Karolina Pliskova sunt cele doua jucatoare ramase in cursa pentru primul loc al ierarhiei mondiale, dar Simona Halep este in continuare la mana ei. Calculele s-au simplificat dupa eliminarea Elinei Svitolina in sferturi. ...continuare.

Pariati pe Cupa Spaniei! Sevilla - Atletico, meciul zilei

publicat 2018-01-23 14:30:23 (OnlineSport)
Pariati pe Cupa Spaniei! Sevilla - Atletico, meciul zilei Sevilla a castigat in tur, la Madrid, cu 2-1, si are prima sansa la calificarea in semifinale, dar Atletico nu si-a spus inca ultimul cuvant. Pariati Sevilla - Atletico la Fortuna! ...continuare.

Tanase in topul salariilor de la FCSB

publicat 2018-01-23 14:15:30 (OnlineSport)
Tanase in topul salariilor de la FCSB Revenit in tricoul ros-albastru la cei 31 ani ai sai, mijlocasul Cristi Tanasa are cel mai mare salariu la vicecampioana Romaniei. ...continuare.

Nadal tradat din nou de propriul organism

Nadal tradat din nou de propriul organism Rafael Nadal a abandonat, marti, in sferturile de finala de la Australian Open la scorul de 2-0 pentru Marin Cilic in setul al cincilea la scorul de 6-3, 3-6, 7-6, 2-6, 0-2. ...continuare.

Lazio baga spaima in stelisti. Are al cincilea atac din Europa

publicat 2018-01-23 13:45:22 (OnlineSport)
Lazio baga spaima in stelisti. Are al cincilea atac din Europa Cu 53 de goluri marcate in acest sezon de Serie A, Lazio Roma are cel mai bun atac din prima liga italiana si al patrulea din Europa. ...continuare.

Simona Halep comparata cu un soldat din Vietnam

publicat 2018-01-23 13:30:22 (OnlineSport)
Simona Halep comparata cu un soldat din Vietnam Calificata in sferturile de la Australian Open, acolo unde miercuri o va intalni pe Karolina Pliskova, lidera mondiala Simona Halep inca mai are de suferit de pe urma accidentarii la glezna pe care a suferit-o in primul tur. ...continuare.