Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



SOC IN MEDIA! Vedetele PRO TV pleaca in grup la KANAL D?

publicat 2014-02-21 12:00:25 (Romania-TV)
SOC IN MEDIA! Vedetele PRO TV pleaca in grup la KANAL D? Surse din PRO TV au confirmat pentru libertatea.ro zvonurile ca VIP-urile vestitului post TV sunt curtate la greu de Kanal D, care-si doreste in ograda sa nume cunoscute, printre acestea numarandu- se Nicoleta Luciu, Andreea Esca, Diana Dumitrescu, Victor Slav si Iulia Vantur. ...continuare.

Diana Brescan vrea sa ajunga la Copenhaga: Iata piesa ce a fost aleasa in semifinala Eurovision!

publicat 2014-02-21 12:00:02 (Antena-1)
Diana Brescan vrea sa ajunga la Copenhaga: Iata piesa ce a fost aleasa in semifinala Eurovision! Astazi, Razvan si Dani au avut o invitata deosebita. Diana Brescan, semifinalista Eurovision din Moldova 2014, a venit la "Neatza" pentru a-si prezenta single-ul "Hallelujah". Puteti urmari editiile integrale ale emisiunii "Neatza" cu Razvan si Dani pe AntenaPlay.ro! ...continuare.

Diana, mireasa lui Paul Ipate din "O saptamana nebuna": "Ne-a unit chimia placerii!"

publicat 2014-02-20 23:15:03 (CanCan)
Diana Cavallioti interpreteaza rolul Mariei Codrescu, viitoare Puica, in serialul “O saptamana nebuna” difuzat la ProTv in fiecare joi, de la ora 21.30. Diana a povestit pentru CANCAN.ro cum a reusit sa intre in pielea personajului. ...continuare.

Banii de inmormantare i-au adus moartea. Cum si-a gasit sfarsitul un batran din Arges

publicat 2014-02-20 22:30:02 (Antena3)
Un batran din Arges a fost atacat azi-noapte de hoti. Talharii au plecat cu banii pe care omul ii strangea pentru inmormantare, iar pe batran l-au lasat fara suflare.Azi dimineata fiica l-a gasit fara... ...continuare.

Fosta sotie a lui Adrian Enache, primele declaratii: El a fost cel care nu a vrut divortul

publicat 2014-02-19 22:45:25 (Romania-TV)
Fosta sotie a lui Adrian Enache, primele declaratii: El a fost cel care nu a vrut divortul Corina, fosta sotie a lui Adrian Enache, a vorbit pentru prima oara despre casnicia cu acesta si despre infidelitatile cantaretului. Corina spune ca ea si-ar fi dorit divortul, dar Adrian nu voia sa isi lase familia. "Eu aveam 23 de ani cand m-am casatorit, in anul in care am divortat se implineau 20 de ani de casatorie, au fost si ani frumosi, am avut-o pe Diana, Diana face acum 18 ani, judeca, intelege foarte bine, are prieteni care o tot intreaba ce e balamucul asta", a spus Corina Enache,... ...continuare.

DIANA DUMITRESCU, in dificultate! "Am ajuns si in punctul asta din care NU STIU INCOTRO SA O APUC!"

publicat 2014-02-18 17:30:22 (Libertatea)
DIANA DUMITRESCU, in dificultate! "Am ajuns si in punctul asta din care NU STIU INCOTRO SA O APUC!" In ciuda faptului ca are aproape tot ce si-a dorit, actrita a ajuns in acel punct in care nu mai stie ce vrea. Diana Dumitrescu nu stie ce sa-si mai doreasca Senzuala actrita Diana Dumitrescu are in spate o cariera de succes si multe alte lucruri de care are toate motivele sa fie foarte mandra. Cu toate acestea, intr-u text pe care l-a scris pe blogul sau, vedeta se plange ca a ajuns in acel punct in care nu mai stie incotro sa o apuce. "Cred ca unul dintre cele mai grele momente este atunci... ...continuare.

Probleme. Diana Dumitrescu, la un pas de a intra in depresie

publicat 2014-02-18 16:31:05 (Puterea)
Probleme. Diana Dumitrescu, la un pas de a intra in depresie Diana Dumitrescu, la un pas de depresie. Diana Dumitrescu se afla intr-o perioada a vietii sale, peste care se pare ca nu stie cum sa treaca. Actrita a marturisit ca in momentul de fata, nu mai are niciun tel in viata. Mai mult, Diana Dumitrescu a inceput sa-si puna tot mai des intrebarea: " care e scopul meu pe pamant? ""Cred ca unul din cele mai grele momente este atunci cand te trezesti fara nici un scop. Fara nici un tel. Intotdeauna m-am intrebat care este scopul meu pe acest pamant. "Sa... ...continuare.

Aproximativ 100.000 de lei, gasiti in locuinta unei cersetoare decedate

publicat 2014-02-18 16:15:42 (Romania-TV)
Aproximativ 100.000 de lei, gasiti in locuinta unei cersetoare decedate Primaria Targu Carbunesti a cheltuit recent 2.500 de lei pentru a inmormanta o batrana. Dupa inmormantare, asistentii sociali au descoperit in locuinta pensionarei aproximativ 100.000 de lei, femeia, in varsta de 88 ani, fiind una dintre cele mai cunoscute cersetoare din zona, desi primea lunar o pensie de circa 1.100 lei. Elena Garaiacu avea 88 de ani si a lucrat in trecut ca asistenta medicala, avand pensie. Femeia locuia in satul Pojogeni si obisnuia sa cerseasca pe strazile din... ...continuare.

Inmormantare neobisnuita. Rudele unui interlop din Constanta i-au FURAT cadavrul din spital, fara a mai astepta acordul medicilor

publicat 2014-02-18 08:30:04 (Antena3)
Scandal la Constanta, la inmormantarea unui cunoscut interlop, Ismail Iasar. Rudele nu au mai asteptat acordul medicilor pentru a lua trupul acestuia acasa, astfel ca i-au furat cadavrul de la Spitalul... ...continuare.

Un mort citea ziarul! Cum a inviat?

publicat 2014-02-14 11:00:03 (Antena-1)
Un mort citea ziarul! Cum a inviat? Un maramuresean a fost declarat decedat dupa ce i s-a facut rau si a fost dus la spital. Familia se pregatea de inmormantare, dar barbatul a fost gasit in spital citind ziarul. Jurnalistii de la actualmm.ro scriu ca un maramursean, caruia i s-a facut rau si a fost transportat de urgenta la spitalul din Satu Mare, a fost declarat decedat dintr-o eroare a medicilor. VEZI AICI CONTINUAREA ARTICOLULUI ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

mega image rochii de seara pericol mircea cazan poze cu bianca dragusanu si victor slav bingo banca comerciala romana dinu patriciu accident rutier cautam nouriel roubini hanorace bicaz vama cenad gheorghe stefan informatica horoscop mironescu rimaru lasati in libertate mariana cojocaru economie filme po viitorul constanta ceahlau conflictul februarie 2008 mehedinti motru horoscop cu neti sandu si elena lasconi elizabeth taylor hidroelectrica suceava mures cancer uterin magurele tigan drajna turnul retail dolj sofer beat helmut miercurea ciuc litere inecat tonciu iancu mocanu cod penal