Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Raluca Turcan, acuzatii la adresa PSD in privinta legii salarizarii unitare. "Varianta PSD este o mare pacaleala"

publicat 2017-05-08 16:45:03 (Antena3)
Raluca Turcan, acuzatii la adresa PSD in privinta legii salarizarii unitare. Varianta PSD este o mare pacaleala Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a declarat, luni, ca PSD ar trebui sa rescrie legea salarizarii unitare, motivand ca acest proiect are 'grave carente' si este... ...continuare.

Razboiul dintre Raluca Turcan si Alina Gorghiu continua cu faza pe sactiuni pentru lipsa de la vot

publicat 2017-05-08 16:15:07 (Realitatea-TV)
Razboiul dintre Raluca Turcan si Alina Gorghiu continua cu faza pe sactiuni pentru lipsa de la vot Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a anuntat, luni, la finalul sedintei Biroului Politic National, ca s-a decis in unanimitate ca, atunci cand membri ai partidului lipsesc de la voturi "cu asteptari mari din partea opiniei publice", scrie hotnews.ro, cum a fost cel de saptamana trecuta de la Comisia juridica din Senat, acestia vor fi sanctionati, putandu-se ajunge chiar la suspendarea din partid pe diferite perioade, potrivit News.ro. ...continuare.

Raluca Turcan: S-a decis in unanimitate ca atunci cand colegi lipsesc de la voturi importante sa recurgem la sanctiuni

publicat 2017-05-08 15:00:22 (Romania-TV)
Raluca Turcan: S-a decis in unanimitate ca atunci cand colegi lipsesc de la voturi importante sa recurgem la sanctiuni Presedintele interimar al PNL, Raluca Turcan, a anuntat, luni, la finalul sedintei Biroului Politic National, ca s-a decis in unanimitate ca, atunci cand membri ai partidului lipsesc de la voturi "cu asteptari mari din partea opiniei publice", cum a fost cel de saptamana trecuta de la Comisia juridica din Senat, acestia vor fi sanctionati, putandu-se ajunge chiar la suspendarea din partid pe diferite perioade. Turcan a tinut sa mentioneze ca nu s-a referit punctual la Alina Gorghiu, ci la un... ...continuare.

Raluca Turcan, mesaj dispretuitor pentru Basescu: Nu mai am nicio asteptare

publicat 2017-05-08 14:00:04 (Click)
Raluca Turcan, mesaj dispretuitor pentru Basescu: Nu mai am nicio asteptare Au fost aliati ani de zile, dar soarta politica i-a aruncat in tabere diferite. Intre Raluca Turcan si Traian Basescu nu mai exista deloc respect, dupa cum reiese din declaratiile presedintelui interimar al PNL. Citeste mai departe... ...continuare.

O mama de 26 de ani a postat pe net poze intime in timp ce isi alapta copilul in cada! Ce a urmat

publicat 2017-05-08 12:30:04 (Antena3)
O mama de 26 de ani a postat pe net poze intime in timp ce isi alapta copilul in cada! Ce a urmat O tanara mama spera ca prin gestul sau va incuraja toate femeile sa isi alapteze copiii. Emmy Waller in varsta de 26 de ani din Leeds s-a pozat dezbracata in cada in timp ce isi hranea bebelusul de numai 12 saptamani. Fe... ...continuare.

E ireal pe cine au vazut calatorii in tramvai, la primele ore ale diminetii! S-au grabit sa-i faca poze si sa o intrebe daca e real! Nimeni nu se astepta la asa ceva!

publicat 2017-05-08 11:00:02 (Antena3)
E ireal pe cine au vazut calatorii in tramvai, la primele ore ale diminetii! S-au grabit sa-i faca poze si sa o intrebe daca e real! Nimeni nu se astepta la asa ceva! O mireasa curajoasa si inventiva i-a lasat pe toti fara cuvinte atunci când a decis sa mearga la propria nunta cu tramvaiul public, nu cu o limuzina, asa cum este moda în ultima vreme, scrie... ...continuare.

Razboiul din PNL, faza pe Facebook: oamenii lui Orban, atac la Busoi

publicat 2017-05-06 16:45:02 (Evenimentul-Zilei)
Razboiul din PNL, faza pe Facebook: oamenii lui Orban, atac la Busoi Daca saptamana trecuta fost dominata de razboiul doamnelor din PNL, protagonistele fiiind Raluca Turcan si Alina Gorghiu, cu interventii recente ale Adrianei Saftoiu, acum a venit randul candidatilor pentru congres sa se atace. ...continuare.

Misterul din spatele acestei poze. Ce a surprins o camera de supraveghere instalata intr-o padure

publicat 2017-05-06 12:45:02 (Antena3)
Misterul din spatele acestei poze. Ce a surprins o camera de supraveghere instalata intr-o padure Imaginea neclara a unei fetite care se plimba printr-o padure din Cambridge, New York, a generat controverse si dezbateri aprinse printre locuitori, dupa ce fotografia a aparut la postul local de stiri,... ...continuare.

Adriana Saftoiu, atac la Raluca Turcan: Ceea ce face e de ras

publicat 2017-05-05 22:15:01 (Antena3)
Adriana Saftoiu, atac la Raluca Turcan: Ceea ce face e de ras Adriana Saftoiu o ataca aproape direct pe sefa PNL, Raluca Turcan, cea care îi reprosase fostei presedinte a PNL, Alina Gorghiu, absenta la sedinta Comisiei Juridice din Senat, acolo unde s-a votat... ...continuare.