Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 14 15 16 17 Pag. urm. »

A venit iarna mai devreme! Romania, sub COD PORTOCALIU de ninsori si VISCOL

publicat 2017-11-28 08:15:02 (Antena-1)
Sunt vizate Brasov, Covasna, Vrancea, Buzau, Prahova, Dambovita si Arges. Pana diseara mai este valabil si un cod galben de ninsori si viscol care vizeaza sudul si estul Transilvaniei, dar si vestul Moldovei. In fata furtunilor violente, autoritatile se pregatesc pentru ce este mai rau. ...continuare.

ANM a emis cod PORTOCALIU de ninsori in Romania! Zonele afectate

publicat 2017-11-27 09:30:02 (Antena-1)
O avertizare cod portocaliu de ninsori abundente si viscol, emisa de Administratia Nationala de Meteorologie (ANM), va fi in vigoare de luni seara, pentru zona de munte a judetelor Brasov, Covasna, Vrancea, Buzau, Prahova, Dambovita si Arges. ...continuare.

O tanara de doar 17 ani s-a sinucis in apartamentul in care locuia! Ce au gasit politistii in telefonul ei

publicat 2017-11-25 11:45:02 (Antena-1)
O tanara de doar 17 ani s-a sinucis in apartamentul in care locuia! Ce au gasit politistii in telefonul ei O fata de 17 ani, din orasul Fieni, judetul Dambovita, s-a spanzurat in apartamentul in care locuia cu bunica sa. ...continuare.

O adolescenta s-a sinucis in apartamentul in care locuia, in Dambovita. Ce s-a gasit in telefonul ei

publicat 2017-11-24 19:00:06 (Realitatea-TV)
O adolescenta s-a sinucis in apartamentul in care locuia, in Dambovita. Ce s-a gasit in telefonul ei O fata de 17 ani, din orasul Fieni, judetul Dambovita, s-a spanzurat in apartamentul in care locuia cu bunica sa. ...continuare.

Capitala si 21 de judete, sub avertizare cod galben de ceata

publicat 2017-11-24 09:15:09 (Ziarul-Financiar)
Capitala si 21 de judete, sub avertizare cod galben de ceata Capitala si 21 de judete sunt, vineri dimineata, sub avertizare cod galben de ceata. Ceata reduce vizibilitatea local sub 200 de metri si izolat sub 50 de metri.Avertizarea emisa de Administratia Nationala de Meteorologie este valabila pentru municipiul Bucuresti si judetele Neamt, Suceava, Gorj, Olt, Valcea, Dolj, Buzau, Ilfov, Ialomita, Teleorman, Prahova, Arges, Dambovita, Giurgiu, Calarasi, Alba, Brasov, Harghita, Sibiu, Covasna si Mures.Avertizarea este in vigoare pana la ora 9.00 pentru... ...continuare.

Perchezitii in Prahova, Dambovita si Calarasi la persoane banuite de contrabanda cu tutun

publicat 2017-11-23 09:00:02 (Bursa)
Perchezitii in Prahova, Dambovita si Calarasi la persoane banuite de contrabanda cu tutun Politistii din Prahova si cei ai Directiei de Operatiuni Speciale din cadrul Politiei Romane efectueaza, in aceasta dimineata, un numar de 37 de perchezitii la persoane banuite ca fac parte dintr-o grupare specializata in contrabanda cu tigari, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.

Perchezitii in Prahova, Dambovita si Calarasi la persoane banuite de contrabanda cu tutun

publicat 2017-11-23 08:30:12 (Romania-TV)
Perchezitii in Prahova, Dambovita si Calarasi la persoane banuite de contrabanda cu tutun Politistii din Prahova si cei ai Directiei de Operatiuni Speciale din cadrul Politiei Romane efectueaza 37 de perchezitii la persoane banuite ca ar face parte dintr-o grupare specializata in contrabanda cu tigari, 30 de persoane urmand sa fie conduse la audieri. ...continuare.

Atentie! Meteorologii au emis COD GALBEN de VISCOL. Care sunt zonele afectate

publicat 2017-11-22 08:15:02 (Antena-1)
Atentie! Meteorologii au emis COD GALBEN de VISCOL. Care sunt zonele afectate Meteorologii au emis miercuri dimineata a avertizare cu Cod galben pentru zona de munte a judetelor Prahova, Arges si Dambovita. In aceste regiuni se vor semnala: la peste 1900 m vor fi intensificari ale vantului ce vor depasi 80 km/h viscolind ninsoarea si spulberand zapada. ...continuare.

Prahova, Arges si Dambovita, sub avertizare cod galben de vant

publicat 2017-11-22 07:45:05 (Mediafax)
Prahova, Arges si Dambovita, sub avertizare cod galben de vant Judetele Prahova, Arges si Dambovita sunt, miercuri dimineata, sub avertizare cod galben de vant puternic. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 14 15 16 17 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA