Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Raluca Badulescu A SLABIT 70 DE KILOGRAME! Ce mananca TE VA ULUI | FOTO IN ARTICOL

publicat 2015-07-28 22:45:15 (Libertatea)
Raluca Badulescu A SLABIT 70 DE KILOGRAME! Ce mananca TE VA ULUI | FOTO IN ARTICOL Raluca Badulescu canarea pe vremuri 120 de kg. Acum are putin peste 50 de kg. Prietena de-o viata a lui Botezatu a dezvaluit ce mananca pentru a-si mentine greutatea. Publicitate Raluca si-a facut, in urma cu trei ani, o operatie de reductie a stomacului, iar de atunci a inceput sa slabeasca spectaculos. Desi multi ar crede ca tine o dieta stricta, realitatea este cu totul alta. Vedeta nu-si refuza nimic, isi face toate poftele, dar cu masura, pentru ca dimensiunea stomacului o ajuta sa... ...continuare.

Nunta ca-n basme! Primele poze de la nunta fiului Dianei Ross cu Ashlee Simpson

publicat 2015-07-28 12:15:04 (Click)
Nunta ca-n basme! Primele poze de la nunta fiului Dianei Ross cu Ashlee Simpson Nunta ca-n basme! Primele poze de la nunta fiului Dianei Ross cu Ashlee Simpson Cu toate ca au devenit sot si sotie pe 30 august 2014, cuplul tanar de vedete a devenit sentimental zilele acestea, Evan Ross postand 6 fotografii de la nunta lor de vis, care-a avut loc departe de ochii curiosi, la mosia mamei sale, in Connecticut. ...continuare.

Nunta ad-hoc! Pepe si Raluca, nasi peste noapte la malul marii | FOTO

publicat 2015-07-28 00:00:22 (Libertatea)
Loredana, sora lui Pepe, si iubitul sau, Valentin, si-au urat credinta in fata lui Dumnezeu, in... ...continuare.

Primele imagini cu Raluca Badulescu in costum de baie, dupa ce a slabit 66 de kilograme FOTO

publicat 2015-07-27 13:15:14 (Romania-TV)
Primele imagini cu Raluca Badulescu in costum de baie, dupa ce a slabit 66 de kilograme  FOTO Au trecut mai bine de doi ani de la decizia Raluca Badulescu de a-si micsora stomacul. Decizia sa a fost una benefica atat pentru sanatate, cat si pentru fizicul ei. Dupa operatie, Raluca Badulescu si-a schimbat complet si stilul de viata, iar, ca drept urmare, vedeta a ajuns sa cantareasca 54 de kilograme. ...continuare.

#niceisnice. Delia, vacanta pe Coasta de Azur

publicat 2015-07-27 12:15:02 (Antena3)
Delia, unul dintre juratii de la X Factor, si-a surprins fanii cu cateva poze din vacanta, postate pe o retea de socializare.Aflata pe Coasta de Azur, artista a afisat o mina degajata, insa arata ca si in... ...continuare.

EXCLUSIV | Ea, botoasa, el, pe masa! Pepe si Raluca au petrecut separat la club dupa o cearta la hotel | FOTO

publicat 2015-07-26 23:45:12 (Libertatea)
Nu au dat niciodata motiv de barfa si au trecut mai mereu drept un cuplu model. Anii de casnicie... ...continuare.

Inconstienta periculoasa in Mamaia. Doi tineri si-au facut poze pe o masina aflata in mers. Ce a facut soferul in acest timp

publicat 2015-07-26 16:30:15 (ProTV)
Inconstienta periculoasa in Mamaia. Doi tineri si-au facut poze pe o masina aflata in mers. Ce a facut soferul in acest timp Turistii de pe litoral sunt pusi pe distractie si nu mai iau in calcul faptul ca actiunile lor ii pot pune in pericol pe ceilalti. ...continuare.

Viktor Orban creeaza noi controverse! Poze cu Ungaria Mare si Tinutul Secuiesc pe Facebook

publicat 2015-07-26 15:15:02 (Antena3)
Dupa a scris ca este acasa, in Transilvania, Viktor Orban, premierul Ungariei, a mai facut o postare controversata pe Facebook in timp ce se afla la tabara de vara din statiunea Baile Tusnad.Intr-o galerie... ...continuare.

Postul PRO TV arunca vina tot in seama FETEI VIOLATE. Cum e justificata DEVOALAREA identitatii victimei in EMISIUNEA LUI MARUTA

publicat 2015-07-25 00:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Postul PRO TV arunca vina tot in seama FETEI VIOLATE. Cum e justificata DEVOALAREA identitatii victimei in EMISIUNEA LUI MARUTA ProTV face precizari dupa sedinta CNA de ieri si spune ca atat mama, cat si fiica, au acordat echipei La Maruta interviul de buna voie si ca Raluca a intrat din proprie initiativa in direct ...continuare.

Primele poze cu iubitul Monei Segall! Vezi pe cine a pus mana producatoarea!

publicat 2015-07-24 22:00:02 (CanCan)
Primele poze cu iubitul Monei Segall! Vezi pe cine a pus mana producatoarea! Este o producatoare de emisiuni de succes si are mereu un aer occidental. Si mentalitatea ei de viata este vestica, pentru ca se iubeste cu un barbat cu 18 ani mai tanar! ...continuare.