Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Omul acesta iti demonstreaza ca n-ai pic de imaginatie! Iata ce l-a transformat intr-un viral!

publicat 2015-03-05 15:45:13 (Realitatea-TV)
Omul acesta iti demonstreaza ca n-ai pic de imaginatie! Iata ce l-a transformat intr-un viral! Tu folosesti un iPhone pentru Candy Crush si Instagram pentru poze cu mancare, dar acest francez reinterpreteaza realitatea. ...continuare.

Sotia lui Pepe trece prin momente grele! "Pentru Raluca este ultima luna"

publicat 2015-03-04 19:15:08 (CanCan)
Sotia lui Pepe trece prin momente grele! Pentru Raluca este ultima luna Pepe va fi in curand tata si a marturisit ca are emotii mari. Cantaretul spune ca Raluca, sotia sa, se afla in ultima luna de sarcina si trece prin momente grele.   ...continuare.

Sotia lui Pepe va naste mai repede decat se astepta! Motivul este incredibil! "Este cea mai grea..."

publicat 2015-03-04 17:45:04 (CanCan)
Sotia lui Pepe va naste mai repede decat se astepta! Motivul este incredibil! Este cea mai grea... Sotia lui Pepe mai are putin si naste, insa Raluca si cantaretul isi doresc sa aiba totul sub control. Data preconizata de medici pentru a veni pe lume cea de-a doua fetita este 12 aprilie, dar bruneta va naste prin cezariana, mai devreme. ...continuare.

A murit George Motoi. Actorul avea 79 de ani

publicat 2015-03-04 12:15:32 (ProTV)
A murit George Motoi. Actorul avea 79 de ani Actorul George Motoi a incetat din viata, miercuri dimineata. Decesul a fost confirmat de fiica actorului, Raluca, pe Facebook. ...continuare.

George Motoi a murit! Primul mesaj al familiei

publicat 2015-03-04 11:45:49 (Romania-TV)
George Motoi a murit! Primul mesaj al familiei Actorul George Motoi s-a stins din viata in dimineata zilei de miercuri. Plecarea de pe aceasta lume a fost confirmata de fiica artistului, Raluca. ...continuare.

Uite cat de caraghioasa este Ioana Ginghina! Foto

publicat 2015-03-04 10:45:24 (Realitatea-TV)
Uite cat de caraghioasa este Ioana Ginghina! Foto Ioana Ginghina si atelierele ei de creatie MiniArt Show se "muta" la Sala Dalles in perioada 25 februarie - 8 martie cand va avea loc Festivalul Primaverii, targul cu cele mai frumoase cadouri cu iz de primavara, martisoare cu traditie, daruri de suflet pentru doamne si domnisoare. Cum aceasta ocazie, am intrat in posesia unei poze care nu ii face prea multa cinste vedetei. ...continuare.

Pepe: «Nu vreau ca Raluca sa faca Pastele in spital» | EXCLUSIV

publicat 2015-03-04 00:00:55 (Libertatea)
Pepe si sotia lui, Raluca, au decis ca a doua lor fetita sa vina pe lume cu cateva zile inainte de... ...continuare.

Cariera ei este o FARSA. Actrita care s-a facut de RAS dupa ce s-a descoperit ca a postat pe internet poze trucate de la Oscar | FOTO

publicat 2015-03-03 15:00:08 (Evenimentul-Zilei)
Cariera ei este o FARSA. Actrita care s-a facut de RAS dupa ce s-a descoperit ca a postat pe internet poze trucate de la Oscar | FOTO Actrita Anna Allen este luata peste picior de internauti dupa ce s-a aflat ca fotografiile care dadeau impresia ca se invarte in cercurile selecte de la Hollywood si pe care ea le posta pe retelele de socializare sunt, de fapt, trucate. ...continuare.

Salonul Auto de la Geneva. Dacia si premiera de la Geneva: Poze oficiale cu noul model-editie speciala. FOTO

publicat 2015-03-03 12:15:21 (ProTV)
Salonul Auto de la Geneva. Dacia si premiera de la Geneva: Poze oficiale cu noul model-editie speciala. FOTO Dacia are niste certitudini pentru cel mai important Salon Auto din 2015 pana marti. Logan MCV, Sandero, Duster, Dokker si Lodgy (adica toata gama) vor primi un upgrade fin in noua versiune de echipare Laureate Prime. ...continuare.

E capricioasa ca orice gravida! De ce l-a scos de urgenta Raluca pe Pepe din casa si cum s-a "executat" cantaretul

publicat 2015-03-02 20:00:03 (CanCan)
Pepe si Raluca Pastrama se iubesc de pestre trei ani, iar de doi ani si jumatate sunt si casatoriti. Timpul nu si-a pus amprenta asupra relatiei dintre ei, iar cei doi sunt la fel de indragostiti ca la inceput. Pepe isi rasfata sotia, iar ea... ...continuare.