Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Un tatic simpatic, prezentator al unui show de succes, participa la "Danseaza printre vise"! Ghicesti cine e?

publicat 2014-09-10 00:15:02 (Antena-1)
Un tatic simpatic, prezentator al unui show de succes, participa la Danseaza printre vise! Ghicesti cine e? Diana Munteanu, Alina Eremia, Alina Puscas, Sandra Izbasa si Vladimir Draghia sunt doar cinci dintre cei 12 concurenti care se vor duela in ringul "Danseaza printre vise". ...continuare.

Detalii SOCANTE despre printesa Diana. Am trimis niste oameni sa te ucida. Uita-te pe geam. Ii vezi?

publicat 2014-09-09 18:30:33 (Realitatea-TV)
Detalii SOCANTE despre printesa Diana. Am trimis niste oameni sa te ucida. Uita-te pe geam. Ii vezi? Pe 15 septembrie, Printul Harry va implini 30 de ani, cu acest prilej urmand sa fie publicata o carte scrisa de unul dintre biografii Casei Regale Britanice, care va detalia aspecte din viata sa, a modului in care s-a dezvoltat personalitatea sa, prezentand si episoade din copilaria sa dificila, marcata in principal de moartea mamei sale, Printesa Diana, scrie jurnalul.ro. Campania de promovare a facut ca diferite informatii prezentate in carte sa apara in tabloidele britanice, spre deliciul... ...continuare.

Barbatul care a venit in ROCHIE la o inmormantare. La prima vedere, pare un gest de SFIDARE, insa adevarul este CUTREMURATOR | FOTO

publicat 2014-09-09 17:00:13 (Evenimentul-Zilei)
Barbatul care a venit in ROCHIE la o inmormantare. La prima vedere, pare un gest de SFIDARE, insa adevarul este CUTREMURATOR | FOTO Un barbat a venit imbracat intr-o rochie tipatoare la inmormantarea unui bun prieten. Initial, cei care au fost prezenti la funeralii au fost putin socati, insa au stiut ca in spatele gestului se afla o promisiune facuta in urma cu cativa ani. ...continuare.

Dezvaluiri SOCANTE: Printesa Diana o AMENINTA cu MOARTEA pe rivala ei, Camilla Parker Bowles

publicat 2014-09-09 13:45:38 (Romania-TV)
Dezvaluiri SOCANTE: Printesa Diana o AMENINTA cu MOARTEA pe rivala ei, Camilla Parker Bowles Noi dezvaluiri ale unui biograf al casei regale britanice arata ca Printesa Diana o ameninta cu moartea pe Camilla Parker Bowles, iubita din tinerete a printului Charles. Diana o suna la telefon, in miezul noptii, pe rivala sa, din cauza careia, se pare, relatiile Dianei cu mostenitorul coroanei britanice nu mergeau. ...continuare.

Adevarul ascuns de familia regala despre Printesa Diana. "Am trimis niste oameni sa te UCIDA"

publicat 2014-09-09 10:30:03 (Antena3)
Adevarul ascuns de familia regala despre Printesa Diana. "Am trimis niste oameni sa te UCIDA" Printesa Diana ar sunat-o pe Camilla Parker Bowles in mijlocul noptii pentru a o ameninta ca a trimis pe cineva sa o ucida, sustine Penny Junor, o biografa a familiei regale britanice, intr-un articol... ...continuare.

Dezvaluiri socante despre printesa Diana

publicat 2014-09-08 20:15:30 (Romania-TV)
Dezvaluiri socante despre printesa Diana Un biograf al casei regale britanice continua sa faca o noua serie de dezvaluiri socante. Acesta spune ca Printesa Diana o ameninta pe Camilla Parker Bowles, la telefon, in miezul noptii. ...continuare.

Un biograf al casei regale sustine ca Printesa Diana ar fi amenintat-o cu asasini platiti pe rivala ei, Camilla Parker Bowles

publicat 2014-09-08 16:00:30 (ProTV)
Un biograf al casei regale sustine ca Printesa Diana ar fi amenintat-o cu asasini platiti pe rivala ei, Camilla Parker Bowles Printesa Diana ar fi amenintat-o pe Camilla Parker Bowles, la telefon, in miezul noptii, afirma un biograf al casei regale britanice intr-o noua serie de dezvaluiri socante, informeaza dailymail.co.uk. ...continuare.

Noi dezvaluiri despre printesa Diana: O ameninta pe Camilla Parker Bowles ca o ucide, in miezul noptii

publicat 2014-09-08 15:30:34 (Mediafax)
Noi dezvaluiri despre printesa Diana: O ameninta pe Camilla Parker Bowles ca o ucide, in miezul noptii Printesa Diana o ameninta pe Camilla Parker Bowles, la telefon, in miezul noptii, afirma un biograf al casei regale britanice intr-o noua serie de dezvaluiri socante. ...continuare.

O multipla campioana va participa la "Danseaza printre vise"!!! Uite cat de dulce era in copilarie

publicat 2014-09-08 12:30:04 (Antena-1)
O multipla campioana va participa la Danseaza printre vise!!! Uite cat de dulce era in copilarie Diana Munteanu, Alina Eremia, Alina Puscas si Vladimir Draghia sunt doar patru dintre cei 12 concurenti care se vor duela in ringul "Danzeaza printre vise" ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale arestati zarea cantina filmar vanzatoare dragomiresti majorarea pensiilor hannibal emisiunea activ atac in stil mafiot dezbraca tigrul peter putin soci white calman ivanovic antena erepublik visuri dgaspc cluj fotovoltaice suceava padure liceul ortodo corina cretu b1 tv cancer la coloana vertebrala confidential giga greenfield ghetu sanatoriul tomescu nicolae guta streetball mama natura danseaza valentin calarasi nelu fediuc hateg in gara tirrena scavi emilian gica mere definitie