Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Sotul unei prezentatoare TV, IN MOARTE CEREBRALA!

publicat 2015-03-10 16:30:12 (Libertatea)
Prezentatoarea stirilor TV Arad, Diana Maris Costea, trece prin momente cumplite. Dupa ce a fost... ...continuare.

Tragedie fara margini pentru o prezentatoare TV din Romania. Sotul sau, in moarte cerebrala

publicat 2015-03-10 15:45:21 (Realitatea-TV)
Tragedie fara margini pentru o prezentatoare TV din Romania. Sotul sau, in moarte cerebrala Valentin Costea, sotul prezentatoareai TV Diana Maris Costea, a intrat in moarte cerebrala, conform medicilor de la Spitalul Judetean Timisoara. ...continuare.

Convorbirea SECRETA a Printesei Diana care a provocat un RAZBOI in Casa Regala. Cu cine vorbea la telefon in miez de noapte

publicat 2015-03-10 12:45:02 (Antena3)
Cu toate ca sunt iubiti si indragiti de poporul pe care il conduc, membrii Casei Regale britanice nu au fost feriti de scandaluri. Casatoria esuata a Printesei Diana cu Printul Charles a ramas in istorie... ...continuare.

Relatia care va ZGUDUI Casa Regala. Printesa Diana s-a IUBIT cu un cunoscut cantaret

publicat 2015-03-09 21:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Relatia care va ZGUDUI Casa Regala. Printesa Diana s-a IUBIT cu un cunoscut cantaret O carte biografica scrisa de ziaristul Paul Scott ce prezinta viata lui Eric Clapton sucita interes in Regat. Autorul pretinde in paginile cartii ca faimosul muzician ar fi avut o relatie amoroasa cu printesa Diana. ...continuare.

Diana Dumitrescu se marita?

publicat 2015-03-09 20:45:03 (Click)
Diana Dumitrescu se marita? Diana Dumitrescu se marita? La doi ani de la divortul de Ducu Ion, actrita pare pregatita sa-i jure iubire vesnica altui coleg de breasla, de la care ar fi primit inelul de logodna chiar weekendul acesta. Iata despre ce actor este vorba. ...continuare.

EXCLUSIV | Diana Dumitrescu a raspuns la intrebarea: "Te mariti?"

publicat 2015-03-09 17:00:20 (Libertatea)
EXCLUSIV | Diana Dumitrescu a raspuns la intrebarea: "Te mariti?" Astazi, toata presa centrala a scris ca Diana Dumitrescu se marita dupa ce Tili Niculae a postat pe Facebook o imaginie in care blonda ar fi fost ceruta in casatorie de actorul Aureliu Surulescu. Diana Dumitrescu a explicat pentru Libertatea cum e de fapt cu "cererea in casatorie". Diana Dumitrescu Publicitate Diana Dumitrescu nu se marita. Cel putin, nu deocamdata. "A fost o gluma facuta publica pe Facebook din greseala. A fost preluata de presa inainte sa fim intrebati. Lucram la un clip... ...continuare.

Diana Dumitrescu se marita? Cine este alesul care o face sa mearga pentru a doua oara?

publicat 2015-03-09 15:00:10 (Libertatea)
Diana Dumitrescu se marita? Cine este alesul care o face sa mearga pentru a doua oara? Discreta cu viata personala in ultima perioada, Diana Dumitrescu a "tacut" si a "facut". Vedeta se pare ca are o relatie de ceva vreme cu actorul Aureliu Surulescu, pe care a trait-o departe de ochii indiscretilor, bucurandu-se de povestea de dragoste cu alesul ei. Publicitate Diana Dumitrescu si Aureliu Surulescu au fost pentru prima data vazuti impreuna la nunta prietenei foarte bune a blondei, Bianca Ionita. Atunci presa a speculat faptul ca intre cei doi artisti s-ar fi infiripat o idila.... ...continuare.

Retinuta in dosarul de proxenetism, recidiveaza! Uite cum a dat-o in bara o blonda celebra si cum s-a facut de ras

publicat 2015-03-07 23:00:01 (CanCan)
Retinuta in dosarul de proxenetism, recidiveaza! Uite cum a dat-o in bara o blonda celebra si cum s-a facut de ras Diana Nicoras a crezut ca rupe gura targului in momentul in care s-a lansat in moda. Tanara, care a fost retinuta pentru 24 de ore in cel mai recent dosar de proxenetism din Romania, isi construieste cariera din plagiat dupa plagiat. ...continuare.

Sfasiata de durere. Declaratiile prezentatoarei tv al carei sot a fost bagat in spital de un angajat

publicat 2015-03-07 16:45:14 (Libertatea)
Sfasiata de durere. Declaratiile prezentatoarei tv al carei sot a fost bagat in spital de un angajat Diana Costea, sotia lui Valentin Costea, cel care se afla in coma dupa ce a fost atacat de un angajat, a povestit cum a fost agresat sotul ei. Diana Costea Valentin Costea Publicitate Valentin Costea, sotul vedetei TV a fost gasit in coma profunda, in urma unei batai crunte care i-a fost aplicata cu un corp dur. El a fost dus la Spitalul Judetean din Timisoara si este mentinut in viata cu ajutorul aparatelor. Agresorului lui a fost aresat preventiv pentru 30 de zile. "Eu nu pot sa comentez... ...continuare.