Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

ZF LIVE. Dio Boaca, managing partner: Phoenix Media, afaceri de 2 mil. euro din panouri outdoor digitale. Sapte din zece oameni care tranziteaza o intersectie se uita la reclamele care apar pe ecranele digitale ZF LIVE. Dio Boaca, managing partner: Phoenix Media, afaceri de 2 mil. euro din panouri outdoor digitale. Sapte din zece oameni care tranziteaza o intersectie se uita la reclamele care apar pe ecranele digitale Mireasa "abuzata oral" de Marinica Namol a recunoscut totul: "Este foarte rusinos ce am facut! Asa am simtit!" Este oficial! Un GIGANT MONDIAL vine in Romania - Creeaza sute de locuri de munca Este oficial! Un GIGANT MONDIAL vine in Romania - Creeaza sute de locuri de munca Horoscop, sambata, 24 februarie 2018. Berbecii gestioneaza gresit niste situatii, pentru ca nu le inteleg Horoscop, sambata, 24 februarie 2018. Berbecii gestioneaza gresit niste situatii, pentru ca nu le inteleg Agentia de turism CMB Travel: Creste consumul de vacante exotice, exista dorinta de-a experimenta destinatii din afara Europei Agentia de turism CMB Travel: Creste consumul de vacante exotice, exista dorinta de-a experimenta destinatii din afara Europei ANUNTUL facut de Elan Schwartzenberg despre Radu Mazare ANUNTUL facut de Elan Schwartzenberg despre Radu Mazare VIDEO ZF Live. Razvan Gavrilas, BrandMentions: Bugetul pentru promovarea unui brand nou pe online pleaca de la 15.000 euro/an; pentru a intra pe o piata concurentiala e nevoie de minimum 30.000 euro HOROSCOP DE WEEK-END 24-25 FEBRUARIE. Vezi ce te asteapta! HOROSCOP DE WEEK-END 24-25 FEBRUARIE. Vezi ce te asteapta! MISTERUL Black Cube e SPULBERAT: Elan Schwartzenberg anunta cine i-a angajat pe SPIONII sefei DNA, 'pentru a-i dovedi FARADELEGILE' MISTERUL Black Cube e SPULBERAT: Elan Schwartzenberg anunta cine i-a angajat pe SPIONII sefei DNA, 'pentru a-i dovedi FARADELEGILE' O masina a lovit o bariera de securitate langa Casa Alba O masina a lovit o bariera de securitate langa Casa Alba ALERTA Sorina Matei, catre Elan Schwartzenberg: 'De ce l-ati ucis pe Codrut Marta?' Raspunsul care CUTREMURA Romania ALERTA Sorina Matei, catre Elan Schwartzenberg: 'De ce l-ati ucis pe Codrut Marta?' Raspunsul care CUTREMURA Romania Populistul care sfideaza intreaga Europa Populistul care sfideaza intreaga Europa CONDAMNARI GRELE pentru un afacerist controfersat si un procuror, intr-un dosar al DNA CONDAMNARI GRELE pentru un afacerist controfersat si un procuror, intr-un dosar al DNA Proiect major la Camera Deputatilor: Pedepse fara precedent pentru violatori Proiect major la Camera Deputatilor: Pedepse fara precedent pentru violatori Donald Trump avertizeaza in legatura cu faza a doua a masurilor impotriva Coreei de Nord, dupa adoptarea celor mai dure sanctiuni Donald Trump avertizeaza in legatura cu "faza a doua" a masurilor impotriva Coreei de Nord, dupa adoptarea celor mai dure sanctiuni

Stiri locale




Centura Bacau, relicitata ca autostrada

publicat 2017-12-15 15:00:02 (Capital)
Centura Bacau, relicitata ca autostrada Conducerea Companiei Nationale de Administrare a Infrastructurii Rutiere reliciteaza contractul pentru proiectare si executie centura Bacau. ...continuare.

Cazul baiatului de 12 ani violat la o scoala din Bacau. Inspectoratul Școlar vorbeste de un singur presupus autor, Politia de trei

publicat 2017-12-15 14:45:15 (Libertatea)
Baiatul de 12 ani care ar fi fost violat, in timpul orelor, la o scoala din judetul Bacau ar fi fost victima unui singur autor, sustin reprezentantii Inspectoratului Școlar, desi Politia ii cerceteaza pe trei elevi suspecti in acest caz. Cel care l-ar fi abuzat sexual pe copilul de clasa a VI-a era elev de […] Post-ul Cazul baiatului de 12 ani violat la o scoala din Bacau. Inspectoratul Școlar vorbeste de un singur presupus autor, Politia de trei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Aerostar Bacau si-a bugetat afaceri de 340 mil.lei pentru anul viitor si profit de aproape 30 mil.lei, in crestere fata de sumele programate pentru 2017

