Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Doliu in Biserica Ortodoxa Romana. Un tanar preot cu har a murit

publicat 2015-07-11 16:00:01 (Antena3)
Mesajul de condoleante al Preafericitului Parinte Daniel, Patriarhul Bisericii Ortodoxe Romane, la slujba de inmormantare a Parintelui Razvan Slaniceanu, preot paroh al Parohiei Negoiesti, Protopopiatul... ...continuare.

Socrul lui Traian Basescu, condus pe ultimul drum. Fiicele presedintelui au mers la Suceava pentru inmormantare

publicat 2015-07-11 13:00:14 (ProTV)
Socrul lui Traian Basescu, condus pe ultimul drum. Fiicele presedintelui au mers la Suceava pentru inmormantare Socrul lui Traian Basescu, Gheorghe Andrusca, decedat in urma cu doua zile la varsta de 96 de ani, a fost condus pe ultimul drum. ...continuare.

Traian Basescu isi conduce socrul pe ultimul drum. La inmormantare va fi prezenta si Elena Udrea

publicat 2015-07-11 10:30:15 (Libertatea)
Traian Basescu isi va conduce, astazi, socrul pe ultimul drum. Tatal Mariei Basescu va fi... ...continuare.

Tatal Mariei Basescu, condus pe ultimul drum. Socrul lui Traian Basescu, inmormantare cu onoruri militare

publicat 2015-07-11 09:15:12 (Romania-TV)
Tatal Mariei Basescu, condus pe ultimul drum. Socrul lui Traian Basescu, inmormantare cu onoruri militare Socrul fostului presedinte, tatal Mariei Basescu va fi inmormantat sambata la Suceava. Avea 96 de ani, iar ultimii trei ani dupa moartea sotiei i-a trait intr-un azil de batrani. Cel mai mare regret al lui Traian Basescu este ca nu l-a invitat niciodata la Cotroceni cat a fost presedinte. Alaturi de fostul presedinte la inmormantare va fi prezenta si Elena Udrea. ...continuare.

Are legatura cu rezultatele la Bacalaureat. Fiica lui Adrian Enache a primit vestea

publicat 2015-07-10 19:30:02 (CanCan)
Are legatura cu rezultatele la Bacalaureat. Fiica lui Adrian Enache a primit vestea Diana Enache a aflat vineri ce note a luat la Bacalaureat, dupa ce profesorii corectori i-au analizat contestatia. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2015: Diana Enache, nota marita la contestatie

publicat 2015-07-10 19:00:13 (Romania-TV)
REZULTATE BACALAUREAT 2015: Diana Enache, nota marita la contestatie REZULTATE BACALAUREAT 2015: Diana Enache nu-si mai incape in piele de fericire, caci a luat nota buna la BAC 2015. Initial, tanara a depus contestatie, caci la Sociologie obtinuse doar 6, 90, insa dupa contestatie i s-a aridicat media. Acum , tanara se paote distra in voie. ...continuare.

Portret regal. Fotografiile oficiale de dupa botezul Printesei Charlotte

publicat 2015-07-09 23:30:04 (Click)
Portret regal. Fotografiile oficiale de dupa botezul Printesei Charlotte Portret regal. Fotografiile oficiale de dupa botezul Printesei Charlotte La patru zile de la botezul noii venite in familia regala, micuta Charlotte Elizabeth Diana, Casa Regala britanica a dat publicitatii fotografiile oficiale realizate de legendarul Mario Testino, fotograful preferat al Printesei Diana, dupa eveniment. ...continuare.

Diana Munteanu, primul interviu dupa despartirea de Claudiu Niculescu

publicat 2015-07-09 19:00:21 (Romania-TV)
Diana Munteanu, primul interviu dupa despartirea de Claudiu Niculescu Diana Munteanu a acordat primul interviu dupa despartirea de sotul ei, fotbalistul Claudiu Niculesc. Frumoasa prezentatoare TV se declara fericita si nu vrea sa comenteze nimic despre divort. ...continuare.

Imagini BOMBA. El este iubitul secret al Dianei, fiica lui Adrian Enache FOTO

publicat 2015-07-09 14:15:22 (Romania-TV)
Imagini BOMBA. El este iubitul secret al Dianei, fiica lui Adrian Enache FOTO In urma cu un an, Diana Enache traia drama vietii ei, tanara fiind agresata de Ali Kanaan Riad (46 de ani) in blocul din Baneasa unde se afla apartamentul tatalui ei. ...continuare.

Imagini BOMBA! El este iubitul secret al Dianei Enache! Cum se comporta cei doi atunci cand sunt impreuna!

publicat 2015-07-09 00:00:03 (CanCan)
Imagini BOMBA! El este iubitul secret al Dianei Enache! Cum se comporta cei doi atunci cand sunt impreuna! In urma cu un an, Diana Enache traia drama vietii ei, tanara fiind agresata de Ali Kanaan Riad (46 de ani) in blocul din Baneasa unde se afla apartamentul tatalui ei. Acum, se pare ca fata si-a gasit, in sfarsit, linistea. In bratele unui tanar! ...continuare.