Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Ar putea fi considerata femeia perfecta. Ce a aflat sotia lui Razvan Simion, in urma cu doua luni

publicat 2015-06-24 23:15:10 (Libertatea)
Ar putea fi considerata femeia perfecta. Ce a aflat sotia lui Razvan Simion, in urma cu doua luni Casatorita de 15 ani si mama a doi copii, Diana Simion, sotia prezentatorului TV Razvan Simion, a vrut sa stie, in urma cu aproape doua luni, ce fel de partenera este. Iar ceea ce a aflat e surprinzator. Publicitate Diana Simion ar putea trece, in aceste momente, prin cele mai grele momente din viata ei. Mariajul femeii s-ar putea duce pe Apa Sambetei daca zvonurile potrivit carora sotul ei are o amanta (in persoana Lidiei Buble) se vor adeveri. Mama a doi copii, Diana Simion este o femeie cu... ...continuare.

Nevasta lui Razvan Simion: "Sunt foarte orgolioasa! Daca ma lasa..."

publicat 2015-06-24 17:45:02 (CanCan)
Nevasta lui Razvan Simion: Sunt foarte orgolioasa! Daca ma lasa... Razvan Simion si-a lasat sotia, Diana, pentru a se iubit cu blonda Lidia Buble. Vestea a zguduit tot showbiz-ul romanesc. ...continuare.

Ce au facut Razvan Simion si sotia lui la ultima lor iesire in public?

publicat 2015-06-24 11:15:25 (Libertatea)
Ce au facut Razvan Simion si sotia lui la ultima lor iesire in public? Razvan Simion se pare ca nu mai traieste de ceva timp sub acelasi acoperis cu sotia lui, Diana. Cu toate astea, ei ies in public, pozand intr-o familie. Publicitate Povestea dintre Razvan Simion si sotia sa, Diana, pare ca a ajuns la final, dupa o relatie de mai bine de 15 ani. Prezentatorul matinalului de la Antena 1 ar fi plecat de acasa de cateva luni. Cu toate ca ei nu se mai inteleg, Razvan si Diana au mai iesit impreuna. Ultima lor aparitie publica impreuna a fost la inceputul acestei... ...continuare.

Diana Dumitrescu, adevarul despre divortul de Ducu Ion! Cum isi ataca fostul sot

publicat 2015-06-23 16:15:13 (Realitatea-TV)
Diana Dumitrescu, adevarul despre divortul de Ducu Ion! Cum isi ataca fostul sot Diana Dumitrescu si Ducu Ion au divortat in 2013 si vestea a fost o mare surpriza pentru toti cei care ii stiau bine pe cei doi. ...continuare.

Apropierea SUSPECTA dintre Diana Dumitrescu si Augustin Viziru

publicat 2015-06-23 09:00:11 (Libertatea)
Apropierea SUSPECTA dintre Diana Dumitrescu si Augustin Viziru El divortat, ea divortata. El singur, ea singura. El celebru, ea celebra! Prieteni buni sau mai mult decat atat? Cei doi au postat mai multe fotografii pe Facebook in care sunt suspect de apropiati. Publicitate Ar putea forma Augustin Viziru si Diana Dumitrescu un cuplu? Cei doi se cunosc de ani buni de pe platourile de filmare, acolo unde au lucrat impreuna. In ultima perioada, actorii petrec tot mai mult timp unul in compania celuilalt. De alftel, Diana a fost printre primele care l-au... ...continuare.

Diana Munteanu, prinsa pe picior gresit! Fosta sotie a lui Claudiu Niculescu a luat-o pe contrasens, iar ce a urmat...

publicat 2015-06-22 23:30:02 (CanCan)
Diana Munteanu, prinsa pe picior gresit! Fosta sotie a lui Claudiu Niculescu a luat-o pe contrasens, iar ce a urmat... Diana Munteanu, fosta sotie a antrenorului Claudiu Niculescu, a fost oprita la sfarsitul saptamanii trecute de politistii rutieri. Totul s-a intamplat dupe ca vedeta tv  a condus pe contrasens. ...continuare.

Cartea zilei: Cartea vietii de Deborah Harkness

publicat 2015-06-22 18:45:22 (Puterea)
Cartea zilei: Cartea vietii de Deborah Harkness Proaspat intorsi din calatoria in timp ce i-a purtat pana in Anglia anilor 1590, Diana Bishop si Matthew Clairmont sunt asteptati de vechi prieteni, dar si de noi amenintari. Vestea ca Diana urmeaza sa nasca gemeni este primita cu entuziasm, dar si cu ingrijorare. ...continuare.

Proprietara hotelului Epoque: Bucurestiul incepe sa atraga ca destinatie turistica. Mai este loc pentru hoteluri de cinci stele

publicat 2015-06-21 11:45:45 (Ziarul-Financiar)
Proprietara hotelului Epoque: Bucurestiul incepe sa atraga ca destinatie turistica. Mai este loc pentru hoteluri de cinci stele Diana Popescu, proprietar si CEO al hotelului - boutique de cinci stele Epoque de langa parcul Cismigiu, spune ca se gandeste sa mai deschida un alt hotel pe model similar intrucat este loc de crestere pe aceasta piata. "Niciodata sa nu spui niciodata. Nu o sa spun nu, suntem deschisi la oportunitati. Din cand in cand mergem si in Bucuresti si in afara lui sa vedem cate un hotel, macar sa ne facem o idee. Dar in acest moment nu avem nimic concret", spune Diana Popescu, proprietara... ...continuare.

Avem dovada! Diana Dumitrescu se iubeste cu un afacerist!

publicat 2015-06-20 13:30:02 (CanCan)
Avem dovada! Diana Dumitrescu se iubeste cu un afacerist! Diana Dumitrescu iubeste din nou. Paprazzii Cancan.ro au surpins-o in tandreturi, la mare, cu un tanar afacerist. ...continuare.

Cel mai nou cuplu din showbiz-ul autohton! O vedeta de la noi si-a gasit jumatatea

publicat 2015-06-20 11:45:02 (CanCan)
Cel mai nou cuplu din showbiz-ul autohton! O vedeta de la noi si-a gasit jumatatea Diana Dumitrescu se pare ca si-a gasit jumatatea dupa divortul de Ducu ion. ...continuare.