Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Ce gasim in CV-ul Ralucai Turcan | FOTO

publicat 2016-12-13 18:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Ce gasim in CV-ul Ralucai Turcan | FOTO Partidul National Liberal a transmis, prin vocea conducatorilor sai, ca "PSD ne vrea alaturi de Rusia". Dar iata ca posibila presedinta interimara a PNL, Raluca Turcan, chiar a facut scoala in Rusia. ...continuare.

Raluca Turcan: Nu mi-am dorit sa fiu presedinte interimar

publicat 2016-12-13 17:45:08 (Puterea)
Raluca Turcan: Nu mi-am dorit sa fiu presedinte interimar Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a declarat, marti, ca nu s-a asteptat si nu si-a dorit sa ajunga la conducerea partidului si ca votul unanim in favoarea sa a venit in urma obtinerii de catre organizatia din Sibiu a celui mai bun rezultat la alegeri "Am primit propunerea unanima din partea tuturor colegilor de a fi presedinte interimar al PNL, in conditiile in care am venit azi la sedinta cu cel mai bun rezultat obtinut de PNL in toata tara si cu victoria neta a PNL impotriva... ...continuare.

Raluca Turcan: Voi propune sa reflectam la nivelul PNL cum vom colabora in viitor cu Dacian Ciolos

publicat 2016-12-13 16:15:01 (Antena3)
Raluca Turcan: Voi propune sa reflectam la nivelul PNL cum vom colabora in viitor cu Dacian Ciolos Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a declarat marti ca va propune discutarea, in interiorul partidului, a modului de colaborare pe viitor cu premierul Dacian Ciolos, transmite Agerpres. "Vom... ...continuare.

Raluca Turcan, despre posibilitatea de a-l invita pe Ciolos in PNL: Este un aspect la care ne gandim

publicat 2016-12-13 15:45:08 (Romania-TV)
Raluca Turcan, despre posibilitatea de a-l invita pe Ciolos in PNL: Este un aspect la care ne gandim Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a declarat, marti, ca se gandeste la invitarea lui Dacian Ciolos in partid, dar decizia va fi luata dupa dezbateri in interiorul formatiunii. ...continuare.

Raluca Turcan, desemnata presedintele interimar al PNL. Cine ar putea prelua conducerea partidului in 2017

publicat 2016-12-13 14:45:07 (ProTV)
Raluca Turcan, desemnata presedintele interimar al PNL. Cine ar putea prelua conducerea partidului in 2017 Raluca Turcan a fost aleasa drept presedinte interimar al PNL, dupa ce Alina Gorghiu a anuntat luni ca isi depunde mandatul, in urma rezultatelor slabe de la alegerile parlamentare. ...continuare.

DEZASTRUL de la alegerile parlamentare a DECAPITAT conducerea PNL. Raluca Turcan este noul PRESEDINTE INTERIMAR al liberalilor

publicat 2016-12-13 14:15:04 (Evenimentul-Zilei)
DEZASTRUL de la alegerile parlamentare a DECAPITAT conducerea PNL. Raluca Turcan este noul PRESEDINTE INTERIMAR al liberalilor Potrivit surselor EVZ, Raluca Turcan a fost ales presedinte interimar al PNL. Aceleasi surse au dezvaluit ca, desi multi liberali spun ca nu ar fi etic ca Turcan sa fie interimar si sa si candideze la Congres, aceasta nu promite ca n-o va face. ...continuare.

Raluca Turcan, presedinte interimar PNL

publicat 2016-12-13 14:00:15 (Puterea)
Raluca Turcan, presedinte interimar PNL Membrii Biroului Politic National al PNL au votat, marti, in unanimitate, ca Raluca Turcan, liderul filialei Sibiu, care a avut cel mai bun scor la alegerile parlamentare, sa fie presedinte interimar al partidului pana la Conventia Nationala, scrie News.ro. Decizia a fost luata in mai putin de o ora de la debutul sedintei si a fost practic o confirmare a recomandarii facute de liderii de organizatii judetene care au obtinut rezultate peste media partidului si care s-au reunit luni seara la... ...continuare.

Raluca Turcan, presedinte interimar al PNL. Catalin Predoiu si-a anuntat intentia de a candida la sefia partidului

publicat 2016-12-13 13:45:02 (Antena3)
Raluca Turcan, presedinte interimar al PNL. Catalin Predoiu si-a anuntat intentia de a candida la sefia partidului Demisii in bloc la Partidul National Liberal, dupa esecul inregistrat la alegerile de duminica. Alina Gorghiu si-a depus mandatul. De asemenea, pe lista demisionarilor liberali se afla Cristian Busoi... ...continuare.

Politia din Arabia Saudita a arestat o tanara care si-a scos valul in public si a postat poze cu capul gol pe Twitter

publicat 2016-12-13 11:00:05 (ProTV)
Politia din Arabia Saudita a arestat o tanara care si-a scos valul in public si a postat poze cu capul gol pe Twitter Politia din Arabia Saudita a arestat o tanara care si-a scos valul in public si a postat poze cu capul gol pe Twitter, o actiune indrazneata intr-o tara ultraconservatoare unde femeile se confrunta cu numeroase restrictii, informeaza AFP. ...continuare.