Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Vine VISCOLUL! Cod portocaliu de ninsori si viscol! Meteorologii au facut anuntul in urma cu putin timp

publicat 2017-11-30 12:30:02 (Antena-1)
Vine VISCOLUL! Cod portocaliu de ninsori si viscol! Meteorologii au facut anuntul in urma cu putin timp Meteorologii au emis, joi dimineata, o atentionare Cod portocaliu de viscol pentru zonele de munte ale judetelor Hunedoara si Caras-Severin si doua atentionari Cod galben de ceata pentru zonele joase ale judetelor Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava si, respectiv, de intensificari ale vantului pentru judetul Timis ...continuare.

Peste 5.000 de pompieri, pregatiti sa intervina in zonele vizate de avertizarile meteo

publicat 2017-11-30 10:45:07 (Ziarul-Financiar)
Peste 5.000 de pompieri, pregatiti sa intervina in zonele vizate de avertizarile meteo Peste 5.000 de pompieri cu 2.900 de autospeciale sunt pregatiti sa intervina, in aceste zile de minivacanta, in zonele vizate de avertizarile meteo. In judetele Hunedoara si Caras-Severin, aflate sub cod portocaliu de viscol, au fost activate grupele operative. ...continuare.

Cod portocaliu de viscol la munte

publicat 2017-11-30 09:30:03 (Capital)
Cod portocaliu de viscol la munte Meteorologii au emis, joi dimineata, o atentionare Cod portocaliu de viscol pentru zonele de munte ale judetelor Hunedoara si Caras-Severin si doua atentionari Cod galben de ceata pentru zonele joase ale judetelor Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava si, respectiv, de intensificari ale vantului pentru judetul Timis. ...continuare.

ALERTA - Cod PORTOCALIU de ninsori in doua judete: care sunt zonele vizate

publicat 2017-11-30 09:15:04 (Click)
ALERTA - Cod PORTOCALIU de ninsori in doua judete: care sunt zonele vizate Administratia Nationala de Meteorologie a emis cod portocaliu de ninsori pentru judetele Hunedoara si Caras. Codul portocaliu este valabil pana la ora 14.00. Citeste mai departe... ...continuare.

Urgia alba loveste Romania. Avertismentul meteorologilor: Doua judete, sub COD PORTOCALIU de ninsori

publicat 2017-11-30 09:15:02 (Antena-1)
Urgia alba loveste Romania. Avertismentul meteorologilor: Doua judete, sub COD PORTOCALIU de ninsori Doua judete - Hunedoara si Caras-Severin - se afla sub avertizare cod portocaliu de viscol, joi, in timp ce pentru judetul Timis meteorologii au emis o avertizare cod galben de vant puternic. ...continuare.

Meteorologii avertizeaza! Cod portocaliu de ninsori in Romania. Ce zone sunt vizate

publicat 2017-11-30 09:00:02 (Antena3)
Meteorologii avertizeaza! Cod portocaliu de ninsori in Romania. Ce zone sunt vizate Administratia Nationala de Meteorologie a emis cod portocaliu de ninsori pentru judetele Hunedoara si Caras. Codul portocaliu este valabil pâna la ora 14:00. Judetele vizate sunt : Hunedoara:... ...continuare.

Cod portocaliu de ninsoare si viscol in Hunedoara si Caras-Severin

publicat 2017-11-30 08:30:08 (Libertatea)
Meteorologii au emis cod portocaliu de ninsoare si viscol in Hunedoara si Caras-Severin. In opt judete este valabila si o avertizare cod galben de ploi, viscol si ninsori.  Potrivit ANM, pana la ora 14:00, in zonele montane din Hunedoara si Caras-Severin, la altitudini de peste 1800 m intensificari ale vantului, care la rafala vor atinge si […] Post-ul Cod portocaliu de ninsoare si viscol in Hunedoara si Caras-Severin apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Hunedoara: Un agent de politie l-a impuscat din greseala pe tatal unui prieten

publicat 2017-11-30 00:15:10 (Mediafax)
Hunedoara: Un agent de politie l-a impuscat din greseala pe tatal unui prieten Un agent de politie din cadrul Inspectoratului de Politie Judetean Hunedoara l-a impuscat din greseala, miercuri, pe tatal unui prieten, in timp ce manuia o arma de vanatoare cu care incerca sa alunge un mistret, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Tragedie la Petrila! Un tanar si-a chemat prietenul politist sa alunge un mistret, iar barbatul i-a impuscat mortal tatal

publicat 2017-11-29 23:30:01 (Antena3)
Tragedie la Petrila! Un tanar si-a chemat prietenul politist sa alunge un mistret, iar barbatul i-a impuscat mortal tatal Un agent de politie s-a prezentat, miercuri seara, la sediul Politiei orasului Petrila, judetul Hunedoara, pentru a anunta ca, din greseala, a împuscat un barbat. Politistul fusese chemat de fiul... ...continuare.

Un politist a impuscat mortal un barbat

publicat 2017-11-29 23:00:11 (Romania-TV)
Un politist a impuscat mortal un barbat Un agent de politie s-a prezentat, miercuri seara, la sediul Politiei orasului Petrila, judetul Hunedoara, pentru a anunta ca, din greseala, a impuscat un barbat. Politistul fusese chemat de fiul victimei sa alunge un mistret care intrase in gospodarie. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA