Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Paparazzii o dadusera pierduta, dar in final a aparut din senin! Cum au filmat-o pe Diana Dumitrescu la drum de seara!

publicat 2014-11-23 16:30:03 (CanCan)
Diana Dumitrescu este, cu siguranta, una dintre cele mai frumoase actrite din tanara generatie. De ceva vreme nu mai are un iubit, asa ca domnii au prins curaj si o curteaza asiduu. Diana primeste cosuri cu flori si cadouri dar se lasa greu cucerita. ...continuare.

Imaginea durerii! Rudele militarilor decedati in elicopterul prabusit vineri se pregatesc de inmormantare

publicat 2014-11-22 22:45:13 (Libertatea)
Sibiul a devenit loc de pelerinaj ieri, pentru rudele celor opt militari morti in accidentul... ...continuare.

Jale de nedescris in cimitir! O femeie misterioasa l-a plans pe Dinu Patriciu cum nu l-a plans nimeni la inmormantare!

publicat 2014-11-22 22:45:02 (CanCan)
Jale de nedescris in cimitir! O femeie misterioasa l-a plans pe Dinu Patriciu cum nu l-a plans nimeni la inmormantare! Vestea ca milionarul Dinu Patriciu si-a dat ultima suflare a luat pe nepregatite o tara intreaga. Zilele trecute, reporterii CANCAN.ro au surprins o femeie misterioasa la captaiul magnatului, care plangea de ti se rupea sufletul... ...continuare.

Familiile militarilor morti in accidentul aviatic se pregatesc de inmormantare. "Astept clipa in care vom fi iar impreuna"

publicat 2014-11-22 19:30:18 (ProTV)
Familiile militarilor morti in accidentul aviatic se pregatesc de inmormantare. "Astept clipa in care vom fi iar impreuna" Ziua cea mai grea, a identificarii victimelor, i-a lasat secatuiti de putere pe membrii familiilor indoliate ale celor opt militari morti in accidentul de elicopter de vineri, din judetul Sibiu. ...continuare.

Puzderie de oameni la inmormantare, pustietate la o luna de la moarte! Cum a ajuns acum mormantul mamei lui Ion Dolanescu!

publicat 2014-11-21 20:00:02 (CanCan)
Ionut Dolanescu a trecut prin clipe grele, cand si-a condus bunica pe ultimul drum. Acum, la aproape o luna de la inmormantare, monumentul funerar este la fel ca pe 24 octombrie. Potrivit unor surse, nimeni nu a mai trecut pe aici de atunci. ...continuare.

Distractie de weekend. Culorile muzicii in Plaza Romania

publicat 2014-11-21 18:45:35 (Puterea)
Distractie de weekend. Culorile muzicii in Plaza Romania Primaria Sectorului 6, prin Centrul Cultural European Sector 6 si Plaza Romania, organizeaza o serie de evenimente dedicate cetatenilor care doresc sa-si inveseleasca weekendul.Duminica, incepand cu ora 18.00, Plaza Romania va fi cuprinsa de culorile muzicii. Pe scena vor urca: Jimmy Dub (18.00 - 18.30), Neylini (18.30 - 19.00), Marian Cleante si Diana Matei (19.00 - 19.30), Free Deejays (19.30 - 20.00), Alb si Negru (20.00 - 20.45), Deejay (20.45 - 21.45). ...continuare.

IMAGINI HALUCINANTE la inmormantare de rromi. Au transportat mortul cu TIR-ul si au blocat circulatia in intersectie I VIDEO

publicat 2014-11-20 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
IMAGINI HALUCINANTE la inmormantare de rromi. Au transportat mortul cu TIR-ul si au blocat  circulatia in intersectie I VIDEO Imagini incredibile au fost surprinse, joi dupa-amiaza la Timisoara. O inmormantare a unui etnic rrom a blocat una din cele mai importante intersectii din oras, in momentul in care alaiul intins pe aproape 100 de metri s-a pus in miscare. ...continuare.

Gest superb facut de fostii sportivi romani » Ion Tiriac, Nadia Comaneci si Camelia Potec se numara printre acestia

publicat 2014-11-19 23:15:16 (Gazeta-Sporturilor)
Gest superb facut de fostii sportivi romani » Ion Tiriac, Nadia Comaneci si Camelia Potec se numara printre acestia Fostii sportivi Ion Tiriac, Nadia Comanesci, Camelia Potec si Gabriela Szabo au participat, miercuri, la prima editie a Balului Natatiei, care a avut loc in Sala de Marmura a Cercului Militar.   La eveniment au mai participat printre altii Elisabeta Lipa, Mihai Leu, Diana Mocanu si Andreea Raducan. ... ...continuare.

Fiica lui Adriean Videanu intra intr-o super-afacere

publicat 2014-11-19 18:45:11 (Realitatea-TV)
Fiica lui Adriean Videanu intra intr-o super-afacere Diana Videanu munceste zi lumina in vacantele de vara pe care le petrece alaturi de parintii sai, Miorita si Adriean Videanu, in birourile companiei Titan Mar din vestul Capitalei. ...continuare.

Fiica lui Enache e prima la scoala

publicat 2014-11-18 23:45:08 (Libertatea)
Fiica lui Enache e prima la scoala Adrian Enache este mandru de Diana, eleva in ultimul an la Liceul Iulia Hasdeu. Adrian Enache sustine ca este foarte mandru de fiica lui Publicitate Agresata si ranita cu un cutit, vara trecuta, de fostul portar al blocului in care locuieste tatal ei, Diana Enache pare sa fi trecut cu bine peste cosmarul pe care l-a trait. Asta, fara indoiala, si gratie orelor pe care le-a petrecut pe canapeaua psihologului. Eleva in clasa a XII-a, la Liceul Iulia Hasdeu, fiica artistului s-a pus cu burta pe... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

caviar dn13 marine funar dolj rasturnare de situatie in cazul sibiu/ mures cargill imprumut xapt cristian cioca horoscopul lui dom profesor market rovinari stiri realitatea florentin pandele mastacani cometa negrea pepsico libanez opreste zootehnie staret white ingrasamant giurgiului mansarde mintea austria zdrobite sorin brotnei energie termica protest obiectiv aseara rezultatele la bac accident rut tantareanu grafic microbuz izbit albita tv pro data nasterii sanofi amza trafic rutier polul nord