Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




PNL cere demiterea ministrului Finantelor. Orban: Aberatiile fiscale risca sa afeceteze dezvoltarea economica a Romaniei

publicat 2017-10-23 17:00:11 (Romania-TV)
PNL cere demiterea ministrului Finantelor. Orban: Aberatiile fiscale risca sa afeceteze dezvoltarea economica a Romaniei Presedintele PNL, Ludovic Orban, i-a solicitat luni premierului Mihai Tudose demiterea ministrului Finantelor, Ionut Misa, argumentand ca aberatiile fiscale initiate de acest ministru risca sa afecteze perspectivele de dezvoltare economica a Romaniei. ...continuare.

Gigi Becali, despre Gino Iorgulescu: I-am luat masina cand era beat si l-am lasat pe afara. A dormit la prieteni

publicat 2017-10-23 16:45:09 (Romania-TV)
Gigi Becali, despre Gino Iorgulescu: I-am luat masina cand era beat si l-am lasat pe afara. A dormit la prieteni Gino Iorgulescu a castigat un nou mandat la sefia Ligii Profesioniste de Fotbal, primind voturile a 13 dintre cele 14 cluburi din prima divizie. ...continuare.

Guvernul german a aprobat vanzarea controversata a trei submarine ThyssenKrupp catre Israel

publicat 2017-10-23 16:45:09 (Romania-TV)
Guvernul german a aprobat vanzarea controversata a trei submarine ThyssenKrupp catre Israel Guvernul german a aprobat vanzarea a trei submarine ThyssenKrupp catre Israel, urmand sa furnizeze asistenta financiara pentru aceasta achizitie, a anuntat luni purtatorul de cuvant al executivului federal, Stefan Seibert, in conferinta de presa regulata, transmite Reuters. ...continuare.

Monica Tatoiu, scandal cu fratele lui Prigoana

publicat 2017-10-23 16:45:09 (Romania-TV)
Monica Tatoiu, scandal cu fratele lui Prigoana Monica Tatoiu este implicata intr-un scandal de proportii cu Daniel Prigoana, nimeni altul decat fratele lui Silviu Prigoana. Asta dupa ce Tatoiu a criticat ce a vazut in plimbarea prin orasul Cluj-Napoca. ...continuare.

Simona Halep, prima reactie dupa victoria la turneul Campioanelor: Unul dintre cele mai bune meciuri ale mele

publicat 2017-10-23 16:45:09 (Romania-TV)
Simona Halep, prima reactie dupa victoria la turneul Campioanelor: Unul dintre cele mai bune meciuri ale mele Simona Halep, locul 1 WTA, a castigat primul meci de la Turneul Campioanelor 2017, contra Carolinei Garcia, locul 8 WTA, scor 6-4, 6-2, din Grupa Rosie. ...continuare.

Firea, despre licitatia pentru autobuze: Au fost reclamatii. Suntem suspendati de catre Consiliul de Solutionare a Contestatiilor

publicat 2017-10-23 16:45:09 (Romania-TV)
Firea, despre licitatia pentru autobuze: Au fost reclamatii. Suntem suspendati de catre Consiliul de Solutionare a Contestatiilor Primarul general, Gabriela Firea, a anuntat, luni, ca licitatia pentru achizitionarea celor 400 de autobuze a fost suspendata, dupa ce la Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor (CNSC) au fost depuse cinci-sase reclamatii. ...continuare.

Vicepremierul Marcel Ciolacu: "Nu va exista nicio taxa de solidaritate"

publicat 2017-10-23 16:45:09 (Romania-TV)
Vicepremierul Marcel Ciolacu: "Nu va exista nicio taxa de solidaritate" Vicepremierul Marcel Ciolacu sustine ca nu va exista nicio taxa de solidaritate, prin urmare angajatorul si nici angajatul nu vor plati bani in plus la stat. ...continuare.

HOROSCOP NOIEMBRIE 2017. Zodia care intra intr-o noua etapa a vietii sale

publicat 2017-10-23 16:30:10 (Romania-TV)
HOROSCOP NOIEMBRIE 2017. Zodia care intra intr-o noua etapa a vietii sale HOROSCOP NOIEMBRIE 2017. Descopera horoscopul lunii noiembrie pentru fiecare zodie in parte si afla cum stai cu dragostea, banii, cariera si sanatatea in cele 30 de zile ale lunii noiembrie 2017. ...continuare.

Avertizare COD GALBEN de inundatii. Harta

publicat 2017-10-23 16:30:10 (Romania-TV)
Hidrologii au emis avertizare cod galben de inundatii, fiind vizate bazinele Desnatui, Jiu, Olt, Arges si afluentii mici ai Dunarii aferenti sectorului amonte Drobeta Tr. Severin. ...continuare.

Noi informatii despre cazul barbatului impuscat in timp ce se afla la furat de lemne. Fiul sau a fost martor la intreaga scena

publicat 2017-10-23 16:30:10 (Romania-TV)
Noi informatii despre cazul barbatului impuscat in timp ce se afla la furat de lemne. Fiul sau a fost martor la intreaga scena Rasturnare de situatie in cazul barbatului din Mures impuscat de politisti, pentru ca fura lemne. Fiul sau de numai 13 ani a fost martor la toata scena. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA