Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




EXATLON 11 MARTIE. Nu s-a prezentat la BAC pentru ca avea meci: "Pentru ea e totul!"

publicat 2018-03-11 23:45:02 (CanCan)
EXATLON 11 MARTIE. Diana Belbita este o luptatoare incapatanata, toata lumea o stie, dar acum a aratat ca este dedicate total! Luptatoarea MMA, care a castigat o multime de probe, s-a sacrificat pentru competitia din Republica Dominicana. Diana Belbita a fost supranumita „Printesa Razboinica”, iar de dragul sportului pe care-l practica a renuntat, in urma […] The post EXATLON 11 MARTIE. Nu s-a prezentat la BAC pentru ca avea meci: "Pentru ea e totul!" appeared first on... ...continuare.

Eroina Zilei. Diana Cimpoca, campioana la patinaj la 11 ani

publicat 2018-03-09 12:15:02 (Antena3)
Eroina Zilei. Diana Cimpoca, campioana la patinaj la 11 ani La doar 13 ani, a uimit o lume intreaga cu talentul ei. Diana Cimpoca s-a indragostit de dans si de sporturile pe gheata inca de cand era copil.  In urma cu opt ani, s-a apucat de patinaj de... ...continuare.

Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu

publicat 2018-03-09 10:15:26 (Libertatea)
Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu, in editia de joi seara, 8 martie. Cand Diana a ales-o pe Narcisa Suciu pentru duel, toti ceilalti concurenti au ramas uimiti de alegere, Patrizia asteptandu-se sa fie cea care va lupta alaturi de artista. Prima proba a fost […] Post-ul Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu

publicat 2018-03-09 10:00:28 (Libertatea)
Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu, in editia de joi seara, 8 martie. Cand Diana a ales-o pe Narcisa Suciu pentru duel, toti ceilalti concurenti au ramas uimiti de alegere, Patrizia asteptandu-se sa fie cea care va lupta alaturi de artista. Prima proba a fost […] Post-ul Diana Dumitrescu a fost eliminata de la Ferma vedetelor, dupa ce s-a duelat cu Narcisa Suciu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cum s-a terminat "duelul" din "Ferma vedetelor". Narcisa Suciu a inceput sa planga desi castigase!

publicat 2018-03-09 00:00:03 (CanCan)
Diana Dumitrescu a plecat din "Ferma Vedetelor" in urma duelului cu Narcisa Suciu. Diana nu a fost insa cea care a plans la sfarsitul competitiei, cand a aflat ca trebuie sa paraseasca concursul! La capatul mai multor probe de indemanare gospodareasca, Narcisa Suciu a castigat "duelul"si… a inceput sa planga! Chiar ea a explicat de […] The post Cum s-a terminat "duelul" din "Ferma vedetelor". Narcisa Suciu a inceput sa planga desi castigase! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Doliu in fotbalul mare! Zi trista pentru Ianis Hagi. A participat la inmormantarea lui Davide Astori

publicat 2018-03-08 17:15:29 (Realitatea-TV)
Doliu in fotbalul mare! Zi trista pentru Ianis Hagi. A participat la inmormantarea lui Davide Astori Davide Astori, fostul capitan al Fiorentinei, care a murit la 31 de ani, a fost condus pe ultimul drum, joi, la slujba de inmormantare fiind prezenti fotbalisti de la toate echipele din Serie A, dar si Ianis Hagi (Viitorul) si Ciprian Tatarusanu (FC Nantes). ...continuare.

Emotie fara margini! Diana Munteanu a izbucnit in plans la "Prietenii de la 11"! "Mama plange ca mine! Nu pot sa cred..."

publicat 2018-03-08 13:00:02 (Antena-1)
Diana Munteanu este foarte emotionata in momentul in care Marian Duta merge acasa la mama sa, cu un superb buchet de flori! ...continuare.

Scandal la Ferma vedetelor intre Diana Dumitrescu si Andrei Duban. "M-am saturat sa ma ia toata lumea de proasta"

publicat 2018-03-08 09:00:31 (Libertatea)
Scandal la Ferma vedetelor intre Diana Dumitrescu si Andrei Duban. M-am saturat sa ma ia toata lumea de proasta Scandal la Ferma vedetelor intre Diana Dumitrescu si Andrei Duban, dupa ce Gratiela, sotia actorului, a fost desemnata Fermierul saptamanii de catre Rona Hartner. Gratiela a fost desemnata fermierul saptamanii siĀ  a ales doi servitori, pe Diana Dumitrescu si pe Cosmin Natanticu, moment in care s-a declansat tensiunea in ferma. "Pentru Gratiela e si un […] Post-ul Scandal la Ferma vedetelor intre Diana Dumitrescu si Andrei Duban. "M-am saturat sa ma ia toata lumea de proasta" apare... ...continuare.

Razboi mut la „Ferma Vedetelor”! Sotia lui Andrei Duban a infuriat-o pe Diana Dumitrescu: „Nu poti sa te p#$@ pe mine”

publicat 2018-03-07 21:15:02 (CanCan)
Editia din aceasta seara de la „Ferma Vedetelor” a inceput cu certuri. Discutiile s-au aprins dupa ce Gratiela Duban, care e fermierul saptamanii, i-a desemnat pe cei doi servitori. Acestia sunt Diana Dumitrescu si Cosmin Natanticu. Actrita se gandeste deja pe cine sa provoace la duel. Drama lui Catalin Neamtu de la "Ferma Vedetelor". Mama […] The post Razboi mut la „Ferma Vedetelor”! Sotia lui Andrei Duban a infuriat-o pe Diana Dumitrescu: „Nu poti sa te... ...continuare.

EXATLON. Diana Belbita, in lacrimi. Cand a vazut mesajul de la iubit, nu s-a mai putut abtine. Ce i-a scris acesta FOTO

publicat 2018-03-07 15:45:24 (Romania-TV)
Editia de ieri a Exatlon Romania a reusit sa aduca emotie in randul Faimosilor. Acestia au reusit sa castige premiul triplu: casa, mancare si dreptul de a primi mesaje de la cunoscuti. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro