Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 14 15 16 17 Pag. urm. »

Presedintele CJ Calarasi a fugit de politie dupa ce a fost oprit in trafic. Unde s-a ascuns

publicat 2017-10-27 10:30:10 (ProTV)
Urmarire pe strazile din Calarasi, avându-l ca prptagonist chiar pe seful judetului, Vasile Iliuta. ...continuare.

Presedintele Consiliului Judetean Calarasi, Vasile Iliuta, urmarit de Politie. A plecat acasa, inainte de a fi testat cu etilotestul

publicat 2017-10-27 10:30:09 (Libertatea)
Presedintele Consiliului Judetean Calarasi, Vasile Iliuta, urmarit de Politie. A plecat acasa, inainte de a fi testat cu etilotestul Presedintele Consiliului Judetean Calarasi, Vasile Iliuta, urmarit de Politie. Politicianul a fost oprit in trafic de agenti si, fara sa se legimiteze, a plecat spre locuinta sa, cu trei echipaje de Politie pe urmele sale. Pentru fapta sa, Vasile Iliuta a ramas fara permis pentru o luna si trebuie sa plateasca o amenda de 580 […] Post-ul Presedintele Consiliului Judetean Calarasi, Vasile Iliuta, urmarit de Politie. A plecat acasa, inainte de a fi testat cu etilotestul apare prima data... ...continuare.

Scandal urias cu presedintele CJ Calarasi. Acesta a fugit de Politie si a fost urmarit prin tot orasul

publicat 2017-10-26 23:45:06 (Romania-TV)
Scandal urias cu presedintele CJ Calarasi. Acesta a fugit de Politie si a fost urmarit prin tot orasul Un incident socant in trafic a avut loc joi seara, in municipiul Calarasi. Un sofer a fost alergat de politisti in trafic prin tot orasul. Cel fugarit de oamenii legii este presedintele consiliului judetean Calarasi, Vasile Iliuta. ...continuare.

Un barbat aflat la pescuit a disparut inexplicabil din barca. Autoritatile il cauta de miercuri!

publicat 2017-10-26 15:45:06 (Realitatea-TV)
Un barbat aflat la pescuit a disparut inexplicabil din barca. Autoritatile il cauta de miercuri! Autoritatile cauta, de miercuri pana la aceasta ora, un barbat din Calarasi disparut in zona Murighiol, pe bratul Sfantu Gheorghe. ...continuare.

Vremea 26 octombrie 2017: Astazi maximele vor atinge 20 de grade C. Temperatura in Capitala

publicat 2017-10-26 09:00:09 (ProTV)
Cod galben de ceata în multe zone: cel putin pâna la ora 10 în sud, în est si în vest. Pe lânga judetele Arad, Timis, Dolj, Arges, Dâmbovita, Prahova, Buzau, Braila, Ialomita si Calarasi, a aparut si pentru Vrancea si Bacau. ...continuare.

ANM: Cod galben de vant in sapte judete din regiunea Muntenia

publicat 2017-10-25 04:30:07 (Mediafax)
ANM: Cod galben de vant in sapte judete din regiunea Muntenia Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, miercuri dimineata, avertizari nowcasting de vant puternic pentru judetele Buzau, Braila, Ilfov, Ialomita,Teleorman, Giurgiu si Calarasi, acesta urmand sa expire la ora 8.00. ...continuare.

ANM a prelungit pana la ora 3.00 avertizarile de vant puternic pentru Bucuresti si sase judete

publicat 2017-10-25 00:00:11 (Mediafax)
ANM a prelungit pana la ora 3.00 avertizarile de vant puternic pentru Bucuresti si sase judete Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a prelungit, marti seara, avertizarile nowcasting de vant puternic pentru Bucuresti si judetele Buzau, Ilfov, Ialomita, Teleorman, Giurgiu si Calarasi, acesta urmand sa expire miercuri, la ora 3.00. ...continuare.

liveSCORE ACUM Meciurile etapei cu numarul 13 din Liga a 2-a: derby intre candidatele din fruntea clasamentului + Calarasi poate obtine al 10-lea succes consecutiv

publicat 2017-10-21 11:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
liveSCORE ACUM Meciurile etapei cu numarul 13 din Liga a 2-a: derby intre candidatele din fruntea clasamentului + Calarasi poate obtine al 10-lea succes consecutiv Astazi si duminica se disputa meciurile din etapa cu numarul 13 din Liga a 2-a. Deocamdata AFC Hermannstadt si Dunarea Calarasi par principalele candidate la promovare, însa vin tare din urma Chindia, Academica Clinceni si CS Mioveni. Liderul Hermannstadt joaca duminica acasa, cu Dacia Unirea Braila, în timp ce Dunarea întâlneste Foresta Suceava. Doua dintre urmaritoare se întâlnesc în meci direct. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 14 15 16 17 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA