Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Raluca Pruna, fost ministru al Justitiei, despre raportul lui Toader: "E o rusine ca la carte"

publicat 2018-02-24 10:00:25 (ProTV)
Raluca Pruna, fost ministru al Justitiei, a post pe pagina sa de Facebook un mesaj despre raportul lui Tudorel Toader, care a cerut joi seara revocarea din functie a procurorului-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Raluca Pruna, fost ministru al Justitiei: "Doamna K nu e Mesia, e numai o femeie. Una cat mii de barbati. Duce o lupta care e a noastra, a tuturor"

publicat 2018-02-24 09:15:02 (Adevarul)
Raluca Pruna, fost ministru al Justitiei: Doamna K nu e Mesia, e numai o femeie. Una cat mii de barbati. Duce o lupta care e a noastra, a tuturor Raluca Pruna, fost ministru al Justitiei in Guvernul Ciolos, a postat pe Facebook un mesaj legat de raportul prezentat de actualul ministru al Justitiei, Tudorel Toader. ...continuare.

Povestea sportivului roman cu cel mai bun rezultat la Jocurile Olimpice

publicat 2018-02-23 19:15:01 (Antena3)
Povestea sportivului roman cu cel mai bun rezultat la Jocurile Olimpice Raluca Stramaturaru este, cu doua zile inainte de finalul celei de-a 23-a editii a Jocurilor Olimpice de iarna PyeongChang 2018, sportivul roman cu cel mai bun rezultat la intrecerile olimpice, locul 7 obtinut... ...continuare.

JOCURILE OLIMPICE DE IARNA 2018. Raluca Stramaturaru va fi portdrapelul Romaniei la inchiderea JO de la PyeongChang

publicat 2018-02-23 17:45:30 (Romania-TV)
JOCURILE OLIMPICE DE IARNA 2018. Raluca Stramaturaru va fi portdrapelul Romaniei la inchiderea JO de la PyeongChang JOCURILE OLIMPICE DE IARNA 2018. Cel mai bun sportiv roman la JO de iarna de la PyeongChang, Raluca Stramaturaru (locul 7 la sanie simplu), va fi portdrapelul tarii noastre la ceremonia de inchidere a celei de a XXIII-a editii a Jocurilor Olimpice 2018, eveniment care va avea loc duminica, anunta site-ul COSR. ...continuare.

Raluca Stramaturaru, portdrapelul Romaniei la ceremonia de inchidere a JO 2018

publicat 2018-02-23 17:45:27 (Libertatea)
Raluca Stramaturaru, portdrapelul Romaniei la ceremonia de inchidere a JO 2018 Cel mai bun sportiv roman la JO de iarna de la PyeongChang, Raluca Stramaturaru (locul 7 la sanie simplu), va fi portdrapelul tarii noastre la ceremonia de inchidere a celei de a XXIII-a editii a Jocurilor Olimpice 2018, eveniment care va avea loc duminica. […] Post-ul Raluca Stramaturaru, portdrapelul Romaniei la ceremonia de inchidere a JO 2018 apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ceremonia de inchidere a Jocurilor Olimpice de iarna 2018. Raluca Stramaturaru va fi portdrapelul Romaniei

publicat 2018-02-23 17:45:27 (Libertatea)
Ceremonia de inchidere a Jocurilor Olimpice de iarna 2018. Raluca Stramaturaru va fi portdrapelul Romaniei Ceremonia de inchidere a Jocurilor Olimpice de iarna 2018. Raluca Stramaturaru va fi portdrapelul Romaniei. Cel mai bun sportiv roman la JO de iarna de la PyeongChang, Raluca Stramaturaru (locul 7 la sanie simplu), va fi portdrapelul tarii noastre la ceremonia de inchidere a celei de a XXIII-a editii a Jocurilor Olimpice 2018, eveniment care […] Post-ul Ceremonia de inchidere a Jocurilor Olimpice de iarna 2018. Raluca Stramaturaru va fi portdrapelul Romaniei apare prima data in... ...continuare.

'Ministrul Justitiei Tudorel Toader s-a facut de ras in toata Uniunea Europeana'

publicat 2018-02-23 16:15:01 (Bursa)
'Ministrul Justitiei Tudorel Toader s-a facut de ras in toata Uniunea Europeana' Prim-vicepresedintele PNL, Raluca Turcan, a criticat astazi maniera in care ministrul Justitiei Tudorel Toader a prezentat raportul asupra managementului DNA, se arata intr-un comunicat al PNL, remis Redactiei. ...continuare.

BRAVO AI STILL ALL STARS, momente intime: "Am avut experiente doar cu fetele". O concurenta de dezbraca in direct LIVE

publicat 2018-02-23 15:15:27 (Romania-TV)
, a scris ea pe Instagram. Astazi, in "Bravo, ai stil!": O concurenta se dezbraca in direct iar Raluca Badulescu e fascinata de scena ...continuare.

Raluca Turcan: Tudorel Toader, o rusine pentru Romania

publicat 2018-02-22 22:45:01 (Antena3)
Raluca Turcan: Tudorel Toader, o rusine pentru Romania Prim-vicepresedintele PNL, deputatul Raluca Turcan, a cerut joi demisia ministrului Justitiei, Tudorel Toader, dupa decizia acestuia de a declansa procedura de revocare din functie a procurorului sef al Directiei... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro