Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Casa unui primar gin Gorj, distrusa de incendiu

publicat 2017-12-27 11:15:23 (Romania-TV)
Casa unui primar gin Gorj, distrusa de incendiu Interventie de urgenta a pompierilor intr-o gospodarie din comuna gorjeana Pestisani, dupa ce casa primarului din localitate a fost cuprinsa de flacari. ...continuare.

Incident teribil in Gorj: Un barbat de 33 de ani a sfarsit sub rotile unui tren

publicat 2017-12-27 10:00:23 (ProTV)
Un tânar de 33 de ani a sfâsit într-un mod tragic, sub rotile unui tren. ...continuare.

Cod galben de vant si ninsori. Ce zone sunt vizate

publicat 2017-12-24 09:45:02 (Antena3)
Cod galben de vant si ninsori. Ce zone sunt vizate Meteorologii au emis duminica avertizari cod galben de ninsori si vant puternic pentru zonele de munte ale judetelor Mehedinti, Gorj, Valcea, Neamt, Suceava, Bistrita Nasaud, Maramures, Buzau,... ...continuare.

Cod galben de viscol in patru judete

publicat 2017-12-23 17:30:02 (Bursa)
Cod galben de viscol in patru judete Pana la ora 22:00, in Mehedinti, Gorj si Valcea, in zona montana inalta, vantul va prezenta intensificari ce vor atinge si depasi la rafala 80-90 km/h viscolind ninsoarea sau spulberand zapada si determinand scaderea vizibilitatii. Izolat se va semnala ninsoare. ...continuare.

Doua copile, bagate in spital de propriul tata

publicat 2017-12-21 09:15:02 (Antena3)
Doua copile, bagate in spital de propriul tata   Doua fete, de un an si respectiv cinci ani din Gorj, au ajuns la spital, dupa ce tatal lor care conducea masina s-a angajat într-o depasire neregulamentara. În fata sa se afla o... ...continuare.

Perchezitii in judetele Gorj, Hunedoara si in municipiul Bucuresti la persoane suspectate de trafic de droguri

publicat 2017-12-20 15:30:23 (Romania-TV)
Perchezitii in judetele Gorj, Hunedoara si in municipiul Bucuresti la persoane suspectate de trafic de droguri Politistii si procurorii au efectuat miercuri 44 de perchezitii in judetele Gorj, Hunedoara si in municipiul Bucuresti la persoane banuite de trafic de droguri. ...continuare.

Incident in Gorj. Tavanul unei locuinte a cazut peste doi batrani VIDEO

publicat 2017-12-20 12:00:09 (Romania-TV)
Incident in Gorj. Tavanul unei locuinte a cazut peste doi batrani VIDEO Momente cumplite pentru doi batrani din Gorj! Tavanul locuintei a cazut peste cei doi soti, informeaza . ...continuare.

Oase umane descoperite pe un camp

publicat 2017-12-20 10:15:10 (Romania-TV)
Oase umane descoperite pe un camp Descoperire macabra in apropiere de Targu- Jiu. Un craniu uman si mai multe oase au fost gasite pe un camp. Politistii din Gorj sunt in alerta si au deschis o ancheta pentru moarte suspecta. ...continuare.

Un tanar s-a sinucis dupa o cearta cu iubita

publicat 2017-12-18 10:45:08 (Romania-TV)
Un tanar s-a sinucis dupa o cearta cu iubita Si-a luat viata dupa o deceptie in dragoste. Un tanar din Gorj si-a pus capat zilelor dupa o cearta cu iubita lui. Medicii ajunsi la fata locului nu au mai putut face nimic pentru baiat. Prietenii sunt in stare de soc iar pe retelele de socializare curg zeci de mesaje cutremuratoare. ...continuare.

O femeie din Gorj a scapat de viol pentru ca agresorul a avut probleme cu erectia

publicat 2017-12-16 17:00:09 (Libertatea)
O femeie a scapat de viol pentru ca agresorul a avut probleme cu erectia. Tanarul de 20 de ani care a vrut sa comita fapta a fost retinut de politisti.  Femeia de 61 de ani il acuza pe tanarul de 20 de ani ca, in noaptea de 13/14 decembrie, a intrat peste ea in casa, a […] Post-ul O femeie din Gorj a scapat de viol pentru ca agresorul a avut probleme cu erectia apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA