Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



VIDEO: E pur si simplu incredibil! Primele declaratii ale Ralucai Badulescu, dupa ce a slabit 63 de kilograme!

publicat 2014-07-06 20:30:06 (Antena-1)
VIDEO: E pur si simplu incredibil! Primele declaratii ale Ralucai Badulescu, dupa ce a slabit 63 de kilograme! A trecut printr-o transformare spectaculoasa si nu are de gand sa se opreasca aici! Raluca Badulescu a reusit sa scape de 63 de kilograme, iar acum este de nerecunoscut! ...continuare.

De La "Pisi" a trecut direct la "doamna". O cunoscuta prezentatoare tv ar vrea sa stearga aceste poze, acum dupa ce s-a maritat

publicat 2014-07-06 02:30:04 (CanCan)
De La Pisi a trecut direct la doamna. O cunoscuta prezentatoare tv ar vrea sa stearga aceste poze, acum dupa ce s-a maritat Acum pozeaza in femeie maritata si se bucura de acest statut, insa in urma cu doar cativa ani poza la propriu intr-o celebra revista pentru barbati. Cristina Dochianu si-ar dori ca imaginile cu ea complet goala sa dispara pentru totdeauna. ...continuare.

Declaratii halucinante ale fostului sot al Ralucai Sandu! Desi initial a recunoscut copilul, acum a schimbat foaia!

publicat 2014-07-06 02:30:04 (CanCan)
Declaratii halucinante ale fostului sot al Ralucai Sandu! Desi initial a recunoscut copilul, acum a schimbat foaia! In ultimii cinci ani, Raluca Sandu l-a tarat prin tribunale pe fostul sau sot, luptatorul Todd Medina. Motivul? Stabilirea paternitatii micutei Simona, iar mai apoi retragerea ei. Acum, luptatorul american nu vrea sa mai auda de fosta sa sotie. ...continuare.

Noul Mercedes supersport. Limuzina pentru magnati sau masina de circuit? Primele poze oficiale

publicat 2014-07-05 19:30:24 (ProTV)
Noul Mercedes supersport. Limuzina pentru magnati sau masina de circuit? Primele poze oficiale Pentru Mercedes, lansarea anului este noul CLS. Este un facelift, nu un model nou. Si asta la 4 ani dupa ce a venit pe lume modelul shooting brake asa cum si-a numit Mercedes CLS-ul din 2010 incoace. ...continuare.

A facut-o lata de tot! Mihai Traistariu si-a scarbit fanii. Detaliul INCREDIBIL cu care s-a facut de ras

publicat 2014-07-05 17:15:03 (CanCan)
A facut-o lata de tot! Mihai Traistariu si-a scarbit fanii. Detaliul INCREDIBIL cu care s-a facut de ras Isi face zeci de poze pe zi si a ajuns sa nu mai tina cont de nimic atunci cand vede aparatul foto. Nici macar de locul in care se afla. Mihai Traistariu a reusit sa isi scarbeasca toti fanii cu o fotografie, iar acestia l-au desfiintat imediat. ...continuare.

Raluca Turcan (PDL): Ordonanta guvernului 49/2014 incalca dreptul la educatie. Cer sesizarea de la CCR

publicat 2014-07-04 22:30:25 (Romania-TV)
Raluca Turcan (PDL): Ordonanta guvernului 49/2014 incalca dreptul la educatie. Cer sesizarea de la CCR Deputatul PDL Raluca Turcan, membru al Comisiei de invatamant a Camerei, i-a transmis Avocatului Poporului, Victor Ciorbea, o scrisoare deschisa in care ii cere sesizarea directa a Curtii Constitutionale cu privire la OUG 49/2014, considerand ca aceasta 'incalca dreptul la educatie, dreptul la proprietate si nu respecta principiul separatiei puterilor in stat', informeaza Agerpres. ...continuare.

RALUCA ZENGA, la SUPERLATIV la un eveniment monden! SEXY, dar cu OCHII NUMAI la SOT!

publicat 2014-07-03 13:00:31 (Libertatea)
RALUCA ZENGA, la SUPERLATIV la un eveniment monden! SEXY, dar cu OCHII NUMAI la SOT! Raluca si Walter Zenga se afla in vacanta in Romania. Cei doi au participat la un eveniment caritabil, fiind extraordinar de frumoti impreuna. Raluca Zenga este o femeie foarte frumoasa Raluca Zenga a aratat superb la un eveniment caritabil la care a participat alaturi de sotul ei Dupa eveniment, Raluca si sotul ei, walter Zenga, au fost in Centrul Vechi Raluca Zenga este o femeie foarte frumoasa Raluca si Walter Zenga, care locuiesc in Dubai, se afli in Romania, unde isi petrec vacanta.... ...continuare.

Se iubesc enorm! Raluca i-a facut sotului ei, Pepe, o declaratie de dragoste deosebita

publicat 2014-07-02 19:00:02 (Antena-1)
Se iubesc enorm! Raluca i-a facut sotului ei, Pepe, o declaratie de dragoste deosebita Sunt impreuna de cativa ani, iar dragostea pluteste in aer! Raluca si Pepe mai au foarte putin pana la nunta, iar frumoasa sotie a artistului ii face declaratii speciale de amor. ...continuare.

ASTA chiar le intrece pe toate! Nu l-ai vazut niciodata pe Radu Mazare imbracat ASA! Toata lumea va face poze!

publicat 2014-07-02 18:15:03 (CanCan)
ASTA chiar le intrece pe toate! Nu l-ai vazut niciodata pe Radu Mazare imbracat ASA! Toata lumea va face poze! ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

nuami comanesti rocker gropi neamt dreptului de proprietate ilfov incendiul trafic de influenta spitale dolj ana radu fantanile mamaliga salaj consiliere iasi alin oprea mihai onila muzica de petrecere bihor gorj volksbank mures reviste pentru adulti paleologu in engleza raspunde accident grav maramures hunedoara botosani vrancea initiativa flex irina radu album nou mariana cojocaru falticeni boli dambovita vicovu de sus sorin radu second hand caras severin satu mare prahova sibex colombo gama