Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 13 14 15 16 Pag. urm. »

Motivare la controlul judiciar pentru liderul PSD Ionel Arsene: I-a zis lui Pinalti, aflat in detentie, sa stea linistit ca PSD da gratiere

publicat 2018-01-23 17:45:27 (Mediafax)
Motivare la controlul judiciar pentru liderul PSD Ionel Arsene: I-a zis lui Pinalti, aflat in detentie, sa stea linistit ca PSD da gratiere Judecatorii Tribunalului Bacau nu au dispus arestarea lui Ionel Arsene, presedintele PSD Neamt deoarece, asa cum se arata in motivarea instantei, s-a apreciat ca masura controlului judiciar este suficienta pentru desfasurarea procesului penal. ...continuare.

DNA: Ionel Arsene ii promitea lui Gheorghe Stefan gratierea inainte de adoptarea OUG 13

publicat 2018-01-23 17:15:26 (Romania-TV)
DNA: Ionel Arsene ii promitea lui Gheorghe Stefan gratierea inainte de adoptarea OUG 13 Ionel Arsene, presedintele Consiliului Judetean Neam, cercetat sub control judiciar pentru trafic de influenta, ii promitea lui Gheorghe Stefan gratiere, cu doar cateva zile inainte de adoptarea ordonantei de urgenta 13, potrivit motivarii Tribunalului Bacau. ...continuare.

Ce au gasit pompierii din Bacau intr-un apartament in flacari. Cand au iesit, au inceput sa zambeasca

publicat 2018-01-22 18:45:02 (Antena3)
Ce au gasit pompierii din Bacau intr-un apartament in flacari. Cand au iesit, au inceput sa zambeasca O pisica a fost salvata dintr-un incendiu izbucnit într-un bloc din Bacau, pe strada Nordului, la etajul patru al unui imobil, scrie ziarul Desteptarea. La fata locului s-au deplasat 2 autospeciale cu apa... ...continuare.

Pui de pisica salvat de pompierii din Bacau dintr-un apartament in flacari| GALERIE FOTO

publicat 2018-01-22 18:15:23 (Libertatea)
Pui de pisica salvat de pompierii din Bacau dintr-un apartament in flacari| GALERIE FOTO Un pui de pisica a fost salvat de catre pompieri, luni, dintr-un apartament din municipiul Bacau care fusese cuprins de flacari. Echipele de interventie au gasit animalul in momentul in care cautau eventuale victime in locuinta incendiata in urma jocului copiilor cu focul. Pompierii bacauani au reusit sa salveze in ultima clipa un pui de […] Post-ul Pui de pisica salvat de pompierii din Bacau dintr-un apartament in flacari| GALERIE FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

RAZBOI in PSD. Deputatul MITRALIERA il ATACA pe Tudose. Retinere la ORDIN a unui LIDER social-democrat!?

publicat 2018-01-20 17:00:04 (Evenimentul-Zilei)
RAZBOI in PSD. Deputatul MITRALIERA il ATACA pe Tudose. Retinere la ORDIN a unui LIDER social-democrat!? Retinerea lui Ionel Arsene, presedintele CJ Neamt, de catre procurorii DNA Bacau, a adus o dezvaluire a deputatului "mitraliera" Catalin Radulescu. ...continuare.

Aproape 100 de taximetristi au fost sanctionati in doar doua ore

publicat 2018-01-20 14:15:23 (Libertatea)
Aproape 100 de taximetristi au fost sanctionati in doar doua ore Aproape 100 de taximetristi au fost sanctionati in doar doua ore in urma unor verificari ale politistilor in zona aeroporturilor Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara, Craiova, Bacau si Iasi. Politistii au facut verificari la taximetristii din zona aeroporturilor Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara, Craiova, Bacau si Iasi, in doua ore aplicand 94 de sanctiuni, retinand 2 permise si retragand […] Post-ul Aproape 100 de taximetristi au fost sanctionati in doar doua ore apare prima data in... ...continuare.

Razie in aeroporturi, aproape 100 de taximetristi amendati de politisti. Mai multe certificate de inmatriculare au fost retrase

publicat 2018-01-20 12:45:24 (Romania-TV)
Razie in aeroporturi, aproape 100 de taximetristi amendati de politisti. Mai multe certificate de inmatriculare au fost retrase Un numar de 94 de sanctiuni contraventionale de aproximativ 28.000 de lei au fost aplicate de politisti, in urma verificarii a 260 de autoturisme care efectueaza transport public de persoane in regim de taxi in zona aeroporturilor internationale Henri Coanda Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara, Craiova, Bacau si Iasi. ...continuare.

94 de taximetristi sanctionati cu 28.000 de lei

publicat 2018-01-20 12:15:03 (Capital)
94 de taximetristi sanctionati cu 28.000 de lei Un numar de 94 de sanctiuni contraventionale de aproximativ 28.000 de lei au fost aplicate de politisti, in urma verificarii a 260 de autoturisme care efectueaza transport public de persoane in regim de taxi in zona aeroporturilor internationale Henri Coanda Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara, Craiova, Bacau si Iasi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 13 14 15 16 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro