Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Ioana Vonica afla sambata daca va putea participa la inmormantarea sotului

publicat 2014-06-06 17:30:25 (Realitatea-TV)
Ioana Vonica afla sambata daca va putea participa la inmormantarea sotului Initial, judecarea contestatia primise termen dupa funeralii, mai precis saptamana viitoare, miercuri. Termenul a fost insa preschimbat, vineri, pentru sambata, la ora 11.00. Daca instanta va respinge recursul procurorilor, Ioana Vonica va putea participa la inmormantare. Ioana Vonica se afla, din 22 mai, in arestul Politiei Capitalei, dupa ce Tribunalul Bucuresti a dispus arestarea preventiva a acesteia, in dosarul retetelor false prin care s-a creat bugetului de stat un prejudiciu de... ...continuare.

Diana Bocsaru, Renault Romania: Angajatii au trecut de la "Aoleu, ma muta dupa 10 ani petrecuti pe acelasi post!" la "Vreau sa fac si altceva!"

publicat 2014-06-05 17:30:27 (Ziarul-Financiar)
Diana Bocsaru, Renault Romania: Angajatii au trecut de la Aoleu, ma muta dupa 10 ani petrecuti pe acelasi post! la Vreau sa fac si altceva! In anul 2005, angajatii din cadrul grupului Renault Romania nu stiau daca mobilitatea sau promovarea trebuia privita ca o recompensa sau ca o pedeapsa, angajatii din productie, in general, fiind obisnuiti sa aiba un singur job toata viata. Cu timpul insa, oamenii au inceput sa isi dea seama ca pentru a evolua din punct de vedere profesional au nevoie de schimbare, a precizat Diana Bocsaru, sef al departamentului de dezvoltare a competentelor din cadrul Renault Romania. Continuarea pe... ...continuare.

Vaduva MILIONARULUI care s-a SINUCIS, IOANA VONICA, eliberata din INCHISOARE pentru inmormantare

publicat 2014-06-05 16:45:34 (Realitatea-TV)
Vaduva MILIONARULUI care s-a SINUCIS, IOANA VONICA, eliberata din INCHISOARE pentru inmormantare Medicul IOANA VONICA a fost eliberata joi din inchisoare, pentru a putea participa la inmormantarea sotului sau, Ilie Vonica. ILIE VONICA s-a sinucis, aruncandu-se de la balconul casei. ILIE VONICA va fi inmormantat duminica. Sotia sa, IOANA VONICA, va fi cercetata sub control judiciar. Milionarul Ilie Vonica era implicat in dosarul retetelor oncologice false, in care, de altfel, a fost arestata si sotia sa. Potrivit unor surse judiciare, barbatul a lasat in locuinta o scrisoare de cinci... ...continuare.

Sotia milionarului care s-a sinucis, libera sa mearga la inmormantare. Ioana Vonica merge acasa

publicat 2014-06-05 16:30:30 (Romania-TV)
Sotia milionarului care s-a sinucis, libera sa mearga la inmormantare. Ioana Vonica merge acasa Sotia milionarului din Sibiu care s-a sinucis marti a cerut sa fie eliberata din arest preventiv sa-si poata conduce sotul pe ultimul drum. Joi, judecatorii de la Tribunalul Bucuresti au decis inlocuirea arestului preventiv cu masura controlului judiciar, astfel Ioana Vonica va merge acasa. ...continuare.

Ioana Vonica vrea sa mearga la inmormantare. Sotia milionarului sinucigas a cerut sa fie eliberata

publicat 2014-06-04 14:45:27 (Romania-TV)
Ioana Vonica vrea sa mearga la inmormantare. Sotia milionarului sinucigas a cerut sa fie eliberata Sotia milionarului din Sibiu care s-a sinucis marti cere sa fie eliberata din arest preventiv sa-si poata conduce sotul pe ultimul drum. Ioana Vonica, arestata in dosarul retetelor false, a depus deja o cerere pentru a i se permite sa participe la inmormantare. ...continuare.

