Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



Atacurile in USL continua. Antonescu: Politica externa nu inseamna o colectie de poze cu mai-marii lumii pe Facebook

publicat 2014-02-23 18:30:03 (Antena3)
Presedintele PNL, Crin Antonescu, a criticat politica externa dusa de seful statului, "cu puternice accente de subordonare", dar si cea "palida, inconsecventa" a Guvernului, adaugand: "Politica externa nu... ...continuare.

Antonescu: Politica externa nu inseamna o colectie de poze cu mai-marii lumii ca sa o pui pe Facebook

publicat 2014-02-23 17:30:24 (Mediafax)
Antonescu: Politica externa nu inseamna o colectie de poze cu mai-marii lumii ca sa o pui pe Facebook Presedintele PNL, Crin Antonescu, a criticat politica externa dusa de seful statului, "cu puternice accente de subordonare", dar si cea "palida, inconsecventa" a Guvernului, adaugand: "Politica externa nu inseamna o colectie de poze cu mai-marii lumii ca sa ti-o pui pe Facebook". ...continuare.

De ce a venit momentul sa renunti la WhatsApp

publicat 2014-02-23 15:30:05 (Capital)
Facebook a cumparat WhatsApp pentru 19 miliarde de dolari. Aplicatia leaga mai mult de 450 de milioane de utilizatori, iar servere ajuta la transmiterea a peste 600 de milioane de poze in fiecare zi, dar acum toate astea sunt in mana celor de la Facebook. ...continuare.

BOMBA aruncata de Bianca a explodat in toate partile! Duban, desfiintat de presupusa lui amanta - actuala iubita a lui Salam

publicat 2014-02-23 13:00:03 (CanCan)
Scandalul ultimelor zile ia amploare. Joi seara, Bianca l-a acuzat de Andrei Duban, sustinand ca prezentatorul TV a avut o relatie extraconjugala cu Raluca Macovei, actuala iubita a lui Florin Salam. Iar acum, presupusa amanta a decis sa rupa tacerea.   ...continuare.

Diana Dumitrescu, fara pic de machiaj! Cum arata vedeta abia trezita din somn

publicat 2014-02-22 19:30:02 (CanCan)
Dianei Dumitrescu nu ii este frica sa le arate admiratorilor sai poze in care s-a fotografiat fara pic de machiaj. Vedeta are un ten curat si luminos cu care se mandreste pe conturile sale de socializare. ...continuare.

A decis sa recunoasca tot! Florin Salam si iubita lui s-au fotografiat impreuna

publicat 2014-02-22 13:30:02 (CanCan)
Dupa ce au facut tot posibilul sa acunda cat s-a putut de mult relatia lor, Florin Salam si Raluca Macovei au decis sa-si recunoasca povestea de dragoste, actrita postand mai multe fotografii cu ea si manelistul, pe Facebook.   ...continuare.

Florin Salam si iubita lui, CA DOI PORUMBEI! Uite CUM S-AU FOTOGRAFIAT | FOTO

publicat 2014-02-21 16:15:26 (Libertatea)
Florin Salam si iubita lui, CA DOI PORUMBEI! Uite CUM S-AU FOTOGRAFIAT | FOTO Florin Salam si iubita lui sunt peste masura de indragostiti si parca isi doresc ca toata lumea sa afle acest lucru. Cel putin asta reiese din fotografiile pe care cei doi si le-au facut, de curand si care au fost postate pe Facebook. Iubita lui Salam este o actrita foarte frumoasa, se numeste Raluca Macovei, este prietena cea mai buna a Adelinei Pestritu si a reusit sa il faca pe Salam sa se indragosteasca iremediabil de ea. Chiar daca cei doi au evitat sa vorbeasca despre relatia lor,... ...continuare.

Lupta din USL se da pentru Cotroceni, sustine Raluca Turcan (PDL).

publicat 2014-02-21 11:15:24 (Romania-Libera)
Lupta din USL se da pentru Cotroceni, sustine Raluca Turcan (PDL). Deputatul Raluca Turcan crede ca "lupta adevarata din interiorul USL se da pentru Cotroceni". "Lupta adevarata din interiorul USL se da pentru Cotroceni, nu pe initiative legislative, pe proiecte de dezvoltare la nivel national sau european. USL demonstreaza din plin, acum, ca nu a fost niciodata despre Romania, ci despre jaf, imunitate si incompetenta.De doi ani, cu asta se ocupa Victor Ponta si Crin Antonescu: cu alimentarea cu bani a baronilor locali si clientela politica, protectia... ...continuare.

Legaturi periculoase! Minte ca nu o stie pe fiica lui Florin Salam, insa un vecin de-al cantaretului o da de gol pe Raluca Macovei

publicat 2014-02-20 23:00:02 (CanCan)
A negat cat a putut de mult, a incercat sa ascunda relatia cu Salam, insa a fost data de gol tocmai de vecini. Mai mult, Raluca Macovei a mintit si cu faptul ca nu o cunoaste pe fiica cantaretului, desi de pe site-urile de socializare reiese altceva. ...continuare.

ALTA ELEVA DISPARUTA. Apel disperat al mamei fetei: "Raluca, mami te iubeste. Te asteptam sa vii acasa"

publicat 2014-02-20 21:00:08 (Evenimentul-Zilei)
Tatiana Nedelcu a apelat la "Evenimentul zilei" pentru a-i transmite un mesaj fiicei sale, plecata de acasa de o luna de zile. Raluca e studenta si, la 21 de ani, se indragostise de un barbat insurat. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

film dambovita turismul microintreprinderi batut mar caransebes evaziune fiscala prahova mafie hidroelectrica loredana chivu chelaru prius cristi tanase accident de circulatie paper bianca brad corina cretu romanesti dimineata devreme handicap apia politiste a cazut de la etajul 7 criza in romania mehedinti csspp accident pe dn7 anul 2012 studii buzau finante canu siderurgica accident ruti pont florin dascalu eximbank licitati anvelope baconschi cati ani are antonia ciocarlia nitu miliard feroviar ghimbav florin popescu vatava