Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Inmormantare Radu Beligan, decizie de ultima ora. Vezi ce vor face fiicele marelui actor

publicat 2016-07-21 15:30:16 (Romania-TV)
Inmormantare Radu Beligan, decizie de ultima ora. Vezi ce vor face fiicele marelui actor Familia lui Radu Beligan a inceput pregatirile de inmormantare. Abia vineri trupul neinsufletit al maestrului va fi ridicat de la morga si depus la o capela. Apoi, sambata, sicriul va ajunge la Teatrul National. ...continuare.

Un psihiatru, cercetat sub control judiciar dupa ce ar fi emis 136 de retete false

publicat 2016-07-21 11:45:16 (Romania-TV)
Un psihiatru, cercetat sub control judiciar dupa ce ar fi emis 136 de retete false Politistii de la Directia de Investigarea Criminalitatii Economice au deschis o ancheta pe numele medicului Diana Lilia Brandabur de la Sectia Exterioara de Psihiatrie a Spitalului Clinic Judetean de Urgenta Constanta, care ar fi emis 136 de retete falsificate in baza carora ar fi creat un prejudiciu de 124.000 de lei. ...continuare.

Sexy la mare! DIANA MUNTEANU a infierbantat Instagramul cu poza asta

publicat 2016-07-20 11:15:02 (CanCan)
Sexy la mare! DIANA MUNTEANU a infierbantat Instagramul cu poza asta Diana Munteanu este una din cele mai sexy vedete de la noi, iar blonda stie cum sa-si puna in evidenta formele dorite de multi barbati. Ea a postat miercuri pe Instagram o poza in costum de baie, iar prietenii virtuali au dat like si au inceput sa comenteze. "Vara mea!", a scris blonda la descrierea pozei. Imbracata cu un costum de baie care lasa sa se vada formele provocatoare, imaginea a obtinut o multime de like-uri. Zilele trecute, blonda a publicat o fotografie in care apare alaturi de... ...continuare.

Printesa Diana ascundea un SECRET TERIBIL, cu putin timp inainte de producerea accidentului!

publicat 2016-07-19 14:30:02 (Antena-1)
Serviciile secrete rusesti sustin de multa vreme ca ceea ce s-a intamplat cu printesa Diana - de la a carei moarte tragica tocmai s-au implinit 18 ani, nu a fost un simplu accident. Oficial, Lady Diana a murit intr-un accident de masina care a avut loc in tunelul Alma din Paris, in august 1997 ...continuare.

Horoscopul lui Dom' Profesor. "Dumnezeu a facut omul, dar Mr.Colt l-a facut egal"

publicat 2016-07-19 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Horoscopul lui Dom' Profesor. Dumnezeu a facut omul, dar Mr.Colt l-a facut egal Pe 19 iulie s-au nascut Samuel Colt, Herbert Marcuse, Edgar Degas, Charles Mayo, A.J. Cronin, Ramin Djawadi, Thomas john Sargent, Ilie Nastase, Maria-Luiza Cristescu, Diana Mocanu. ...continuare.

Diana Paun, consilier de stat: Avem nevoie de investitii urgente si sustenabile in infrastructura spitaliceasca

publicat 2016-07-18 12:30:30 (Romania-TV)
Diana Paun, consilier de stat: Avem nevoie de investitii urgente si sustenabile in infrastructura spitaliceasca Romania are nevoie de investitii urgente si sustenabile in infrastructura spitaliceasca, de la echipamente performante pana la cladiri si spatii corespunzatoare, a declarat luni Diana Paun, consilier de stat la Departamentul Sanatate Publica din cadrul Administratiei Prezidentiale. ...continuare.

Vedetele Geanina Ilies, Diana Munteanu, Cori Gramescu si Maria Andrei adora pila electrica Urgo pentru ingrijirea calcaielor

publicat 2016-07-16 23:45:18 (Realitatea-Romaneasca)
Recent, A&D Pharma Group a lansat pila electrica Urgo pentru ingrijirea calcaielor, oferind astfel o solutie rapida si eficienta la una dintre cele mai des intalnite probleme: pielea ingrosata si crapata de pe calcaie. Evenimentul a avut loc intr-o atmosfera relaxanta, in prezenta reprezentantilor media si a vedetelor Geanina Ilies, Diana Munteanu, Cori Gramescu si Maria Andrei. Acestea din urma au impartasit din experienta lor personala si au explicat de ce este important sa avem... ...continuare.

Romania, anul de gratie 2016: Statul cere inapoi banii de inmormantare pentru victimele de la Colectiv

publicat 2016-07-15 23:15:01 (Antena3)
Romania, anul de gratie 2016: Statul cere inapoi banii de inmormantare pentru victimele de la Colectiv Europa se confrunta cu situatii dramatice si intreaga lume civilizata da dovada, mai mult sau mai putin, de solidaritate. Intre timp, in Romania anului 2016, statul roman are nevoie... ...continuare.

EXCLUSIV O romanca povesteste clipele de groaza de la Nisa: "Am plecat in ultima clipa, am avut un mare noroc"

publicat 2016-07-15 01:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV O romanca povesteste clipele de groaza de la Nisa: Am plecat in ultima clipa, am avut un mare noroc Diana Barbu, o tânara în vârsta de 24 de ani din Bucuresti, stabilita în Franta, a povestit, pentru GSP.ro, momentele de groaza traite aseara la Nisa, când autoritatile au anuntat zeci de morti dupa ce un camion a intrat în multimea care celebra Ziua Frantei. Diana iesise împreuna cu prietenul pe Promenade Des Anglais, atractia turistica numarul unu din oras. ... ...continuare.

EXCLUSIV O romanca povesteste clipele de groaza de la Nisa: "Am plecat in ultima clipa, am avut un mare noroc"

publicat 2016-07-15 01:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV O romanca povesteste clipele de groaza de la Nisa: Am plecat in ultima clipa, am avut un mare noroc Diana Barbu, o tânara în vârsta de 24 de ani din Bucuresti, stabilita în Franta, a povestit, pentru GSP.ro, momentele de groaza traite aseara la Nisa, când autoritatile au anuntat zeci de morti dupa ce un camion a intrat în multimea care celebra Ziua Frantei. Diana iesise împreuna cu prietenul pe Promenade Des Anglais, atractia turistica numarul unu din oras. ... ...continuare.