Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



O mai tii minte pe "Buffy, spaima vampirilor"? Vezi singurele poze in care blonda apare complet dezbracata!

publicat 2014-09-04 12:00:03 (CanCan)
O mai tii minte pe Buffy, spaima vampirilor? Vezi singurele poze in care blonda apare complet dezbracata! Sapte ani la rand, milioane de telespectatori din lumea intreaga au urmarit cu sufletul la gura fiecare episod in care aparea ea, dar nimeni nu a vazut-o asa vreodata. Actrita a pozat complet goala pentru prima data, special pentru o reclama. ...continuare.

POZE XXX cu o GIMNASTA CELEBRA postate pe INTERNET. Sportiva era MINORA

publicat 2014-09-03 15:00:54 (Romania-TV)
POZE XXX cu o GIMNASTA CELEBRA postate pe INTERNET. Sportiva era MINORA McKayla Maroney, celebra gimnasta americana, se numara printre celebritatile ale caror fotografii nud au fost facute publice de catre un hacker, intr-una dintre cele mai importante spargeri informatice din ultimii ani. ...continuare.

Povestea halucinanta a hackerului care a umplut internetul cu poze INTIME cu vedetele: "E un COLECTIONAR". Ce s-a gasit in calculatorul lui

publicat 2014-09-03 12:45:11 (Antena3)
Povestea halucinanta a hackerului care a umplut internetul cu poze INTIME cu vedetele: "E un COLECTIONAR". Ce s-a gasit in calculatorul lui Dupa ce sute de fotografii private cu unele din cele mai faimoase femei din lume au fost postate pe internet, jurnalisti, oameni de PR si autoritati au vrut sa vada cum un hacker necunoscut a reusit sa aiba... ...continuare.

SOC - Poze XXX cu o renumita gimnasta au scapat pe net! Sportiva era minora la acea vreme

publicat 2014-09-03 12:15:39 (Realitatea-TV)
SOC - Poze XXX cu o renumita gimnasta au scapat pe net! Sportiva era minora la acea vreme Una dintre cele mai bune gimnaste ale lumii, americanca McKayla Maroney, a avut mari batai de cap, in ultimii ani, din cauza unor poze cu ea goala ce au circulat pe tot Internetul. Avocatul sportivei a declarat ca, din moment ce gimnasta abia are 18 ani, fotografiile XXX ar fi fost facute cand aceasta era minora. Reprezentatul legal al lui Maroney nu a sustinut ca pozele ar fi "fake"-uri, adica prelucrate in Photoshop sau alt program de acest gen. "Fotografiile ii apartin clientei mele, ea... ...continuare.

Are doi copii, dar arata senzational! Cum se intretine sotia lui Walter Zenga

publicat 2014-09-03 09:00:03 (CanCan)
Are doi copii, dar arata senzational! Cum se intretine sotia lui Walter Zenga Are 32 de ani, dar arata mai bine decat multe pustoaice. Raluca Rebedea Zenga are un corp de invidiat, iar “secretul” ei este la indemana oricui. Sotia fostului antrenor de la Steaua si Dinamo se mentine cu ajutorul... copiilor. ...continuare.

Primele poze de la nunta Angelinei Jolie si a lui Brad Pitt! Uite cum arata actrita in rochie de mireasa

publicat 2014-09-02 20:15:03 (CanCan)
Primele poze de la nunta Angelinei Jolie si a lui Brad Pitt! Uite cum arata actrita in rochie de mireasa In urma cu o saptamana, Angelina Jolie si Brad Pitt au devenit sot si sotie. Cei doi si-au unit destinele intr-o ceremonie din Franta, in prezenta apropiatilor. Primele fotografii de la nunta vor aparea in curand pe piata, in revista People. ...continuare.

Nici daca stateai in casa cu Raluca si cu Pepe nu aflai ce au in plan! Are legatura directa cu fetita lor si cu sarcina sotiei!

publicat 2014-09-02 16:30:09 (CanCan)
Nici daca stateai in casa cu Raluca si cu Pepe nu aflai ce au in plan! Are legatura directa cu fetita lor si cu sarcina sotiei! Sotia lui Pepe este insarcinata in sase saptamani, iar cantaretul nu-si mai incape in piele de fericire. Pepe si Raluca mai au o fetita, Maria, in varsta de doi anisori, iar artistul s se pregateste sa-i dea vestea cea mare, ca in curand va avea un frate. ...continuare.

Raluca Turcan, despre demisia Monicai Macovei: E bine ca s-a clarificat situatia

publicat 2014-09-02 15:15:41 (Realitatea-TV)
Raluca Turcan, despre demisia Monicai Macovei: E bine ca s-a clarificat situatia Vicepresedintele ACL Raluca Turcan a declarat ca in opinia sa, demisia Monicai Macovei din PDL este menita sa "clarifice situatia" candidatilor de dreapta la prezidentiale. "E bine ca s-a clarificat situatia, ca si-a ales drumul si nu mai produce confuzie. Din pacate, cu cat sunt mai multi candidati care se revendica a fi de dreapta, cu atat mai bine pentru Ponta", a precizat Turcan, potrivit Agerpres. Pe de alta parte, Raluca Turcan a tinut sa precizeze ca Partidul Democrat-Liberal "a facut... ...continuare.

Ricky Gervais, creatorul The Office, rade pe Twitter de vedetele care au aparut goale in presa, dupa ce li s-au furat pozele

publicat 2014-09-02 14:45:32 (ProTV)
Ricky Gervais, creatorul The Office, rade pe Twitter de vedetele care au aparut goale in presa, dupa ce li s-au furat pozele Ricky Gervais, creatorul serialului The Office, a scris un comentariu rautacios pe Twitter la adresa vedetelor ale caror poze nud ar fi fost furate din calculatoarele persoanele de niste hackeri. ...continuare.

Apple investigheaza furtul a sute de poze nud cu vedete

publicat 2014-09-02 14:16:04 (Romania-TV)
Apple investigheaza furtul a sute de poze nud cu vedete Apple are probleme in aceste zile cu pozele furate din iCloud si publicate online de un hacker. In poze sunt vedete fotografiate mai mult sau mai putin dezbracate cu iPhone sau iPad. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

pacanele urare asigur emag scrisori ieri liata democratiei cazu deea mihai morar horoscop raliu dragonul pirati somalezi nebuni la fantana cel mai bun antivirus ilie nastase tena sali umaga emanuel prea mersul trenurilor antonia ana baniciu reincarnare accident in suceava tariceanu declaratia romgermed octombrie 2008 alina puscau ministerul sanatati academia de politie anrmap turnu magurele salma calamitati naturale stiri antena 3 finala holland domino finala eurovision anchor grup tusnad sanda ladosi transferul madalina manole