Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Incendiul de la sonda de gaz din Satu Mare a fost in sfarsit stins

publicat 2018-01-06 16:30:03 (Cotidianul)
Interventia de la Moftinu Mare, judetul Satu Mare, unde un incendiu violent a izbucnit [...] The post Incendiul de la sonda de gaz din Satu Mare a fost in sfarsit stins appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Jaf la o benzinarie din Satu Mare. Casiera a fost amenintata cu un pistol de jucatie, hotul e cautat

publicat 2018-01-05 20:15:40 (Romania-TV)
Jaf la o benzinarie din Satu Mare. Casiera a fost amenintata cu un pistol de jucatie, hotul e cautat Politistii din Satu Mare cauta un barbat suspectat ca a jefuit o benzinarie din municipiu dupa ce ar fi amenintat casiera cu un pistol de jucarie si a fugit cu 600 de lei. A fost conturat un cerc de suspecti. ...continuare.

Un barbat si-a ingrozit familia, amenintand ca se sinucide. Cum l-au gasit politistii

publicat 2018-01-05 20:15:25 (Realitatea-TV)
Un barbat si-a ingrozit familia, amenintand ca se sinucide. Cum l-au gasit politistii Un barbat din Odoreu, Satu Mare, a bagat groaza in familia sa dupa ce a amenintat ca se sinucide, iar apoi a plecat de acasa. Totul s-a intamplat joi (4 ianuarie) seara, scrie satmeareanul.net. ...continuare.

Jaf cu un pistol de jucarie la o benzinarie

publicat 2018-01-05 19:00:03 (Cotidianul)
Politistii din Satu Mare cauta un barbat suspectat ca a jefuit o benzinarie din municipiu [...] The post Jaf cu un pistol de jucarie la o benzinarie appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Jaf cu un pistol de jucarie la o benzinarie din Satu Mare. Cum a actionat barbatul

publicat 2018-01-05 18:30:01 (Antena3)
Jaf cu un pistol de jucarie la o benzinarie din Satu Mare. Cum a actionat barbatul Politistii din Satu Mare cauta un barbat suspectat ca a jefuit o benzinarie din municipiu, dupa ce ar fi amenintat casiera cu un pistol de jucarie si a fugit cu 600 de lei. A fost conturat un cerc de... ...continuare.

Jaf cu un pistol de jucarie la o benzinarie din Satu Mare. Un barbat este cautat de politisti

publicat 2018-01-05 18:15:24 (Mediafax)
Jaf cu un pistol de jucarie la o benzinarie din Satu Mare. Un barbat este cautat de politisti Politistii din Satu Mare cauta un barbat suspectat ca a jefuit o benzinarie din municipiu dupa ce ar fi amenintat casiera cu un pistol de jucarie si a fugit cu 600 de lei. A fost conturat un cerc de suspecti, transmite corespondentul Mediafax. ...continuare.

Jaf armat la o benzinarie din Satu Mare. Atacatorul a fugit cu...

publicat 2018-01-05 16:15:02 (CanCan)
Jaf armat la o benzinarie din Satu Mare. Atacatorul a fugit cu... Clipe de groaza, noaptea trecuta, la o benzinarie din Satu Mare. Un individ mascat si inarmat a dat o lovitura ca in filme. (VEZI SI: Primele declaratii ale barbatului care a jefuit o banca din Capitala!)Angajatii benzinariei de pe strada Careiului, peste drum de fabrica de paine, au trait clipe de groaza, joi noaptea. Un individ care purta cagula si avea asupra sa o arma a intrat in benzinarie. Sub amenintarile cu arma si dupa ce a dat cu spray lacrimogen, barbatul a furat 600 lei din casa... ...continuare.

Jaf la o benzinarie din Satu Mare. Suspectul a amenintat casiera cu un pistol de jucarie

publicat 2018-01-05 16:00:24 (ProTV)
Un barbat cu gluga pe cap, folosind un pistol de jucarie, a comis un jaf în noaptea de joi spre vineri la o benzinarie din municipiul Satu Mare, reusind sa fuga cu o suma mica de bani. ...continuare.

Detalii tulburatoare in cazul copilului din Satu Mare care a ramas fara un picior dupa ce arma tatalui sau s-a descarcat in masina. In loc sa isi serbeze ziua de nastere...

publicat 2018-01-05 14:00:02 (CanCan)
Detalii tulburatoare in cazul copilului din Satu Mare care a ramas fara un picior dupa ce arma tatalui sau s-a descarcat in masina. In loc sa isi serbeze ziua de nastere... O adevarata nenorocire s-a petrecut, in cursul zilei de 4 ianuarie, in localitatea Stana, din judetul Satu Mare. Un copil a fost impuscat in picior cu arma de vanatoare a tatalui sau, care se pare ca s-a descarcat accidental. (VEZI AICI: Accident socant la vanatoare! Un copil de 9 ani a ramas fara un picior!)Copilul, impreuna cu tatal sau, care este paznic la fondul de vanatoare din localitatea Beltiug, se intorceau acasa din Beltiug. Arma tatalui se afla intre scaunele din fata ale masinii,... ...continuare.

Copil de 9 ani, impuscat cu arma de vanatoare. Medicii i-au amputat un picior

publicat 2018-01-05 13:15:22 (Romania-TV)
Copil de 9 ani, impuscat cu arma de vanatoare. Medicii i-au amputat un picior Un copil de 9 ani a ramas fara un picior, in urma unui accident la vanatoare, dupa ce o arma s-a descarcat in masina. S-a intamplat in Satu Mare, iar baiatul, care este fiul unui paznic de vanatoare, isi serba astazi ziua de nastere. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA