Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Premierul Tudose nu merge la receptia de Ziua Nationala, de la Palatul Cotroceni: "Am niste probleme in Braila"

publicat 2017-11-27 19:45:05 (Libertatea)
Mihai Tudose a anuntat, luni, ca nu va participa la receptia organizata la Palatul Cotroceni cu ocazia Zilei Nationale, el invocand faptul ca are niste "probleme" in Braila. El spune, insa, ca va fi prezent la parada de Ziua Nationala a Romaniei, de la Arcul de Trimf. Tot acolo urmeaza sa fie prezent si liderul […] Post-ul Premierul Tudose nu merge la receptia de Ziua Nationala, de la Palatul Cotroceni: "Am niste probleme in Braila" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tudose: Nu merg la receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni; am niste probleme in Braila

publicat 2017-11-27 18:00:22 (Ziarul-Financiar)
Tudose: Nu merg la receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni; am niste probleme in Braila Premierul Mihai Tudose a anuntat, luni, ca nu va participa la receptia organizata la Palatul Cotroceni cu ocazia Zilei Nationale, el invocand faptul ca are niste "probleme" in Braila. ...continuare.

Receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni, boicotata de premier

publicat 2017-11-27 17:45:08 (Mediafax)
Receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni, boicotata de premier Premierul Mihai Tudose a anuntat, luni, ca nu va participa la receptia organizata la Palatul Cotroceni cu ocazia Zilei Nationale, el invocand faptul ca are niste "probleme" in Braila. ...continuare.

ACCIDENT TERIBIL! Un autoturism A ARS in totalitate. Șoferul a fugit de la locul faptei. Cum l-au descoperit politistii

publicat 2017-11-27 17:15:03 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT TERIBIL! Un autoturism A ARS in totalitate. Șoferul a fugit de la locul faptei. Cum l-au descoperit politistii Accident teribil in Braila! Un sofer in stare de ebrietate s-a izbit cu autoturismul intr-un copac. In urma impactului, masina a luat foc si ars in totalitate. ...continuare.

Copiii romanilor ne fac mandri, peste hotare! Sapte medalii de aur si bronz, la un turneu international de Informatica. Bravo!

publicat 2017-11-27 16:30:02 (Antena-1)
Copiii romanilor ne fac mandri, peste hotare! Sapte medalii de aur si bronz, la un turneu international de Informatica. Bravo! Echipele de seniori si juniori ale Romaniei au obtinut patru medalii de aur si trei de bronz la editia 2017 a Turneului International de Informatica Shumen din Bulgaria. Medaliile de aur au fost adjudecate de catre lotul de seniori, au carui componenti provin din Campulung Muscel, Vaslui, Braila si Bucuresti. ...continuare.

Braila: Accident provocat de un sofer aflat sub influenta alcoolului. A intrat cu masina intr-un copac si a ars in totaliate

publicat 2017-11-27 16:30:02 (Antena3)
Braila: Accident provocat de un sofer aflat sub influenta alcoolului. A intrat cu masina intr-un copac si a ars in totaliate Un sofer baut a intrat cu autoturismul într-un copac, impact în urma caruia masina a ars în totalitate, potrivit unui comunicat de presa remis luni de IPJ Braila. Politistii din comuna... ...continuare.

Unde se traieste cel mai rau in Romania

publicat 2017-11-27 12:00:13 (Realitatea-TV)
Unde se traieste cel mai rau in Romania Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit unui studiu realizat de platforma de imobiliare Storia.ro si agentia D&D Research. ...continuare.

Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau

publicat 2017-11-27 11:30:02 (Antena3)
Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit... ...continuare.

Ziua si cutremurul: seism detecat in zona Braila

publicat 2017-11-24 20:00:09 (Realitatea-TV)
Ziua si cutremurul: seism detecat in zona Braila Un cutremur de pamant a fost detectat in judetul Braila, la ora 16:44:49, anunta EarthBot. ...continuare.

Mafia romana vs. mafia italiana. Transport ilegal de arme din Italia, descoperit in urma cu putin timp. Un roman este vinovat

publicat 2017-11-24 11:00:01 (Antena-1)
Mafia romana vs. mafia italiana. Transport ilegal de arme din Italia, descoperit in urma cu putin timp. Un roman este vinovat Autoritatile au descoperit ca un barbat a transportat ilegal arme aduse din Italia, care urmau sa ajunga la un armurier autorizat din municipiul Braila. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA