Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Sase persoane, audiate in cazul tragediei din Retezat. Vezi ce se intampla cu tatii copiilor dupa inmormantare

publicat 2017-04-24 14:30:07 (Romania-TV)
Sase persoane, audiate in cazul tragediei din Retezat. Vezi ce se intampla cu tatii copiilor dupa inmormantare Sase persoane au fost audiate de politistii hunedoreni care fac cercetari in rem in dosarul deschis pentru ucidere din culpa dupa ce doi copii, de 13 si 14 ani, si-au pierdut viata intr-o avalansa produsa in Masivul Retezat, parintii urmand sa fie audiati dupa inmormantare. ...continuare.

Majordomul Printesei Diana dezvaluie ULTIMELE CUVINTE pe care i le-a spus aceasta inainte de a muri

publicat 2017-04-22 11:30:07 (Realitatea-TV)
Majordomul Printesei Diana dezvaluie ULTIMELE CUVINTE pe care i le-a spus aceasta inainte de a muri Majordomul Printesei Diana, de la Curtea Regala, Paul Burrell, a facut publica ultima conversatie pe care a purtat-o cu cea care a fost numica "Printesa Inimilor". Se intampla cu putin timp inainte de groaznicul accident petrecut la Paris, 31 august 1997, in care aceasta si-a pierdut viata. ...continuare.

Ileana Ciuculete i-a aparut in fata la cateva saptamani de la inmormantare: "Eram intr-un loc cu multa lume cand a aparut ea!"

publicat 2017-04-21 17:15:01 (Antena-1)
A fost una dintre cele mai bune prietene ale regretatei Ileana Ciuculete, iar legatura stransa dintre ea si cea care a pierit in urma cu putin timp pare sa fie la fel de puternica si dincolo de moarte ...continuare.

Diana Munteanu, anunt bomba: "Voi fi mireasa"

publicat 2017-04-20 23:00:08 (Romania-TV)
Diana Munteanu, anunt bomba: "Voi fi mireasa" Diana Munteanu a anuntat ca imbraca rochia de mireasa. Mesajul a fost postat pe pagina de Facebook. ...continuare.

DIANA MUNTEANU, mireasa! Chiar ea a dat vestea!

publicat 2017-04-20 22:15:02 (CanCan)
DIANA MUNTEANU, mireasa! Chiar ea a dat vestea! Diana Munteanu le-a facut o mare surpriza fanilor ei in aceasta seara. Vedeta s-a fotografiat intr-o rochie de mireasa superba. Diana Munteanu nu a avut pana acum noroc in dragoste, dar la un eveniment monden va fi mireasa. Imaginea i-a incantat la maximum pe fanii ei.Diana Munteanu s-a pozat in rochie de mireasa."Voi fi mireasa...duminica aceasta! Saptamana Modei la Bucuresti", a scris ea pe Facebook. Citeste despre: diana munteanu, diana munteanu mireasa ...continuare.

Traditie MACABRA a locuitorilor unui sat din Indonezia ȘOCHEAZA intreaga lume

publicat 2017-04-20 17:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Traditie MACABRA a locuitorilor unui sat din Indonezia ȘOCHEAZA intreaga lume TRADIȚIE. Cei care fac parte din comunitatea Toraja nu considera ca rudele moarte sunt cu adevarat plecate din lumea celor vii pana la inmormantare - care poate avea loc la cativa ani dupa ce acestea au decedat. ...continuare.

Scene socante surprinse la o inmormantare! Ce a facut calul defunctului cand s-a apropiat de sicriu

publicat 2017-04-20 15:00:23 (Realitatea-TV)
Scene socante surprinse la o inmormantare! Ce a facut calul defunctului cand s-a apropiat de sicriu Scene emotionante au fost surprinse la o inmormantare din Brazilia, la care a participat si calul defunctului. ...continuare.

Cei mici au fost cuceriti! Gasca Zurli, spectacol de zile mari, in direct! Diana Munteanu si Florin Ristei au luat, si ei, parte la dans

publicat 2017-04-20 13:00:01 (Antena-1)
Gasca Zurli face spectacol in platoul Prietenii de la 11. Diana Munteanu si Florin Ristei participa la dansul celor din trupa. ...continuare.

20 de ani de la moartea Printesei Diana! Printul William nu poate depasi pierderea mamei sale. Ce marturii cutremuratoare a facut

publicat 2017-04-19 17:30:03 (CanCan)
20 de ani de la moartea Printesei Diana! Printul William nu poate depasi pierderea mamei sale. Ce marturii cutremuratoare a facut Moartea Printesei Diana a indoliat o lume intreaga si a lasat o durere imensa in familia acesteia. In 31 august 1997, la Paris, mama Printilor William si Harry isi pierdea viata si lasa acasa doi copii mici, de 14 si 12 ani. Lady Di avea doar 36 de ani. Printul William a marturisit recent ca inca nu a putut sa treaca peste decesul mamei sale si a facut dezvaluiri cutremuratoare, dupa ce fratele sau, Harry, a vorbit despre tragedia prin care a trecut atunci cand a pierdut-o pe cea care i-a dat... ...continuare.