Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Miscari incedinare de twerk, in direct! Reactia prezentatorilor, dupa acest moment: "Doamne! Tu ai vazut ce posterior are? Greu sa intalnesti asa ceva pe strada"

publicat 2016-05-09 13:00:03 (Antena-1)
Un filmulet primit pe adresa de matinal a facut-o pe Raluca Dumitru, colega Rocsanei Marcu si a lui Razvan Botezatu, sa danseze mai sexy ca niciodata. ...continuare.

IMAGINEA ZILEI. Oana Lis, star in Baywatch FOTO

publicat 2016-05-09 10:15:21 (Romania-TV)
IMAGINEA ZILEI. Oana Lis, star in Baywatch FOTO Oana Lis a mers la mare si, asa cum si-a obisnuit fanii, si-a facut poze sexy pe plaja. ...continuare.

Cand vei afla cine e acest batran, vei izbucni in lacrimi! Un SFANT! Toata lumea il cauta pentru...

publicat 2016-05-08 11:45:21 (Realitatea-TV)
Cand vei afla cine e acest batran, vei izbucni in lacrimi! Un SFANT! Toata lumea il cauta pentru... Multi ati vazut aceste poze pe Internet, dar cati dintre voi stiu cine este barbatul care a induiosat o lume intreaga? ...continuare.

Ministrul Justitiei: 10.000 de procurori DNA nu pot opri coruptia

publicat 2016-05-07 09:00:01 (Antena3)
Ministrul Justitiei: 10.000 de procurori DNA nu pot opri coruptia Ministrul Justitiei Raluca Pruna a declarat ca principala misiune a viitoarei strategii anticoruptie, aflata acum în lucru la Ministerul Justitiei, va fi sa mute accentul de pe institutiile statului catre... ...continuare.

Legatura nestiuta dintre Florin Salam si Marian Darta! Explicatia acestei poze te va soca

publicat 2016-05-07 06:00:05 (Click)
Legatura nestiuta dintre Florin Salam si Marian Darta! Explicatia acestei poze te va soca Marian Darta era stilistul preferat al familiei lui Florin Salam, care l-a avut ca invitat la nunta din Antalya cu Fanica. ...continuare.

Amanuntul ratat timp de un secol. O fetita stranie apare in zeci de poze vechi. Explicatia...

publicat 2016-05-06 21:30:22 (Realitatea-TV)
Amanuntul ratat timp de un secol. O fetita stranie apare in zeci de poze vechi. Explicatia... O fetita necunoscuta a fost reperata, spre uimirea istoricilor, in zeci de poze vechi de peste un secol, disponibile intr-un muzeu din Krasnoyarsk, Rusia, scrie Siberian Times. ...continuare.

Raluca Pruna: Amputarea de instrumente legislative anticoruptie ma fac sa ma simt ca si cum traim o restauratie

publicat 2016-05-06 21:30:22 (Romania-TV)
Raluca Pruna: Amputarea de instrumente legislative anticoruptie ma fac sa ma simt ca si cum traim o restauratie Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, sustine ca ''amputarea unor instrumente legislative anticoruptie'' o face sa se simta ca si cum ar trai "o restauratie" si nu o incercare de consolidare a reformei in aceasta materie. ...continuare.

Cele mai proaste poze de familie. Oare ce-a fost in capul lor sa apara in aceste ipostaze?

publicat 2016-05-06 20:15:21 (Realitatea-TV)
Cele mai proaste poze de familie. Oare ce-a fost in capul lor sa apara in aceste ipostaze? Pozele de familie ar trebui sa fie un prilej de bucurie de fiecare data. Se aduna parintii, copiii si nepotii, acolo unde este cazul. ...continuare.

Raluca Pruna: Obligatia mea morala este sa cer declasificarea informatiei privind infrastructura de interceptari

publicat 2016-05-06 18:30:38 (Romania-TV)
Raluca Pruna: Obligatia mea morala este sa cer declasificarea informatiei privind infrastructura de interceptari Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, intentioneaza sa ceara declasificarea informatiei referitoare la cat a costat infrastructura de interceptari. ...continuare.