publicat 2017-12-15 10:15:08 (Ziarul-Financiar)
Aerostar Bacau si-a bugetat afaceri de 340 mil.lei pentru anul viitor si profit de aproape 30 mil.lei, in crestere fata de sumele programate pentru 2017 Aerostar Bacau si-a bugetat pentru anul viitor o cifra de afaceri de 340 milioane lei, fata de un rezultat de 320 milioane lei planificat pentru 2017, si un profit net de 29,9 milioane lei, fata de 27 milioane lei cat estimeaza pentru anul in curs.Compania, care activeaza in domeniul fabricatiei de produse de aviatie si men­te­nanta, a inregistrat o cifra de afaceri de 223,79 mi­l. lei dupa primele noua luni din acest an, cu 6,8% mai putin fata de aceeasi perioada a anului trecut, in vreme... ...continuare.

Gabriel Berca se intoarce dupa gratii

publicat 2017-12-14 17:15:03 (Cotidianul)
Initial, Gabriel Berca a fost condamnat de Curtea de Apel Bacau la trei ani de inchisoare [...] The post Gabriel Berca se intoarce dupa gratii appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Tudorel Toader: "Vrem sa suplimentam numarul de personal din sistemul penitenciar"

publicat 2017-12-11 14:00:09 (Realitatea-TV)
Tudorel Toader: Vrem sa suplimentam numarul de personal din sistemul penitenciar Ministrul Justitiei, Tudorel Toader, a avut, luni, o intrevedere cu conducerea Penitenciarului Vaslui si cu liderii de sindicat de la penitenciarele din Vaslui, Iasi si Bacau, in care au fost discutate o serie de probleme cu care se confrunta sistemul penitenciar, inclusiv cea a lipsei de personal. ...continuare.

Fabulos! Cum arata Gabriela Firea pe vremea cand era reporter la Bacau, la inceputul anilor 90

publicat 2017-12-11 12:00:09 (Realitatea-TV)
Fabulos! Cum arata Gabriela Firea pe vremea cand era reporter la Bacau, la inceputul anilor 90 Primarul General al Capitalei este prima femeie care a reusit sa castige pentru prima oara in istorie alegerile pentru functia de primar. Gabriela Firea si-a inceput cariera in presa in 1990, ca reporter la saptamanalul "Pur si simplu" din Bacau. A venit apoi la Cotidianul Azi din Bucuresti. ...continuare.

Un cunoscut afacerist a murit intr-un accident teribil. El se intorcea de la o partida de vanatoare

publicat 2017-12-11 11:15:32 (Romania-TV)
Un cunoscut afacerist a murit intr-un accident teribil. El se intorcea de la o partida de vanatoare Un cunoscut afacerist din judetul Bacau si un tanar de 25 de ani, au murit intr-un acident rutier produs la iesirea din municipiul Pascani. Patronul serelor de legume de la Blagesti a pierdut controlul volanului si s-a izbit violent de o autoutilitara condusa de un tanar. ...continuare.

BACAU. Copil de cinci ani lovit de tata cu toporul in cap

publicat 2017-12-10 09:00:19 (Evenimentul-Zilei)
BACAU. Copil de cinci ani lovit de tata cu toporul in cap Motivul este cumplit. Coplul era neascultator. Individul a fost retinut de politisti si prezentat instantei care a emis mandat de arestare pentru 30 de zile ...continuare.

Atunci si Acum. Gabriela Firea, de la reporterul din Bacau, la primarita in Capitala si cea mai puternica femeie din PSD

publicat 2017-12-10 08:15:20 (Libertatea)
Gabriela Firea, de la prezentatoare TV, la cea mai puternica femeie din PSD si edil sef al celui mai mare oras din Romania. Primarul General al Capitalei este prima femeie care a reusit sa castige pentru prima oara in istorie alegerile pentru functia de primar. Și-a inceput cariera ca reporter, la un saptamanal din Bacau, […] Post-ul Atunci si Acum. Gabriela Firea, de la reporterul din Bacau, la primarita in Capitala si cea mai puternica femeie din PSD apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Doua vedete de la "Dansez pentru tine", implicate intr-un accident mortal

publicat 2017-12-09 11:00:10 (Realitatea-TV)
Doua vedete de la Dansez pentru tine, implicate intr-un accident mortal Un concurent la show-ul "Dansez pentru tine" si un castigator al concursului au fost implicati intr-un accident mortal, petrecut bineri seara, in judetul Bacau, a anuntat TV Neamt, citand surse din politia locala. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA