Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Reteaua asistentelor TV care se prostituau a fost trimisa in judecata. "Stramba", sefa gruparii, este o fosta iubita a fotbalistului Cristi Tanase

publicat 2015-06-01 13:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Reteaua asistentelor TV care se prostituau a fost trimisa in judecata. "Stramba", sefa gruparii, este o fosta iubita a fotbalistului Cristi Tanase Diana Guresoaie, fosta iubita a lui Dodel, va ajunge in fata instantei. Procurorii o acuza de proxenetism. Alaturi de ea, alte doua persoane sunt acuzate ca ar fi trimis vedete TV sa se prostitueze pe sume colosale. ...continuare.

Decizie de ultima ora luata de procurori: O vedeta din Romania, sapte ani de inchisoare pentru proxenetism

publicat 2015-06-01 12:45:02 (Adevarul)
Diana Guresoaie, cunoscuta ca "Stramba lui Dodel", a fost trimisa in judecata in dosarul "Prostituatelor de lux" si risca sa stea dupa gratii intre 2 si 7 ani daca va fi gasita vinovata. ...continuare.

Decizie de ultima ora luata de procurori. "Stramba lui Dodel" risca sapte ani de inchisoare pentru proxenetism

publicat 2015-06-01 08:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Decizie de ultima ora luata de procurori. Stramba lui Dodel risca sapte ani de inchisoare pentru proxenetism Diana Guresoaie, cunoscuta ca "Stramba lui Dodel", a fost trimisa in judecata in dosarul "Prostituatelor de lux" si risca sa stea dupa gratii intre 2 si 7 ani daca va fi gasita vinovata. ...continuare.

Inventia unui intreprinzator din Florida: holograma care ajuta raposatul sa participe la propria lui inmormantare

publicat 2015-05-31 09:00:15 (ProTV)
Inventia unui intreprinzator din Florida: holograma care ajuta raposatul sa participe la propria lui inmormantare Cu ajutorul hologramelor, un intreprinzator din Florida vrea sa revolutioneze industria funebra. El propune ca raposatul insusi sa apara, in chip de holograma, la propria inmormantare, ca sa-i destinda pe cei indoliati cu 2 - 3 glume. ...continuare.

Diana Munteanu, in bratele unui barbat insurat! Uite cu cine a fost in tandreturi la VIVA!

publicat 2015-05-29 18:15:10 (Libertatea)
Diana Munteanu a venit la petrecerea VIVA mai eleganta ca niciodata. Se vede sa divortul i-a prins... ...continuare.

Filmul atacului, secunda cu secunda | Fiica lui Enache apare plina de sange, iar libanezul sterge urmele cu mopul | EXCLUSIV

publicat 2015-05-27 23:45:18 (Libertatea)
De aproape un an, Diana Enache da ochii in sala de judecata cu barbatul care, sustine ea, a... ...continuare.

Cel mai mare cosmar a prins viata! Fiica lui Adrian Enache trece prin clipe cumplite! Barbatul care a incercat sa o violeze...

publicat 2015-05-26 18:15:01 (CanCan)
Cel mai mare cosmar a prins viata! Fiica lui Adrian Enache trece prin clipe cumplite! Barbatul care a incercat sa o violeze... 13 ore de chin. Atat a indurat Diana Enache, ieri, sa stea fata in fata cu libanezul care, in urma cu aproape un an, a incrcat sa o violeze, atacand-o cu un cutit. Noi am aflat tot ce s-a intamplat in sala de judecata, intre cei doi. ...continuare.

Fiica lui Adrian Enache, confruntare cu barbatul acuzat de tentativa de viol: "Cand am dat ochii cu el s-a schimbat totul"

publicat 2015-05-25 20:00:11 (ProTV)
Fiica lui Adrian Enache, confruntare cu barbatul acuzat de tentativa de viol: "Cand am dat ochii cu el s-a schimbat totul" A fost o zi cu mari emotii pentru Diana Enache, fiica artistului Adrian Enache. La mai bine de 9 luni de la tentativa de viol, tanara si-a privit agresorul in ochi. ...continuare.

Incredibil ce a facut Oana Zavoranu in vila Marioarei, la 5 saptamani de la inmormantare, exact la 12 noaptea

publicat 2015-05-25 12:45:23 (Romania-TV)
Incredibil ce a facut Oana Zavoranu in vila Marioarei, la 5 saptamani de la inmormantare, exact la 12 noaptea In miez de noapte, Oana Zavoranu mers la casa mamei sale, Marioara Zavoranu. Ce a facut acolo este incredibil. ...continuare.

S-a intamplat la miezul noptii! Ce a facut Oana in vila Marioarei, la 5 saptamani de la inmormantare

publicat 2015-05-25 00:45:02 (CanCan)
In miez de noapte, Oana Zavoranu mers la casa mamei sale, Marioara Zavoranu. Ce a facut acolo este incredibil. ...continuare.