SPUNE CA E SINGURA, insa a fost SURPRINSA in compania UNUI ACTOR SUPERB! Diana Dumitrescu, el e NOUA TA CUCERIRE? FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-06-04 08:30:24 (Libertatea)
SPUNE CA E SINGURA, insa a fost SURPRINSA in compania UNUI ACTOR SUPERB! Diana Dumitrescu, el e NOUA TA CUCERIRE? FOTO IN ARTICOL In 2013 a trecut printr-un divort, iar pana nu demult era implicata si intr-o relatie cu un bun prieten, pe nume Dan. Iar in prezent, Diana Dumitrescu spune sus si tare ca este singura, numai ca, exista posibilitatea ca blondina sa nu vrea sa dea chiar totul din casa. Diana Dumitrescu sustine ca nu are un iubit, asta ca sa puna capat zvonurilor legate de o posibila relatie cu Florin Ristei, castigatorul "X Factor", care a fost surprins furisandu-se in apartamentul ei. "Sunt singura singurica... ...continuare.

DIANA DUMITRESCU spune TOT ADEVARUL despre BARBATII din VIATA EI! DEZVALUIRI INCREDIBILE!

publicat 2014-06-03 23:00:26 (Libertatea)
DIANA DUMITRESCU spune TOT ADEVARUL despre BARBATII din VIATA EI! DEZVALUIRI INCREDIBILE! Vedeta a fost invitata la o emisiune de la Kanal D, unde si-a deschis sufletul si a vorbit despre toti barbatii din viata ei, de la Ducu Ion, care i-a fost sot, la Florin Ristei, cel cu care s-a spus ca ar avea o relatie. Diana Dumitrescu a fost invitata la o emisiune de la Kanal D Diana Dumitrescu a fost invitata la o emisiune de la Kanal D Diana Dumitrescu a trecut printr-un divort anul trecut, cand a decis sa puna capat mariajului cu Ducu Ion. Dupa divort, ea a fost intr-o resatie cu un... ...continuare.

Adrian Enache si-a dus fiica sa inregistreze o piesa la Connect-R

publicat 2014-06-03 15:45:28 (Libertatea)
Adrian Enache si-a dus fiica sa inregistreze o piesa la Connect-R Ajuns in situatia in care trebuie sa-si castige din nou respectul fiicei sale, Adrian Enache a dus-o pe Diana la studiourile lui Connect-R pentru ca echipa sa-i faca o piesa. Diana Enache Bulversarea matrimoniala a tatalui sau ce lasa mereu loc de interpretari a infuriat-o la inceptutul anului pe fiica lui Enache care a luat atitudide acuzand-o pe concubina tatalui sau, Iuliana Marciuc de "scenarita". Astfel, fiica lui Enache a mers in studioul lui Connect-R, acolo unde va inregistra o piesa.... ...continuare.

Ce spune Diana Dumitrescu despre copilul pe care-l va avea Ducu Ion, fostul ei sot

publicat 2014-06-03 13:30:28 (Libertatea)
Ce spune Diana Dumitrescu despre copilul pe care-l va avea Ducu Ion, fostul ei sot A trecut un an de cand Diana Dumitrescu si Ducu Ion au decis sa se separe. Mai mult, regizorul asteapta un copil de la Ioana Blaj, actuala sa iubita. Diana Dumitrescu nu a parut surprinsa de acest lucru si chiar pare ca se bucura pentru fostul ei sot. Diana Dumitrescu si Ducu Ion In timp ce Ducu si-a refacut complet viata, Diana este inca singura dupa ce a avut o relatie de scurta durata cu Dan Radulescu. "Ducu nu m-a inselat niciodata sau poate nu am aflat eu niciodata. Ne este bine asa,... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

luna noua sinucis mures apartamente de inchiriat carmen bruma mehedinti postal carmen serban braila alba iulia gorj maramures rianna clinica privata pretul corec sighetul marmatiei profm imagini cu bebelu astrolog salaj viole prahova eforie sud culturism timon tulcea hunedoara voiculescu caras severin limba romana premierul vaslui suceava judetul timis incendiu meme curtea de arges televiziunea digitala e pass david subventia eliberarea detinutilor neamt gica popescu ialomita trimisi ionut dolanescu locuinte fc arges radu valcan