Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




A vazut in telefonul sotiei poze intime cu alt barbat. Il insela. Ce a facut cand ea a mers la dus

publicat 2016-04-06 21:00:26 (Realitatea-TV)
A vazut in telefonul sotiei poze intime cu alt barbat. Il insela. Ce a facut cand ea a mers la dus Un barbat din SUA a descoperit ca sotia lui il insela. Credea ca are casnicia perfecta, dar, fara sa aiba acest obieci, intr-o seara s-a uitat in telefonul sotiei. ...continuare.

Un parlamentar din Arges si-a concediat consiliera pentru pozele sexy de pe Facebook. Reactia ei: "Si el are poze in slip"

publicat 2016-04-06 20:00:18 (ProTV)
Un parlamentar din Arges si-a concediat consiliera pentru pozele sexy de pe Facebook. Reactia ei: Si el are poze in slip Un parlamentar din Arges si-a concediat tanara consiliera, pe motiv ca a aparut in ipostaze mai mult decat indraznete, pe Facebook. ...continuare.

Motiunea simpla pe Justitie a cazut

publicat 2016-04-06 16:00:13 (Realitatea-TV)
Motiunea simpla pe Justitie a cazut Plenul Camerei Deputatilor a respins, miercuri, motiunea simpla initiata de ALDE "Drepturile omului nu sunt un lux" la adresa ministrului Justitiei, Raluca Pruna. ...continuare.

PEPE nu tine cont de semnele de circulatie! Artistul isi parcheaza masina pe locurile destinate handicapatilor!

publicat 2016-04-06 14:45:02 (CanCan)
PEPE nu tine cont de semnele de circulatie! Artistul isi parcheaza masina pe locurile destinate handicapatilor! Pepe se declara un om implinit si cel mai mandru tatic din lume! Cel putin asta ne transmit pozele publicate de artist pe conturile sale de socializare. La capitolul familie, Pepe se descurca foarte bine, insa la capitolul circulatie, cantaretul o cam da in bara. Ionut Pascu pare sa-si fi gasit linistea alaturi de Raluca Pastrama, pe care o iubeste nespus de mult. Nici nu ar avea cum sa nu o adore, avand in vedere ca Raluca i-a daruit doua fetite de toata frumusetea! Cantaretul se implica... ...continuare.

Lucca, patrupedul devenit erou. Povestea emotionanta din spatele acestei poze

publicat 2016-04-06 12:00:25 (Realitatea-TV)
Lucca, patrupedul devenit erou. Povestea emotionanta din spatele acestei poze Un caine militar "pensionat", care a facut parte din Marina Militara a SUA, a fost decorat recent de armata britanica. ...continuare.

Motiunea simpla impotriva ministrului Justitiei, supusa la vot in plenul Camerei Deputatilor

publicat 2016-04-06 09:45:27 (Romania-TV)
Motiunea simpla impotriva ministrului Justitiei, supusa la vot in plenul Camerei Deputatilor Motiunea simpla "Drepturile omului nu sunt un lux", initiata de ALDE impotriva ministrului Justitiei, Raluca Pruna, urmeaza sa fie supusa la vot, miercuri, in plenul Camerei Deputatilor. O motiune simpla nu atrage demiterea ministrului respectiv, avand valoare simbolica. Ministrul Raluca Pruna a declarat luni, cand textul motiunii a fost dezbatut in Camera Deputatilor, ca asteapta rezultatul votului de miercuri, iar apoi va lua o decizie privind o eventuala demisie. ...continuare.

Cele mai amuzante poze realizate de catre cei mai "nebuni" fotografi. Este arta sau comedie?

publicat 2016-04-05 20:45:24 (Realitatea-TV)
Cele mai amuzante poze realizate de catre cei mai "nebuni" fotografi. Este arta sau comedie? Un fotograf trebuie sa dea dovada de imaginatie. Altfel, nu ramane decat un simplu om care apasa pe "clicker". ...continuare.

Panasonic Lumix GX85, o compacta mirrorless cu specificatii impresionante (Camere foto)

publicat 2016-04-05 16:30:15 (Go4IT)
Panasonic Lumix GX85, o compacta mirrorless cu specificatii impresionante (Camere foto) Parte din seria Panasonic Lumix, GX85 este un aparat foto cu specificatii de invidiat, oferind suport pentru filmare Ultra HD si lentile interschimbabile care permit adaptarea la aproape orice scenariu de fotografiere.Lumix GX85 foloseste un procesor de imagine din seria Venus Engine si senzor optic cu tehnologie LiveMOS, capabil sa obtina poze la rezolutie 16MP folosind sensibilitate de pana la ISO 25600. In plus, Panasonic a eliminat si obisnuitul filtru low-pass, permitand obtinerea unor... ...continuare.

Sedinta Comisiei juridice din Senat, suspendata din lipsa de cvorum. Ministrul Raluca Pruna a gasit sala goala

publicat 2016-04-05 16:15:20 (Romania-TV)
Sedinta Comisiei juridice din Senat, suspendata din lipsa de cvorum. Ministrul Raluca Pruna a gasit sala goala Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, si presedintele Comisie juridice a Senatului, Catalin Boboc, au decis marti sa amane cu o saptamana ordonanta privind interceptarile in conditiile la care la sedinta erau prezenti doar doi senatori: Catalin Boboc si Doina Federovici. ...continuare.