Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Sfarsit tragic pentru un barbat din Ramnicu Valcea. A fost calcat de tren in timp ce traversa calea ferata

publicat 2017-08-07 15:15:02 (Antena3)
Sfarsit tragic pentru un barbat din Ramnicu Valcea. A fost calcat de tren in timp ce traversa calea ferata Un barbat, în vârsta de 46 de ani,  a fost lovit de tren luni dimineata, în zona Ostroveni din Râmnicu Vâlcea. În urma impacului victima a murit la spital, au anuntat... ...continuare.

Dupa temperaturi de peste 40 de grade, urmeaza ploi abundente! Meteorologii au emis cod galben de inundatii

publicat 2017-08-07 10:30:02 (Antena-1)
Dupa temperaturi de peste 40 de grade, urmeaza ploi abundente! Meteorologii au emis cod galben de inundatii Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA) a emis, luni, o atentionare Cod galben de inundatii, valabila in urmatoarele opt ore, in bazine hidrografice de pe raza judetelor Valcea, Gorj si Arges. ...continuare.

Trei persoane au murit intr-un accident pe Valea Oltului

publicat 2017-08-07 09:30:11 (Ziarul-Financiar)
Trei persoane au murit intr-un accident pe Valea Oltului Trei persoane au murit, luni dimineata, intr-un accident pe Drumul National 7 - Valea Oltului, in apropierea localitatii Caineni, din Valcea, dupa ce o autoduba a patruns pe contrasens si a lovit un TIR, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident grav pe Valea Oltului. Trei oameni au murit dupa impactul violent dintre un TIR si o autoutilitara

publicat 2017-08-07 08:45:01 (Antena3)
Accident grav pe Valea Oltului. Trei oameni au murit dupa impactul violent dintre un TIR si o autoutilitara Circulatia rutiera este blocata, luni dimineata, pe DN 7, in judetul Valcea, din cauza  unui accident rutier, anunta Centrul Infotrafic al Politiei Romane. Traficul pe DN 7 Brezoi -... ...continuare.

Accident grav pe Valea Oltului. Circulatia este blocata pe DN7, in zona localitatii Caineni

publicat 2017-08-07 08:15:04 (Antena3)
Accident grav pe Valea Oltului. Circulatia este blocata pe DN7, in zona localitatii Caineni Circulatia rutiera este blocata, luni dimineata, pe DN 7, in judetul Valcea, din cauza  unui accident rutier, anunta Centrul Infotrafic al Politiei Romane. Traficul pe DN 7 Brezoi -... ...continuare.

Accident pe VALEA OLTULUI. Se circula cu dificultate

publicat 2017-08-06 15:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Accident pe VALEA OLTULUI. Se circula cu dificultate Circulatia pe Drumul National 7 intre Ramnicu Valcea si Sibiu se desfasoara, duminica dupa amiaza, cu dificultate din cauza unui accident. ...continuare.

Accident cu trei masini pe DN7. Traficul, ingreunat

publicat 2017-08-06 15:30:09 (Realitatea-TV)
Accident cu trei masini pe DN7. Traficul, ingreunat Un accident in care au fost implicate trei autoturisme a avut loc duminica pe DN7 (E81) Ramnicu Valcea - Sibiu, anunta Centrul Infotrafic. ...continuare.

Ce a aparut pe pagina de Facebook a Denisei Manelista la aproape doua saptamani de cand a murit

publicat 2017-08-03 18:00:01 (Antena3)
Ce a aparut pe pagina de Facebook a Denisei Manelista la aproape doua saptamani de cand a murit Denisa Manelista s-a stins din viata la doar 27 de ani din cauza unei boli necrutatoare. Regretata artista a fost inmormantata la Stefanesti, judetul Valcea, locul unde a copilarit. La... ...continuare.

Lupta stransa intre Chimcomplex si White Tiger pentru Oltchim

publicat 2017-08-03 16:00:02 (Bursa)
Lupta stransa intre Chimcomplex si White Tiger pentru Oltchim Ofertele depuse de Chimcomplex Borzesti (controlat de omul de afaceri Stefan Vuza) si de fondul de investitii White Tiger, sunt singurele luate in calcul pentru vanzarea activelor combinatului Oltchim din Ramnicu Valcea, au declarat astazi surse apropiate negocierilor, pentru News.ro. ...continuare.