Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Rasturnare de situatie in cazul sefului CFR. Ce a facut la doua ore dupa ce ministrul Transporturilor a anuntat ca il da afara

publicat 2017-10-24 14:30:01 (Antena3)
Rasturnare de situatie in cazul sefului CFR. Ce a facut la doua ore dupa ce ministrul Transporturilor a anuntat ca il da afara Rasturnare de situatie în cazul sefului CFR. Înainte sa fie demis oficial din functia de director al CFR SA, Marius Chiper si-a dat demisia, invocând motive personale. Decizia vine la circa dou... ...continuare.

Sa fie limpede! Raport privind calitatea apei potabile in Bucuresti in 23.10.2017

publicat 2017-10-24 14:30:01 (Antena3)
Sa fie limpede! Raport privind calitatea apei potabile in Bucuresti in 23.10.2017 56 de puncte de control indicate Directia de Sanatate Publica si Autoritatea Municipala de Reglementare a Serviciilor Publice si 181 de puncte de control computerizate ale Apa Nova- Bucuresti.   Punct... ...continuare.

Deputatii au decis! Vesti bune pentru aceasta categorie de pensionari. Pot cere recalcularea pensiei

publicat 2017-10-24 14:15:01 (Antena3)
Deputatii au decis! Vesti bune pentru aceasta categorie de pensionari. Pot cere recalcularea pensiei Camera Deputatilor a adoptat, marti, un proiect care modifica legea pensilor, persoanele ale caror drepturi de pensie anticipata partiala s-au deschis in perioada 1 ianuarie 2011- 16 iulie 2016 urmand ... ...continuare.

eMAG reduceri mobilier pentru toata casa. TOP 10 produse mai ieftine si cu 50%

publicat 2017-10-24 14:15:01 (Antena3)
eMAG reduceri mobilier pentru toata casa. TOP 10 produse mai ieftine si cu 50% eMAG desfasoara in aceasta perioada campania "Zilele casei tale" care vine cu reduceri chiar si de peste 60% la o multime de produse de mobilier. ...continuare.

HALEP - WOZNIACKI LIVE la SINGAPORE. ONLINE STREAM Digi Turneul Campioanelor - VIDEO

publicat 2017-10-24 14:15:01 (Antena3)
HALEP - WOZNIACKI LIVE la SINGAPORE. ONLINE STREAM Digi Turneul Campioanelor - VIDEO Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial si principala favorita,o va intalni pe Caroline Wozniacki din Danemarca in al doilea meci de la Turneul Campioanelor, in Grupa Rosie. Meciul e transmis LIVE VIDEO pe DigiSport si ONLINE STREAM pe site, de la 14.30, miercuri. ...continuare.

Accident ingrozitor! Un politician si-a rupt gatul la un loc de joaca, sub ochii copilului sau - VIDEO

publicat 2017-10-24 14:15:01 (Antena3)
Accident ingrozitor! Un politician si-a rupt gatul la un loc de joaca, sub ochii copilului sau - VIDEO Un politician rus si-a rupt gatul dupa un salt spectaculos executat, sub ochii copilului lui, de pe o trambulina dintr-un loc de joaca. Serghei Popovici, de 54 de ani, se afla impreuna cu sotia si... ...continuare.

A avut o ultima dorinta inainte sa moara: sa-si tina sotia de mana. E incredibil ce s-a intamplat cand s-au atins

publicat 2017-10-24 14:00:02 (Antena3)
A avut o ultima dorinta inainte sa moara: sa-si tina sotia de mana. E incredibil ce s-a intamplat cand s-au atins Ajuns la sfârsitul vietii, un barbat de 92 de ani a avut o ultima dorinta: sa-ti tina sotia de mâna. Cei doi au trait o frumoasa poveste de dragoste vreme de 66 de ani. Ajunsi la... ...continuare.

Caz fara precedent. Medicii nu am mai vazut niciodata asa ceva. Ce a iesit din gura unui urs

publicat 2017-10-24 14:00:02 (Antena3)
Caz fara precedent. Medicii nu am mai vazut niciodata asa ceva. Ce a iesit din gura unui urs Interventie chirurgicala fara precedent. Medicii din China au operat un urs care avea o limba de trei kilograme. Din cauza mutatiei, animalul nu mai putea sa se hraneasca si se deplasa extrem de greu, scrie... ...continuare.

Ponta, atac dur la ministrul Finantelor: "Misu ii face jocul lui Dragnea"- VIDEO

publicat 2017-10-24 14:00:02 (Antena3)
Ponta, atac dur la ministrul Finantelor: Misu ii face jocul lui Dragnea- VIDEO Victor Ponta îl ataca dur pe Ionut Misa. Fostul premier sustine ca ministrul Finantelor face „jocul" lui Liviu Dragnea pentru a-l sabota pe Mihai Tudose. Întrebat daca ar ministrul... ...continuare.

Un biciclist, victima vremii. A murit dupa ce s-a dezechilibrat din cauza vantului si a fost lovit de o masina

publicat 2017-10-24 14:00:01 (Antena3)
Un biciclist, victima vremii. A murit dupa ce s-a dezechilibrat din cauza vantului si a fost lovit de o masina Un biciclist din judetul Timis a murit, marti, dupa ce s-a dezechilibrat din cauza vantului puternic si a cazut in fata unei masini care incerca sa-l depaseasca. Accidentul s-a produs,... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA