Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Diana Bart a divortat dupa doi ani de mariaj

publicat 2014-08-08 09:45:23 (Realitatea-TV)
Diana Bart a divortat dupa doi ani de mariaj Ce-a fost frumos s-a terminat! Fara regrete, fara vorbe grele si fara lacrimi in perna! Vedeta tv Diana Bart (32 de ani) si afaceristul Adrian Geotoiu (35 de ani) si-au spus "adio" dupa doi ani de casatorie. Unii au nevoie de o viata ca sa-si dea seama ca nu sunt facuti unul pentru celalalt, insa ei au realizat acest lucru inca din luna de miere, scrie Click.ro. Diana Bart si Adrian Geotoiu s-au casatorit civil in septembrie 2012, iar nunta au facut-o fix un an mai tarziu. Inedit este ca dupa... ...continuare.

DIANA SUCU, o MAMICA FERICITA! Are DOI BAIETI FRUMOSI FOC! | FOTO

publicat 2014-08-07 19:30:22 (Libertatea)
DIANA SUCU, o MAMICA FERICITA! Are DOI BAIETI FRUMOSI FOC! | FOTO Diana Sucu, fosta Lascarescu, se poate considera o femeie implinita. Este o femeie de afaceri de succes si are o familie extraordinar de frumoasa, alaturi de sotul ei si de cei doi baieti minunati ai lor. Diana Sucu este o femeie implinita si profesional si personal Sotul Dianei Sucu si cei doi baieti ai lor Diana Sucu, alaturi de sotul ei, Dan, si soacra sa Diana Sucu, fosta Lascarescu, este o fosta prezentatoare de televiziune. Retrasa din lumina reflectoarelor, vedeta s-a  implicat cu... ...continuare.

Diana Bulimar rateaza mondialele

publicat 2014-08-07 15:30:30 (OnlineSport)
Echipa nationala de gimnastica feminina a anuntat ca Diana Bulimar s-a accidentat si va rata Campionatele Mondiale. ...continuare.

Gimnasta Diana Bulimar nu va participa la Campionatele Mondiale din cauza unei accidentari la genunchi

publicat 2014-08-07 07:45:29 (Puterea)
Gimnasta Diana Bulimar nu va participa la Campionatele Mondiale din cauza unei accidentari la genunchi Lotul Feminin de Gimnastica al Romaniei a anuntat ca gimnasta Diana Bulimar nu va participa la Campionatele Mondiale de gimnastica, care au loc in luna octombrie, din cauza faptului ca s-a accidentat la genunchi."O veste trista! Genunchiul Dianei Bulimar a cedat si gimnasta va rata nu doar Nationalele ci si Mondialele! Medicii de la Viena au asigurat-o insa pe Diana ca isi va reveni repede daca respecta indicatiile lor! Multa sanatate, Diana!", se arata intr-un mesaj de pe pagina de Facebook... ...continuare.

Lovitura GREA pentru lotul de gimnastica al Romaniei. Sansele la medalii sunt mici

publicat 2014-08-07 00:00:37 (Romania-TV)
Lovitura GREA pentru lotul de gimnastica al Romaniei. Sansele la medalii sunt mici Gimnasta Diana Bulimar nu va participa la Campionatele Mondiale de gimnastica, din luna octombrie, din cauza unei accidentari la genunchi, informeaza pagina de Facebook a Lotului Feminin de Gimnastica al Romaniei. ...continuare.

Diana Bart: "O lume condusa de femei are nevoie de sare si piper. Adica de barbati"

publicat 2014-08-07 00:00:14 (Evenimentul-Zilei)
Diana Bart: O lume condusa de femei are nevoie de sare si piper. Adica de barbati Diana Bart, prezentatoarea Prima TV, crede ca o lume ideala ar putea fi condusa de femei doar daca dintre ingredientele folosite in crearea ei nu ar lipsi sarea si piperul: barbatii. ...continuare.

Diana Bulimar s-a accidentat si nu va participa la CM de gimnastica

publicat 2014-08-06 23:30:26 (Realitatea-TV)
Diana Bulimar s-a accidentat si nu va participa la CM de gimnastica Gimnasta Diana Bulimar nu va participa la Campionatele Mondiale de gimnastica, din luna octombrie, din cauza unei accidentari la genunchi, informeaza pagina de Facebook a Lotului Feminin de Gimnastica al Romaniei. O veste trista! Genunchiul Dianei Bulimar a cedat si gimnasta va rata nu doar Nationalele ci si Mondialele! Medicii de la Viena au asigurat-o insa pe Diana ca isi va reveni repede daca respecta indicatiile lor! Multa sanatate, Diana!", scrie sursa citata. In varsta de 18 ani, Diana... ...continuare.

Diana Bulimar s-a accidentat si nu va participa la CM de gimnastica

publicat 2014-08-06 22:15:25 (Mediafax)
Diana Bulimar s-a accidentat si nu va participa la CM de gimnastica Gimnasta Diana Bulimar nu va participa la Campionatele Mondiale de gimnastica, din luna octombrie, din cauza unei accidentari la genunchi, informeaza pagina de Facebook a Lotului Feminin de Gimnastica al Romaniei. ...continuare.

Romanii pot alege sa fie inmormantati FARA PREOT. Noua Lege funerara aduce SCHIMBARI halucinante

publicat 2014-08-04 11:00:37 (Romania-TV)
Romanii pot alege sa fie inmormantati FARA PREOT. Noua Lege funerara aduce SCHIMBARI halucinante Romanii vor putea alege cum va fi ceremonia lor de inmormantare, respectiv daca vor ca un preot sa le stea la capatai sau nu. O prevedere din noua Lege funerara le permite oamenilor sa aleaga inca din timpul vietii daca vor o ceremonie religioasa sau una laica. Ei vor putea opta si pentru incinerare, desi doar la Bucuresti si Oradea functioneaza crematorii. ...continuare.

Firmele de pompe funebre vor fi scoase din spitale

publicat 2014-08-03 23:45:16 (Libertatea)
Firmele de pompe funebre vor fi scoase din spitale Noua Lege funerara, adoptata de Parlament in iulie si in curs de publicare in Monitorul Oficial, prevede, printre altele, ca firmele de pompe funebre sa fie scoase din incinta spitalelor. Motivele sunt lesne de inteles, in primul rand din perspectiva bolnavilor. Firmele de pompe funebre vor fi scoase din spitale Acelasi act normativ da posibilitatea romanilor sa aleaga, inca din timpul vietii, ca, intr- un fel de testament, cum sa fie ceremonia lor de inmormantare, religioasa sau laica,... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

saptamana trecuta factura enel camera de comert giurgiu colectare selectiva mamaia gica hagi incendii preoteasa tortionarilor concubinaj sondaj de opinie valcea rame salma vaslui suceava galati neculai ontanu botosani poze recente virtualizare relatii senatorul neamt florin teodorescu dambovita fidel castro rasdaq salon un tanar de 25 de ani opresc aylin neptun tv radef ministerul administratiei si internelor tanga delta dunari covasna hunedoara gonu petrol ilfov neti sandu tornado good gorj vrancea kurdistan coasta