Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cod portocaliu de vijelii in judetele Vrancea, Bacau si Galati

publicat 2017-07-26 19:30:12 (Ziarul-Financiar)
Cod portocaliu de vijelii in judetele Vrancea, Bacau si Galati Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis o atentionare nowcasting cod portocaliu de vijelii pentru judetele Vrancea, Bacau si Galati, valabila pana la ora 19.20. ...continuare.

Un preot din Bacau ia trupurile mortilor parasiti la morga. Ce face apoi cu ele, e incredibil!

publicat 2017-07-26 13:00:31 (Realitatea-TV)
Un preot din Bacau ia trupurile mortilor parasiti la morga. Ce face apoi cu ele, e incredibil! Preotul bacauan Gabriel Radu-Ichim, care slujeste pentru surzi la bisericaAcoperamantul Maicii Domnului", obisnuieste sa ingroape pe banii lui mortii parasiti la morga Spitalului Judetean de Urgenta din Bacau. Pe langa faptul ca a suportat toate cheltuielile inmormantarilor, el le face si slujbe celor decedati, dar si praznice. ...continuare.

Imagini cumplite! Un cal este snopit in bataie de doi barbati, in plina strada, la Bacau

publicat 2017-07-26 12:30:02 (Antena3)
Imagini cumplite! Un cal este snopit in bataie de doi barbati, in plina strada, la Bacau Doi barbati au fost filmati cum snopeau in bataie un cal, in plina strada, la Bacau. Cei doi au legat animalul de un stalp, ca sa nu scape, apoi au inceput sa-l loveasca cu... ...continuare.

Povestea elevului de 10 pe linie. Andrei, olimpicul din Bacau, se pregateste acum sa salveze vieti

publicat 2017-07-25 15:30:02 (Antena3)
Povestea elevului de 10 pe linie. Andrei, olimpicul din Bacau, se pregateste acum sa salveze vieti Andrei Tanasov, absolvent al Colegiului National „Gh. Vranceanu” din Bacau, promotia 2017 este un tânar perseverent, ambitios, unul dintre putinii din tara care au reusit sa obtina doar note... ...continuare.

Un taxi a luat foc in mers la Bacau VIDEO

publicat 2017-07-24 15:00:10 (Romania-TV)
Un taxi a luat foc in mers la Bacau VIDEO Clipe de panica in Bacau, un taxi a luat foc in mers, insa din fericire pompierii au intervenit la timp. ...continuare.

Vin FURTUNILE: Meteorologii au pus 11 judete sub COD GALBEN de VREME REA

publicat 2017-07-22 18:15:05 (Click)
Vin FURTUNILE: Meteorologii au pus 11 judete sub COD GALBEN de VREME REA Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, sambata, atentionari nowcasting Cod galben de vreme instabila, valabile in judetele Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava, Hunedoara, Arad, Arges, Buzau, Caras-Severin, Mehedinti, Gorj, in urmatoarele ore. Citeste mai departe... ...continuare.

Vremea se strica brusc in urmatoarele ore, avertizeaza ANM! Vezi care sunt zonele afectate

publicat 2017-07-22 16:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Vremea se strica brusc in urmatoarele ore, avertizeaza ANM! Vezi care sunt zonele afectate Atentionari nowcasting de vreme instabila au fost emise, sambata de Administratia Nationala de Meteorologie. Atentionarile sunt valabile pentru judetele Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava, Hunedoara, Arad, Arges, Buzau, Caras-Severin, Mehedinti, Gorj, in urmatoarele ore. ...continuare.

O reuniune de familie s-a transformat intr-un razboi intre rude. Un barbat a fost atacat cu un topor de cumnatul sau

publicat 2017-07-21 18:00:07 (ProTV)
O reuniune de familie s-a transformat intr-un razboi intre rude. Un barbat a fost atacat cu un topor de cumnatul sau Un barbat de 46 de ani, din judetul Bacau, a ajuns la spital dupa ce cumnatul lui l-a atacat cu un topor. Sotia, speriata, a intervenit si i-a salvat viata. ...continuare.

Fostul fotbalist Marius Mitu antreneaza si joaca la echipa de minifotbal Old Boys Bucuresti

publicat 2017-07-21 12:30:08 (Evenimentul-Zilei)
Fostul fotbalist Marius Mitu antreneaza si joaca la echipa de minifotbal Old Boys Bucuresti Finalul sezonului 2016-2017, cu siguranta cel mai spectaculos de pana acum, a adus si cea mai mare performanta la nivel national pentru o echipa din Campionatul de Minifotbal Bucuresti. Campioana Old Boys a reusit sa urce pe treapta a doua a podiumului la Bacau, unde s-a desfasurat cea de-a 11-a editie a Campionatului National. ...continuare.