Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Criza vaccinurilor. Cinci sefi de servicii isi pierd functia dupa epidemia de rujeola

publicat 2017-07-26 20:00:01 (Antena3)
Criza vaccinurilor. Cinci sefi de servicii isi pierd functia dupa epidemia de rujeola Ministrul Sanatatii, Florian Bodog, a propus schimbarea conducerii directiilor de sanatate publica din judetele Caras Severin, Hunedoara, Neamt, Prahova si Ilfov, rata de vaccinare in aceste zone fiind... ...continuare.

O eleva din Neamt a facut scoala acasa si a reusit sa ia 9.13 la Bacalaureat

publicat 2017-07-26 17:45:24 (Romania-TV)
O eleva din Neamt a facut scoala acasa si a reusit sa ia 9.13 la Bacalaureat O tanara de 19 ani din Piatra Neamt a reusit sa obtina o nota uriasa la examenul de Bacalaureat, cu toate ca nu a fost la scoala pana la varsta de 13 ani. ...continuare.

Un tanar din jud. Neamt a dat foc la 7 gospodarii! Pompierii, socati cand au aflat MOTIVUL. Ireal!

publicat 2017-07-26 17:30:25 (Realitatea-TV)
Un tanar din jud. Neamt a dat foc la 7 gospodarii! Pompierii, socati cand au aflat MOTIVUL. Ireal! Un tanar in varsta de 20 de ani, dintr-un sat din judetul Neamt, incendia bucatarii de vara, capite cu paie sau grajduri pentru ca, ulterior, tot el sa stinga focul... ...continuare.

Ce le-a facut o batrana din Romania unor escroci care au vrut sa o pacaleasca. Nu vor incerca asta a doua oara

publicat 2017-07-25 20:45:01 (Antena3)
Ce le-a facut o batrana din Romania unor escroci care au vrut sa o pacaleasca. Nu vor incerca asta a doua oara Catinca Ghimpu, o bunica de 80 de ani din Neamt, a ajutat la arestarea a doi escroci care au vrut sa o pacaleasca prin metoda "accidentul". Era aproape miezul noptii cand batrana a... ...continuare.

Escroci, pacaliti de batrana pe care voiau sa o insele

publicat 2017-07-24 21:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Escroci, pacaliti de batrana pe care voiau sa o insele La 80 ani, o femeie din judetul Neamt a reusit sa isi pastreze sangele rece, cat sa nu cada victima unor escroci, care voiau sa o insele prin clasica metoda "accidentul". ...continuare.

Ce trebuie sa stie parintii care aleg educatea copiilor acasa. Cum a reusit o tanara din Neamt sa fie sefa de promotie

publicat 2017-07-24 08:45:08 (ProTV)
Ce trebuie sa stie parintii care aleg educatea copiilor acasa. Cum a reusit o tanara din Neamt sa fie sefa de promotie Home-schoolingul, adica educarea copiilor acasa, este, in Romania, un subiect delicat. Parintii care nu isi inscriu copiii la scoala ar putea fi pedepsiti cu inchisoarea. ...continuare.

Mai multe judete sunt sub Cod Galben de inundatii

publicat 2017-07-23 20:15:01 (Antena3)
Mai multe judete sunt sub Cod Galben de inundatii Judetele Prahova, Buzau, Tulcea si Constanta sunt, duminica, sub avertizare cod galben de inundatii locale, viituri si scurgeri de pe versanti, in timp ce judetele Arad, Caras-Severin, Neamt, Suceava... ...continuare.

Vin FURTUNILE: Meteorologii au pus 11 judete sub COD GALBEN de VREME REA

publicat 2017-07-22 18:15:05 (Click)
Vin FURTUNILE: Meteorologii au pus 11 judete sub COD GALBEN de VREME REA Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, sambata, atentionari nowcasting Cod galben de vreme instabila, valabile in judetele Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava, Hunedoara, Arad, Arges, Buzau, Caras-Severin, Mehedinti, Gorj, in urmatoarele ore. Citeste mai departe... ...continuare.

Vremea se strica brusc in urmatoarele ore, avertizeaza ANM! Vezi care sunt zonele afectate

publicat 2017-07-22 16:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Vremea se strica brusc in urmatoarele ore, avertizeaza ANM! Vezi care sunt zonele afectate Atentionari nowcasting de vreme instabila au fost emise, sambata de Administratia Nationala de Meteorologie. Atentionarile sunt valabile pentru judetele Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava, Hunedoara, Arad, Arges, Buzau, Caras-Severin, Mehedinti, Gorj, in urmatoarele ore. ...continuare.

Bunicuta infractoare, filmata in timp ce fura un portofel VIDEO

publicat 2017-07-21 12:30:12 (Romania-TV)
Bunicuta infractoare, filmata in timp ce fura un portofel VIDEO O batrana a uimit pe toata lumea. Pensionara a fost filmata in timp ce fura portofelul unei angajate dintr-un restaurant din Piatra Neamt. ...continuare.