Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Vrei sa ai poze perfecte pe Facebook si Instagram? Iata ce trebuie sa faci

publicat 2016-03-14 12:00:25 (Romania-TV)
Vrei sa ai poze perfecte pe Facebook si Instagram? Iata ce trebuie sa faci Exista numeroase tipuri de aplicatii de editare foto pentru smartphone, ca de altfel si Photoshop-ul care este tot mai des utilizat, pe internet fiind oferita chiar o versiune online gratuita a acestuia. ...continuare.

Dana Rogoz, in lenjerie intima pentru fani (Foto)

publicat 2016-03-14 11:15:02 (Antena3)
Este una dintre vedetele de la noi extrem de apreciate, iar Dana Rogoz si-a tinut mereu fanii aproape cu marturisiri sau poze incendiare in costum de baie. ...continuare.

"Vlad Țepes", de vorba cu romanii. Cum au reactionat oamenii cand l-au vazut pe voievod

publicat 2016-03-13 22:45:02 (Antena3)
Vlad Țepes, de vorba cu romanii. Cum au reactionat oamenii cand l-au vazut pe voievod Un personaj costumat în Vlad Țepes a fost bine primit de români, ba chiar unii dintre ei au cerut sa faca poze cu voievodul. Adrian Ursu a apelat la un actor, l-a costumat cu pricepere în Vlad... ...continuare.

S-a simtit in arestul politiei ca la hotel si s-ar mai intoarce. Ce scrie acest barbat despre celula in care a stat o noapte

publicat 2016-03-12 17:00:18 (ProTV)
S-a simtit in arestul politiei ca la hotel si s-ar mai intoarce. Ce scrie acest barbat despre celula in care a stat o noapte Christian Willoughby a fost nevoit sa petreaca ziua de miercuri in arestul politiei. Barbatul a profitat de ocazie pentru a face o recenzie ca la carte facilitatilor puse la dispozitie in celula sa si a postat totul pe Facebook, alaturi de cateva poze. ...continuare.

Raluca Pruna: Nu sub mandatul meu se va adopta o lege privind interceptarile

publicat 2016-03-12 07:45:17 (Puterea)
Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, a declarat, vineri seara, ca prin OUG privind interceptarile, SRI va fi abilitat sa faca acte de cercetare penala speciala in cazuri de securitate nationala si terorism. Pruna a tinut sa precizeze ca nu sub mandatul ei se va adopta o lege care sa reglementeze regimul interceptarilor. ...continuare.

Raluca Pruna: "SRI va putea sa faca acte de cercetare penala in chestiuni de securitate nationala, terorism"

publicat 2016-03-12 00:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Raluca Pruna: "SRI va putea sa faca acte de cercetare penala in chestiuni de securitate nationala, terorism" Mnistrul Justitiei, Raluca Pruna, a declarat, vineri seara, in urma sedintei CSAT ca prin OUG privind interceptarile adoptata de Guvern, SRI va fi abilitat sa faca acte de cercetare penala speciala in cazuri de securitate nationala si terorism. ...continuare.

Ministrul Justitiei a prezentat continutul OUG privind interceptarile. Raluca Pruna: "Am modificat patru acte normative"

publicat 2016-03-11 22:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Ministrul Justitiei a prezentat continutul OUG privind interceptarile. Raluca Pruna: "Am modificat patru acte normative" Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, a declarat dupa sedinta Consiliului Suprem de Aparare a Tarii (CSAT) ca ordonanta de urgenta in problema interceptarilor este o solutie temporara, insa societatea civila va trebui sa hotarasca daca aceasta va deveni una permanenta. ...continuare.

Soc! O cunoscuta actrita XXX i-a aratat fiului ei de 6 ani poze cu ea dezbracata. Cum arata blondina

publicat 2016-03-11 21:00:22 (Realitatea-TV)
Soc! O cunoscuta actrita XXX i-a aratat fiului ei de 6 ani poze cu ea dezbracata. Cum arata blondina O cunoscuta actrita a carei cariera este destinata industriei XXX a facut o dezvaluire socanta, cu multa non-salanta: i-a aratat fiului ei de 6 ani poze cu ea dezbracata, de cand blondina a aparut in Playboy. ...continuare.

Declaratii de presa la Guvern la ora 20:45

publicat 2016-03-11 20:45:32 (Realitatea-TV)
Declaratii de presa la Guvern la ora 20:45 Purtatorul de cuvant al Executivului, Dan Suciu, si ministrul Justitiei, Raluca Pruna, vor sustine declaratii de presa comune la Palatul Victoria, la 20:45, dupa incheierea sedintei extraordinare a Guvernului, informeaza Realitatea TV. ...continuare.