Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un afacerist din Gorj ar fi fost santajat de o tanara care pretindea ca este insarcinata

publicat 2017-12-14 13:45:05 (Libertatea)
Scandal urias in Gorj, unde afaceristul Mihai Barsescu ar fi fost santajat. O tanara si iubitul ei au fost retinuti, dupa ce i-ar fi pretins 27.000 de euro de la omul de afaceri. Femeia a sustinut ca este insarcinata si ar fi cerut suma de bani pentru a nu face publica povestea. Daiana Ilinca, o […] Post-ul Un afacerist din Gorj ar fi fost santajat de o tanara care pretindea ca este insarcinata apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un om de afaceri din Gorj ar fi fost santajat de un cuplu. Metoda folosita, HALUCINANTA

publicat 2017-12-14 11:00:07 (Realitatea-TV)
Un om de afaceri din Gorj ar fi fost santajat de un cuplu. Metoda folosita, HALUCINANTA Cristian Boby (27 de ani) si iubita sa, Diana Ilinca (20 de ani), au fost retinuti, dupa ce ar fi santajat un cunoscut un om de afaceri din Gorj. ...continuare.

Om de afaceri din Gorj, santajat de o tanara si iubitul ei. Femeia ar fi ramas gravida cu acesta

publicat 2017-12-14 10:30:06 (ProTV)
Un cuplu din municipiul Târgu Jiu a fost retinut dupa ce a santajat un cunoscut om de afaceri din Gorj. Cristian Boby, de 27 de ani, si iubita sa, Daiana Ilinca, în vârsta de 20 de ani, au fost retinuti pentru 24 de ore de catre politistii gorjeni. ...continuare.

Tanar din Gorj, sub control judiciar dupa ce si-a batut sotia ca nu i-a luat cafea

publicat 2017-12-12 17:30:10 (ProTV)
Un tânar de 28 de ani din Gorj a fost retinut de politisti dupa ce si-a batut crunt sotia. ...continuare.

Oras din Gorj, decorat cu ornamente in forma de lenjerie intima / "S-au pus chilotii pe sarma". Primar: Fiecare vede ce doreste | FOTO

publicat 2017-12-12 13:45:06 (Mediafax)
Oras din Gorj, decorat cu ornamente in forma de lenjerie intima / S-au pus chilotii pe sarma. Primar: Fiecare vede ce doreste | FOTO Primaria orasului Targu-Carbunesti din judetul Gorj a instalat ghirlande luminoase care seamana cu lenjeria intima. Unii dintre localnici se declara deranjati, insa primarul din localitate isi apara investitia, pentru ca a platit 12.000 de lei pentru ornamentele de sarbatori. ...continuare.

Primar PSD si fiica sa, in vizorul DNA din cauza unor vaci

publicat 2017-12-09 21:30:08 (Realitatea-TV)
Primar PSD si fiica sa, in vizorul DNA din cauza unor vaci Un primar PSD din Gorj a fost trimis in judecata de catre DNA, impreuna cu fiica sa, pentru ca a primit zeci de mii de euro din fonduri europene pretinzand ca va creste vaci. Fiica sa e in Anglia, iar primarul n-are nicio vaca, desi a luat banii. ...continuare.

Aproape 90 de milioane lei, alocati pentru modernizarea unui drum judetean din Gorj

publicat 2017-12-09 14:30:02 (Bursa)
Aproape 90 de milioane lei, alocati pentru modernizarea unui drum judetean din Gorj Un contract de reabilitare rutiera pentru un drum judetean din Gorj, in valoare totala de aproape 90 milioane lei, din care 87,6 milioane finantare nerambursabila, a fost semnat potrivit lui Marius Nica, ministrul delegat pentru fonduri europene. ...continuare.

VIDEO/Mirela Vaida, recital de folclor in public, dupa multi ani! A plecat de la emisiune ca sa cante "Marioara de la Gorj"!

publicat 2017-12-08 14:15:05 (Libertatea)
Dupa o lunga perioada in care platourile de televiziune si familia i-au ocupat timpul si n-a mai cantat in public, vedeta Antenei 1, Mirela Vaida, a sustinut un mic recital de Sfantul Nicolae. Ea a raspuns invitatiei naistului Nicolae Voiculet, care si-a chemat prietenii la un concert caritabil la Muzeul National de Istorie, iar ea […] Post-ul VIDEO/Mirela Vaida, recital de folclor in public, dupa multi ani! A plecat de la emisiune ca sa cante "Marioara de la Gorj"! apare prima data in... ...continuare.

Tanar din Gorj disparut de acasa! Mama lui a inlemnit cand a vazut ce scria in biletul de adio

publicat 2017-12-08 09:45:01 (CanCan)
Tanar din Gorj disparut de acasa! Mama lui a inlemnit cand a vazut ce scria in biletul de adio Un tanar de 30 de ani din Gorj a disparut fara urma de acasa. Inainte de a se face nevazut, barbatul i-a lasat un bilet mamei, care a ramas inlemnita de spaima cand a vazut ultimele cuvinte ale fiului ei.Florin Albisor, un tanar in varsta de 30 de ani, din Tismana, judetul Gorj, a disparut de acasa joi dimineata. Mama lui a dat fuga la politie si a anuntat ca fiul ei e de negasit, marturisind ca ea crede ca este la un pas de sinucidere, din cauza problemelor psihice pe care le are si a... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA