Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un arbitru de handbal din Romania, tinta unui atac terorist

publicat 2016-06-16 20:30:09 (Realitatea-TV)
Un arbitru de handbal din Romania, tinta unui atac terorist Arbitrul international Diana Florescu a fost la un pas de moarte, dupa ce o persoana necunoscuta i-a infundat toba de esapament cu spuma folosita pentru izolarea geamurilor de termopan. ...continuare.

Un arbitru de handbal de la noi, victima unei TENTATIVE de OMOR. Ce a patit DIANA FLORESCU? "Motorul masinii a bubuit"

publicat 2016-06-16 17:30:03 (CanCan)
Un arbitru de handbal de la noi, victima unei TENTATIVE de OMOR. Ce a patit DIANA FLORESCU? "Motorul masinii a bubuit" Una dintre cele mai respectate arbitre internationale de de handbal, Diana Florescu, a fost victima unui incident nefericit in urma cu cateva zile. Dupa ce a arbitrat semifinala CSM Bucuresti - CSM Ploiesti (scor 20-18), Diana s-a urcat in masina pentru a merge spre Targoviste, fost tinta unui atac, mai ceva ca intr-un film de actiune. Mai exact, toba de esapament a fost infundata cu spuma poliuretamica, folosita in general la geamurile de termopan, scrie prosport.ro. "Norocul Dianei Florescu... ...continuare.

Printesa inimilor e vie! la aproape 20 de ani de la accidentul tragic, Lady Diana revine in atentia lumii intregi

publicat 2016-06-15 09:45:01 (Antena-1)
Printesa inimilor e vie! la aproape 20 de ani de la accidentul tragic, Lady Diana revine in atentia lumii intregi O rochie purtata de printesa Diana cu prilejul unei vizite in Austria in 1986 s-a vandut la o licitatie organizata de casa londoneza Kerry Taylor Auctions pentru suma de 96.000 de lire sterline (136.000 de dolari), relateaza EFE. ...continuare.

Fata lor s-a stins fulgerator cu o zi inainte examenului maturitatii. Ce trebuie sa faca cei care vor participa la inmormantare

publicat 2016-06-14 13:30:02 (Antena3)
Fata lor s-a stins fulgerator cu o zi inainte examenului maturitatii. Ce trebuie sa faca cei care vor participa la inmormantare Andreea Paraschiv, o tanara din Buzau, a murit duminica intr-un accident de masina, in judetul Tulcea,  cu o zi inainte de Bacalaureat . Fata va fi inmormantata, astazi,... ...continuare.

DIANA DUMITRESCU este insarcinata? Vezi ce detaliu le-a dat de gandit fanilor

publicat 2016-06-13 16:15:02 (CanCan)
DIANA DUMITRESCU este insarcinata? Vezi ce detaliu le-a dat de gandit fanilor Diana Dumitrescu face parte dintre actritele autohtone care au cunoscut celebritatea in urma lansarii primelor telenovele romanesti. Actrita si-a revenit cu brio dupa divortul de sotul ei, Ducu Ion, apoi si-a regasit fericirea in bratele lui Alin Boroi. Desi la inceput nu parea sa fie ceva serios, mai ales ca Diana inca suferea in urma divortului, iata ca cei doi par mai indragostiti ca niciodata, iar relatia pare sa fie tot mai stransa. Astazi, actrita a postat o fotografie pe contul sau de... ...continuare.

Dezvaluirile Mariei Olaru dau curaj si altor victime. "Am fost batuta de trei ori pe zi..."

publicat 2016-06-11 08:15:22 (Romania-TV)
Dezvaluirile Mariei Olaru dau curaj si altor victime. "Am fost batuta de trei ori pe zi..." O soprana din Timisoara, celebra dupa mai multe proteste inedite, sare in apararea gimnastei Maria Olaru. Diana Pap a povestit pe Facebook cum lua si ea bataie in perioada cand era eleva la Liceul de Muzica din oras. ...continuare.

O soprana sare in apararea Mariei Olaru: "Unii cred ca gimnasta ar trebui sa-si ceara scuze pentru ca a fost batuta si infometata"

publicat 2016-06-09 17:45:01 (Antena-1)
O soprana sare in apararea Mariei Olaru: Unii cred ca gimnasta ar trebui sa-si ceara scuze pentru ca a fost batuta si infometata O soprana din Timisoara, celebra dupa mai multe proteste inedite, sare in apararea gimnastei Maria Olaru. Diana Pap a povestit pe Facebook cum lua si ea bataie in perioada cand era eleva la Liceul de Muzica din oras. ...continuare.

Fostul sef al ANAF afla astazi daca merge la inchisoare

publicat 2016-06-09 08:30:03 (CanCan)
Fostul sef al ANAF afla astazi daca merge la inchisoare Procurorii au cerut la ultimul termen din acest dosar, judecatorilor de la Curtea de Apel Bucuresti condamnarea fostului presedinte al ANAF Sorin Blejnar la 15 ani inchisoare, in dosarul in care acesta este judecat alaturi de sotii Radu si Diana Nemes pentru complicitate la evaziune fiscala si constituirea unui grup infractional organizat. Sorin Blejnar si sotii Radu si Diana Nemes au fost trimisi in judecata de DNA in iulie 2014, prejudiciul in acest caz fiind de 56 milioane euro. In acelasi... ...continuare.