Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Nicolai Tand, singurul cu care Nea Marin are o chimie speciala: "Din a doua zi si pana in ultima am ras NON-STOP"

publicat 2016-12-05 13:45:01 (Antena-1)
Nicolai Tand, singurul cu care Nea Marin are o chimie speciala: Din a doua zi si pana in ultima am ras NON-STOP Vedetele care muncesc pentru un caz social, in editia speciala de Mos Nicolae, sunt Nicolai Tand, Diana Munteanu, Lavinia Parva si Romica Țociu. ...continuare.

Cum arata DIANA DUMITRESCU fara machiaj. Un fan nu s-a mai putut abtine: "O, Dumnezeule..."

publicat 2016-12-04 12:00:02 (CanCan)
Cum arata DIANA DUMITRESCU fara machiaj. Un fan nu s-a mai putut abtine: "O, Dumnezeule..." Diana Dumitrescu a publicat pe contul ei de Instagram o poza in care apare fara machiaj. Vedeta arata extraordinar de bine si fara make-up, motiv pentru care un fan nu s-a mai putut abtine si i-a scris cat de impresionat a ramas. "O, Dumnezeule, fara make-up si tot arati superb. Noapte buna, printeso", a scris fanul pe Instagram.Diana Dumitrescu ii impresioneaza pe fani si fara machiajCANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, a filmat-o recent pe Diana Dumitrescu la cumparaturi alaturi de iubitul... ...continuare.

DIANA MUNTEANU il pupa apasat pe unul dintre barbatii celebri din Romania! "O poza cat o mie de cuvinte"

publicat 2016-12-03 16:00:01 (CanCan)
DIANA MUNTEANU il pupa apasat pe unul dintre barbatii celebri din Romania! "O poza cat o mie de cuvinte" Diana Munteanu a publicat pe contul ei de Instagram o fotografie in care il pupa apasat pe simpaticul Nea Marin. "O poza cat o mie de cuvinte", a scris Diana Munteanu pe Instagram dupa ce a publicat poza."Respect pentru ambele personaje", a comentat cineva la postarea Dianei.Diana Munteanu a fost casatorita intre 2007 si 2014 cu fostul fotbalist Claudiu Niculescu, iar cei doi au impreuna un copil, David. Citeste despre: diana munteanu, nea marin, diana munteanu si nea marin ...continuare.

Ce s-a intamplat intre Razvan Simion si Lidia Buble, imediat dupa ce s-a aflat ca el a petrecut ziua de 1 Decembrie cu fosta sotie! La asta nu se astepta nimeni

publicat 2016-12-03 03:00:05 (Click)
Ce s-a intamplat intre Razvan Simion si Lidia Buble, imediat dupa ce s-a aflat ca el a petrecut ziua de 1 Decembrie cu fosta sotie! La asta nu se astepta nimeni Razvan Simion aparea intr-un clip postat pe Facebook de fosta lui sotie. Diana ex-Simion pusese pe site-ul de socializare un filmulet in care se vedea clar ca ea si fostul ei sot au petrecut impreuna de 1 Decembrie. ...continuare.

"Am facut febra musculara de la atata ras" Diana Munteanu a facut show de zile mari la "Poftiti la munca"! Niciodata nu a mai facut asta!

publicat 2016-12-02 13:00:02 (Antena-1)
Am facut febra musculara de la atata ras Diana Munteanu a facut show de zile mari la Poftiti la munca! Niciodata nu a mai facut asta! Diana Munteanu a facut senzatie in cea de-a doua editie a emisiunii "Poftiti la munca"! Totusi, prin ce chinuri a trecut vedere? ...continuare.

Diana Munteanu a dat de greu la "Poftiti la munca"!: "N-am cules in viata mea macese pana acum, n-am muls nicio vaca, oaie, capra!"

publicat 2016-12-02 12:15:01 (Antena-1)
Diana Munteanu a dat de greu la Poftiti la munca!: N-am cules in viata mea macese pana acum, n-am muls nicio vaca, oaie, capra! Frumoasa Diana Munteanu a vorbit in exclusivitate despre participarea la emisiunea  "Poftiti la munca". A doua a emisiunii "Poftiti la munca" se anunta a fi una cu peripetii. Mai multe detalii am aflat chiar de la Diana, vedeta care a avut curaj sa participe la a doua editie a emisiunii. ...continuare.

ZIUA NATIONALA A ROMANIEI. Diana Bulimar, Larisa Iordache si Alexandra Dulgheru au sarbatorit intr-un mod inedit VIDEO

publicat 2016-12-01 13:15:10 (Romania-TV)
ZIUA NATIONALA A ROMANIEI. Diana Bulimar, Larisa Iordache si Alexandra Dulgheru au sarbatorit intr-un mod inedit VIDEO Gimnastele Diana Bulimar si Larisa Iordache, impreuna cu antrenorul lor, dar si jucatoarea de tenis, Alexandra Dulgheru, au sarbatorit romaneste Ziua Nationala. ...continuare.

Au trecut 8 ani de cand Diana Malos, fosta Miss Litoral, a fost gasita spanzurata in parc! Mama ei nu isi revine! Ce s-a intamplat de ziua fetei disparute e uluitor!

publicat 2016-11-30 03:00:11 (Click)
Au trecut 8 ani de cand Diana Malos, fosta Miss Litoral, a fost gasita spanzurata in parc! Mama ei nu isi revine! Ce s-a intamplat de ziua fetei disparute e uluitor! Moartea Dianei Malos, tanara de 18 ani gasita spanzurata in decembrie 2008 intr-un parc din Suceava, a fost un subiect intens dezbatut pe OTV. ...continuare.

Diana plange, toti vor sa-l ajute! Povestea lui Rares, un baietel de opt ani, aflat in scaun cu rotile, care vrea sa fie pilot de raliu

publicat 2016-11-29 21:15:02 (Antena-1)
Talent culinar, umor, farfurii dezastruoase sau inedite, dar si o poveste emotionanta, o lectie de viata, toate in editia speciala "Chefi la cutite", in care vedetele lupta pentru un scop caritabil. ...continuare.