Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cum a reactionat Raluca Turcan dupa ce Sorin Grindeanu a anuntat abrogarea OUG pe Justitie

publicat 2017-02-04 21:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Cum a reactionat Raluca Turcan dupa ce Sorin Grindeanu a anuntat abrogarea OUG pe Justitie Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a declarat, dupa anuntul premierului referitor la abrogarea OUG privind modificarea Codurilor penale, ca "pericolul nu a trecut complet" si ca este nevoie de anumite "clarificari" si "asigurari publice". ...continuare.

Raluca Turcan: Este un pas important inainte. Consideram ca pericolul nu a trecut complet

publicat 2017-02-04 21:30:01 (Antena3)
Raluca Turcan: Este un pas important inainte. Consideram ca pericolul nu a trecut complet Liderul PNL, Raluca Turcan a comentat pe pagina de Facebook decizia lui Sorin Grindeanu de a anula/abroga/retrage Ordonanta de Urgenta nr.13/2017 privind Codul Penal.  „Este un pas important... ...continuare.

Raluca Turcan, despre mitingul PSD: Emotia uriasa provocata de ordonanta nu poate fi contrabalansata printr-un miting de partid

publicat 2017-02-04 14:00:08 (Romania-TV)
Raluca Turcan, despre mitingul PSD: Emotia uriasa provocata de ordonanta nu poate fi contrabalansata printr-un miting de partid Raluca Turcan, presedintele PNL, a declarat, sambata, pentru News.ro, ca emotia colectiva uriasa si deznadejdea provocate de catre ordonanta privind codurile penale nu pot fi contrabalansate prin demonstratia in sprijinul guvernului Grindeanu pe care PSD intentioneaza sa o organizeze, singurele solutii fiind fie abrogarea OUG, fie respingerea ei rapida in Parlament. La randul sau, deputatul liberal Cezar Preda considera o eventuala manifestatie a PSD drept "o mare greseala". ...continuare.

Raluca Turcan: Exista parlamentari PSD care vor sustine motiunea de cenzura initiata de PNL si USR

publicat 2017-02-03 19:45:02 (Antena3)
Raluca Turcan: Exista parlamentari PSD care vor sustine motiunea de cenzura initiata de PNL si USR Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a declarat vineri ca exista parlamentari PSD care vor sustine motiunea de cenzura initiata de PNL si USR. „Vom vedea ca sunt membri ai PSD care vor... ...continuare.

Raluca Dumitru, surprinsa goala in pat! Doar iubitul ei o mai vede atat de sexy si rea!

publicat 2017-02-03 16:15:02 (Antena-1)
Raluca Dumitru, surprinsa goala in pat! Doar iubitul ei o mai vede atat de sexy si rea! Raluca Dumitru este extrem de sexy si nu rateaza nicio ocazie sa arate acest lucru si fanilor! ...continuare.

Raluca Dumitru, in ce mai scurti pantalonasi pe care i-ai vazut vreodata! Fata asta se misca de te ia ameteala!

publicat 2017-02-03 15:45:02 (Antena-1)
Raluca Dumitru, in ce mai scurti pantalonasi pe care i-ai vazut vreodata! Fata asta se misca de te ia ameteala! Raluca Dumitru a incins complet atmosfera cu un dans periculos de sexy! ...continuare.

Se uita la poze, alaturi de mama sa, cand l-a intrebat cine e barbatul din fotografie. Raspunsul sau e sfasietor

publicat 2017-02-03 12:15:01 (Antena3)
Se uita la poze, alaturi de mama sa, cand l-a intrebat cine e barbatul din fotografie. Raspunsul sau e sfasietor Dementa afecteaza zeci de milioane de familii, în întreaga lume. Iar pentru Joey, când familia sa a intrat în acest grup, a fost o veste devastatoare. Era alaturi de mama sa si se uitau la... ...continuare.

Raluca Pruna: Nu am facut nimic in vederea comasarii DNA si DIICOT. Este o manipulare

publicat 2017-02-02 22:15:07 (Romania-TV)
Raluca Pruna: Nu am facut nimic in vederea comasarii DNA si DIICOT. Este o manipulare Fostul ministru al Justitiei Raluca Pruna sustine ca, in timpul mandatului sau, nu a facut nimic in vederea comasarii DNA cu DIICOT, raspunzand astfel acuzatiilor facute de Liviu Dragnea si actualul ministru al Justitiei, Florin Iordache. Mai mult, spune Raluca Pruna, declaratiile celor doi reprezinta "o manipulare". ...continuare.

Ce cadou i-a facut Raluca Turcan lui Liviu Dragnea

publicat 2017-02-02 13:45:01 (Antena3)
Ce cadou i-a facut Raluca Turcan lui Liviu Dragnea Liderul PNL Raluca Turcan a venit, joi, la sala grupului PSD, înainte de începerea sedintei conducerii social-democratilor, pentru a-i aduce presedintelui PSD Liviu Dragnea Constitutia si steagul... ...continuare.