Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Diana Bulimar, medalie de argint la sol, la Cupa Mondiala de la Doha

publicat 2016-03-26 19:30:02 (Antena3)
Diana Bulimar, medalie de argint la sol, la Cupa Mondiala de la Doha Diana Bulimar a castigat, sambata, medalia de argint la sol, la Cupa Mondiala de gimnastica artistica de la Doha (Qatar), informeaza Agerpres, citand Digi Sport. Diana Bulimar, care a... ...continuare.

Argint pentru Diana Bulimar in finala de la sol la World Challenge Cup de la Doha

publicat 2016-03-26 19:15:16 (Gazeta-Sporturilor)
Argint pentru Diana Bulimar in finala de la sol la World Challenge Cup de la Doha Diana Bulimar a câstigat medalia de argint, iar Dora Vulcan s-a clasat pe locul 7 în finala de la sol, la World Challenge Cup de la Doha. Diana Bulimar a intrat a treia în finala de la sol, fiind notata cu 14,125, suficient pentru a lua locul 2. Medalia de aur a fost câstigata de Giulia Steingruber (14,700, Elvetia), iar pe podium a mai urcat Zsofia Kovacs (Ungaria, 13,925). Diana Bulimar a terminat pe locul 8 în finala de la paralele. ... ...continuare.

Argint pentru Diana Bulimar in finala de la sol la World Challange Cup de la Doha

publicat 2016-03-26 19:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Argint pentru Diana Bulimar in finala de la sol la World Challange Cup de la Doha Diana Bulimar a câstigat medalia de argint, iar Dora Vulcan s-a clasat pe locul 7 în finala de la sol, la World Challenge Cup de la Doha. Diana Bulimar a intrat a treia în finala de la sol, fiind notata cu 14,125, suficient pentru a lua locul 2. Medalia de aur a fost câstigata de Giulia Steingruber (14,700, Elvetia), iar pe podium a mai urcat Zsofia Kovacs (Ungaria, 13,925). Diana Bulimar a terminat pe locul 8 în finala de la paralele. ... ...continuare.

Felicitari! Catalina Ponor, medalie de aur la barna, iar Diana Bulimar argint la sol la Cupa Mondiala de la Doha

publicat 2016-03-26 19:00:02 (Antena-1)
Felicitari! Catalina Ponor, medalie de aur la barna, iar Diana Bulimar argint la sol la Cupa Mondiala de la Doha Reprezentanta tarii noastre a intrat in finala cu cea mai mare nota si s-a impus cu 14,650 puncte. ...continuare.

Gimnastele romance, locuri fruntase la World Challenge Cup de la Doha

publicat 2016-03-25 19:15:25 (Puterea)
Gimnasta Dora Vulcan s-a clasat, vineri, pe locul 7, iar Diana Bulimar pe pozitia a opta in finala la paralele, la World Challenge Cup de la Doha, competitie dotata cu premii totale de 50.000 de dolari. ...continuare.

Revenire de senzatie pentru Catalina Ponor » S-a calificat de pe primul loc in primul concurs international

publicat 2016-03-24 22:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Revenire de senzatie pentru Catalina Ponor » S-a calificat de pe primul loc in primul concurs international Gimnasta Catalina Ponor s-a calificat, joi, de pe primul loc în finala la bârna, de la Doha, în primul concurs international la care participa dupa retragerea din activitate, în 2012. Diana Bulimar si Dora Vulcan vor evolua în finale la paralele si sol. ... ...continuare.

Doua gimnaste romance, calificate in finala de la World Challenge Cup la Doha

publicat 2016-03-24 17:30:18 (Puterea)
Gimnastele Diana Bulimar si Dora Vulcan s-au calificat, joi, in finala la paralele,la World Challenge Cup de la Doha, dupa ce s-au clasat pe locurile 5, respectiv 8, in calificari, transmite News.ro. ...continuare.

Fetele din Dosarul Prostituatelor de Lux, desfrau la Miami. Cum s-au distrat romancele pe un yacht VIDEO

publicat 2016-03-24 12:30:22 (Romania-TV)
Fetele din Dosarul Prostituatelor de Lux, desfrau la Miami. Cum s-au distrat romancele pe un yacht VIDEO Diana Nicoras si Diana Guresoaie se afla de cateva saptamani la Miami, unde se distreaza la maximum. Fetele au postat fotografii in care apar in diverse ipostaze compromitatoare. ...continuare.

Povestea unei printese cum nu a mai fost alta: Grace de Monaco

publicat 2016-03-23 13:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Povestea unei printese cum nu a mai fost alta: Grace de Monaco Grace de Monaco. Nu stim cat de mult si-a dorit sa fie printesa inaintea clipei in care i-a aparut in fata Printul. Dar a ramas in memoria tuturor femeilor din intreaga lume, asa cum a ramas si Lady Diana. Amandoua au avut un sfarsit tragic. Printesa Grace de Monaco. Mai intai Grace Kelly. ...continuare.