Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Cum arata nepotul printesei Diana si cine-l vrea de barbat?

publicat 2015-04-01 10:30:04 (Click)
Cum arata nepotul printesei Diana si cine-l vrea de barbat? Cum arata nepotul printesei Diana si cine-l vrea de barbat? Da, vorbim chiar de Diana, regretata Printesa a Inimilor, si de un alt nepot decat cel de fiu, dragalasul print George. Este vorba despre Louis Spencer,Viconte de Althorp, fiul cel mare, in varsta de 21 de ani, al lui Charles Spencer, fratele Dianei. ...continuare.

Entersoft Romania: "In 2014 companiile ne-au cerut nu doar software, ci si solutii financiare pentru achizitia aplicatiilor noastre"

publicat 2015-03-31 17:30:01 (AgoraNews)
Entersoft Romania: In 2014 companiile ne-au cerut nu doar software, ci si solutii financiare pentru achizitia aplicatiilor noastre Entersoft Romania a inregistrat in 2014 o cifra de afaceri de 700.000 de euro, avand ca focus continuarea unor proiecte anterioare precum JTI Romania, CaliVita, Gittanos, Stera Industries, dar si implementari de proiecte noi, precum cele de la Mobifin sau Baroque Books & Arts, KXL, Antrepriza, Editura Diana etc. ...continuare.

IMAGINI SOCANTE filmate si postate pe internet! Mortul cade din cosciug in timpul procesiunii funerare

publicat 2015-03-31 15:15:01 (Antena-1)
IMAGINI SOCANTE filmate si postate pe internet! Mortul cade din cosciug in timpul procesiunii funerare Imagini absolut uluitoare au fost surprinse la o inmormantare, in Indonezia. In timp ce il conduceau pe ultimul drum, rudele indoliate si prietenii au reusit "performanta" de a scapa mortul, fara ca macar sa-si dea seama. ...continuare.

SCANDAL! Un cantaret de la noi si-a abandonat iubita insarcinata in spital

publicat 2015-03-31 11:45:28 (Libertatea)
Un nou scandal in muzica romaneasca prinde amploare. Solista Diana Popescu isi acuza iubitul, pe... ...continuare.

Au pierdut mortul din sicriu, la inmormantare. Ce a urmat i-a speriat cumplit

publicat 2015-03-30 15:45:02 (Adevarul)
O scena incredibila a avut loc la o inmormantare in Indonezia, toti cei prezenti fiind in stare de soc atunci cand si-au dat seama ca mortul a cazut din sicriu. ...continuare.

Momente impresionante la o inmormantare in Mexic! Zeci de maidanezi au venit langa sicriu si...!

publicat 2015-03-30 15:15:02 (CanCan)
Momente impresionante la o inmormantare in Mexic! Zeci de maidanezi au venit langa sicriu si...! Viata bate filmul! Nici cel mai bun regizor de pe planeta nu ar fi fost in stare sa realizeze aceasta scena. Zeci de maidanezi au venit la capataiul unei femei, ca sa isi ia la revedere, imediat dupa ce sicriul cu trupul neinsufletit a fost depus. ...continuare.

Intamplare SOCANTA la o inmormantare! Au pierdut mortul din sicriu. Ce a urmat i-a speriat cumplit!

publicat 2015-03-30 14:00:02 (CanCan)
Intamplare SOCANTA la o inmormantare! Au pierdut mortul din sicriu. Ce a urmat i-a speriat cumplit! O scena incredibila a avut loc la o inmormantare in Indonezia, toti cei prezenti fiind in stare de soc atunci cand si-au dat seama ca mortul a cazut din sicriu. ...continuare.

Inmormantare cu peripetii. Au PIERDUT mortul din sicriu si nici nu si-au dat seama VIDEO

publicat 2015-03-30 13:00:13 (Romania-TV)
Inmormantare cu peripetii. Au PIERDUT mortul din sicriu si nici nu si-au dat seama VIDEO O scena de care nu stii daca sa razi sau sa plangi a facut un mort din Indonezia sa ajunga vedeta pe Internet. ...continuare.

Premiile Gopo 2015. 81 de filme romanesti se afla in cursa premiilor Gopo

publicat 2015-03-30 11:00:17 (Realitatea-TV)
Premiile Gopo 2015. 81 de filme romanesti se afla in cursa premiilor Gopo Premiile Gopo 2015. Sala Studio a Teatrului National Bucuresti devine pentru prima oara, pe 30 martie, gazda evenimentului care rasplateste, in fiecare an, performanta din filmul romanesc. Prezentatorii Galei din acest an sunt actorii Paul Ipate si Diana Cavallioti. ...continuare.

Diana Dumitrescu a recunoscut relatia cu Florin Ristei. "S-a insistat pe subiect, ca ne-a dat idei..."

publicat 2015-03-30 10:15:23 (Romania-TV)
Diana Dumitrescu a recunoscut relatia cu Florin Ristei. "S-a insistat pe subiect, ca ne-a dat idei..." Dupa ce a spus ca intre ea si Florin Ristei nu este decat o frumoasa prietenie, iata ca lucrurile au luat o alta intorsatura si Diana Dumitrescu a recunoscut in sfarsit ca se iubeste cu artistul. ...continuare.