Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 14 15 16 17 Pag. urm. »

Producatorul de generatoare electrice Himoinsa investeste 500.000 de euro intr-un centru logistic de peste 1.500 mp la Chiajna, Ilfov

publicat 2017-10-24 14:30:08 (Ziarul-Financiar)
Producatorul de generatoare electrice Himoinsa investeste 500.000 de euro intr-un centru logistic de peste 1.500 mp la Chiajna, Ilfov Himoinsa, companie specializata in producerea si vanzarea de generatoare electrice, deschide primul centru logistic din Romania, la Chiajna, jud. Ilfov, in urma unei investitii de 500.000 de euro.Spatiul de depozitare care ocupa o suprafata de peste 1.500 de metri patrati va fi alocat stocarii generatoarelor industriale si va deservi pietele din Albania, Bulgaria, Croatia, Grecia, Republica Moldova, Romania, Serbia si Slovacia.Administratorul centrului logistic este All Generating,... ...continuare.

Vremea rea face ravagii in Capitala

publicat 2017-10-24 14:30:07 (Realitatea-TV)
Vremea rea face ravagii in Capitala Șase copaci doborati de vantul puternic au cazut peste cinci autoturisme in Capitala, au anuntat, marti, oficiali ai Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Bucuresti - Ilfov. ...continuare.

Bilantul de ultima ora al fenomenelor meteo: vremea face ravagii in tara!

publicat 2017-10-24 14:15:01 (CanCan)
Bilantul de ultima ora al fenomenelor meteo: vremea face ravagii in tara! Furtuni in cea mai mare parte a tarii. Copaci cazuti, acoperisuri si mansarde luate de vant si trafic ingreunat.Potrivit ISU Bucuresti Ilfov, in Capitala sase copaci au cazut pe cinci autorurisme si un panou s-a desprins de pe fatada unui bloc, iar in Ilfov, un copac a cazut pe firele de curent si o curte cu acumulare de apa.Stire in curs de actualizare! Citeste despre:bilantul fenomenelor meteo, copaci cazuti peste masini ...continuare.

Reactia lui Borcea, dupa sentinta: "Va rog sa-mi dati ocazia sa merg langa copiii mei!"

publicat 2017-10-23 20:00:02 (CanCan)
Reactia lui Borcea, dupa sentinta: Va rog sa-mi dati ocazia sa merg langa copiii mei! Magistratii Tribunalului Ilfov au admis, luni, contestatia formulata de Directia Nationala Anticoruptie si au respins propunerea de eliberare conditionata a lui Cristian Borcea. Instanta a mai decis ca fostul director executiv al FC Dinamo poate cere din nou eliberarea conditionata pe 23 aprilie 2018. Decizia Tribunalului Ilfov este definitiva si vine dupa ce magistratii Judecatoriei Sectorului 4 au decis, la inceputul lunii octombrie, liberarea conditionata a lui Cristian Borcea. La termenul... ...continuare.

Lovitura pentru Borcea: Tribunalul Ilfov i-a respins DEFINITIV cererea de eliberare

publicat 2017-10-23 16:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Lovitura pentru Borcea: Tribunalul Ilfov i-a respins DEFINITIV cererea de eliberare Magistratii Tribunalului Ilfov au respins, luni, cererea de elibareare conditionata formulata de Cristi Borcea, dupa ce un judecator de la Judecatoria Sectorului 4 a decis pe data de 4 octombrie ca fostul actionar al Dinamo poate fi eliberat dupa 2/3 din pedeapsa la care a fost condamnat in dosarul "Transferurilor". Instanta a stabilit prin aceasta decizie definitiv ca Borcea poate sa reitereze cererea abia in aprilie 2018. ...continuare.

Tribunalul Ilfov judeca eliberarea conditionata a lui Cristian Borcea. Fostul director executiv al FC Dinamo: Va rog sa-mi dati ocazia sa merg langa copiii mei

publicat 2017-10-23 15:15:11 (Mediafax)
Tribunalul Ilfov judeca eliberarea conditionata a lui Cristian Borcea. Fostul director executiv al FC Dinamo: Va rog sa-mi dati ocazia sa merg langa copiii mei Cristian Borcea ar putea fi eliberat luni, daca Tribunalul Ilfov se pronunta in acest sens, fostul director executiv al FC Dinamo solicitandu-le magistratilor sa-l elibereze conditionat pentru a putea fi alaturi de cei sapte copii ai sai. ...continuare.

Cristi Borcea, ZIUA DECISIVA. Tribunalul Ilfov decide daca va fi ELIBERAT CONDITIONAT

publicat 2017-10-23 11:00:10 (Romania-TV)
Cristi Borcea, ZIUA DECISIVA. Tribunalul Ilfov decide daca va fi ELIBERAT CONDITIONAT Cristi Borcea ar putea fi eliberat, luni, decizia fiind asteptata la Tribunalul Ilfov. Cristi Borcea ar putea fi al saptelea eliberat dintre cei opt arestati din Dosarul Transferurilor. Ultimul care ramane dupa gratii ar fi Victor Becali. ...continuare.

Cristi Borcea ar putea fi eliberat astazi. Tribunalul Ilfov va decide azi ce se va intampla cu fostul actionar dinamovist

publicat 2017-10-23 09:45:06 (Libertatea)
Cristi Borcea ar putea fi eliberat astazi. Tribunalul Ilfov va decide azi ce se va intampla cu fostul actionar dinamovist. Cristi Borcea ar putea fi al saptelea eliberat dintre cei opt arestati din Dosarul Transferurilor. Ultimul care ramane dupa gratii ar fi Victor Becali.  Cristian Borcea afla astazi daca va fi fi eliberat conditionat. Judecatorii Tribunalului Ilfov urmeaza […] Post-ul Cristi Borcea ar putea fi eliberat astazi. Tribunalul Ilfov va decide azi ce se va intampla cu... ...continuare.

ZONE importante din Bucuresti si judetul Ilfov, FARA CURENT

publicat 2017-10-23 08:30:05 (Evenimentul-Zilei)
ZONE importante din Bucuresti si judetul Ilfov, FARA CURENT Mai multe zone importante din Bucuresti si judetul Ilfov vor fi private de curent in cursul zilei de luni. De asemenea, anuntul este valabil si pentru doua comune din judetul Giurgiu. ...continuare.

Zi decisiva pentru Cristi Borcea. Ar putea fi eliberat si s-ar putea intoarce la cei 7 copii

publicat 2017-10-23 07:30:07 (Realitatea-TV)
Zi decisiva pentru Cristi Borcea. Ar putea fi eliberat si s-ar putea intoarce la cei 7 copii Șansa la eliberare pentru Cristi Borcea. Judecatorii de la Tribunalul Ilfov decid astazi, definitiv, daca ii permit fostului actionar de la Dinamo sa scape de detentie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 14 15 16 17 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA