Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Politist lovit in timp ce incerca sa aresteze un sofer, in Tulcea. Agentul a scos pistolul

publicat 2017-12-03 14:00:10 (ProTV)
Scene socante au fost filmate în Tulcea chiar de unul dintre protagonistii incidentului.  ...continuare.

Ancheta la Politia Tulcea, dupa ce un politist este lovit in timp ce imobilizeaza un sofer

publicat 2017-12-03 13:45:05 (Mediafax)
Ancheta la Politia Tulcea, dupa ce un politist este lovit in timp ce imobilizeaza un sofer Conducerea IGPR a dispus efectuarea unei anchete interne la IPJ Tulcea, dupa ce un politist a fost filmat in timp ce imobiliza un sofer pentru ca a parcat pe trecerea de pietoni. Politistul este huiduit si lovit, iar la un moment dat se apara cu pistolul de persoanele recalcitrante. ...continuare.

SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL

publicat 2017-12-03 13:45:03 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL Un politist din Niculitel, judetul Tulcea, a ajuns in atentia sefilor de la Bucuresti dupa ce pe facebook a aparut un film in care omul in uniforma a incatusat un barbat, incearca sa il bage in masina dar acesta lesina, provocand indignarea martorilor. Cand politistul este lovit de un martor, acesta scoate pistolul si il ameninta. ...continuare.

SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL

publicat 2017-12-03 13:30:04 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL Un politist din Niculitel, judetul Tulcea, a ajuns in atentia sefilor de la Bucuresti dupa ce pe facebook a aparut un film in care omul in uniforma a incatusat un barbat, incearca sa il bage in masina dar acesta lesina, provocand indignarea martorilor. Cand politistul este lovit de un martor, acesta scoate pistolul si il ameninta. ...continuare.

Politist agresat in Tulcea, dupa ce omul legii a batut crunt un barbat

publicat 2017-12-03 12:30:10 (Realitatea-TV)
Politist agresat in Tulcea, dupa ce omul legii a batut crunt un barbat Imagini incredibile surprinse in Tulcea, unde un politist a batut crunt un barbat in mijlocul strazii, iar apoi a fost si el agresat de trecatori. ...continuare.

Caz incredibil in Tulcea. Un politist a amenintat un grup de oameni cu arma din dotare

publicat 2017-12-03 12:30:01 (Antena3)
Caz incredibil in Tulcea. Un politist a amenintat un grup de oameni cu arma din dotare Incident socant în Tulcea. Un politist speriat ca ar putea fi luat la bataie de un grup de oameni, a scos arma din dotare si i-a ameninat pe trecatori. Politistul care era singur în misiune i-a... ...continuare.

Cod galben de vant in judetele Constanta si Tulcea

publicat 2017-12-02 12:00:06 (Libertatea)
Cod galben de vant in judetele Constanta si Tulcea. Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, sambata, o atentionare nowcasting Cod galben de vant puternic, valabila in judetele Constanta si Tulcea, in urmatoarele ore. Potrivit meteorologilor, pana la ora 14:30, in judetul Constanta, localitatile Istria si Mihai Viteazu, precum si in judetul Tulcea, localitatile: Sulina, […] Post-ul Cod galben de vant in judetele Constanta si Tulcea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

SECURITATEA si rockul progresiv. Dinescu si Tanase, URMARIȚI pentru legaturi cu ROCKERUL. Documente incendiare din arhiva CNSAS

publicat 2017-11-27 12:15:04 (Evenimentul-Zilei)
SECURITATEA si rockul progresiv. Dinescu si Tanase, URMARIȚI pentru legaturi cu ROCKERUL. Documente incendiare din arhiva CNSAS Poetul Mircea Dinescu si scriitorul Stelian Tanase apar si ei filele dosarului de urmarire "Chitaristul", dupa ce au intrat in contact cu Paul Prisada, facut de Inspectoratul de Securitate Judetean Tulcea intre anii 1974 si 1989. ...continuare.

Unde se traieste cel mai rau in Romania

publicat 2017-11-27 12:00:13 (Realitatea-TV)
Unde se traieste cel mai rau in Romania Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit unui studiu realizat de platforma de imobiliare Storia.ro si agentia D&D Research. ...continuare.

Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau

publicat 2017-11-27 11:30:02 (Antena3)
Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA