Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Filmari in premiera cu o fosta sotie de fotbalist! Ce face blonda de cand a divortat si cum a vrut sa se asigure ca...

publicat 2015-01-12 21:45:02 (CanCan)
Filmari in premiera cu o fosta sotie de fotbalist! Ce face blonda de cand a divortat si cum a vrut sa se asigure ca... Diana Munteanu aplica terapia de grup pentru a trece mai usor peste despartirea de sotul ei, Claudiu Niculescu. Fosta prezentatoare TV a luat cu ea doua prietene si au pus-o de o barfa nevinovata la mall, numai ca sa nu stea singura in casa.  ...continuare.

70 de OAMENI au murit dupa ce au BAUT BERE OTRAVITA la o INMORMANTARE. Ce s-a intamplat este SOCANT

publicat 2015-01-12 21:00:33 (Romania-TV)
70 de OAMENI au murit dupa ce au BAUT BERE OTRAVITA la o INMORMANTARE. Ce s-a intamplat este SOCANT Cel putin 70 de persoane au murit intr-un stat din Mozambic, dupa ce au baut bere otravita la o inmormantare. ...continuare.

Se intampla la Botosani! Au "sechestrat" moarta in casa pentru ajutorul de inmormantare

publicat 2015-01-12 17:30:23 (Libertatea)
Se intampla la Botosani! Au sechestrat" moarta in casa pentru ajutorul de inmormantare O intamplare extreme de sumbra face obiectul unui dosar aflat pe masa politistilor din Botosani. Doi necunoscuti, care voiau sa incaseze de la stat ajutorul de inmormanare, au tinut in casa mai bine de o saptamana cadavrul unei femei ramasa fara rude. ...continuare.

REGINA ELIZABETA A-II-A, INȘELATA LA GREU DE PRINȚUL PHILIP? Versiunea care te lasa fara cuvinte

publicat 2015-01-12 16:30:23 (Libertatea)
REGINA ELIZABETA A-II-A, INȘELATA LA GREU DE PRINȚUL PHILIP? Versiunea care te lasa fara cuvinte Un scenarist britanic a scris o piesa de teatru care are drept tema centrala viata familiei regale. Bazata pe fapte reale, obtinute din stenograme si documente oficiale legate de declaratiile Printesei Diana, dar si de moartea acesteia, in opera se vorbeste despre faptul ca printesa inimilor ar fi fost insarcinata in momentul in care a murit. Mai mult, Printul Philip ar fi inselat-o pe Regina de mai multe ori. Publicitate Scenaristul Jon Conoway a scris o piesa care a avut premiera vineri, la... ...continuare.

Si-a inselat sotia, o cunoscuta prezentatoare din Romania, dar s-a aflat totul. Divort iminent

publicat 2015-01-12 15:15:40 (Romania-TV)
Si-a inselat sotia, o cunoscuta prezentatoare din Romania, dar s-a aflat totul. Divort iminent Divortul dintre Diana Munteanu si Claudiu Niculescu nu a surprins pe nimeni! Cei doi aveau o relatie rece de mai bine de un an, iar motivul rupturii dintre ei ar fi fost infidelitatea antrenorului de la Mioveni. ...continuare.

Un cuplu celebru din Romania a DIVORTAT din cauza ca el si-a INSELAT sotia, care e prezentatoare TV

publicat 2015-01-12 13:15:26 (Realitatea-TV)
Un cuplu celebru din Romania a DIVORTAT din cauza ca el si-a INSELAT sotia, care e prezentatoare TV Divortul dintre Diana Munteanu si Claudiu Niculescu nu a surprins pe nimeni! Cei doi aveau o relatie rece de mai bine de un an, iar motivul rupturii dintre ei ar fi fost infidelitatea antrenorului de la Mioveni. ...continuare.

VESTE CUMPLITA pentru fiica lui Adrian Enache, la 6 luni de la tentativa de viol

publicat 2015-01-10 13:30:25 (Realitatea-TV)
VESTE CUMPLITA pentru fiica lui Adrian Enache, la 6 luni de la tentativa de viol Diana Enache a trecut in urma cu sase luni printr-un moment care a marcat-o pe viata. Tanara a fost la un pas sa fie violata de un cetatean libanez, insa i s-a impotrivit acestuia chiar si cu mainile goale atunci cand i-a pus un cutit la gat. ...continuare.

Detaliu-soc din dosarul de viol al fiicei lui Adrian Enache | Diana, infirma pe viata | EXCLUSIV

publicat 2015-01-10 00:00:26 (Libertatea)
La sase luni de la atacul dn scara blocului, fiica lui Adrian Enache nu s-a vindecat de pe urma... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

feleac protestul vitiligo deget dupa gratii accident foto mireasa pentru fiul meu fetite abandonate un refren metalurgie andrei stoica previziuni criminalul brasov radu timofte antrenoarea parul noua formula catastrofe piersic jr happy tour dividende sibiu oana lis bunea stancu maciuca adela popescu plafar cea mai tare melodie noticias muncitor rafo onesti tg mures zarnesti michelle williams editia vulcanul etna timbru violent unitatea militara zile libere oficiale ulei de masline tv online asesoft ploiesti urziceanu tineri talentati fata de la pagina 5 accident rutier secuime stimulator