Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Ce durdulie e nevasta lui Pierce Brosnan! Actorul nici nu o poate cuprinde! | FOTO

publicat 2017-10-26 15:30:07 (Libertatea)
Ce durdulie e nevasta lui Pierce Brosnan! Actorul nici nu o poate cuprinde! | FOTO Cine ar fi crezut ca Pierce Brosnan, unul dintre cei mai doriti actori din lume, are acasa o sotie tare... durdulie? Cu toate acestea, actorul pare tare indragostit de aleasa inimii sale, in ciuda faptului ca aceasta are zeci de kilograme in plus. Keely Shaye Smith, sotia lui Pierce Brosnan, nu se incadreaza deloc in […] Post-ul Ce durdulie e nevasta lui Pierce Brosnan! Actorul nici nu o poate cuprinde! | FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Presedintele Cataloniei va dizolva parlamentul regional si va organiza alegeri anticipate pe 20 decembrie

publicat 2017-10-26 15:15:05 (Libertatea)
Presedintele Cataloniei va dizolva parlamentul regional si va organiza alegeri anticipate pe 20 decembrie Carles Puigdemont, presedintele Cataloniei anunta ca va dizolvat parlamentul regional si ca vor fi organizate alegeri anticipate pe 20 decembrie, scrie La Vanguardia. In conditiile in care Madridul a anuntat ca vineri, Senatul va decide daca aproba activarea Articolului 155 din Constitutie si preluarea controlului asupra conducerii regiunii Catalonia, presedintele Carles Puigdemont nu a mai vorbit […] Post-ul Presedintele Cataloniei va dizolva parlamentul regional si va organiza... ...continuare.

O tanara de 32 de ani, angajata a unei primarii, a murit intr-un accident in Iasi. Cum s-a produs accidentul mortal

publicat 2017-10-26 15:15:05 (Libertatea)
O tanara de 32 de ani, angajata a unei primarii, a murit intr-un accident in Iasi. Cum s-a produs accidentul mortal Alexandra Ionela Rotaru,angajata a unei primarii din judetul Iasi, a murit intr-un accident. Tanara de 32 de ani, angajata a unei Primarii din judetul Iasi, a pierdut controlul masinii pe care o conducea, s-a rasucit pe sosea si a fost izbita de un autoturism care circula regulamentar din sensul opus. Accidentul infiorator a avut loc, […] Post-ul O tanara de 32 de ani, angajata a unei primarii, a murit intr-un accident in Iasi. Cum s-a produs accidentul mortal apare prima data in... ...continuare.

Migranti descoperiti „ascunsi” in Complexul Studentesc din Timisoara

publicat 2017-10-26 15:15:05 (Libertatea)
Migranti descoperiti „ascunsi” in Complexul Studentesc din Timisoara Mai multi migranti descoperiti „ascunsi” in Complexul Studentesc din Timisoara, dar si intr-o tabara improvizata din orasul de pe Bega. Doua grupuri de migranti, formate din 33 de persoane, au fost descoperite, in noaptea de miercuri spre joi, de politistii locali intr-o tabara improvizata, precum si in Complexul Studentesc din Timisoara. Potrivit unui comunicat transmis, […] Post-ul Migranti descoperiti „ascunsi” in Complexul Studentesc din Timisoara apare prima... ...continuare.

Masurile luate de Metrorex pentru iarna din 2017, in vederea evitarii supraaglomerarii. Printre altele, va extinde perioada cu varf de trafic si va suplimenta garniturile

publicat 2017-10-26 15:15:05 (Libertatea)
Masurile luate de Metrorex pentru iarna din 2017, in vederea evitarii supraaglomerarii. Printre altele, va extinde perioada cu varf de trafic si va suplimenta garniturile Masurile luate de Metrorex pentru iarna din 2017. Cand vine iarna, iar afara ninge necontenit sau e viscol, mijloacele de transport in comun nu mai fac fata fenomenelor meteo extreme. Calatorii stau mult in statii, autobuzele, troleibuzele si tramvaiele inainteaza greu printre nameti, iar bucurestenii coboara in subteran, pentru ultima solutie: metroul. Asa apare supraaglomerarea. […] Post-ul Masurile luate de Metrorex pentru iarna din 2017, in vederea evitarii supraaglomerarii. Printre... ...continuare.

CSU Craiova – Slavia Praga, meciul de inaugurare a noului stadion "Ion Oblemenco", pe 10 noiembrie

publicat 2017-10-26 15:15:04 (Libertatea)
CSU Craiova – Slavia Praga, meciul de inaugurare a noului stadion Ion Oblemenco, pe 10 noiembrie CS Universitatea Craiova a anuntat, joi, pe site-ul sau oficial, ca va inaugura noul stadion din Banie in data de 10 noiembrie, cu prilejul unui meci amical cu campioana Cehiei, Slavia Praga. ”Pe 10 noiembrie, de la ora 20,00, Știinta primeste vizita campioanei Cehiei, o echipa care isi retraieste perioada de glorie dupa preluarea de […] Post-ul CSU Craiova – Slavia Praga, meciul de inaugurare a noului stadion "Ion Oblemenco", pe 10 noiembrie apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Marcel Toader, prima declaratie despre relatia cu Geanina Manea. Acum totul este clar. "Va anunt ca..."

publicat 2017-10-26 15:00:07 (Libertatea)
Marcel Toader, prima declaratie despre relatia cu Geanina Manea. Acum totul este clar. Va anunt ca... Marcel Toader, prima declaratie despre relatia cu Geanina Manea. Afaceristul a postat un mesaj pe contul de socializare in care lamureste situatia si infirma toate zvonurile. De cateva zile, s-a tot vorbit despre relatia dintre Marcel Toader si Geanina Manea, dupa ce acestia au participat impreuna la o emisiune unde au gatit. Afaceristul  a scris […] Post-ul Marcel Toader, prima declaratie despre relatia cu Geanina Manea. Acum totul este clar. "Va anunt ca..." apare prima data in... ...continuare.

Raport devastator al Comisiei Europene: Guvernul nu are de gand sa reduca deficitul bugetar, vrea sa modifice Pilonul II de pensii si are nevoie de acordul UE pentru split TVA

publicat 2017-10-26 15:00:07 (Libertatea)
Raport devastator al Comisiei Europene: Guvernul nu are de gand sa reduca deficitul bugetar, vrea sa modifice Pilonul II de pensii si are nevoie de acordul UE pentru split TVA Comisia Europeana critica dur Guvernul Romaniei si sustine intr-un raport sustine ca autoritatile de la Bucuresti nu au de gand sa reduca deficitul bugetar pentru a atinge obiectivul pe termen mediu, adica celebrul MTO de la intalnirea dintre Traian Basescu, Victor Ponta si Ioana Petrescu din anul 2014. De asemenea, autoritatile romane sustin ca nu […] Post-ul Raport devastator al Comisiei Europene: Guvernul nu are de gand sa reduca deficitul bugetar, vrea sa modifice Pilonul II de... ...continuare.

Presedintele Cataloniei a dizolvat parlamentul regional si va organiza alegeri anticipate pe 20 decembrie

publicat 2017-10-26 15:00:07 (Libertatea)
Presedintele Cataloniei a dizolvat parlamentul regional si va organiza alegeri anticipate pe 20 decembrie Carles Puigdemont, presedintele Cataloniei a anuntat ca a dizolvat parlamentul regional si ca vor fi organizate alegeri anticipate pe 20 decembrie, scrie Reuters. In conditiile in care Madridul a anuntat ca vineri, Senatul va decide daca aproba activarea Articolului 155 din Constitutie si preluarea controlului asupra conducerii regiunii Catalonia, presedintele Carles Puigdemont nu a mai […] Post-ul Presedintele Cataloniei a dizolvat parlamentul regional si va organiza alegeri anticipate... ...continuare.

LIVEBLOG Israel – Romania, meci de baraj in Cupa Davis. Prima partida este Edan Leshem – Dragos Dima, vineri, ora 13:00

publicat 2017-10-26 14:45:06 (Libertatea)
LIVEBLOG Israel – Romania, meci de baraj in Cupa Davis. Prima partida este Edan Leshem – Dragos Dima, vineri, ora 13:00 Israel – Romania, meci de baraj in Cupa Davis (Digi Sport 1). Prima partida este Edan Leshem – Dragos Dima, vineri, ora 13:00, la Ramat Hasharon, in barajul pentru mentinerea in Grupa I a zonei Europa-Africa a Cupei Davis, potrivit tragerii la sorti efectuate joi. Programul jocurilor Vineri ora 13:00 Edan Leshem – Dragos Dima Dudi Sela […] Post-ul LIVEBLOG Israel – Romania, meci de baraj in Cupa Davis. Prima partida este Edan Leshem – Dragos Dima, vineri,... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA