Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Profi deschide doua magazine

publicat 2017-09-21 11:30:02 (Bursa)
Profi deschide doua magazine Profi a inaugurat doua magazine in localitatile Deta, judetul Timis, si Sangeorgiu de Padure, judetul Mures, ambele in format Standard. ...continuare.

Cardiologul Benedek Imre, de la SJU Targu-Mures, a fost incatusat pe strada dupa ce a impins un politist

publicat 2017-09-20 20:30:08 (Romania-TV)
Cardiologul Benedek Imre, de la SJU Targu-Mures, a fost incatusat pe strada dupa ce a impins un politist Cardiologul Benedek Imre, de la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta din Targu-Mures a fost incatusat pe strada, miercuri, si este cercetat pentru ultraj, dupa ce ar fi impins un politist rutier, care l-a depistat in trafic, pe medic, cu asigurarea auto expirata. ...continuare.

Medic incatusat pe strada, la Targu-Mures. Ce i-ar fi facut unui politist - VIDEO

publicat 2017-09-20 19:45:03 (Antena3)
Medic incatusat pe strada, la Targu-Mures. Ce i-ar fi facut unui politist - VIDEO Cardiologul Benedek Imre, de la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta din Targu-Mures a fost incatusat pe strada, miercuri, si este cercetat pentru ultraj, dupa ce ar fi impins un politist... ...continuare.

Renumit cardiolog, INCATUSAT pe strada, la Targu-Mures. Ce i-ar fi facut unui politist

publicat 2017-09-20 19:30:09 (Realitatea-TV)
Renumit cardiolog, INCATUSAT pe strada, la Targu-Mures. Ce i-ar fi facut unui politist Cardiologul Benedek Imre, de la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta din Targu-Mures a fost incatusat pe strada, miercuri, si este cercetat pentru ultraj, dupa ce ar fi impins un politist rutier, care l-a depistat in trafic, pe medic, cu asigurarea auto expirata. ...continuare.

Bookfest Targu Mures 2017. Mircea Cartarescu lanseaza "Peisaj dupa isterie"

publicat 2017-09-20 17:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Bookfest Targu Mures 2017. Mircea Cartarescu lanseaza Peisaj dupa isterie Editurile Humanitas si Humanitas Fiction va invita in perioada 21-24 septembrie la Bookfest Targu Mures ce se va desfasura la Teatrul National - Targu Mures ...continuare.

Ungaria blocheaza aderarea Romaniei la OCDE daca situatia liceului Romano-Catolic din Targu-Mures nu se rezolva

publicat 2017-09-20 13:30:08 (Romania-TV)
Ungaria blocheaza aderarea Romaniei la OCDE daca situatia liceului Romano-Catolic din Targu-Mures nu se rezolva Guvernul de la Budapesta va bloca aderarea Romaniei la Organizatia pentru Cooperare si Dezvoltare Economica (OCDE) pana se va gasi o solutie in cazul Liceului Teoretic Romano-Catolic din Targu Mures, a declarat Peter Szijjarto, ministrul ungar de Externe, potrivit site-ului agentiei MTI. ...continuare.

Camp plantat cu canabis, gasit de politie in Mures

publicat 2017-09-19 16:30:08 (ProTV)
Perchezitii în Mures la o grupare specializata în trafic de droguri, noua persoane urmând a fi conduse la audieri. ...continuare.

Perchezitii DIICOT in Mures la persoane suspectate de trafic de droguri de mare risc

publicat 2017-09-19 15:45:01 (Bursa)
Perchezitii DIICOT in Mures la persoane suspectate de trafic de droguri de mare risc Procurorii DIICOT au efectuat astazi un numar de treisprezece perchezitii domiciliare pe raza judetului Mures in cadrul unei actiuni vizand savarsirea de catre mai multe persoane a infractiunii de trafic de droguri de risc. ...continuare.

Pomohaci s-ar putea INTOARCE la PREOȚIE. Ziua DECIZIEI pe care o asteapta o tara intreaga

publicat 2017-09-19 12:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Pomohaci s-ar putea INTOARCE la PREOȚIE. Ziua DECIZIEI pe care o asteapta o tara intreaga Apelul promovat de Cristian Pomohaci, fost preot al parohiei Mosuni-Veta, judetul Mures, se va judeca azi, dupa cum a anuntat Arhiepiscopia Sibiului. ...continuare.

Panica intr-un cartier din Targu Mures! Zeci de familii evacuate dupa ce un apartament a luat foc

publicat 2017-09-19 11:30:02 (CanCan)
Panica intr-un cartier din Targu Mures! Zeci de familii evacuate dupa ce un apartament a luat foc Panica luni seara intr-un cartier din Targu Mures. Locatarii unui bloc au fost evacuati dupa ce un apartament a luat foc. Proprietarul, un barbat de 72 de ani, a fost gasit inconstient in casa si a ajuns in stare grava la spital.Mai bine de trei ore, zeci de pompieri au incercat din rasputeri sa opreasca extinderea flacarilor la celelalte apartamente. Cauza incendiului pare sa fi fost o lumanare lasata aprinsa.Incendiul a izbucnit intr-un apartament situat la parterul unui bloc din... ...continuare.