Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Ultimatum primit de iubita lui Szukala dupa ce stelistul a semnat cu Piturca! Are timp o saptamana sa ii raspunda la intrebarea...

publicat 2015-01-06 17:15:02 (CanCan)
Ultimatum primit de iubita lui Szukala dupa ce stelistul a semnat cu Piturca! Are timp o saptamana sa ii raspunda la intrebarea... In varsta de 30 de ani, Lukasz Szukala a dat lovitura vietii. S-a transferat la arabii lui Piturca. Fotbalistul Stelei i-a cerut iubitei, prezentatoarea Raluca Hoyges, sa il insoteasca, ba chiar i-a dat si un ultimatum. Tanara a luat deja decizia. ...continuare.

Iubita lui Szukala, MESAJ EMOTIONANT dupa ce polonezul a semnat cu ARABII

publicat 2015-01-06 14:30:26 (Romania-TV)
Iubita lui Szukala, MESAJ EMOTIONANT dupa ce polonezul a semnat cu ARABII Lukasz Szukala a semnat cu Al Ittihad si urmeaza sa plece in Arabia Saudita. Fundasul o va lasa in Romania pe iubita sa, Raluca Hogyes, prezentatoare la Digi Sport. ...continuare.

Fetele frumoase si masinile scumpe merg ca unse / GALERIE FOTO & VIDEO

publicat 2015-01-06 13:15:28 (Libertatea)
Fetele frumoase si masinile scumpe merg ca unse / GALERIE FOTO & VIDEO Masinile puternice si fetele frumoase se atrag unele pe altele. SportNews.ro va propune o galerie foto cu cele mai reusite poze din 2014. Publicitate Citeste mai departe pe sportnews.ro ...continuare.

Walter, ce faci cu mana!? Cum au fost fotografiati Zenga si sotia lui romanca, noaptea pe o plaja

publicat 2015-01-06 11:00:02 (CanCan)
Walter, ce faci cu mana!? Cum au fost fotografiati Zenga si sotia lui romanca, noaptea pe o plaja Walter si Raluca Zenga au o casnicie perfecta si par ca se potrivesc de minune. Cei doi nu ezita sa isi arate dragostea unul fata de celalalt chiar si in public. ...continuare.

Raluca Olaru, eliminata in primul tur la dublu, la Brisbane

publicat 2015-01-06 10:45:21 (Mediafax)
Raluca Olaru, eliminata in primul tur la dublu, la Brisbane Perechea Raluca-Ioana Olaru/Shuai Zhang (Romania/China) a fost eliminata, marti, in primul tur al probei de dublu din cadrul turneului de la Brisbane (Australia), dotat cu premii totale de un milion de dolari. ...continuare.

Ce ritual are Raluca Zenga la inceput de an nou?

publicat 2015-01-05 19:45:03 (Click)
Ce ritual are Raluca Zenga la inceput de an nou? Ce ritual are Raluca Zenga la început de an nou? Sotia lui Walter Zenga a trecut in noul an cu zambetul pe buze si cu planuri marete. A sarbatorit Revelionul in Dubai, pe plaja din Palm Jumeirah, "cu o vedere perfecta catre focurile de artificii spectaculoase din cele trei locatii-simbol ...continuare.

Iti mai amintesti DECOLTEUL IMENS al Ralucai Badulescu? Ce se INTAMPLA cu SANII ei dupa ce a SLABIT 64 de kilograme

publicat 2015-01-05 18:45:37 (Libertatea)
Raluca Badulescu a uimit pe toata lumea cu ambitia ei. Vedeta a reusit sa slabeasca 64 de kilograme... ...continuare.

Raluca Podea, pasionata de pacanele

publicat 2015-01-04 19:00:41 (Romania-TV)
Raluca Podea, pasionata de pacanele Vedetele isi incearca norocul la inceput de an. Modelul Raluca Podea a vrut sa intre cu dreptul in 2015, si a mers de dimineata la pacanele. Ea spera sa adune bani pentru a-si face un cadou scump si ca sa-i mearga bine tot anul. Raluca a dezvaluit si ce ritual a respectat in noaptea de Revelion. ...continuare.

Klaus Iohannis participa la liturghia duminicala de la Catedrala Mitropolitana Ortodoxa din Sibiu

publicat 2015-01-04 11:30:39 (Mediafax)
Klaus Iohannis participa la liturghia duminicala de la Catedrala Mitropolitana Ortodoxa din Sibiu Presedintele Klaus Iohannis participa, duminica, la liturghia duminicala de la Catedrala Mitropolitana Ortodoxa din Sibiu, in lacasul de cult aflandu-se si deputatul liberal Raluca Turcan, viceprimarul municipiului Virgil Popa, dar si alti lideri PNL. ...continuare.

Poze de VACANȚA total gresite. Cei care le-au facut vor sa le uite. Restul lumii rade cu lacrimi | GALERIE FOTO

publicat 2015-01-04 11:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Poze de VACANȚA total gresite. Cei care le-au facut vor sa le uite. Restul lumii rade cu lacrimi | GALERIE FOTO Cu toti ne dorim sa facem fotografii reusite in vacanta, dar unele instantanaee pe care turistii le fac numai la amintiri placute nu te duc cu gandul. Și cu cat te uiti mai mult la astfel de fotografii, cu atat mai ingrozitoare par a fi. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

regele mihai i preselectii hrana centrul galatiului opera romana transplant botiz vedete playboy prospectiuni bucuresti psiholog criminalist loser vadu izei rolling galbeni diagnostice u cluj frica de sud catastrofe bianca dragusan titulari universitatea craiova sucursale bogdan dr goale lajos burdan oncologie ocolitoare poze cu ea goala liga profesionista de fotbal portarul dragulescu cristiano ronaldo si irina shayk energii cercetat comsa gdf suez coreea de nord taxa auto sorin marlene universitatea tehnica sibiu bazar dristor aeronava satu nou simple mansarde consilier juridic