Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Diana Bulimar a luat bacalaureatul. Vezi ce nota a obtinut gimnasta

publicat 2014-07-07 20:45:26 (Romania-TV)
Diana Bulimar a luat bacalaureatul. Vezi ce nota a obtinut gimnasta Diana Bulimar, campioana europeana la gimnastica, componenta a lotului olimpic feminin al Romaniei, a promovat examenul de Bacalaureat cu media 7,56, rezultatul fiind apreciat ca unul bun de catre conducerea Colegiului National Sportiv Cetate Deva. ...continuare.

Iuliana Marciuc, socata de ceea ce i s-a intamplat fiicei lui Enache : "Era sange in fata usii de la apartament"

publicat 2014-07-07 20:15:03 (Antena-1)
Iuliana Marciuc, socata de ceea ce i s-a intamplat fiicei lui Enache : Era sange in fata usii de la apartament I-a pus cutitul la gat si a agresat-o chiar in apartamentul tatalui sau! Fiica lui Adrian Enache si-a vazut moartea cu ochii dupa ce paznicul blocului a amenintat-o cu un cutit! Diana insa a scapat ca prin minune de ghearele barbatului si a ajuns de urgenta la spital. Intreaga familie a fetei este devastata. ...continuare.

ADRIAN ENACHE face HAZ de NECAZ dupa INCIDENTUL in care a fost IMPLICATA FIICA SA!

publicat 2014-07-07 09:15:30 (Libertatea)
ADRIAN ENACHE face HAZ de NECAZ dupa INCIDENTUL in care a fost IMPLICATA FIICA SA! Dupa ce fiica sa, Diana, in varsta de 17 ani, a fost agresata de Ali Kanan, portarul imobilului in care locuieste artistul, Adrian Enache face haz de necaz, declarand ca fata lui ar putea sa fie luata intr-un film cu Jackie Chan dupa felul in care s-a aparat. Adrian Enache este foarte mandru de felul in care fiica sa, Diana, s-a aparat de agresor Sambata, fiica cantaretului Adrian Enache, Diana, a fost agresata de portarul imobilului in care locuieste tatal sau. In urma incidentului, Diana... ...continuare.

BOMBA IN MAREA BRITANIE. Fotografii nemaivazute EXTREM DE SEXY cu printesa Diana | FOTO PROVOCATOR

publicat 2014-07-06 23:00:11 (Evenimentul-Zilei)
BOMBA IN MAREA BRITANIE. Fotografii nemaivazute EXTREM DE SEXY cu printesa Diana | FOTO PROVOCATOR Printesa Diana a Marii Britanii a fost iubtia de milioane de oameni, insa , din paacte, a sfarsit intr-un tragic accident de masina. In timpul vietii, Diana a fost o femeie cocheta, o prezenta surprinzatoare, insa decenta. Presa straina a publicat imagini uimitoare cu cea care urma sa devina regina Angliei. ...continuare.

NOI DETALII DRAMATICE in cazul ATACULUI asupra fiicei lui ADRIAN ENACHE

publicat 2014-07-06 18:30:24 (Realitatea-TV)
NOI DETALII DRAMATICE in cazul ATACULUI asupra fiicei lui ADRIAN ENACHE Diana Enache, fiica artistului Adrian Enache, a fost agresata, aseara, in scara blocului in care locuia tatal ei, intr-un complex rezidential din Capitala. Suspectul, Kanan Ali, un barbat in varsta de 46 de ani, fost prins de politie, fiind in prezent retinut pentru 24 de ore, cu propunere de arestare preventiva. Dupa atacul asupra fiicei lui Adrian Enache ies la iveala detalii incredibile. Se pare ca Diana a trecut momentele groaznice, de spaima, si a sunat singura la numarul de urgenta 112,... ...continuare.

Prima declaratie a lui Adrian Enache, dupa ce fiica lui a fost injunghiata: "Este incredibil..."

publicat 2014-07-06 15:00:03 (CanCan)
Prima declaratie a lui Adrian Enache, dupa ce fiica lui a fost injunghiata: Este incredibil... Adrian Enache a dat prima declaratie dupa ce fiica lui Diana a fost agresata in blocul in care locuia. ...continuare.

Lumea musulmana a luat foc din cauza libanezului care a injunghiat-o pe Diana Enache! "Daca nu era in Romania, era taiat!"

publicat 2014-07-06 14:45:02 (CanCan)
Lumea musulmana a luat foc din cauza libanezului care a injunghiat-o pe Diana Enache! Daca nu era in Romania, era taiat! Kanaan Ali, barbatul in varsta de 46 de ani care a atact-o cu un cutit pe fiica lui Adrian Enache este pus la zid de comunitatea musulmana, care sustine ca ar trebui pedepsit aspru, potrivit dogmelor islamice. ...continuare.

Fiica lui Adrian Enache A SUNAT SINGURA LA 112, dupa ce a fost atacata! "Era foarte speriata"

publicat 2014-07-06 14:00:23 (Libertatea)
Fiica lui Adrian Enache A SUNAT SINGURA LA 112, dupa ce a fost atacata! "Era foarte speriata" Diana Enache, fiica artistului Adrian Enache, a fost agresata, aseara, in scara blocului in care locuia tatal ei, intr-un complex rezidential din Capitala. Suspectul, Kanan Ali, un barbat in varsta de 46 de ani, fost prins de politie, fiind in prezent retinut pentru 24 de ore, cu propunere de arestare preventiva. Dupa atacul asupra fiicei lui Adrian Enache ies la iveala detalii incredibile. Se pare ca Diana a trecut momentele groaznice, de spaima, si a sunat singura la numarul de urgenta 112,... ...continuare.

Diana Enache, fiica lui Adrian Enache, dusa de urgenta la spital dupa ce a fost injunghiata in scara blocului

publicat 2014-07-05 22:30:28 (Romania-TV)
Diana Enache, fiica lui Adrian Enache, dusa de urgenta la spital dupa ce a fost injunghiata in scara blocului Diana Enache, fiica artistului Adrian Enache, a fost agresata in cursul diminetii de sambata, in scara blocului in care locuia tatal ei, in zona Pantelimon din Capitala chiar de portarul cladirii. Barbatul a incercat sa o violeze si a taiat-o cu cutitul la mana, copila de 17 ani fiind dusa de urgenta la spital. ...continuare.

SOCANT! Fiica lui Adrian Enache A FOST INJUNGHIATA

publicat 2014-07-05 20:30:24 (Libertatea)
SOCANT! Fiica lui Adrian Enache A FOST INJUNGHIATA Diana Enache, fiica artistului Adrian Enache, a fost injunghiata, in aceasta dimineata, in scara blocului in care locuia, in zona de nord a Capitalei. Adrian Enache si fiica lui, Diana Adrian Enache este unul dintre cei mai cunoscuti cantareti de la noi Diana Enache a sarit la gatul Iulianei Marciuc Potrivit Stirile Kanal D, incidentul s-a produs in aceasta dimineata intre fiica lui Adrian Enache si un barbat care este angajat la receptia blocului in care aceasta locuia. Intoarsa acasa, Diana... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

monitorul de suceava galati gonu somesul geaman grigoras bihor judetul arad la multi ani camera bahmutean viata brasov hotel contrast dambovita mehedinti fc universitatea craiova robert rekkers: implant dentar timis suceava bistrita nasaud extra starile abel apostol schimbarea climei cura emag satu mare arges larisa dragulescu internet gratuit vaslui bicfalvi maramures scanare iugoslavia cristina cioran sibiu mures agentie de presa harghita electrolux statie noua zeelanda necropsia demis gabriel iancu microsoft