Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Dragnea, DESFIINȚAT de Ponta. Dezvaluiri din INTERIORUL grupului Noi suntem Statul!

publicat 2017-10-26 22:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Dragnea, DESFIINȚAT de Ponta. Dezvaluiri din INTERIORUL grupului Noi suntem Statul! Victor Ponta continua razboiul pe care il poarta cu liderul PSD, Liviu Dragnea. Dupa ce a anuntat ca are poze compromitatoare cu Dragnea si doi membri ai grupului "Noi suntem Statul!", fostul premier anunta noi dezvaluiri. ...continuare.

Ponta il AMENINȚA pe Dragnea cu poze de la intalnirile cu Kovesi: "Se ruga de ea si de Coldea sa-l scape dosar"

publicat 2017-10-26 22:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Ponta il AMENINȚA pe Dragnea cu poze de la intalnirile cu Kovesi: Se ruga de ea si de Coldea sa-l scape dosar Victor Ponta a continuat seria de atacuri la adresa sefului PSD, de data aceasta sustinand ca are poze prin care poate dovedi intalnirile pe care Liviu Dragnea le-a avut cu Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Aceasta este cea mai frumoasa femeie arbitru din lume. Greu sa joci fotbal cand este pe teren - GALERIE FOTO

publicat 2017-10-25 19:30:02 (Antena3)
Aceasta este cea mai frumoasa femeie arbitru din lume. Greu sa joci fotbal cand este pe teren - GALERIE FOTO Karolina Bojar este cea mai noua senzatie pe internet, dupa ce în presa poloneza au aparut poze cu ea la un meci de fotbal. Karolina nu este un simplu suporter, ci una dintre putinele femei care au... ...continuare.

Marele 'EXOD' din puscarii. Tudorel Toader si Raluca Pruna, razboi de la distanta: 'E o lasitate ce face'

publicat 2017-10-24 23:00:02 (Click)
Marele 'EXOD' din puscarii. Tudorel Toader si Raluca Pruna, razboi de la distanta: 'E o lasitate ce face' Acuzat de unele persoane ca are o responsabilitate in legea recursului compensatoriu, care a scos din puscarii peste 500 de persoane intr-o zi, ministrul Justitiei Tudorel Toader arata spre fostul ministru Raluca Pruna. Citeste mai departe... ...continuare.

O femeie castiga 70.000 de dolari postand poze cu picioarele pe Instagram

publicat 2017-10-24 19:00:07 (ProTV)
Multi oameni au al doilea job ca sa faca fata cheltuielilor si sa duca o viata decenta, în timp ce o tânara din Canada face bani usor, fotografiindu-si picioarele si postând imaginile pe Instagram. ...continuare.

Cazul tinerei cu scleroza. PNL, proiect de lege pentru a-i sprijini pe cei cu pensie de handicap

publicat 2017-10-24 17:30:06 (Realitatea-TV)
Cazul tinerei cu scleroza. PNL, proiect de lege pentru a-i sprijini pe cei cu pensie de handicap PNL a depus, marti, un proiect care modifica Legea 263/2010 pentru ca persoanele care primesc pensie de handicap sa poata sa obtina si venituri din drepturi de autor, a declarat deputatul Raluca Turcan, afirmand ca o persoana care are grad de handicap I sau II poate avea activitati creative, anunta Mediafax. ...continuare.

PNL vrea sa faca dreptate Laurei Florescu si vine cu proiect de lege pentru cei care pimesc pensie de handicap

publicat 2017-10-24 16:45:08 (Mediafax)
PNL vrea sa faca dreptate Laurei Florescu si vine cu proiect de lege pentru cei care pimesc pensie de handicap PNL a depus, marti, un proiect care modifica Legea 263/2010 pentru ca persoanele care primesc pensie de handicap sa poata sa obtina si venituri din drepturi de autor, a declarat deputatul Raluca Turcan, afirmand ca o persoana care are grad de handicap I sau II poate avea activitati creative. ...continuare.

Un gorjean a fost retinut dupa ce si-a santajat fosta iubita cu poze compromitatoare

publicat 2017-10-24 12:00:06 (Libertatea)
Un gorjean a fost retinut dupa ce si-a santajat fosta iubita cu poze compromitatoare Un tanar din Bumbesti – Jium judetul Gorj, a fost retinut de catre procurorii gorjeni dupa ce si-a santajat fosta iubita. Potrivit anchetatorilor, tanarul i-a cerut fetei 400 lei pentru a nu publica mai multe fotografii compromitatoare  cu ea pe o retea de socializare. Tanarul, in varsta de 18 ani, facea presiuni asupra fostei iubite, […] Post-ul Un gorjean a fost retinut dupa ce si-a santajat fosta iubita cu poze compromitatoare apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Poze de colectie. Mihaela Tatu, in costum de baie FOTO

publicat 2017-10-24 11:45:10 (Romania-TV)
Alta e viata, altul e tonusul dupa ce scapi de 20 de kilograme. Acum, la 54 de ani, Mihaela Tatu isi expune cu mandrie trupul si nu mai tine cont de gura lumii. Fosta vedeta a emisiunii "De 3 x femeie" se distreaza de mama focului in Bali. ...continuare.