Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Simona Halep si Raluca Olaru, in turul II la Beijing

publicat 2014-09-29 12:15:36 (Income-Magazine)
Simona Halep si Raluca Olaru, in turul II la Beijing Simona Halep si Raluca Olaru au câstigat cu scorul de 6-4, 7-6 (4) partida cu perechea Oksana Kalashnikova/Klara Koukalova si se califica în turul II al întrecerii de dublu din cadrul Openului Chinei.Partida a durat o ora si 27 de minute. ...continuare.

Victorie si la dublu! Simona Halep si Raluca Olaru s-au calificat in optimi!

publicat 2014-09-29 12:00:43 (Gazeta-Sporturilor)
Victorie si la dublu! Simona Halep si Raluca Olaru s-au calificat in optimi! Simona Halep pare sa-si fi revenit dupa ce ieri a invins categoric in primul meci de la Beijing. In aceasta dimineata a jucat si in competitia de dublu alaturi de Raluca Olaru. Recunoscuta pentru performantele solide de la dublu, Raluca Olaru a fost noua partenera a Simonei Halep pentru acest turneu, iar alegerea pare sa fi fost una de bun augur. Cele doua au cistigat in doua seturi in fata perechii Kalashnikova / Koukalova, scor 6-4, 7-6. ... ...continuare.

Halep si Olaru, in turul doi la dublu la China Open

publicat 2014-09-29 11:45:45 (Mediafax)
Halep si Olaru, in turul doi la dublu la China Open Perechea Simona Halep/Raluca Olaru, beneficiara unui wild-card, s-a calificat, luni, in turul doi al probei de dublu la China Open, competitie de categorie Premier Mandatory, cu premii de 5,4 milioane de dolari. ...continuare.

iLikeIT. Aplicatiile prin care va puteti controla smartphone-ul de pe un computer, inclusiv pentru sms, chat sau poze

publicat 2014-09-29 09:30:30 (ProTV)
iLikeIT. Aplicatiile prin care va puteti controla smartphone-ul de pe un computer, inclusiv pentru sms, chat sau poze Telefonul care bazaie si suna tot timpul este motivul care ne opreste de multe ori din mijlocul muncii la un proiect important. Cum facem sa ramanem conectati la informatiile de pe smartphone fara sa il scoatem mereu din buzunar stie George Buhnici. ...continuare.

LIVE Beijing: Simona Halep si Raluca Olaru la dublu (9:30)

publicat 2014-09-29 09:15:49 (OnlineSport)
Simona Halep si Raluca Olaru incep astazi turneul de dublu la Open-ul Chinei din Beijing. Amanunte in timp real, aici. ...continuare.

Pepe si Raluca isi fac luna de miere in Asia

publicat 2014-09-28 23:45:30 (Libertatea)
Pepe si Raluca isi fac luna de miere in Asia Din cauza programului foarte incarcat al artistului, Pepe si Raluca nu au avut timp sa plece imediat dupa nunta in luna de miere. Cei doi soti se vor apuca insa de impachetat bagajele in noiembrie, cand ii asteapta o vacanta de cinci stele. Pepe si Raluca si-au programat o vacanta de cinci stele in doi Publicitate Pepe si Raluca s-au cununat religios chiar de ziua artistului, pe 20 iulie. Ei nu au putut insa pleca in luna de miere imediat dupa acest eveniment fericit din viata lor. Asta... ...continuare.

ACCIDENT TERIBIL pe DN1! 6 persoane AU MURIT

publicat 2014-09-28 11:00:41 (Libertatea)
ACCIDENT TERIBIL pe DN1! 6 persoane AU MURIT 3 barbati, o femeie si doi minori - un baiat de 12 ani si o fata de aproximativ 14 ani au murit in urma impactului frontal dintre doua autoturisme. Accidentul a avut loc sambata seara, in zona Bisericii Calatorului (km 82), transmite Agerpres. Publicitate Un tanar de 28 de ani aflat la volanul unui autoturism a patruns pe contrasens, izbindu-se frontal de o alta masina care venea din sens opus si in care se aflau 5 persoane, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului Judetean de... ...continuare.

Nu degeaba i se spune fetita cuminte! Uite cum s-a imbracat Raluca Moianu pe strada!

publicat 2014-09-27 23:30:05 (CanCan)
Nu degeaba i se spune fetita cuminte! Uite cum s-a imbracat Raluca Moianu pe strada! Paparazzi revistei Ciao! sunt mereu pe faza. Zilele trecute ei au reusit sa o surprinda pe Raluca Moianu intr-una din escapadele ei prin oras. Tinuta le-a atras atentia, asta deoarece rochita semana izbitor cu cea a unei fetite de scoala primara. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

plan jos basescu davis adresa de mail tractorul brasov install teme politice hidroelectrica ariton cazu moldoveni bistrita nasaud giurgiu gorjeni dj project alegerea adrian enache gheorghe zamfir caramizi oara iustinian issue chimica indemnizatie motorul adrian tutu cazul concurentii silvic caras severin inima de tiga ortodo palestina culinare town slobozia tech sistemul de sanatate jocuri noi mihai costea un hot moreno share dosare penale sportivi odagiu scutire etajul penitenciarul iasi liceele