Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Accident: O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat pe DN21. Soferul, incarcerat

publicat 2017-07-28 19:00:09 (Realitatea-TV)
Accident: O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat pe DN21. Soferul, incarcerat O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat vineri seara pe DN21 (E584) Braila - Slobozia, intre localitatile brailene Insuratei si Baraganu, traficul in zona fiind blocat, potrivit informatiilor furnizate de purtatorul de cuvant al ISU Braila, lt. col. Ștefan Stoian. ...continuare.

O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat pe DN21. Traficul in zona este blocat

publicat 2017-07-28 19:00:01 (Antena3)
O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat pe DN21. Traficul in zona este blocat O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat vineri seara pe DN21 (E584) Braila - Slobozia, intre localitatile brailene Insuratei si Baraganu, traficul in zona fiind blocat, potrivit... ...continuare.

Revoltator. Batrani abuzati intr-un centru de ingrijire din Braila

publicat 2017-07-28 12:30:25 (Realitatea-TV)
Revoltator. Batrani abuzati intr-un centru de ingrijire din Braila Caz revoltator intr-un centru de batrani din Braila: persoanele care trebuiau sa fie ingrijite erau de fapt supuse unor practici umilitoare, iar drepturile lor fundamentale au fost incalcate in mod constant. ...continuare.

Vremea rea a facut ravagii in Sud-Estul tarii. Mai multe orase, sub ape

publicat 2017-07-28 07:30:08 (Realitatea-TV)
Vremea rea a facut ravagii in Sud-Estul tarii. Mai multe orase, sub ape Vremea rea a facut, din nou, dezastru, in sud-estul tarii. La Galati, strazile s-au inundat si traficul a fost dat peste cap dupa o ploaie care a durat doar cateva zeci de minute. In Braila si in Tulcea a cazut grindina cat nuca. ...continuare.

O noua ATENTIONARE METEO! Ploi si instabilitate atmosferica accentuata. HARTA zonelor afectate

publicat 2017-07-27 12:15:02 (Antena-1)
O noua ATENTIONARE METEO! Ploi si instabilitate atmosferica accentuata. HARTA zonelor afectate Meteorologii au emis o avertizare cod galben de ploi si instabilitate atmosferica accentuata, de joi de la pranz pana vineri, la ora 12.00, pentru judetele Calarasi, Ialomita, Braila, Galati, Constanta, Tulcea. ...continuare.

Accident grav intre o autoutilitara si un camion. Unul dintre soferi a fost ranit

publicat 2017-07-27 11:00:26 (Romania-TV)
Accident grav intre o autoutilitara si un camion. Unul dintre soferi a fost ranit Traficul pe DN2 B, Buzau-Braila, in localitatea Cilibia este blocat, joi dimineata, din cauza unui accident in care au fost implicate o autoutilitara si un camion incarcat cu nisip. Soferul autoutilitarei a ramas incarcerat. ...continuare.

REVOLTATOR Cum a pus Politia toata tara pe jar din cauza unui exercitiu NEANUNȚAT

publicat 2017-07-26 18:15:05 (Click)
REVOLTATOR Cum a pus Politia toata tara pe jar din cauza unui exercitiu NEANUNȚAT Cazul in care un barbat ar fi amenintat ca se sinucide, miercuri dimineata, in blocul Turn din Braila, a fost, de fapt, un exercitiu al politiei, informeaza IPJ Braila.'La data de 26 iulie, orele 10. Citeste mai departe... ...continuare.

Deschiderea Festiva si Concertul Inaugural al manifestarilor Darclée: CANTUL INVINGE FURIA NATURII

publicat 2017-07-26 16:30:27 (Realitatea-TV)
Deschiderea Festiva si Concertul Inaugural al manifestarilor Darclée: CANTUL INVINGE FURIA NATURII Deschiderea Festiva si Concertul Inaugural al Festivalului si Concursului International de Canto Hariclea Darclée 2017 au avut loc marti seara la Braila. ...continuare.

Momente dramatice! Un barbat ameninta ca se arunca de pe un bloc din Braila

publicat 2017-07-26 12:30:02 (Antena3)
Momente dramatice! Un barbat ameninta ca se arunca de pe un bloc din Braila Echipele de interventie si de negociere din cadrul IPJ Braila actioneaza la Blocul Turn din municipiul Braila, unde un barbat ameninta ca se arunca de pe cladire, potrivit informatiilor furnizate de... ...continuare.

O femeie a murit lovita de un copac doborat de furtuna, la Braila. Pagube majore, in mai multe judete, provocate de vijelii

publicat 2017-07-26 07:45:18 (ProTV)
O femeie a murit lovita de un copac doborat de furtuna, la Braila. Pagube majore, in mai multe judete, provocate de vijelii Mai multe judete din Romania s-au aflat ieri sub semnul furtunilor si al vijeliilor puternice. La Braila, o femeie a murit si alte trei persoane au fost ranite de un copac doborat de vant. ...continuare.