Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cod galben de ploi pentru Maramures si de ceata pentru Covasna si Harghita

publicat 2017-09-20 08:15:41 (Romania-TV)
Cod galben de ploi pentru Maramures si de ceata pentru Covasna si Harghita Meteorologii au emis, miercuri, o atentionare cod galben de ploi pentru judetul Maramures si o alta de ceata pentru judetele Covasna si Harghita. ...continuare.

Cod galben de ploi si de ceata! Care sunt zonele afectate

publicat 2017-09-20 08:15:02 (CanCan)
Cod galben de ploi si de ceata! Care sunt zonele afectate Meteorologii au emis, miercuri, o atentionare cod galben de ploi pentru judetul Maramures si o alta de ceata pentru judetele Covasna si Harghita, anunta mediafax.ro.Astfel, pana la ora 8.15, in Maramures se vor semnala averse care vor cumula local 25 l/mp si intensificari de scurta durata ale vantului. In judetele Covasna si Harghita, ceata va determina scaderea vizibilitatii local sub 200 de metri si izolat sub 50 de metri. Atentionarea cod galben pentru judetele Covasna si Harghita este in... ...continuare.

Se intorc furtunile. Ce judete vor fi lovite

publicat 2017-09-19 16:30:02 (Antena3)
Se intorc furtunile. Ce judete vor fi lovite Vremea de toamna inceape sa se arate. La munte, in Maramures, nordul Moldovei si al Transilvaniei, local in Oltenia, Muntenia si Banat in seara zilei de marti (19 septembrie) si... ...continuare.

Perchezitii in Maramures la o grupare banuita ca a pus in circulatie peste 12.000 de dolari falsificati

publicat 2017-09-19 12:15:02 (Bursa)
Perchezitii in Maramures la o grupare banuita ca a pus in circulatie peste 12.000 de dolari falsificati Procurorii DIICOT fac, astazi, cinci perchezitii in judetele Maramures si Cluj la persoane suspectate ca au pus in circulatie peste 12.000 de dolari falsi in mai multe judete ale tarii, dar si in Ungaria, potrivit unui comunicat de presa trimis Redactiei. ...continuare.

Perchezitii de amploare in Maramures. Vizata este o grupare banuita ca ar fi pus in circulatie peste 12.000 de dolari falsificati

publicat 2017-09-19 12:00:11 (Romania-TV)
Perchezitii de amploare in Maramures. Vizata este o grupare banuita ca ar fi pus in circulatie peste 12.000 de dolari falsificati Procurorii DIICOT fac, marti, cinci perchezitii in judetele Maramures si Cluj la persoane suspectate ca au pus in circulatie valuta falsa in mai multe judete ale tarii, dar si in Ungaria. Pana acum, gruparea ar fi pus in circulatie peste 12.000 de dolari falsi. ...continuare.

Grup infractional DESTRUCTURAT cu MASCAȚII. Actiuni AMPLE in mai multe JUDEȚE

publicat 2017-09-19 11:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Grup infractional DESTRUCTURAT cu MASCAȚII. Actiuni AMPLE in mai multe JUDEȚE DIICOT anunta ca a efectuat un numar de 5 perchezitii domiciliare pe raza judetelor Maramures si Cluj in cadrul unei actiuni vizand destructurarea unui grup infractional organizat specializat in savarsirea infractiunilor de inselaciune si punere in circulatie de valori straine falsificate. ...continuare.

Trenul Bucuresti - Baia Mare, blocat dupa 18 ore de mers. Mecanicul a fost nevoit sa taie copacii cazuti cu o drujba

publicat 2017-09-18 09:00:21 (ProTV)
Un tren dinspre Bucuresti spre Baia Mare a ramas blocat aproape de Valea Chioarului, judetul Maramures. Mecanicul a fost nevoit sa foloseasca o drujba pentru a putea ajunge la destinatie. ...continuare.

Dezastru in Alba, Mures, Hunedoara, Maramures si Bistrita. Rafalele de vant au lovit cu 100 de km pe ora

publicat 2017-09-18 08:15:08 (ProTV)
Dezastru este mai multe orase din Alba, Mures, Hunedoara, Maramures si Bistrita. Acoperisurile locuintelor au zburat, iar localitati întregi au ramas fara curent electric. Rafalele de vânt au lovit pe alocuri cu aproape 100 de km pe ora. ...continuare.

Vreme extrema si in alte judete din vestul tarii: Acoperisuri cazute, copaci rupti. O persoana a murit la Arad

publicat 2017-09-17 18:45:01 (Antena3)
Vreme extrema si in alte judete din vestul tarii: Acoperisuri cazute, copaci rupti. O persoana a murit la Arad Update: Furtuna a facut ravagii si în judetele Maramures si Bistrita. Update: Acoperisurile mai multor imobile au fost avariate si mai multi copaci au fost rupti de rafalele puternice de vânt,... ...continuare.

Imagini socante filmate in judetul Maramures. Un politist a folosit arma pentru a convinge pasagerii unei masini sa coboare - VIDEO

publicat 2017-09-15 10:45:01 (Antena3)
Imagini socante filmate in judetul Maramures. Un politist a folosit arma pentru a convinge pasagerii unei masini sa coboare - VIDEO Imagini socante au fost filmate pe un drum din judetul Maramures, in apropiere de granita cu Ucraina. Un politist a fost nevoit sa foloseasca arma din dotare pentru a-i convinge pe pasagerii unei masini sa... ...continuare.