Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Elev din Teleorman, retinut dupa ce si-a agresat profesoara

publicat 2017-12-07 09:30:06 (Libertatea)
Teribilismul l-a costat scump pe un elev din Teleorman care a fost retinut dupa ce si-a agresat profesoara de educatie civica. Adolescentul, in varsta de 16 ani, raspunde penal pentru faptele sale, fiind acuzat de infractiunea de lipsire de libertatea. Politistii din Teleorman s-au autosesizat dupa ce au vazut imaginile scandaloase in care trei elevi […] Post-ul Elev din Teleorman, retinut dupa ce si-a agresat profesoara apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Unul dintre elevii din Teleorman care au lovit o profesoara a fost retinut/ Trei elevi au nota la purtare scazuta la patru

publicat 2017-12-07 09:15:07 (Mediafax)
Unul dintre elevii din Teleorman care au lovit o profesoara a fost retinut/ Trei elevi au nota la purtare scazuta la patru Unul dintre elevii care au lovit o profesoara la Scoala Poroschia din judetul Teleorman a fost retinut, miercuri seara, si urmeaza sa ajunga in fata instantei. De asemenea, trei elevi au nota la purtare scazuta la patru, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Dosar penal in cazul elevilor din Teleorman care au agresat o profesoara in scoala!

publicat 2017-12-05 22:30:02 (Antena-1)
Dosar penal in cazul elevilor din Teleorman care au agresat o profesoara in scoala! Inspectoratul Judetean de Politie Teleorman a deschis un dosar penal si face verificari pentru infractiunea de tulburarea ordinii si linistii publice in urma aparitiei in spatiul public a unei intregistrari in care mai multi elevi de clasa a opta agreseaza fizic si verbal o profesoara. ...continuare.

Dosar penal in cazul elevilor din Teleorman care au agresat o profesoara in scoala

publicat 2017-12-05 17:30:10 (ProTV)
Inspectoratul Judetean de Politie Teleorman a deschis un dosar penal si face verificari în urma aparitiei în spatiul public a unei întregistrari în care mai multi elevi de clasa a opta agreseaza fizic si verbal o profesoara. ...continuare.

Elevii din Teleorman care au agresat o profesoara in scoala s-au ales cu dosar penal

publicat 2017-12-05 17:30:10 (Romania-TV)
Elevii din Teleorman care au agresat o profesoara in scoala s-au ales cu dosar penal Inspectoratul Judetean de Politie Teleorman a deschis un dosar penal si face verificari pentru infractiunea de tulburarea ordinii si linistii publice in urma aparitiei in spatiul public a unei intregistrari in care mai multi elevi de clasa a opta agreseaza fizic si verbal o profesoara. ...continuare.

Elevii din Teleorman care si-au batut si umilit profesoara, in atentia Politiei

publicat 2017-12-05 17:00:07 (Libertatea)
Elevii de clasa a opta de la scoala din localitatea Poroschia, judetul Teleorman, care au fost filmati in timp ce isi bateau si umileau profesoara de Educatie Civica au intrat in atentia Politiei. Dupa ce au vazut filmuletul facut chiar de unul dintre baieti, in care el si alti doi colegi isi bat si umilesc […] Post-ul Elevii din Teleorman care si-au batut si umilit profesoara, in atentia Politiei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Denuntatorul lui Dragnea, audiat in dosarul Tel Drum. Targul dintre Teodor Nitulescu si DNA

publicat 2017-12-05 13:30:01 (Antena3)
Denuntatorul lui Dragnea, audiat in dosarul Tel Drum. Targul dintre Teodor Nitulescu si DNA Denuntatorul lui Liviu Dragnea, Teodor Nitulescu, fost prefect din Teleorman, a ajuns marti dimineata la DNA, unde va fi audiat de procurori in dosarul Tel Drum. Aceasta este a patra oara cand... ...continuare.

Dosarul "Tel Drum": Fostul prefect de Teleorman, Teodor Nitulescu, unul dintre denuntatorii lui Liviu Dagnea, este audiat la DNA

publicat 2017-12-05 13:00:01 (Adevarul)
Dosarul Tel Drum: Fostul prefect de Teleorman, Teodor Nitulescu, unul dintre denuntatorii lui Liviu Dagnea, este audiat la DNA Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu s-a prezentat marti la Directia Nationala Anticoruptie. Surse judiciare au precizat ca el a venit pentru a fi audiat de anchetatori in dosarul "Tel Drum". ...continuare.

Fostul prefect din Teleorman, Teodor Nitulescu, este audiat la DNA in dosarul Tel Drum

publicat 2017-12-05 11:30:06 (Libertatea)
Fostul prefect al judetului Teleorman s-a prezentat, marti, la DNA unde a fost citat de procurori pentru a fi audiat in dosarul in care Liviu Dragnea este acuzat de fapte de coruptie si constituirea unui grup infractional organizat. La sosirea la sediul Directiei Nitulescu nu a dorit sa comenteze prezenta ca martor in acest dosar. […] Post-ul Fostul prefect din Teleorman, Teodor Nitulescu, este audiat la DNA in dosarul Tel Drum apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ZI DE FOC LA DNA! Audieri pe BANDA RULANTA in dosarul TelDrum. Denuntatorul lui Dragnea, in fata procurorilor. News Alert!

publicat 2017-12-05 11:30:05 (Evenimentul-Zilei)
ZI DE FOC LA DNA! Audieri pe BANDA RULANTA in dosarul TelDrum. Denuntatorul lui Dragnea, in fata procurorilor. News Alert! Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu s-a prezentat marti la Directia Nationala Anticoruptie, pentru a fi audiat in dosarul TelDrum. Surse judiciare afirma ca el este denuntator in dosarul "Tel Drum". Acesta s-a prezentat pentru a dat mai multe detalii in acest caz. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA