Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Imaginea care spune multe. Cum au fost surprinsi Printesa Diana si Mr Bean impreuna acum 33 de ani

publicat 2017-10-25 12:15:02 (Antena-1)
Imaginea care spune multe. Cum au fost surprinsi Printesa Diana si Mr Bean impreuna acum 33 de ani Mare a fost surprinderea multora cand au vazut imaginea in care personajele principale sunt printesa Diana si Rowan Atkinson, cel care a dat viata celebrului personaj Mr. Bean. ...continuare.

Si-a omorat tatal cu o lovitura de topor in cap dupa care a inceput demersul pentru o inmormantare crestineasca. Cum s-a terminat totul

publicat 2017-10-24 16:00:07 (Romania-TV)
Si-a omorat tatal cu o lovitura de topor in cap dupa care a inceput demersul pentru o inmormantare crestineasca. Cum s-a terminat totul Un tanar in varsta de 17 ani din Pacureti si-a ucis sambata seara tatal dupa ce i-a aplicat o lovitura de topor in zona capului. Moartea barbatului in varsta de 66 de ani a fost una violenta, iar procurorii au o misiune grea, tinand cont de modul in care autoritatile au aflat de eveniment. ...continuare.

GALERIE FOTO Principele Radu, la inmormantarea Reginei Mama a teatrului romanesc

publicat 2017-10-24 14:00:09 (Realitatea-TV)
GALERIE FOTO Principele Radu, la inmormantarea Reginei Mama a teatrului romanesc Sambata, la biserica Cretulescu de la Palatul Regal, Alteta Sa Regala Principele Radu a luat parte la slujba de inmormantare a marii artiste dramatice Olga Tudorache. ...continuare.

Celebra actrita din Romania, INSARCINATA cu primul sau copil

publicat 2017-10-22 14:15:08 (Realitatea-TV)
Celebra actrita din Romania, INSARCINATA cu primul sau copil Diana Cavallioti este insarcinata si urmeaza sa nasca anul viitor. Actrita in varsta de 31 de ani a confirmat faptul ca va deveni mamica. Artista este casatorita cu monteurul de film Eugen Kelemen. ...continuare.

Diana de la "Insula Iubirii", aparitie bizara, pe strazile Bucurestiului. Ținuta ei i-a amuzat pe fani: "Ți-ai luat prelata? Zici ca esti baba"

publicat 2017-10-22 10:45:01 (Antena-1)
Diana de la Insula Iubirii, aparitie bizara, pe strazile Bucurestiului. Ținuta ei i-a amuzat pe fani: Ți-ai luat prelata? Zici ca esti baba A starnit controverse pe "Insula Iubirii", dupa ce a cazut in bratele ispitei Andi si acum o face din nou. Insa, de aceasta data, la nivel vestimentar. Diana a reusit sa isi socheze fanii cu o tinuta putin... neobisnuita. ...continuare.

Principele Radu a participat la inmormantarea Olgai Tudorache

publicat 2017-10-21 23:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Principele Radu a participat la inmormantarea Olgai Tudorache Alteta Sa Regala Principele Radu a luat parte la slujba de inmormantare a marii artiste Olga Tudorache, care a avut loc sambata dimineata. ...continuare.

Cazul socant al olteanului care a inviat, inainte sa fie bagat in groapa. S-a ridicat din cosciug si a cerut o cana cu apa

publicat 2017-10-21 19:30:01 (Antena-1)
Cazul socant al olteanului care a inviat, inainte sa fie bagat in groapa. S-a ridicat din cosciug si a cerut o cana cu apa Poate parea ireal, dar este cat se poate de adevarat, potrivit declaratiilor martorilor, dar si ale domnului Ilie Dobre. Declarat mort in anul 1992 de catre medici, omul s-a trezit la propria inmormantare, inainte de a fi inmormantat.  ...continuare.

VIDEO EXCLUSIV/ Testul suprem pentru bloggeritele de moda! "Fabuloasele" Alina Tanasa si Diana Enciu si-au evaluat hainele! "Nu am mai facut niciodata asta!"

publicat 2017-10-21 11:15:10 (Libertatea)
Aina Tanasa si Diana Enciu sunt admirate pentru outfit-urile abordate si reusesc sa capteze atentia la fiecare aparitie. Zilele trecute le-am intalnit, evident, la un eveniment cu staif, unde studiau...haine. Prin urmare, le-am provocat pe cele doua bloggerite de moda sa isi evalueze public vestimentatiile. Test suprem pentru Alina Tanasa si Diana Enciu. Fetele ne-au […] Post-ul VIDEO EXCLUSIV/ Testul suprem pentru bloggeritele de moda! "Fabuloasele" Alina Tanasa si Diana Enciu si-au... ...continuare.

Batrana de 80 de ani si-a dezgropat sotul si sora la o zi dupa inmormantare. Unde a dus cadavrele

publicat 2017-10-20 19:00:06 (Realitatea-TV)
Batrana de 80 de ani si-a dezgropat sotul si sora la o zi dupa inmormantare. Unde a dus cadavrele Americanca Jean Stevens si-a ingrozit vecinii si autoritatile cu ororile pe care le-a facut. ...continuare.

Ristei, un nou look nebun! Diana Munteanu: "Nu ma pot uita la tine". Florin: "Nu-i nimic, uita-te la altul"

publicat 2017-10-20 13:15:01 (Antena-1)
Florin Ristei incearca un nou look. Diana, colega sa de platou, si Ramona, reporterul monden de la "Prietenii de la 11", nu se pot abtine sa nu rada copios de el. ...continuare.