Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident in Vadul Izei, judetul Maramures. Un autobuz cu aproape 50 de persoane s-a ciocnit de un camion. A fost activat Planul Rosu de Interventie

publicat 2017-11-27 16:45:04 (Libertatea)
Clipe de cosmar in urma unui accident in Vadul Izei, judetul Maramures. Un autobuz, in care se aflau aproape 50 de oameni, s-a ciocnit de un autocamion. Din cauza numarului mare de posibile victime, autoritatile au declansat Planul Rosu de Interventie. La fata locului au fost mobilizate doua echipaje de prim ajutor SMURD, un echipaj de descarcerare, […] Post-ul Accident in Vadul Izei, judetul Maramures. Un autobuz cu aproape 50 de persoane s-a ciocnit de un camion. A fost activat... ...continuare.

PLANUL ROSU in Maramures! Autocar cu 50 de oameni, impact violent!

publicat 2017-11-27 16:45:02 (CanCan)
PLANUL ROSU in Maramures! Autocar cu 50 de oameni, impact violent! Accident groaznic in Maramures! Un autocar s-a ciocnit cu un camion, iar mai multi pasageri au avut de suferit.Accident grav in judetul Maramures, in localitatea Vadul Izei. Un autocar cu aproximativ 50 de persoane si un camion s-au ciocnit luni dupa-amiaza. La nivelul judetului Maramures s-a declansat Planul Rosu de Interventie, anunta ISU.Potrivit informatiilor Romania TV, mai bine de 13 pasageri au fost raniti in urma impactului. O persoana a fost incarcerata, insa s-a reusit socaterea... ...continuare.

Maramures: Accident intre un autobuz cu 50 de persoane si un autocamion

publicat 2017-11-27 16:30:13 (Ziarul-Financiar)
Maramures: Accident intre un autobuz cu 50 de persoane si un autocamion Este alerta in Maramures, in urma impactului dintre un autobuz in care se aflau 50 de persoane si un autocamion, in localitatea Vadul Izei. O singura persoana a fost incarcerata, potrivit IGSU.Potrivit Inspectoratului General pentru Situatii de Urgenta (IGSU), in accidentul din Maramures, din localitatea Vadul Izei, au fost inregistrate 13 victime, dintre care doua au traumatisme multipleO singura persoana a fost incarcerata, aceasta fiind scoasa din autobuz de echipajul de Descarcerare si... ...continuare.

Accident grav in Maramures, cu 13 raniti. A fost declansat Planul Rosu

publicat 2017-11-27 16:30:10 (ProTV)
Un autobuz cu pasageri si un camion s-au ciocnit luni dupa-amiaza ...continuare.

Alerta in Maramures | 13 raniti, in urma unui accident intre un autobuz cu 50 de persoane si un autocamion

publicat 2017-11-27 16:30:09 (Mediafax)
Alerta in Maramures | 13 raniti, in urma unui accident intre un autobuz cu 50 de persoane si un autocamion Este alerta in Maramures, in urma impactului dintre un autobuz in care se aflau 50 de persoane si un autocamion, in localitatea Vadul Izei. Sunt 13 raniti, o singura persoana fiind incarcerata, potrivit IGSU. ...continuare.

Accident grav in Maramures! 50 de persoane, implicate. A fost activat Planul Rosu de interventie!

publicat 2017-11-27 16:30:02 (Antena-1)
Accident grav in Maramures! 50 de persoane, implicate. A fost activat Planul Rosu de interventie! Un accident rutier s-a produs, luni, in localitatea Vadul Izei, din judetul Maramures, fiind activat Planul Rosu de interventie. Din primele informatii s-au ciocnit un autobuz cu circa 50 de persoane si un TIR, mai multe echipaje fiind trimise la locul accidentului. ...continuare.

Accident grav in Maramures. Un autocar cu 50 de pasageri s-a ciocnit cu un autocamion. A fost activat planul rosu de interventie

publicat 2017-11-27 16:30:02 (Antena3)
Accident grav in Maramures. Un autocar cu 50 de pasageri s-a ciocnit cu un autocamion. A fost activat planul rosu de interventie Accident grav a avut loc in apropiere de Vadul Izei, Maramures, fiind implicate un autocar si un autocamion. La nivelul judetului Maramures s-a declansat Planul Rosu de Interventie, anunta... ...continuare.

Statul a pierdut jumatate din padurile tarii

publicat 2017-11-26 15:15:02 (Capital)
Statul a pierdut jumatate din padurile tarii Regia Nationala a Padurilor - Romsilva - se afla in diverse faze procedurale in justitie pentru recuperarea a circa 400.000 de hectare de padure, cele mai mari suprafete fiind situate in judetele Buzau, Vrancea, Bacau si Maramures, a anuntat directorul general al regiei, Ciprian Pahontu. ...continuare.

Romsilva vrea sa recupereze in instanta 400.000 de hectare de padure

publicat 2017-11-26 15:00:02 (Bursa)
Romsilva vrea sa recupereze in instanta 400.000 de hectare de padure Regia Nationala a Padurilor se afla in diverse faze procedurale in justitie pentru recuperarea a circa 400.000 de hectare de padure, cele mai mari suprafete fiind situate in judetele Buzau, Vrancea, Bacau si Maramures, a anuntat directorul general al regiei, Ciprian Pahontu. ...continuare.

Masina in stalp, trei oameni raniti

publicat 2017-11-26 08:45:07 (Romania-TV)
Masina in stalp, trei oameni raniti Accident grav in judetul Maramures. Trei oameni au fost raniti dupa ce un sofer a intrat cu masina intr-un stalp. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA