Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Imaginile care nu s-au vazut nicaieri de la inmormantare! Mihaela Radulescu s-a "prabusit" in bratele lui Dani Otil!

publicat 2014-08-26 13:00:06 (CanCan)
Imaginile care nu s-au vazut nicaieri de la inmormantare! Mihaela Radulescu s-a prabusit in bratele lui Dani Otil! Zi crunta pentru Mihaela Radulescu! In aceste momente, vedeta isi conduce pe ultimul drum tatal, rapus inainte de vreme de o boala incurabila. ...continuare.

Gabriela Firea: Liberalii au inceput ceremoniile pentru propria inmormantare politica

publicat 2014-08-26 10:30:19 (Romania-TV)
Gabriela Firea: Liberalii au inceput ceremoniile pentru propria inmormantare politica Senatoarea PSD Gabriela Firea critica gestul liberalilor de a aduce o coroana mortuara in sedinta Senatului in care se rediscuta legea privind reducerea CAS si precizeaza ca majoritatea parlamentara este preocupata sa isi respecte angajamentele asumate in fata alegatorilor in 2012. ...continuare.

Cazul tanarului de culoare impuscat mortal de politie in SUA: Mii de persoane participa la funeralii - FOTO

publicat 2014-08-25 20:30:35 (Mediafax)
Cazul tanarului de culoare impuscat mortal de politie in SUA: Mii de persoane participa la funeralii - FOTO Mii de persoane participa, luni, la slujba de inmormantare a adolescentului Michael Brown, impuscat mortal, acum doua saptamani, de un politist alb, in statul american Missouri. ...continuare.

Clipe grele pentru Mihaela Radulescu! Tatal ei a murit

publicat 2014-08-25 18:45:21 (Puterea)
Clipe grele pentru Mihaela Radulescu! Tatal ei a murit Fosta prezentatoare de televiziune, Mihaela Radulescu, este devastata! Tatal ei s-a stins din viata, iar la aflarea tragediei, vedeta s-a intors de urgenta in tara pentru a-si conduce parintele pe ultimul drum.Vedeta traverseaza momente grele. Indata cum a primit vestea ca parintele ei a murit, Mihaela a venit de indata in tara pentru a se ocupa alaturi de cei dragi de pregatirile pentru inmormantare. Paparazzii Cancan au surprins-o pe vedeta la locuinta natala, imbracata toata in negru,... ...continuare.

MIHAELA RADULESCU, lovitura CUMPLITA: si-a PIERDUT parintele

publicat 2014-08-25 17:15:37 (Realitatea-TV)
MIHAELA RADULESCU, lovitura CUMPLITA: si-a PIERDUT parintele MIHAELA RADULESCU. Mihaela Radulescu trece prin moment dramatice. Tatal vedetei, Florin Tiganu, s-a stins din viata duminica, dupa o suferinta indelungata. MIHAELA RADULESCU. Vedeta de abia s-a intors dintr-o vacanta cu rulota prin Spania si sudul Frantei, iar acum se pregateste de inmormantare, scrie click.ro, adaugand faptul ca vestea a fost confirmata de reprezentantii Mihaelei Radulescu.  Chiar daca Mihaela Radulescu s-a mutat la Monte Carlo de mai multi ani, distanta nu a  afectat... ...continuare.

Mihaela Radulescu, zdrobita de durere. Vedeta se pregateste de inmormantare

publicat 2014-08-25 16:30:12 (Evenimentul-Zilei)
Mihaela Radulescu, zdrobita de durere. Vedeta se pregateste de inmormantare Vedeta a avut parte de o copilarie dura, tatal ei facand tot ce-i statea in putinta pentru a o cali. ...continuare.

Lovitura crunta pentru Mihaela Radulescu! Vedeta este in lacrimi si se pregateste de inmormantare

publicat 2014-08-25 15:45:03 (CanCan)
Lovitura crunta pentru Mihaela Radulescu! Vedeta este in lacrimi si se pregateste de inmormantare Mereu puternica si cu zambetul pe buze, Mihaela Radulescu trece acum prin momente de cosmar, dupa ce destinul i-a dat o lovitura crunta. Tatal ei s-a stins din viata, iar fosta prezentatoare TV se pregateste deja de inmormantare. ...continuare.

Ducu Ion si-a schimbat muza odata cu nevasta

publicat 2014-08-24 23:45:19 (Libertatea)
Ducu Ion si-a schimbat muza odata cu nevasta Fostul producator al telenovelelor de la Acasa TV, Ducu Ion (33 de ani, foto mic), isi exerseaza talentul fotografic pe nevestele sale. Diana Dumitrescu, pe vremea cand il inspira pe fostul sot Dupa ce in urma cu mai multi ani facuse o adevarata pasiune din a-i realiza sedinte foto sexy consoartei sale de la acea vreme, Diana Dumitrescu, odata cu inlocuirea nevestei, regizorul si-a schimbat si muza. Actuala logodnica, actrita Ioana Blaj (27 de ani), insarcinata in luna a cincea, a devenit... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

sondaj de opinie germane dan botezatu colin boxului brancovenesti gimnastica arges timis cluj clooney incepe scoala laszlo motoc marasti sif transilvania vine iarna traiesc florin salam galati liste electrica sa george balta caluga emag ziua imnului tera ilfov sebastian vladescu radet accident videanu siria favorit arad apartamente anl imnul oficial directia 5 gool popice ioana popescu salman adresa lui becali topless la mare tomoioaga stop fumat razvan zamfir drumuri blocate brasov sinucis