Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Gheorghe Stefan, eliberat conditionat. Decizia este definitiva

publicat 2017-09-20 15:15:01 (Antena3)
Gheorghe Stefan, eliberat conditionat. Decizia este definitiva Update: Fostul primar al orasului Piatra Neamt Gheorghe Stefan va fi eliberat conditionat dupa ce a executat mai mult de o treime din pedeapsa de trei ani si sase luni de detentie la care a fost condamnat... ...continuare.

DECIZIE de ULTIMA ORA in cazul lui Gheorghe Stefan

publicat 2017-09-20 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
DECIZIE de ULTIMA ORA in cazul lui Gheorghe Stefan Miercuri, Tribunalul Prahova urmeaza sa judece contestatia inaintata de DNA in cazul deciziei de eliberare conditionata a fostului primar din Piatra Neamt, Gheorghe Stefan. ...continuare.

Tribunalul Prahova decide miercuri cu privire la liberarea conditionata a lui Gheorghe Stefan

publicat 2017-09-20 08:45:02 (Antena3)
Tribunalul Prahova decide miercuri cu privire la liberarea conditionata a lui Gheorghe Stefan Tribunalul Prahova judeca, miercuri, contestatia formulata de DNA fata de decizia de liberare conditionata a fostului primar al orasului Piatra Neamt, Gheorghe Stefan, pronuntata pe fond de Judecatoria... ...continuare.

Teroristul din Neamt a tras dupa el si o retea de falsificatori de acte. Cum voiau sa insele firmele de asigurari cu certificate de deces false

publicat 2017-09-19 21:30:01 (Adevarul)
Teroristul din Neamt a tras dupa el si o retea de falsificatori de acte. Cum voiau sa insele firmele de asigurari cu certificate de deces false Interceptarile telefonice ale romanului din Neamt acuzat de terorism au devoalat existenta unei retele perfectionate de traficanti de persoane si falsificatori de documente. ...continuare.

Kaufland reactioneaza! Anuntul facut de companie dupa ce un client a cumparat oua vopsite

publicat 2017-09-18 21:30:03 (Antena3)
Kaufland reactioneaza! Anuntul facut de companie dupa ce un client a cumparat oua vopsite Kaufland România a reactionat în urma unei filmari postate pe Facebook de o femeie din Piatra Neamt. În videoclip se poate vedea cum un ou a fost vopsit pentru a acoperi data veche de valabilitate... ...continuare.

O femeie din Piatra Neamt a cumparat un carton de oua dintr-un mare lant de magazine! Socul pe care l-a avut femeia cand a ajuns acasa cu ele. "Asa ne imbolnavim..."

publicat 2017-09-18 13:45:02 (CanCan)
O femeie din Piatra Neamt a cumparat un carton de oua dintr-un mare lant de magazine! Socul pe care l-a avut femeia cand a ajuns acasa cu ele. Asa ne imbolnavim... O femeie din Piatra Neamt o postat pe Facebook un clip in care se poate vedea cum un ou a fost vopsit, iar atunci cand razuieste pelicula, se observa data veche de valabilitate inscriptionata si, de asemenea, se poate citi ca produsul are o noua data de expirare."Uitati ce surpriza "frumoasa" am avut in aceasta dimineata... oua expirate, vopsite din nou si schimbata data de valabilitate. Sunt cumparate de la #Kaufland Asa ne imblonavim si nu stim de unde", a scris femeia pe Facebook.In... ...continuare.

A cumparat un carton de oua dintr-un mare lant de magazine. Șocul pe care l-a avut femeia cand a ajuns acasa cu ele. "Asa ne imbolnavim si nu stim de unde" - VIDEO

publicat 2017-09-18 13:15:01 (Antena3)
A cumparat un carton de oua dintr-un mare lant de magazine. Șocul pe care l-a avut femeia cand a ajuns acasa cu ele. Asa ne imbolnavim si nu stim de unde - VIDEO O femeie din Piatra Neamt o postat pe Facebook un clip in care se poate vedea cum un ou a fost vopsit, iar atunci cand razuieste pelicula, se observa data veche de valabilitate inscriptionata si, de... ...continuare.

Oua expirate, vopsite si cu data de valabilitate schimbata, vandute intr-un magazin din Piatra Neamt

publicat 2017-09-18 12:00:08 (ProTV)
Un clip postat pe Facebook de o doamna din Piatra Neamt a stârnit multa indignare în mediul online. În imagini se vede cum un ou a fost vopsit pentru a acoperi data veche de valabilitate inscriptionata si ca oul are o noua data de expirare. ...continuare.

O tanara din Neamt a inviat la propria inmormantare. Primele sale cuvinte l-au socat pe preotul satului

publicat 2017-09-16 11:30:01 (Antena3)
O tanara din Neamt a inviat la propria inmormantare. Primele sale cuvinte l-au socat pe preotul satului Marturisesc batranii de pe valea Bistritei ca, prin anii 1934-1935, in satul Izvorul Muntelui, Ceahlau, s-a petrecut un fapt cu totul neobisnuit. O fata din sat, ca de 20 de ani, necasatorita, pastea oile pe munte. Iar... ...continuare.