Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



EXCLUSIV | STENOGRAMELE PROSTITUATELOR DE LUX! Conversatii halucinante intre "clientul" Ioan Neculaie si "proxeneta" Diana Guresoaie

publicat 2015-02-06 15:45:21 (Libertatea)
Reporterii ziarului Libertatea au obtinut stenogramele discutiilor care demonstreaza relatia... ...continuare.

Stenogramele care probeaza intreaga retea de prostituie! Ce ii spunea proxenetei milionarul cu elicopter: "I-am pus tate, i-am..."

publicat 2015-02-06 15:45:02 (CanCan)
Stenogramele care probeaza intreaga retea de prostituie! Ce ii spunea proxenetei milionarul cu elicopter: I-am pus tate, i-am... In urma cu putin timp, CANCAN.ro a intrat in posesia stenogramelor unor discutii telefonice pe care una dintre proxenete, Diana Guresoaie, le avea cu un client milionar, si anume Ioan Neculaie de la Brasov.   ...continuare.

MOMENTUL care i-ar fi putut schimba soarta printesei Diana - FOTO, VIDEO

publicat 2015-02-06 14:00:24 (Mediafax)
MOMENTUL care i-ar fi putut schimba soarta printesei Diana - FOTO, VIDEO Autoarea celei mai noi biografii dedicate printului Charles - "Charles: The Heart of a King", Catherine Mayer, sustine ca mostenitorul tronului Marii Britanii nu si-a dorit deloc mariajul cu printesa Diana, el fiind la un pas sa renunte la nunta din 1981, informeaza Huffington Post. ...continuare.

ACUZAȚII ȘOC IN DOSARUL PROSTITUȚIEI DE LUX! CE SPUN PROCURORII DESPRE DIANA GUREȘOAIE, REȚINUTA PENTRU PROXENETISM!

publicat 2015-02-06 12:45:16 (Libertatea)
Procurorii au cerut astazi arestarea Dianei Guresoie, suspectata ca ar fi intermediat relatiile... ...continuare.

AVEM IMAGINILE! Ce a facut Simona Trasca noaptea, chiar inainte sa fie retinuta in dosarul de proxenetism!

publicat 2015-02-06 08:45:01 (CanCan)
AVEM IMAGINILE! Ce a facut Simona Trasca noaptea, chiar inainte sa fie retinuta in dosarul de proxenetism! 65 de vedete din Romania au fost citate joi intr-un dosar de proxenetism. Printre ele sunt si Denisa Bita, Diana Guresoaie, Madalina Pamfile, Daniela Crudu, SimonaTrasca si Raluca Podea. ...continuare.

Dosarul de PROXENETISM. Diana Guresoaie, Lavinia Despina si Ramona Popescu, printre cele sase femei retinute

publicat 2015-02-06 08:00:14 (Puterea)
Dosarul de PROXENETISM. Diana Guresoaie, Lavinia Despina si Ramona Popescu, printre cele sase femei retinute Dosarul de PROXENETISM. Diana Guresoaie, Lavinia Despina si Ramona Popescu se numara printre cele sase femei retinute in dosarul de proxenetism in care politistii si procurorii Parchetului Sectorului 5 au ridicat, joi, 33 de persoane. Printre acestea se numara si mai multe asistente TV.Alaturi de cele trei, au mai fost retinute Mirela Dumitru, Georgiana Constantin si Diana Nicoras. Cele sase femei sunt cunoscute ca vedete TV, fotomodele sau manechine pentru unele case de moda. Ele urmeaza sa... ...continuare.

A pierdut si ultima sursa de venit! Diana Munteanu si-a pus toate sperantele in revenirea in televiziune

publicat 2015-02-06 00:00:25 (Libertatea)
A pierdut si ultima sursa de venit! Diana Munteanu si-a pus toate sperantele in revenirea in televiziune Proaspat divortata de Claudiu Niculescu, la finele anului trecut, Diana Munteanu a incheiat si contractul cu trustul Intact. Diana Munteanu Publicitate Mai castiga ceva banuti dintr-o afacere cu bijuterii manufacturate, insa, recent, s-a vazut nevoita sa o inchida, ramanand fara o sursa constanta de castig. Insa nu si-a pierdut speranta. Diana sustine ca este in negocieri cu doua trusturi puternice de televiziune, urmand ca in cel mai scurt timp sa semneze un contract pentru o emisiune.... ...continuare.

Sase RETINERI in DOSARUL de PROXENETISM. Ce VEDETE TV petrec noaptea dupa gratii

publicat 2015-02-05 22:30:19 (Romania-TV)
Sase RETINERI in DOSARUL de PROXENETISM. Ce VEDETE TV petrec noaptea dupa gratii Diana Guresoaie, Lavinia Despina, Ramona Popescu, Mirela Dumitru, Georgiana Constantin si Diana Nicoras au fost retinute in dosarul de proxenetism in care politistii si procurorii Parchetului Sectorului 5 au audiat, joi, 33 de persoane. ...continuare.

Ce a declarat Daniela Crudu dupa ce a fost audiata in DOSARUL de PROXENETISM

publicat 2015-02-05 22:00:15 (Romania-TV)
Ce a declarat Daniela Crudu dupa ce a fost audiata in DOSARUL de PROXENETISM Daniela Crudu, Simona Trasca, Madalina Pamfile, Denisa Bita, Rellys Tonu, Diana Guresoaie si alte cateva zeci de fete de Dorobanti au fost audiate, joi dimineata, la Sectia 19 de Politie din Capitala intr-un dosar de prostitutie. ...continuare.

DOSARUL DE PROXENETISM: Diana Guresoaie, Lavinia Despina si Ramona Popescu, retinute in dosarul de proxenetism

publicat 2015-02-05 22:00:13 (Mediafax)
DOSARUL DE PROXENETISM: Diana Guresoaie, Lavinia Despina si Ramona Popescu, retinute in dosarul de proxenetism Diana Guresoaie, Lavinia Despina si Ramona Popescu se numara printre cele sase femei retinute in dosarul de proxenetism in care politistii si procurorii Parchetului Sectorului 5 au ridicat, joi, 33 de persoane, intre care si mai multe asistente TV, potrivit unor surse din judiciare. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

formula 1 constantin si elena arges stirile piata obor salma accident pe dn 1 pitipoance topor view partide inmormantari simbata franci elvetieni oftalmologic lucia morariu grav accident rutier distinctia abandonati erste prigoana monica tatoiu banciu tudora disparute evenimentul sibiu sotul nicoletei luciu stefan banica trimisi in judecata taifasuri denise morgenstern dantura trans neti sandu mortale banatului nude giedrius arlauskis erotic dansatoarea calista amenintare cu bomba radauti zodia berbec salariati decembrie 2005 patru tineri barbut