Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Pepe, extrem de mandru de Raluca! Ce veste minunata i-a dat sotia

publicat 2014-07-01 15:30:02 (Antena-1)
Pepe, extrem de mandru de Raluca! Ce veste minunata i-a dat sotia Pepe si Raluca sunt in culmea fericirii! Au o fetita minunata si se pregatesc de o nunta ca in povesti. Iar bucuria lor nu se opreste aici! ...continuare.

Pepe face DEZVALUIRI despre nunta lui. AFLA cine va canta, ce rochie va purta mireasa si CE VA LIPSI din meniu!

publicat 2014-07-01 14:15:13 (Evenimentul-Zilei)
Pepe face DEZVALUIRI despre nunta lui. AFLA cine va canta, ce rochie va purta mireasa si CE VA LIPSI din meniu! In aproape trei saptamani, Pepe se va casatori religios cu Raluca. Cei doi s-au casatorit civil cand Raluca era insarcinata cu fetita cuplului, iar acum a venit si randul cununiei religioase. ...continuare.

Cabral era la un pas sa intarzie la serviciu pentru pozele astea: "Nu am putut sa ma abtin" Vezi ce a surprins

publicat 2014-07-01 10:00:03 (CanCan)
Cabral era la un pas sa intarzie la serviciu pentru pozele astea: Nu am putut sa ma abtin Vezi ce a surprins Cabral si-a obisnuit fanii cu o multime de imagini si filmari din trafic. Pentru ultima sa postare a fost la un pas sa intarzie la o sedinta importanta. A facut aceste poze si spune ca a meritat efortul. ...continuare.

Pepe va canta la nunta lui, chiar daca poarta ghinion

publicat 2014-06-30 23:45:21 (Libertatea)
Pepe va canta la nunta lui, chiar daca poarta ghinion Sa canti la propria nunta nu-i a buna, spun batranii. Asa se face ca tot mai multi artisti evita sa urce pe scena la petrecerea lor. Mai putin Pepe, care e decis sa invioreze atmosfera la cheful sau, ba chiar i-a compus miresei o melodie. Pepe si Raluca se vor cununa religios chiar de ziua de nastere a solistului Asa arata invitatia la nunta lui Pepe si a Ralucai Pe 20 iulie, Pepe o va duce pe Raluca la altar, iar in aceasta zi mareata vrea ca nuntasii sa se bucure de o petrecere pe cinste,... ...continuare.

Detalii picante despre nunta lui Pepe. Vezi ce meniu a ales artistul si cum va arata tortul mirilor!

publicat 2014-06-30 19:45:03 (CanCan)
Detalii picante despre nunta lui Pepe. Vezi ce meniu a ales artistul si cum va arata tortul mirilor! Pepe si sotia lui Raluca se pregatesc intens pentru nunta ce va avea loc pe 20 iulie. Chiar daca este mai tot timpul la filmari pentru diverse evenimente, artistul este mai relaxat decat se astepta. ...continuare.

Pregatirile au intrat pe ultima suta de metri! Pepe, prezentatorul "Splash! Vedete la apa", vorbeste despre nunta sa

publicat 2014-06-30 19:30:02 (Antena-1)
Pregatirile au intrat pe ultima suta de metri! Pepe, prezentatorul Splash! Vedete la apa, vorbeste despre nunta sa Peste mai putin de o luna, Pepe o va duce pe aleasa inimii, Raluca, in fata altarului. Pregatirile au intrat in linie dreapta, iar persoana care a dat verdictul in cazul meniului ales este chiar Maria, fetita lor. ...continuare.

O bruneta celebra, tradata grav de bikini si de sutien: a ramas aproape dezbracata sub ochii socati a zeci de bucuresteni!

publicat 2014-06-29 22:15:05 (CanCan)
O bruneta celebra, tradata grav de bikini si de sutien: a ramas aproape dezbracata sub ochii socati a zeci de bucuresteni! Ramasa fara cea mai buna prietena, Oana Zavoranu, dupa ce autoritatile le-au interzis sa mai vorbeasca, Raluca Macovei isi ineaca amarul la piscina. Imbracata intr-un costum de baie minuscul, bruneta a aratat ceea ce putini au avut ocazia sa vada. ...continuare.

IȚI TAIE RESPIRAȚIA. CUM arata lumea vazuta din varful celei mai inalte cladiri din lume | VIDEO

publicat 2014-06-29 21:45:09 (Evenimentul-Zilei)
IȚI TAIE RESPIRAȚIA. CUM arata lumea vazuta din varful celei mai inalte cladiri din lume | VIDEO Fotograful Gerald Donovan a creat o imagine panoramica a Dubaiului compusa din 48 de poze realizate din varful celei mai inalte cladiri din lume, Burj Khalifa. ...continuare.

Fata lui Mircea Basescu a ramas fara permis. Raluca a pierdut procesul cu Politia

publicat 2014-06-27 18:30:25 (Romania-TV)
Fata lui Mircea Basescu a ramas fara permis. Raluca a pierdut procesul cu Politia Inca o lovitura in familia lui Basescu. Fiica lui Mircea Basescu, Raluca, a fost lasata fara carnet. Ea a pierdut procesul pe fond in care se judeca cu politia. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

tulcea lasati in libertate nu te supara frate constanta timis alocatia de stat caras severin manastire iraq program de calcul penitenciare mikel stelu balcesti osoi alexandra stan interagro panduri datina samir investiti farmacisti hunedoara rupea fermierul finala open evaziune fiscala aiud gemei uila marsa examen orasul natal casatori jean de la craiova poluarea mediului super bingo metropoli perc stirileprotv prison giurgiu calarasi traficanti de droguri florinel asistenti medicali demografie melei harsova outsourcing uefa