Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Raluca Pruna le strica socotelile scriitorilor din puscarii. Beneficiul primit pentru toate lucrarile va fi de 20 zile

publicat 2016-06-11 17:00:09 (Romania-TV)
Raluca Pruna le strica socotelile scriitorilor din puscarii. Beneficiul primit pentru toate lucrarile va fi de 20 zile Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, declara ca va propune mentinerea dispozitiei privind reducerea pedepsei pentru detinutii care au scris carti, insa pozitia Ministerului Justitiei va fi sa se reintoarca la textul asa cum a fost el formulat atunci cand Legea 254/2013 a fost elaborata, respectiv ca beneficiul primit pentru toate lucrarile este de 20 de zile. ...continuare.

Ministrul Justitiei pleaca din Guvern dupa alegeri. Raluca Pruna a facut anuntul

publicat 2016-06-11 11:30:13 (Romania-TV)
Ministrul Justitiei pleaca din Guvern dupa alegeri. Raluca Pruna a facut anuntul Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, a anuntat ca nu mai vrea sa faca parte din Guvernul Romaniei dupa alegerile parlamentare din toamna. ...continuare.

ȘOCANT! Isi faceau poze cu leul pe care l-au ucis fara sa stie ca moartea statea la panda, asteptand sa se razbune

publicat 2016-06-10 17:15:02 (Antena3)
Imagini incredibile au fost filmate in Africa de Sud, unde un cuplu de vanatori a fost atacat de un leu, scrie Mirror. In imaginile care par a fi surprinse cu camera de bord a masinii se vede cum doi... ...continuare.

Facebook iti va sterge aceste poze din cont, incepand cu 7 iulie

publicat 2016-06-10 12:15:13 (Realitatea-TV)
Facebook iti va sterge aceste poze din cont, incepand cu 7 iulie Facebook va sterge fotografiile din albumul Synced existent in conturile utilizatorilor, scrie News.ro. ...continuare.

Mark Zuckerberg a facut anuntul! Toti utilizatorii de Facebook trebuie sa stie asta

publicat 2016-06-10 09:30:02 (CanCan)
Mark Zuckerberg a facut anuntul! Toti utilizatorii de Facebook trebuie sa stie asta Un nou tip de postare pe Facebook a fost facut posibil: utilizatorii pot incarca poze panoramice. Fondatorul Facebook, Mark Zuckerberg, a anuntat printr-o postare pe reteaua de socializare ca utilizatorii pot incarca poze panoramice (360 de grade). "Aceasta este similara videoclipurilor 360 de grade. Puteti inclina telefonul si va simtiti ca si cum ati fi acolo. De asemenea, puteti sa le verificati intr-o realitate virtuala, pentru o experienta cu totul captivanta", a scris Mark.Mark... ...continuare.

Prima poza 360 de pe Facebook. Indemnul lui Mark Zuckerberg: "Postati-le, iar noi ne vom ocupa de restul"

publicat 2016-06-10 09:15:07 (ProTV)
Prima poza 360 de pe Facebook. Indemnul lui Mark Zuckerberg: Postati-le, iar noi ne vom ocupa de restul Incepand de joi, utilizatorii Facebook pot vizualiza si incarca poze panoramice in format 360. Avantajul acestora fata de un clip 360 este ca pot fi facute cu smartphone-ul. Anuntul a fost facut de Mark Zuckerberg pe contul sau oficial. ...continuare.

Cantareata celebra, batuta si santajata de fostul sot cu poze erotice!

publicat 2016-06-09 18:00:10 (Romania-TV)
Cantareata celebra, batuta si santajata de fostul sot cu poze erotice! Artista este terorizata de fostul sot. ...continuare.

Medicii care l-au internat miercuri in spital pe Nicusor Constantinescu, urmariti penal de DNA

publicat 2016-06-09 11:15:02 (Antena3)
Medicii care l-au internat miercuri in spital pe Nicusor Constantinescu, urmariti penal de DNA Lovitura pentru medicii de la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Constanta. Sefa Sectiei de Cardiologie, Raluca Parepa, si medicul Marius Toringhibel sunt cercetati de DNA, sub control judiciar, pentru favorizarea infractorului, pe o perioada de 60 de zile. ...continuare.

Raluca Olaru, eliminata in primul tur la dublu, la Nottingham

publicat 2016-06-08 21:00:13 (Realitatea-TV)
Raluca Olaru, eliminata in primul tur la dublu, la Nottingham Perechea Raluca Olaru/Anna Tatisvili (Romania/SUA) a fost invinsa, miercuri, in primul tur al probei de dublu din cadrul turneului WTA de la Nottingham (Marea Britanie), cu premii totale de 250.000 de dolari, scrie News.ro. ...continuare.