Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




EXCLUSIV! Este NUNTA ANULUI. Elena Udrea si Traian Basescu, IMPREUNA. FOTO in articol

publicat 2017-10-29 08:30:05 (Evenimentul-Zilei)
EXCLUSIV! Este NUNTA ANULUI. Elena Udrea si Traian Basescu, IMPREUNA. FOTO in articol Nunta mare in PMP, primarul orasului Ulmeni din Maramures, Lucian Morar se insoara cu o celebra cantareata de muzica populara, Ioana Pricop. ...continuare.

3 mii de invitati la nunta anului in PMP! Un primar controversat se insoara, iar nunta va fi organizata in 7 locatii. Udrea si Basescu, prezenti

publicat 2017-10-28 23:00:02 (Click)
3 mii de invitati la nunta anului in PMP! Un primar controversat se insoara, iar nunta va fi organizata in 7 locatii. Udrea si Basescu, prezenti Nunta mare in PMP! Primarul localitatii Ulmeni din Maramures, Lucian Morar, se insoara cu solista de muzica populara Ioana Pricop.Elena Udrea a sosit la nunta intr-o rochie superba neagra lunga din dantela, dar de data acesta neinsotita de logodnicul ei. Citeste mai departe... ...continuare.

Imaginile serii. Traian Basescu, la nunta cu Elena Udrea

publicat 2017-10-28 22:45:01 (Antena3)
Imaginile serii. Traian Basescu, la nunta cu Elena Udrea Traian Basescu sta la masa cu Elena Udrea, la o nunta din Maramures. Mirii sunt interpreta de muzica populara Ioana Pricop si primarul orasului Ulmeni, judetul Maramures. Fostul presedinte... ...continuare.

Nunta cu 7.000 de invitati, vezi ce vor sa faca mirii cu banii stransi din darul de nunta. Asa ceva nu s-a mai pomenit

publicat 2017-10-28 20:30:07 (Romania-TV)
Nunta cu 7.000 de invitati, vezi ce vor sa faca mirii cu banii stransi din darul de nunta. Asa ceva nu s-a mai pomenit Nunta unica in Romania. Primarul comunei Ulmeni din Maramures si o celebra cantareata de muzica populara si-au unit destinele in fata lui Dumnezeu si vor petrece alaturi de 7.000 de invitati. ...continuare.

Pregatiri de Craciun la pensiunile de la munte. Pretul unui sejur in aceasta iarna

publicat 2017-10-28 20:15:08 (ProTV)
Nici n-a început postul Craciunului si pensiunile din Maramures sau din Marginimea Sibiului sunt deja rezervate pentru sarbatori. ...continuare.

Peste 2.000 de invitati la nunta unui primar din Maramures. Mireasa este cantareata de muzica populara

publicat 2017-10-28 18:15:08 (ProTV)
Peste 2.000 de oameni sunt invitati la nunta primarului localitatii Ulmeni, din Maramures, de sâmbata, 28 octombrie. Edilul se casatoreste cu solista de muzica populara Ioana Pricop. ...continuare.

PROGNOZA METEO: Ninsori si viscol la munte. Temperaturi scazute, ploi si vant puternic in restul tarii

publicat 2017-10-28 17:45:10 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO: Ninsori si viscol la munte. Temperaturi scazute, ploi si vant puternic in restul tarii iar din noaptea de duminica spre luni in Maramures, Transilvania si zona deluroasa a Crisanei si a Moldovei se vor semnala precipitatii mixte. La munte va ninge viscolit. ...continuare.

Cum arata localurile in care are loc nunta cu 7.000 de invitati din Maramures!

publicat 2017-10-28 14:15:02 (CanCan)
Cum arata localurile in care are loc nunta cu 7.000 de invitati din Maramures! In acest weekend, are loc o nunta ca-n povesti in Maramures! Primarul din Ulmeni, Lucian Morar, se casatoreste cu artista de muzica populara Ioana Pricop. Nunta are loc in sapte sate! Lucian Morar si Ioana Pricop au vrut sa aiba parte de o nunta cum nu s-a auzit in Romania. Petrecerea se va desfasura incepand cu ora 20,00 la un restaurant din Ulmeni, dar si in cele sapte sate apartinatoare, astfel ca toti localnicii vor putea petrece alaturi de primarul lor, Lucian Morar si de sotia lui,... ...continuare.

VIDEO EXCLUSIV/ Renumitul rapsod Grigore Lese, jurat la TVR, arunca bomba: "Ascult si manele, ma duc cu gandul la doinele din Maramures"!

publicat 2017-10-28 10:15:05 (Libertatea)
Grigore Lese, doctor in muzica si actualmente jurat la o emisiune de la TVR, nu ascunde faptul ca asculta cam toate genurile muzicale, inclusiv manele. El atrage insa atentia ca acestea sa nu fi confundate cu muzica metis. La prima vedere, cooptarea lui Grigore Lese in juriul emisiunii "Vedeta populara", de la TVR, show prezentat […] Post-ul VIDEO EXCLUSIV/ Renumitul rapsod Grigore Lese, jurat la TVR, arunca bomba: "Ascult si manele, ma duc cu gandul la doinele din Maramures"! apare... ...continuare.

Mireasa ne-a dezvaluit totul. Avem detalii exclusive despre... nunta din Maramures cu 7.000 de invitati!

publicat 2017-10-27 23:15:02 (CanCan)
Mireasa ne-a dezvaluit totul. Avem detalii exclusive despre... nunta din Maramures cu 7.000 de invitati! O nunta, sapte sate! El - primar intr-un orasel de provincie, ea - cantareata de muzica populara, impreuna - formula perfecta pentru o nunta istorica in Romania! CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, a aflat detalii incendiare despre nunta cu 7.000 de invitati care va avea loc, sambata, pe raza a sapte sate din Maramures. (VEZI SI: Celebrul Ibrahimovici a lipsit, dar a trimis... Cat a pus nasul Contra in plic la botezul & nunta lui Mutu... Te ia ameteala!)Primarul orasului Ulmeni, Lucian... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA