Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 13 14 15 16 Pag. urm. »

Lucrarile efectuate de Muntenia, continua. Care sunt zonele din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu care vor ramine fara curent

publicat 2017-07-26 07:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Lucrarile efectuate de Muntenia, continua. Care sunt zonele din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu care vor ramine fara curent Mai multe zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu vor fi oprite in vederea lucrarilor efectuate de lucratori la retelele de electricitate. ...continuare.

Capitala, fara curent electric. Pe linga Bucuresti, alte doua judete sunt vizate

publicat 2017-07-25 06:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Capitala, fara curent electric. Pe linga Bucuresti, alte doua judete sunt vizate Mai multe zone din Capitala, dar si din judetele Ilfov si Bucuresti vor ramane, pentru o perioada, fara curent electric. ...continuare.

Furtunile au facut PRAPAD in Bucuresti: bilant DEZASTRUOS

publicat 2017-07-25 06:15:09 (Click)
Furtunile au facut PRAPAD in Bucuresti: bilant DEZASTRUOS Treizeci si trei de copaci smulsi de vantul puternic au cazut pe autoturisme si carosabil in Bucuresti si in judetul Ilfov, informeaza ISU. Citeste mai departe... ...continuare.

Bilantul sever al furtunii produse in Bucuresti si in judetul Ilfov

publicat 2017-07-25 00:15:06 (Cotidianul)
Bilantul sever al furtunii produse in Bucuresti si in judetul Ilfov Pompierii au fost solicitati sa intervina, luni seara, în urma furtunii produse în Bucuresti si în judetul Ilfov. ...continuare.

BILANȚUL furtunii in Capitala: copaci rupti, masini avariate si 11 interventii ale ISU

publicat 2017-07-24 20:45:08 (Evenimentul-Zilei)
BILANȚUL furtunii in Capitala: copaci rupti, masini avariate si 11 interventii ale ISU Mai multi copaci au cazut, in ultimele ore, din cauza vantului, iar angajatii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) au intervenit in 11 locatii, dupa ce Capitala si judetul Ilfov au intrat sub avertizari de vreme rea. ...continuare.

Situatii de urgenta in Bucuresti si Ilfov, din cauza furtunii

publicat 2017-07-24 19:30:01 (Antena3)
Situatii de urgenta in Bucuresti si Ilfov, din cauza furtunii Optsprezece copaci smulsi de vantul puternic au cazut pe autoturisme si carosabil in Bucuresti si in judetul Ilfov, informeaza ISU.  "Urmare a intabilitatii atmosferice... ...continuare.

Copaci cazuti pe masini si 11 interventii ale ISU in Bucuresti si Ilfov din cauza vremii

publicat 2017-07-24 19:00:10 (Ziarul-Financiar)
Copaci cazuti pe masini si 11 interventii ale ISU in Bucuresti si Ilfov din cauza vremii Mai multi copaci au cazut in ultimele ore din cauza vantului, iar angajatii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) au intervenit in 11 locatii, dupa ce Capitala si judetul Ilfov au intrat sub avertizari de vreme rea, iar ploaia si vantul puternic au provocat mai multe probleme. ...continuare.

Perchezitii la o retea de comercianti de haine aduse ilegal din Turcia. Ar fi vandut zeci de TIR-uri de marfa

publicat 2017-07-22 12:45:07 (ProTV)
Perchezitii la o retea de comercianti de haine aduse ilegal din Turcia. Ar fi vandut zeci de TIR-uri de marfa Trei persoane au fost retinute pentru evaziune fiscala in domeniul comertului cu articole textile, in urma a 25 de perchezitii facute in Bucuresti si in judetele Ilfov, Buzau si Constanta, la locuintele acestora, dar si la firme si institutii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 13 14 15 16 Pag. urmatoare »