Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cea mai tare proba la Uniplay Show! Diana Munteanu a invins o armata de baieti si trei fete superbe in proba "Cantecului fara sfarsit"

publicat 2017-01-29 23:00:01 (Antena-1)
Alina Crisan, Elena Ionescu, Jo, Natanticu, Cristi Neamtu, Mateo si Horia Brenciu s-au infruntat "pe viata si pe moarte" intr-o proba de voce si atentie ...continuare.

Anunt de ultima ora al Casei Regale britanice. La 20 de ani de la moartea Printesei Diana,fii sai...

publicat 2017-01-29 09:15:09 (Realitatea-TV)
Anunt de ultima ora al Casei Regale britanice. La 20 de ani de la moartea Printesei Diana,fii sai... In luna august a acestui an se vor implini 20 de ani de la trecerea in nefiinta a celei care a fost Lady Diana, Printesa de Wales. Sambata seara, Familia Regala britanica a anuntat ca in scurt timp, la resedinta din Kensington va fi instalata o statuie a printesei. ...continuare.

Miliardarul Dan Adamescu, inmormantare cu aplauze si scandal VIDEO

publicat 2017-01-27 16:45:18 (Romania-TV)
Miliardarul Dan Adamescu, inmormantare cu aplauze si scandal VIDEO Peste o suta de apropiati l-au condus pe Dan Adamescu pe ultimul drum, informeaza . Sicriul cu trupul neinsufletit a fost scos din biserica, in aplauzele celor prezenti. La inmormantare au fost prezente fosta sotie si sora, care au evitat sa dea ochii una cu alta, asta dupa ce joi s-au certat o jumatate de zi la morga. ...continuare.

Razboi in familia Adamescu. Autopsia a fost finalizata

publicat 2017-01-26 14:45:09 (Realitatea-TV)
Razboi in familia Adamescu. Autopsia a fost finalizata Moartea afaceristului Dan Adamescu a provocat un scandal imens. Carmen Palade, fosta sotie a milionarului, le-a cerut medicilor legisti sa ii dea trupul pentru inmormantare. ...continuare.

Scandal la IML intre fosta sotie si sora lui Dan Adamescu. Carmen Palade a venit cu 7 bodyguarzi ca sa ii ridice trupul

publicat 2017-01-25 20:00:23 (ProTV)
Scandal la IML intre fosta sotie si sora lui Dan Adamescu. Carmen Palade a venit cu 7 bodyguarzi ca sa ii ridice trupul Scandalul din jurul mortii unuia dintre cei mai bogati romani, omul de afaceri Dan Adamescu, ia amploare. Fosta sotie, Carmen Palade le-a cerut miercuri medicilor legisti sa ii dea trupul pentru inmormantare. ...continuare.

Maria Dragomiroiu, dezvaluiri in premiera: Ileana Sararoiu a fost scoasa din primul mormant la o saptamana de la inmormantare

publicat 2017-01-25 09:00:02 (Antena3)
Maria Dragomiroiu, dezvaluiri in premiera: Ileana Sararoiu a fost scoasa din primul mormant la o saptamana de la inmormantare Dezvaluire incredibila facuta de Maria Dragomiroiu. Cantareata, care a fost foarte apropiata de nasa ei de cununie, Ileana Sararoiu, a marturisit ca artista, in varsta de 42 de ani, despre... ...continuare.

Ei sunt cei mai norocosi romani ai serii. Ai putea urma tu. Stai cu ochii pe noi!

publicat 2017-01-22 21:00:01 (Antena-1)
Am dat start unei noi seri de distractie si premii mari, alaturi de Horia Brenciu si Diana Munteanu. Stati aproape, s-ar putea sa va  loveasca norocul. ...continuare.

Tanara a murit dupa trei saptamani de la nunta. Dupa inmormantare, sotul a intrat pe blogul ei. A realizat imediat ca...

publicat 2017-01-22 11:45:02 (Antena3)
Tanara a murit dupa trei saptamani de la nunta. Dupa inmormantare, sotul a intrat pe blogul ei. A realizat imediat ca... Meghan Baker si Adam Warner au fost o pereche ideala. Toate prietenele lui Meghan o invidiau cu sinceritate, pentru ca ea si iubitul ei erau suflete pereche. Din pacate fericirea fetei nu a fost îndelungata.... ...continuare.