Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Vodafone ataca. Cu ce venit compania pe piata din Romania

publicat 2017-10-24 15:15:01 (Antena3)
Vodafone ataca. Cu ce venit compania pe piata din Romania Reteaua mobila a Vodafone, al doilea jucator de pe piata locala de telefonie mobila, este capabila sa asigure viteze de descarcare a datelor de aproximativ 800 Mbps cu smartphone-uri care sunt disponibile pe... ...continuare.

Mai multi copaci au cazut peste masini in Capitala- VIDEO

publicat 2017-10-24 15:15:01 (Antena3)
Mai multi copaci au cazut peste masini in Capitala- VIDEO Șase masini au fost avariate de mai multi copaci doborâti de vântul puternic în Capitala. De asemenea tot din cauza vântului, un panou publicitar s-a desprins de pe fatada unui bloc... ...continuare.

Cod galben si portocaliu prelungit de vant puternic in Bucuresti si in mai multe judete din tara-VIDEO

publicat 2017-10-24 15:00:01 (Antena3)
Cod galben si portocaliu prelungit de vant puternic in Bucuresti si in mai multe judete din tara-VIDEO Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a actualizat marti avertizarile de vant si ploi, astfel incat un numar de 14 judete vor fi vizate de un Cod galben pana la ora 18:00, iar... ...continuare.

Parintele Necula: Copiii nostri au devenit mai dependenti de curent electric la iphone, nu de mama si tata

publicat 2017-10-24 15:00:01 (Antena3)
Parintele Necula: Copiii nostri au devenit mai dependenti de curent electric la iphone, nu de mama si tata Parintii trebuie sa îsi petreaca mai mult timp cu copiii lor, în loc sa le ofere telefoane inteligente, a spus marti, în cadrul unei dezbateri despre educarea parintilor organizata în mu... ...continuare.

Lovitura dura pentru romanii care si-au inmatriculat masinile in Bulgaria! Ce au hotarat autoritatile

publicat 2017-10-24 15:00:01 (Antena3)
Lovitura dura pentru romanii care si-au inmatriculat masinile in Bulgaria! Ce au hotarat autoritatile Lovitura dura pentru romanii care si-au inmatriculat masinile in Bulgaria. Pentru a pune capat abuzurilor, autoritatile bulgare au decis radierea automata a masinilor care nu au asigurare... ...continuare.

Firea, nemultumita de comentariile despre traficul din Capitala: Nu trebuie sa ironizam autoritatile, nu e subiect de cancan

publicat 2017-10-24 15:00:01 (Antena3)
Firea, nemultumita de comentariile despre traficul din Capitala: Nu trebuie sa ironizam autoritatile, nu e subiect de cancan Primarul Capitalei, Gabriela Firea, s-a aratat nemultumita, marti, de comentariile despre traficul din Capitala, spunând ca nu trebuie sa ironizam autoritatile sau sa consideram ca este un subiect de... ...continuare.

Un tanar eliberat din inchisoare a "rezistat" doar doua zile in libertate. El a fost retinut, dupa ce a spart automatele de cafea

publicat 2017-10-24 14:45:01 (Antena3)
Un tanar eliberat din inchisoare a rezistat doar doua zile in libertate. El a fost retinut, dupa ce a spart automatele de cafea Un barbat de 37 de ani eliberat din inchisoare de numai doua zile a fost incatusat de politisti, duminica, dupa ce a spart mai multe automate de cafea din Suceava si golea aparatele de... ...continuare.

Prostituate pentru Florin Salam de la clanul Butoane

publicat 2017-10-24 14:45:01 (Antena3)
Prostituate pentru Florin Salam de la clanul Butoane Celebrul manelist Florin Salam a beneficiat de serviciile prostituatelor aflate in subordinea clanului Butonae. O stenograma din dosar prezinta o discutie in care finul lui Salam i-a aranjat nasului sau... ...continuare.

Madalin Voicu isi reface viata alaturi de noua iubita. "Ranile pe care le-am suferit se vor vindeca"

publicat 2017-10-24 14:30:01 (Antena3)
Madalin Voicu isi reface viata alaturi de noua iubita. Ranile pe care le-am suferit se vor vindeca Cristian Brancu a patruns in vila lui Madalin Voicu si a aflat cele mai mari secrete din viata politicianului.  Fiul violonistului Ion Voicu a recunocut ca isi doreste sa-si refaca viata... ...continuare.

Focuri de arma in Capitala. Politistii au folosit pistoalele pentru a opri un tanar eliberat recent din penitenciar

publicat 2017-10-24 14:30:01 (Antena3)
Focuri de arma in Capitala. Politistii au folosit pistoalele pentru a opri un tanar eliberat recent din penitenciar Politisti din cadrul Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti au prins in flagrant un tanar, in varsta de 23 de ani, recent eliberat din penitenciar, imediat dupa... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA