Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Raluca de la Bambi, in pericol! Artista a cazut de pe motocicleta, la filmarile noului videoclip! VIDEO

publicat 2017-07-04 11:15:21 (Romania-TV)
Raluca de la Bambi, in pericol! Artista a cazut de pe motocicleta, la filmarile noului videoclip! VIDEO "Vezi-ti de inima mea" le readuc in fata publicului pe "pustoaicele" Bambi, care, satule de videoclipuri sexy, coafuri si machiaje sofisticate, au ales sa apara in fata publicului ca niste adolescente: in tenesi, haine lejere, cu o imagine curata si tinereasca. ...continuare.

Accident grav pe DN 1. Mai multe persoane au fost ranite

publicat 2017-07-03 16:00:15 (Realitatea-TV)
Accident grav pe DN 1. Mai multe persoane au fost ranite Trei persoane au fost ranite, luni dupa-amiaza, intr-un accident rutier care a avut loc pe DN 1A, la Magurele, una dintre victime ramanand incarcerata, potrivit purtatorului de cuvant al Inspectoratului Judetean de Politie Prahova, Raluca Brezeanu. ...continuare.

Raluca Bontas, lider al departamentului de servicii fiscale, devine Partener Deloitte Romania

publicat 2017-07-03 13:45:22 (Ziarul-Financiar)
Raluca Bontas, lider al departamentului de servicii fiscale, devine Partener Deloitte Romania Deloitte Romania a promovat-o pe Raluca Bontas pe pozitia de partener, ea fiind lider al departamentului de servicii fiscale si coordonator al practicii dedicate impozitului pe venit.Raluca Bontas s-a alaturat echipei Deloitte in urma cu 15 ani, cand era in facultate. Incepand din 2009, ea a preluat conducerea echipei Global Employer Services, formata din 20 de oameni."Admiterea Ralucai in parteneriat este o mare satisfactie pentru intreaga practica de servicii fiscale si juridice si pentru... ...continuare.

Raluca Bontas devine Partener Deloitte Romania

publicat 2017-07-03 12:30:02 (Bursa)
Raluca Bontas devine Partener Deloitte Romania Deloitte Romania anunta promovarea Ralucai Bontas pe pozitia de partener in cadrul companiei, potrivit unui comunicat de presa trimis Redactiei. ...continuare.

Subiectiv: Ludovic Orban, explicatii despre anii petrecuti la Moscova de un important lider PNL

publicat 2017-07-02 20:45:02 (Antena3)
Subiectiv: Ludovic Orban, explicatii despre anii petrecuti la Moscova de un important lider PNL Presedintele PNL Ludovic Orban a fost pus in situatia de a comenta legaturile liderului liberal Raluca Turcan cu Rusia, dupa ce acesta a reclamat in spatiul public ca PSD inclina "tot... ...continuare.

Unde se RELAXEAZA Iohannis dupa atacul la adresa Guvernului: Presedintele a facut poze cu fanii FOTO

publicat 2017-07-02 18:00:05 (Click)
Unde se RELAXEAZA Iohannis dupa atacul la adresa Guvernului: Presedintele a facut poze cu fanii FOTO Presedintele Klaus Iohannis si sotia sa, Carmen, s-au aflat in acest sfarsit de saptamana in zona muntilor Retezat, ei pozandu-se cu turistii aflati in zona Lacului Bucura, care au postat ulterior fotografiile pe Facebook. Citeste mai departe... ...continuare.

Ofiter in rezerva: "In Kosovo, militarii straini isi faceau poze cu ARO, care avea ca frana bolovanul la roata"

publicat 2017-07-02 16:45:02 (Antena3)
Ofiter in rezerva: In Kosovo, militarii straini isi faceau poze cu ARO, care avea ca frana bolovanul la roata Cei trei militari care si-au pierdut viata pe 29 iunie, într-un accident rutier, au fost înmormântati cu onoruri militare duminica, 2 iulie, în localitatile natale din judetul Arges.... ...continuare.

Fenomen bizar la mare. Ce au vazut oamenii pe cer. Au scos toti telefoanele si au facut repede poze

publicat 2017-07-02 09:45:14 (Realitatea-TV)
Fenomen bizar la mare. Ce au vazut oamenii pe cer. Au scos toti telefoanele si au facut repede poze Turistii de pe o plaja din Saint Martin, o insula tropicala din nord-estul Caraibelor, au una dintre cele mai spectaculoase privelisti atunci cand stau la bronzat sau inoata. ...continuare.

Pozele pe care nimeni nu vrea sa le vada pe Facebook. Vei fi scos de la "Prieteni" daca le mai pui

publicat 2017-06-29 18:30:13 (Realitatea-TV)
Pozele pe care nimeni nu vrea sa le vada pe Facebook. Vei fi scos de la "Prieteni" daca le mai pui Un studiu recent a aratat ca trei sferturi dintre persoanele care folosesc Facebook nu vor sa vada poze din vacantele prietenilor lor. ...continuare.