Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Iata de ce ar trebui sa nu mai folosesti aparatele de uscat maini

publicat 2017-05-17 16:45:06 (Realitatea-TV)
Iata de ce ar trebui sa nu mai folosesti aparatele de uscat maini Studiul a fost publicat la inceputul acestui an in revsta Journal of Applied Microbiology si a fost rezultatul unei rivalitati de lunga durata intre Dyson (companie producatoare de aparate de uscat mainile) si producatorii de servetele de hartie. ...continuare.

Serena Williams, anunt important: ce se intampla cu ea dupa ce va naste

publicat 2017-05-17 16:30:13 (Realitatea-TV)
Serena Williams, anunt important: ce se intampla cu ea dupa ce va naste Serena Williams a declarat ca nu isi va anunta retragerea din tenis dupa ce va naste primul sau copil pe care il are cu logodnicul sau, Alexis Ohanian, cofondatorul Reddit, potrivit contactmusic.com. ...continuare.

Cotrolul medical pe care trebuie sa i-l faci bebelusului in primele luni de viata

publicat 2017-05-17 16:30:13 (Realitatea-TV)
Cotrolul medical pe care trebuie sa i-l faci bebelusului in primele luni de viata Auzul este singurul simt care poate fi refacut in totalitate. Cu o singura conditie: ca eventualele deficiente sa fie diagnosticate si tratate la timp. ...continuare.

Implantologul romanul care strabate Europa pe bicicleta a parcurs Corsica - Sardinia - Sicilia Tour

publicat 2017-05-17 16:15:06 (Realitatea-TV)
Implantologul romanul care strabate Europa pe bicicleta a parcurs Corsica - Sardinia - Sicilia Tour Implantologul roman Sorin Gageanu apreciaza ca mersul pe bicicleta inseamna mai mult decat atat, dupa periplul lui prin Europa. El considera ca plimbarea cu bicicleta este si o calatorie initiatica spre interior, plina de energie. ...continuare.

Aceasta este cea mai sanatoasa pozitie de somn. Iata ce spun medicii

publicat 2017-05-17 16:15:06 (Realitatea-TV)
Aceasta este cea mai sanatoasa pozitie de somn. Iata ce spun medicii Somnul nu este deloc constant. Intr-o noapte dormi neintoarsa, fara sa te trezesti deloc, iar dimineata esti plina de energie. Apoi, in a doua noapte nu reusesti sa dormi deloc bine. Iti suna cunoscut, nu-i asa? ...continuare.

Gica Hagi a dat LOVITURA! A castigat campionatul, iar acum face o afacere de milioane

publicat 2017-05-17 16:15:06 (Realitatea-TV)
Gica Hagi a dat LOVITURA! A castigat campionatul, iar acum face o afacere de milioane Tanarul atacant Florin Coman (19 ani), proaspat campion al Romaniei cu FC Viitorul Constanta, se va transfera in aceasta vara la campioana Portugaliei, Benfica Lisabona, anunta presa lusitana. ...continuare.

Adevarata poveste de dragoste de pe Titanic. Este SURPRINZATOR ce a fost gasit in adancuri

publicat 2017-05-17 16:00:14 (Realitatea-TV)
Adevarata poveste de dragoste de pe Titanic. Este SURPRINZATOR ce a fost gasit in adancuri Desi pare doar o bijuterie veche, medalionul gravat cu initialele ,,VC'' spune povestea de dragoste de la bordul Titanicului. ...continuare.

Gura Humorului va gazdui, in premiera, Festivalul Filmului European. Vor rula 8 productii din 6 tari

publicat 2017-05-17 15:45:07 (Realitatea-TV)
Gura Humorului va gazdui, in premiera, Festivalul Filmului European. Vor rula 8 productii din 6 tari Opt productii din sase tari vor fi prezentate la editia din acest an a Festivalului Filmului European gazduit, pentru prima data, de orasul Gura Humorului, se arata intr-un comunicat al organizatorilor. ...continuare.

Un nou model de pantofi cu toc face ravagii in randul femeilor

publicat 2017-05-17 15:45:07 (Realitatea-TV)
Un nou model de pantofi cu toc face ravagii in randul femeilor Disney este o sursa de inspiratie si in randul designerilor de pantofi. ...continuare.