Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Scene socante in judetul Hunedoara. Doi soferi s-au luat la bataie dupa o sicanare in trafic

publicat 2017-09-20 09:45:08 (Romania-TV)
Scene socante in judetul Hunedoara. Doi soferi s-au luat la bataie dupa o sicanare in trafic O sicanare in trafic s-a terminat cu pumni intre doi barbati, in Orastie. Unul dintre ei a fost lovit cu un pum in fata dupa care a cazut ca secerat. ...continuare.

Accident grav in Hunedoara, intre o masina si o cisterna cu gaz. Un copil a ramas incarcerat

publicat 2017-09-18 17:45:09 (Realitatea-TV)
Accident grav in Hunedoara, intre o masina si o cisterna cu gaz. Un copil a ramas incarcerat Accident rutier produs pe DN 7, in localitatea hunedoareana Santuhalm, luni dupa-amiaza. In urma impactului intre un autoturism si un autotren, au rezultat 3 victime, intre care un copil, ramas incarcerat. ...continuare.

Dezastru in Alba, Mures, Hunedoara, Maramures si Bistrita. Rafalele de vant au lovit cu 100 de km pe ora

publicat 2017-09-18 08:15:08 (ProTV)
Dezastru este mai multe orase din Alba, Mures, Hunedoara, Maramures si Bistrita. Acoperisurile locuintelor au zburat, iar localitati întregi au ramas fara curent electric. Rafalele de vânt au lovit pe alocuri cu aproape 100 de km pe ora. ...continuare.

Microbuz implicat intr-un ACCIDENT GRAV in urma cu putin timp. Mai multe VICTIME. Plan ROȘU de interventie

publicat 2017-09-14 16:00:01 (Antena3)
Microbuz implicat intr-un ACCIDENT GRAV in urma cu putin timp. Mai multe VICTIME. Plan ROȘU de interventie Un microbuz in care se aflau 13 persoane si un autoturism au fost implicate intr-un accident, in judetul Hunedoara. In urma acestuia  activat Planul Rosu de interventie. La fata... ...continuare.

PLAN ROSU de INTERVENTIE. 13 persoane au fost ranite dupa ce o masina si un microbuz s-au lovit

publicat 2017-09-14 15:00:06 (Romania-TV)
PLAN ROSU de INTERVENTIE. 13 persoane au fost ranite dupa ce o masina si un microbuz s-au lovit Un grav accident de circulatie a avut loc, joi, in judetul Hunedoara. In urma impactului dintre un microbuz si o masina, 13 persoane au fost ranite. A fost activat planul rosu de interventie. ...continuare.

ACCIDENT GRAV soldat cu 13 RANIȚI. Plan ROȘU de interventie

publicat 2017-09-14 15:00:03 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT GRAV soldat cu 13 RANIȚI. Plan ROȘU de interventie Un accident grav a avut loc pe drumul dintre Petrosani si Aninoasa, judetul Hunedoara, in urma impactului dintre un microbuz si un autoturism. Din primele informatii reiese ca 13 persoane au fost ranite. La nivelul judetului Hunedoara a fost activat Planul Rosu de interventie. ...continuare.

Plan Rosu de interventie! 13 raniti, dupa ce un microbuz a fost implicat intr-un accident, in Hunedoara

publicat 2017-09-14 15:00:01 (Antena3)
Plan Rosu de interventie! 13 raniti, dupa ce un microbuz a fost implicat intr-un accident, in Hunedoara Un microbuz in care se aflau 13 persoane si un autoturism au fost implicate intr-un accident, in judetul Hunedoara. In urma acestuia  activat Planul Rosu de interventie. La fata... ...continuare.

Cel putin 13 persoane ranite dupa accident intre un microbuz si un autoturism pe DN 66A,in Hunedoara

publicat 2017-09-14 14:45:09 (Ziarul-Financiar)
Cel putin 13 persoane ranite dupa accident intre un microbuz si un autoturism pe DN 66A,in Hunedoara Cel putin 13 persoane au fost ranite, joi, intr-un accident rutier pe DN 66A, in localitatea Aninoasa, judetul Hunedoara, dupa impactul dintre un microbuz si un autoturism. Una dintre persoane e ranita grav, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

BREAKING NEWS: Microbuz de transport persoane, implicat intr-un grav accident: 13 victime. Planul rosu, ACTIVAT

publicat 2017-09-14 14:45:08 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Microbuz de transport persoane, implicat intr-un grav accident: 13 victime. Planul rosu, ACTIVAT Cel putin 13 persoane au fost ranite, cu putin timp in urma, intr-un accident produs in Hunedoara. Planul rosu de interventie a fost activat. ...continuare.