Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Barbra Streisand, amanta printului Charles

publicat 2014-10-04 23:45:24 (Libertatea)
Barbra Streisand, amanta printului Charles Printul Charles a fost, fara urma de indoiala, un mare cuceritor in tinerete. El nu a inselat-o pe regretata printesa Diana doar cu Camilla Parker, ci a avut o idila secreta si cu actrita si cantareata Barbra Streisand. Barbra Streisand are 72 de ani si este, si la ora actuala, una dintre cel mai bine platite cantarete din lume Printul Charles Printul Charles era insurat cu Lady Diana cand a trait aventura cu Barbra Streisand Publicitate Viata amoroasa a printului Charles a fost mereu subiect... ...continuare.

"Si, dintr-o data, MORTUL S-A RIDICAT!". Ce s-a intamplat cu un barbat din Dolj LA PROPRIA INMORMANTARE face inconjurul lumii

publicat 2014-10-04 14:45:20 (Evenimentul-Zilei)
"Si, dintr-o data, MORTUL S-A RIDICAT!". Ce s-a intamplat cu un barbat din Dolj LA PROPRIA INMORMANTARE face inconjurul lumii Povestea lui Ilie Dobre a facut senzatie in 1992, atunci cand toata Romania a asistat socata la o marturisire care parea rupta din cartile de groaza! Barbatul, despre care toata lumea credea ca murise din cauza unei ciroze, s-a ridicat din cosciug! ...continuare.

OANA SARBU, sunata in direct. Motivul e halucinant

publicat 2014-10-04 12:45:42 (Realitatea-TV)
OANA SARBU, sunata in direct. Motivul e halucinant Tanara concurenta Diana Brescan a avut parte de o auditie speciala in cadrul editiei de vineri a emisiunii X-Factor. A venit la X-Factor pentru a avea sansa sa participe la acest show si a avut parte de o auditie speciala. Diana Brescan a decis sa interpreteze melodia Oanei Sarbu- "Te iubeam", iar Stefan Banica a vrut ca autoarea originala a piesei sa de-a raspunsul pentru audiatia Dianei. Horia Brenciu a filmat cu telefonul mobil auditia si i-a trimis-o Oanei Sarbu, iar Stefan Banica Jr.... ...continuare.

DEZASTRU! Iubita lui Stefan Stan a piercut sarcina. Ce s-a intamplat

publicat 2014-10-04 10:45:24 (Evenimentul-Zilei)
DEZASTRU! Iubita lui Stefan Stan a piercut sarcina. Ce s-a intamplat Diana, iubita lui Stefan Stan era gravida in 13 saptamani, iar joi seara, tanara a pierdut sarcina. Atat ea cat si cantaretul sunt distrusi de durere. ...continuare.

Te-a CUCERIT cu rolul LIZUCA din "DUMBRAVA MINUNATA", dar ACUM nu MAI ARE NICIO TREABA cu ACTORIA! | FOTO

publicat 2014-10-03 23:45:56 (Libertatea)
Te-a CUCERIT cu rolul LIZUCA din "DUMBRAVA MINUNATA", dar ACUM nu MAI ARE NICIO TREABA cu ACTORIA! | FOTO Avea patru ani si jumatate cand a facut un rol exceptional in filmul "Dumbrava minunata", unde i-a dat viata Lizucai. Insa, Diana Musca nu a fost tentata de o cariera in cinematografie. Diana Musca, pe vremea cand era Lizuca din filmul "Dumbrava minunata" Publicitate Diana Musca este fetita care i-a dat viata personajului Lizuca din filmul "Dumbrava minunata". Avea doar patru ani si jumatate la vremea respectiva, in 1980. Filmul, regizat de Gheorghe Nagy a avut mare succes nu doar in Romania,... ...continuare.

X FACTOR 2014. Moment INEDIT. Ea este PRIMA concurenta care a primit PATRU DE DA - VIDEO

publicat 2014-10-03 22:45:52 (Romania-TV)
X FACTOR 3 OCTOMBRIE. Diana Brescan a ocupat locul trei in finala Eurovision Moldova 2014 si a decis sa-si incerce norocul si la X Factor 2014. Bruneta, frumusica si vesela, Diana este constienta de talentul cu care este inzestrata si le-a spus juratilor inca de la intrarea in scena ca vrea ca prezenta in concurs sa fie "momentul ei de glorie". ...continuare.

Diana Brescan, singura concurenta care a luat 4 DE "DA" la X Factor! Oana Sarbu A NOTAT-O PERSONAL

publicat 2014-10-03 21:30:36 (Libertatea)
Diana Brescan, singura concurenta care a luat 4 DE "DA" la X Factor! Oana Sarbu A NOTAT-O PERSONAL Diana Bresca, o tanara de 18 ani, a impresionat juriul de la X Factor... si nu numai. Publicitate Frumoasa concurenta a interpretat "Te iubeam", o piesa a Oanei Sarbu, juriul si spectatorii au ramas vrajiti de vocea ei. Contactata prin telefon de Stefan Banica Jr chiar in timpul jurizarii, Oana Sarbu a marturisit ca i-a placut foarte mult felul in care Diana i-a cantat piesa. "Mi-a placut, mi-a placut! DA ii dau, categoric!", a spus Oana Sarbu. Cum ceilalti jurati nu puteau face altfel, i-au... ...continuare.

Diana Brescan, singura concurenta care a primit nu doi, nici trei, ci 4 de DA! Oana Sarbu a notat-o personal!

publicat 2014-10-03 21:15:05 (Antena-1)
Bruneta, frumusica, vesela - Diana debordeaza de optimism si incredere in sine: "Talentul meu e de acolo, de sus, multumesc lui Dumnezeu!". In curand, deslusim misterul - moldoveanca noastra a luat locul 3 in finala Eurovision Moldova 2014. Ar trebui sa aiba in dotare o voce dumnezeiasca, intr-adevar, si prezenta scenica! In fata juriului, Diana intra zambind si juratii par cuceriti pe loc. "Nu intreb cum va cheama. De ce ati venit la X Factor?", vrea sa stie direct Ștefan Banica. Fara sa-i... ...continuare.

Iubita lui Stefan Stan a pierdut sarcina! Cum a reactionat cantaretul cand a aflat vestea trista

publicat 2014-10-03 19:15:04 (CanCan)
Iubita lui Stefan Stan a pierdut sarcina! Cum a reactionat cantaretul cand a aflat vestea trista Diana, iubita lui Stefan Stan era gravida in 13 saptamani, iar joi seara, tanara a pierdut sarcina. Atat ea cat si cantaretul sunt distrusi de durere. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

tena musik anca pandrea minoritatea neamt vulpescu adrian duicu ardelean agresata vulcanul ouatu piersici victor camara bruxelle alina radi turul eoliene sexo telefonul negru femeile slatina la matematica la varf dan sandu izvoare dicot nite streinu elodiei banffy trattoria vizuina interceptari autoarea accidentului jocuri cu voturi nule emil constantinescu neti sandu si elena lascon directoare nextebank campulung moldov diesel stirile pro tv opereta coriolan enescu direct prajitura brasov