Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




'Solicit public ca salariile profesorilor sa fie platite la timp'

publicat 2018-01-09 13:00:02 (Bursa)
'Solicit public ca salariile profesorilor sa fie platite la timp' Prim-vicepresedintele PNL, Raluca Turcan, a solicitat astazi ca salariile profesorilor sa fie platite la timp, adaugand ca amanarea anuntata are drept cauza 'dubla subordonare a scolilor' atat fata de Ministerul Educatiei, cat si fata de consiliile locale. ...continuare.

24 IT. Cum se fac cele mai reusite selfie-uri

publicat 2018-01-09 12:45:03 (Antena3)
24 IT. Cum se fac cele mai reusite selfie-uri Selfiurile nu mai sunt doar poze pentru retelele de socializare, ci de multe ori un instrument de autopromovare simplu si accesibil. O intreaga industrie se construieste in jurul autoportretelor, iar... ...continuare.

Profesorii, la mila guvernului. Data salarilor a fost amanata: "Aceasta amanare poate fi prelungita"

publicat 2018-01-09 12:45:02 (Antena-1)
Profesorii, la mila guvernului. Data salarilor a fost amanata: Aceasta amanare poate fi prelungita Prim-vicepresedintele PNL Raluca Turcan sustine ca scolile au primit instiintare de amanare a datei de salariu, ea solicitand public ca salariile profesorilor sa fie platite la timp. ...continuare.

Veste proasta pentru profesori: cand se primesc salariile in ianuarie. Inspectoratele scolare au facut anuntul

publicat 2018-01-09 12:30:25 (Romania-TV)
Veste proasta pentru profesori: cand se primesc salariile in ianuarie. Inspectoratele scolare au facut anuntul Scolile au primit o instiintare din partea Inspectoratelor prin care se amana data de salariu, nu cum era pana in prezent. Aceasta amanare poate fi prelungita", a declarat Raluca Turcan. ...continuare.

A vazut in telefonul sotiei poze intime cu alt barbat. Il insela. Ce a facut cand ea a mers la baie

publicat 2018-01-08 20:30:25 (Realitatea-TV)
A vazut in telefonul sotiei poze intime cu alt barbat. Il insela. Ce a facut cand ea a mers la baie Un barbat din SUA a descoperit ca sotia lui il insela. Credea ca are casnicia perfecta, dar, fara sa aiba acest obieci, intr-o seara s-a uitat in telefonul sotiei. ...continuare.

Exploziv. Poze cu o studenta goala, furate de pe Facebook. Hackerul a fost prins

publicat 2018-01-08 14:15:58 (Romania-TV)
Exploziv. Poze cu o studenta goala, furate de pe Facebook. Hackerul a fost prins Un individ din Iasi a fost trimis in judecata de catre Parchetul de pe langa Tribunalul Iasi, fiind acuzat de nu mai putin de 50 de fapte de infractiuni de acces ilegal la un sistem informatic. ...continuare.

Descoperire stranie a unei tinere in telefonul sotului. Poze cu ea, dar un amanunt socant..

publicat 2018-01-07 18:30:24 (Realitatea-TV)
Descoperire stranie a unei tinere in telefonul sotului. Poze cu ea, dar un amanunt socant.. O sotie din Marea Britanie a facut o descoperire traumatizanta. Cel cu care era casatorita de 10 ani si impreuna cu care avea doi copii i-a facut o surpriza neplacuta. Șocata de ce a descoperit, femeia a cerut parerea unui grup de sprijin, iar opiniile au fost cat se poate de diverse. ...continuare.

Descoperirea revoltatoare facuta de o femeie in telefonul sotului: "Nu cred ca mi-a facut asa ceva! Ma simt tradata"

publicat 2018-01-07 16:45:17 (Antena3)
Descoperirea revoltatoare facuta de o femeie in telefonul sotului: Nu cred ca mi-a facut asa ceva! Ma simt tradata Mama a doi copii a creat o dezbatere în mediul online dupa ce a povestit pe o platforma ce a aflat când s-a uitat în telefonul sotului sau. Femeia a gasit poze în care ea era... ...continuare.

Alte poze clare cu pedofilul din lift. Suspectul, cautat de sute de politisti

publicat 2018-01-07 16:00:25 (Realitatea-TV)
Alte poze clare cu pedofilul din lift. Suspectul, cautat de sute de politisti O noua serie de poze cu barbatul suspectat ca a agresat doi copii intr-un lift din Drumul Taberei, Bucuresti, a fost data publicitatii duminica de politisti. In ultimele 48 de ore ...continuare.

Primar PSD pradat de hoti dupa ce a postat pe Facebook poze in care poarta multe bbijuterii

publicat 2018-01-07 15:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Primar PSD pradat de hoti dupa ce a postat pe Facebook poze in care poarta multe bbijuterii Casa unui primar PSD din Timis a fost pradata de hoti, sambata seara. Acestia au intrat in vila din Costeiu a lui Petru Carebia pe una din ferestre, lasata deschisa. Din interior ar fi furat ceasuri si bijuterii in valoare de 10.000 de euro, conform primei evaluari a edilului. In realitate, se pare ca prejudiciul ar fi mai mic. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA