Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 13 14 15 16 Pag. urm. »

Accident rutier grav in Ramnicu Valcea: Un militar baut a lovit un salvator ISU si a fugit

publicat 2018-01-26 23:45:24 (Romania-TV)
Accident rutier grav in Ramnicu Valcea: Un militar baut a lovit un salvator ISU si a fugit Un maistru militar, care conducea baut, a provocat un accident in Ramnicu Valcea, vineri seara, el ranind un sublocotenent de la ISU Valcea, dupa care a fugit de la locul accidentului. ...continuare.

Cum a reusit o comuna din Valcea sa aiba cadastrate, gratuit, toate imobilele

publicat 2018-01-26 12:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Cum a reusit o comuna din Valcea sa aiba cadastrate, gratuit, toate imobilele Fãuresti este prima comunã din Valcea cu toate imobilele cadastrate. Aproape 11.000 de acte au fost eliberate gratuit, prin Programul national de cadastru si carte funciarã 2015-2023 (PNCCF). Lucrãrile de cadastru general au fost finantate din veniturile proprii ale Agentiei Nationale de Cadastru si Publicitate Imobiliarã (ANCPI), prin Oficiul de cadastru si Publicitate Imobiliarã (OCPI) Valcea. ...continuare.

Caz socant la Calimanesti: Copila de 6 ani, agresata de un baiat de 12 ani

publicat 2018-01-25 14:30:35 (Realitatea-TV)
Caz socant la Calimanesti: Copila de 6 ani, agresata de un baiat de 12 ani Un dosar penal a fost deschis de politistii din Valcea, dupa ce un baiat in varsta de 12 ani ar fi agresat sexual o fetita in varsta de 6 ani, in orasul Calimanesti. ...continuare.

Fetita de sase ani, abuzata sexual de un vecin in varsta de 12 ani

publicat 2018-01-25 14:15:28 (Romania-TV)
Fetita de sase ani, abuzata sexual de un vecin in varsta de 12 ani O fetita in varsta de sase ani din Calimanesti, judetul Valcea, a fost abuzata sexual de un vecin in varsta de 12 ani, bunica fetei anuntand Politia cu privire la incident. ...continuare.

O fetita de 6 ani a fost agresata sexual de un baiat de 12 ani. Politistii din Valcea au deschis dosar de cercetare penala

publicat 2018-01-25 14:00:30 (Mediafax)
O fetita de 6 ani a fost agresata sexual de un baiat de 12 ani. Politistii din Valcea au deschis dosar de cercetare penala Un dosar de cercetare penala a fost deschis de politistii din Valcea dupa ce un baiat in varsta de 12 ani ar fi agresat sexual o fetita de 6 ani, in orasul Calimanesti, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Caz socant la Valcea: Fetita de sase ani, abuzata sexual de un baiat de 12 ani

publicat 2018-01-25 14:00:04 (Antena3)
Caz socant la Valcea: Fetita de sase ani, abuzata sexual de un baiat de 12 ani Politistii vâlceni au deschis dosar penal pentru agresiune sexuala dupa ce o fetita de sase ani, din Calimanesti, ar fi fost abuzata de baiat de 12 ani, vecin al copilei.  Potrivit... ...continuare.

Fetita de 6 ani din Valcea, abuzata de un baiat de 12 ani

publicat 2018-01-25 13:15:26 (ProTV)
Fetita de 6 ani din Valcea, abuzata de un baiat de 12 ani Politistii vâlceni au deschis dosar penal pentru agresiune sexuala dupa ce o fetita de 6 ani, din Calimanesti, ar fi fost abuzata de baiat de 12 ani, vecin al copilei. ...continuare.

Fetita de sase ani din Valcea, abuzata sexual de alt copil de 12 ani, vecin cu victima

publicat 2018-01-25 13:00:21 (Libertatea)
Fetita de sase ani din Valcea, abuzata sexual de alt copil de 12 ani, vecin cu victima O fetita de sase ani, din Calimanesti, judetul Valcea, a fost abuzata sexual de un copil de 12 ani care ii este si vecin. Surse din Politia Valcea spun ca abuzul a fost anuntat miercuri seara de catre bunica fetei. Copila a povestit acasa ca vecinul ei a luat-o si a dus-o sub un pod […] Post-ul Fetita de sase ani din Valcea, abuzata sexual de alt copil de 12 ani, vecin cu victima apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Decizia pe care Adi de la Valcea a luat-o de ziua lui: "Pentru prima data, dupa 40 de ani..." Ce cadou i-a facut sotia

publicat 2018-01-24 13:30:02 (CanCan)
Decizia pe care Adi de la Valcea a luat-o de ziua lui: Pentru prima data, dupa 40 de ani... Ce cadou i-a facut sotia Adi de la Valcea a implinit miercuri 45 de ani si a luat o decizie, avceea de a nu-si mai aniversa onomastica! El a povestit si motivul pentru care a hotarat asta. Sotia lui a fost grijulie si i-a facut lui Adi cadoul. Cei doi vor pleca intr-o excursie de vis."Dupa 40 de ani, nu imi mai fac ziua. Mi s-a intamplat mie odata sa fiu intr-o emisiune, sa vina cu tort, cu cantare, doar ca au gresit data mea cu vreo cateva luni. (...)Petrecerea ideala a fost cea pe care mi-a pregatit-o Cristina cu... ...continuare.

Vitraliu de Cartea Recordurilor la Biblioteca din Ramnicu Valcea

publicat 2018-01-21 18:00:01 (Antena-1)
Cel mai mare vitraliu de la noi, propus deja pentru Cartea Recordurilor, se afla la Biblioteca din Ramnicu Valcea. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 13 14 15 16 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro