Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Banca Nationala schimba regulile jocului pentru credite, si spune ca decizia luata de milioane de romani are urmari grave 9 lucruri ciudate despre vise. Tu le stiai? 9 lucruri ciudate despre vise. Tu le stiai? Dacian Ciolos isi face partid: Se va desprinde din platforma Romania 100. "Vom fi deschisi colaborarii cu cei cu care putem lucra" A ajuns in Galele X Factor cu ajutorul publicului, iar acum are nevoie din nou de voturile celor de acasa. Francesca, din nou la duel! Regele Mihai. Cea mai emotionanta fotografie. Ramas bun, Majestate! Regele Mihai. Cea mai emotionanta fotografie. Ramas bun, Majestate! Ambasadorul nord-coreean la ONU a ignorat solicitarea SUA privind suspendarea testelor balistice si nucleare de catre Phenian Horoscop, sambata, 16 decembrie 2017. Taurii isi pun in valoare calitatile sociale si devin mai placuti si mai cautati de ceilalti Dezvoltatorii imobiliari au inaugurat in 2017 de trei ori mai putine spatii comerciale decat anul trecut FINALA Vocea Romaniei 2017. Cine a castigat MARELE TROFEU Proiectul legii bugetului de stat pe 2018 a fost adoptat in Comisiile reunite de buget Proiectul legii bugetului de stat pe 2018 a fost adoptat in Comisiile reunite de buget Minunat. Katia a fost ca o stea. Frumoasa de peste Prut l-a facut pe Brenciu sa lacrimeze: "Katia a fost minunata. Merita inca o sansa!" HOROSCOP 2018 MIHAI VOROPCHIEVICI: Cine da lovitura anul viitor. Ce spun runele despre noroc, iubire, sanatate cariera HOROSCOP 2018 MIHAI VOROPCHIEVICI: Cine da lovitura anul viitor. Ce spun runele despre noroc, iubire, sanatate cariera VIDEO Dezvaluirile unei femei care a locuit cu criminala de la metrou. "Era foarte suparata" Horoscop Cum a inceput Razboiul de Independenta. Conjunctiile din anul 2018 par a indica un an bun. Un fost inginer proiectant si sotia lui medic fac 3 mil. euro afaceri cu doua spitale de recuperare in Dolj

Stiri locale




Mai sunt 5 luni din Anul Cocosului de Foc si se prevestesc schimbari decisive

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Mai sunt 5 luni din Anul Cocosului de Foc si se prevestesc schimbari decisive Ne asteapta inca 5 luni sub guvernarea zodiei Cocos, respectiv pana pe 4 februarie 2018. O perioada dominata de energii specifice Cocosului de Foc, menite sa influenteze personalitatea, evenimentele si relatiile din viata ta. Vezi cum te va afecta. ...continuare.

Ce spune despre el modul in care face sex

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Ce spune despre el modul in care face sex Unii barbati sunt timizi in timp ce altii stiu foarte bine ce vor si fiecare doreste altceva in pat. Daca afli stilului iubitului de a face amor poti transforma o partida de sex in ceva senzational despre care el si-o va aminti peste ani. ...continuare.

Reguli de aur ca sa nu ramai fara bani. Cum sa faci bugetul familiei

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Reguli de aur ca sa nu ramai fara bani. Cum sa faci bugetul familiei Chiar daca poate fi dificil este important sa inveti sa faci bugetul familiei pentru ca numai asa vei sti in orice clipa pe ce se duc banii si de ce nu reusesti sa economisesti niciodata vreun leu. Cheltuielile neplanificate nu fac decat sa te lase fara vreun banut in buzunar. ...continuare.

Cat de des ar trebui sa faci sex intr-un cuplu

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Cat de des ar trebui sa faci sex intr-un cuplu Multi oameni se intreaba cat de des este "normal" sa faci sex intr-o casnicie. Sunt ingrijorati fie ca fac prea mult sau prea putin amor. ...continuare.

Profetiile lui Nostradamus pentru 2018. Interpretari inspaimantatoare. Cate se vor adeveri?

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Profetiile lui Nostradamus pentru 2018. Interpretari inspaimantatoare. Cate se vor adeveri? Astrologul si fizicianul francez Michel de Nostredame (Nostradamus) este binecunoscut pentru cartile sale de mistere si profetii. De-a lungul timpului au aparut tot felul de interpretari ale versetelor sale care, spun multi, s-au adeverit. ...continuare.

AFIR: Peste 10 miliarde de euro au intrat efectiv in tara, in ultimii 17 ani, pentru dezvoltarea agriculturii si a mediului rural

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
AFIR: Peste 10 miliarde de euro au intrat efectiv in tara, in ultimii 17 ani, pentru dezvoltarea agriculturii si a mediului rural Peste 10 miliarde de euro au intrat efectiv in Romania, in ultimii 17 ani, pentru dezvoltarea agriculturii si a mediului rural, iar acesti bani se vad deja in productiile agricole, in infrastructura multor comune si in bunastarea fermierilor, sustine directorul general al Agentiei pentru Finantarea Investitiilor Rurale (AFIR), Adrian-Ionut Chesnoiu. ...continuare.

Lucruri pe care barbatii le iubesc la nevestele lor

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Lucruri pe care barbatii le iubesc la nevestele lor Sotiilor nu li se ofera suficient credit pentru ceea ce fac pentru sotii lor. Multi barbati nu sunt destul de comunicativi si chiar daca iubesc anumite lucruri la sotiile lor niciodata nu dezvaluie asta nici macar partenerelor lor. ...continuare.

10 tipuri de femei care nu ii impresioneaza pe barbati

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
10 tipuri de femei care nu ii impresioneaza pe barbati Daca vrei sa-i impresionezi pe barbati, trebuie ca mai intai sa stii care sunt acele lucruri ce ii impresioneaza. Daca nu stii nimic singur si faci presupuneri despre barbati, atunci te vei trezi ca ceea ce tu credeai ca le place, in realitate, nu are nici un efect asupra lor. ...continuare.

Secrete pe care instalatorii nu ti le spun gratis

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Secrete pe care instalatorii nu ti le spun gratis Nu e om care sa nu fi avut nevoie macar o data in viata lui de un instalator. Iar cei buni sunt destul de greu de gasit. Iata 10 secrete pe care instalatorii nu ti le spun gratis. ...continuare.

Desertul zilei: Prajitura cu mac, visine si coacaze rosii

publicat 2017-09-27 00:00:10 (Romania-TV)
Desertul zilei: Prajitura cu mac, visine si coacaze rosii Iata o reteta delicioasa de Prajitura cu mac, visine si coacaze rosii. ...continuare.