Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Trei drumuri nationale din Calarasi, Giurgiu si Teleorman, inchise din cauza vremii

publicat 2018-02-26 15:30:28 (Ziarul-Financiar)
Trei drumuri nationale din Calarasi, Giurgiu si Teleorman, inchise din cauza vremii Trei drumuri nationale din judetele Calarasi, Giurgiu si Teleorman sunt inchise traficului rutier din cauza vremii nefavorabile. ...continuare.

Podeaua unui tren care circula in Teleorman a cazut. Panica printre calatori. FOTO

publicat 2018-02-26 15:30:26 (ProTV)
Podeaua unui tren care circula în Teleorman a cazut. Panica printre calatori. FOTO ...continuare.

Podeaua unui tren care circula in Teleorman a cazut. Panica printre calatori. FOTO

publicat 2018-02-26 15:15:27 (ProTV)
Podeaua unui tren care circula în Teleorman pe ruta Alexandria – Zimnicea s-a rupt luni. Pasagerii au fost nevoiti sa mearga în ger, cu zapada peste ei. ...continuare.

Vremea in judetul Teleorman. Cursurile au fost suspendate. Ce drumuri sunt inchise

publicat 2018-02-26 11:00:24 (Libertatea)
Vremea in judetul Teleorman. Cursurile au fost suspendate. Ce drumuri sunt inchise Vremea in judetul Teleorman. Vremea rea a inceput sa faca probleme in sudul tarii. In judetul Teleorman, acolo unde sapte drumuri sunt blocate din cauza zapezii viscolite, autoritatile au decis de urgenta ca luni dupa amaiza si mati, intreaga zi, scolile si gradinitele sa fie inchise. Judetul Teleorman este sub cod portocaliu de ninsori, viscol si […] Post-ul Vremea in judetul Teleorman. Cursurile au fost suspendate. Ce drumuri sunt inchise apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Infotrafic: Circulatie intrerupta pe mai multe drumuri in Teleorman; porturile din Constanta inchise

publicat 2018-02-26 11:00:03 (Capital)
Infotrafic: Circulatie intrerupta pe mai multe drumuri in Teleorman; porturile din Constanta inchise Porturile Midia, Mangalia, Constanta Nord si Constanta Sud-Agigea au fost inchise din cauza vantului puternic. ...continuare.

Școlile s-au inchis si in Teleorman din cauza viscolului

publicat 2018-02-26 10:15:29 (ProTV)
Autoritatile din judetul Teleorman au decis suspendarea cursurilor în toate unitatile de învatamânt, începând de luni, ora 12.00, dar si pentru ziua de marti. ...continuare.

O masina a luat foc in mers pe o strada din Videle, Teleorman / La cat se ridica valoarea pagubelor | FOTO

publicat 2018-02-25 11:30:29 (Mediafax)
O masina a luat foc in mers pe o strada din Videle, Teleorman / La cat se ridica valoarea pagubelor | FOTO O masina a luat foc in mers, duminica, in orasul Videle, judetul Teleorman, cel mai probabil din cauza unui scurtcircuit. Nu s-au inregistrat victime, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Dragnea, intrebat despre dezvoltarea judetului Teleorman: Obiectivul e "Romania, te iubesc"

publicat 2018-02-20 17:45:26 (ProTV)
Presedintele PSD Liviu Dragnea a evitat sa dea un raspuns concret la întrebarile lui Alex Dima, jurnalist la emisiunea ”România, te iubesc!”, difuzata în fiecare duminica la PRO TV. ...continuare.

Hotii au trecut la urmatorul nivel: "Sa nu spuneti ca ati auzit-o la Neatza! Toate stirile vin din Teleorman"

publicat 2018-02-19 10:00:03 (Antena-1)
Catalin Oprisan, redactorul sef de la a1.ro, ne-a facut cunostinta, la rubrica Smiley News, de la Neatza, cu o noua "serie" de hotie made in Teleorman. ...continuare.

Teleorman: Doi tineri au murit, dupa ce masina lor a lovit un copac de pe marginea drumului | FOTO

publicat 2018-02-18 23:30:31 (Mediafax)
Teleorman: Doi tineri au murit, dupa ce masina lor a lovit un copac de pe marginea drumului | FOTO Doi tineri si-au pierdut viata, duminica seara, dupa ce autoturismul in care se aflau a lovit un copac de pe marginea drumului, in comuna Botoroaga, judetul Teleorman, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro