Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Vin FURTUNILE: Meteorologii au pus 11 judete sub COD GALBEN de VREME REA

publicat 2017-07-22 18:15:05 (Click)
Vin FURTUNILE: Meteorologii au pus 11 judete sub COD GALBEN de VREME REA Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, sambata, atentionari nowcasting Cod galben de vreme instabila, valabile in judetele Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava, Hunedoara, Arad, Arges, Buzau, Caras-Severin, Mehedinti, Gorj, in urmatoarele ore. Citeste mai departe... ...continuare.

Chindia, victorie categorica in amicalul cu FC Arges, scor 3-1 » Inca un gol pentru Batfoi

publicat 2017-07-22 17:30:09 (Gazeta-Sporturilor)
Chindia, victorie categorica in amicalul cu FC Arges, scor 3-1 » Inca un gol pentru Batfoi Echipa antrenata de Nicu Croitoru pare sa fi ajuns la un nivel de exprimare care îi multumeste pe responsabilii gruparii. Ultimul joc de verificare a adus o victorie clara, scor 3-1, cu FC Arges. Noua achizitie a dâmbovitenilor, Marius Bâtfoi, se obisnuieste cu golul, în timp ce tânarul atacant dinamovist Neicutescu a punctat din nou. ... ...continuare.

Vremea se strica brusc in urmatoarele ore, avertizeaza ANM! Vezi care sunt zonele afectate

publicat 2017-07-22 16:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Vremea se strica brusc in urmatoarele ore, avertizeaza ANM! Vezi care sunt zonele afectate Atentionari nowcasting de vreme instabila au fost emise, sambata de Administratia Nationala de Meteorologie. Atentionarile sunt valabile pentru judetele Vrancea, Bacau, Neamt, Suceava, Hunedoara, Arad, Arges, Buzau, Caras-Severin, Mehedinti, Gorj, in urmatoarele ore. ...continuare.

Reinviata din cenusa falimentului, FC Arges vinde abonamente pentru sezonul viitor » Preturi extrem de accesibile

publicat 2017-07-21 16:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Reinviata din cenusa falimentului, FC Arges vinde abonamente pentru sezonul viitor » Preturi extrem de accesibile FC Arges a revenit oficial în fotbalul românesc, echipa urmând sa evolueze în liga secunda dupa ce SCM Pitesti a promovat din liga a treia la finalul sezonului trecut, iar autoritatile au cumparat brandul vechii formatii.  Prin intermediul site-ului oficial, echipa pitesteana a anuntat ca a pus în vânzare abonamentele pentru meciurile din sezonul viitor. ... ...continuare.

Accident in LANȚ ! Patru autoturisme, implicate. Cinci persoane au fost transportate la spital

publicat 2017-07-20 18:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Accident in LANȚ ! Patru autoturisme, implicate. Cinci persoane au fost transportate la spital Cinci persoane au ajuns la spital, joi dupa amiaza, in urma unui accident in lant produs intre Pitesti si Curtea de Arges. ...continuare.

Accident grav in judetul Arges. Doi copii si trei adulti au fost raniti

publicat 2017-07-20 18:30:02 (Antena3)
Accident grav in judetul Arges. Doi copii si trei adulti au fost raniti Cinci persoane au fost ranite, dupa ce un tânar de 25 de ani, din Constanta, a intrat cu masina pe care o conducea în autoturismul din fata sa.  Accidentul a avut loc pe DN7C Pitesti-Curtea de... ...continuare.

Accident in lant, in Arges. Cinci persoane, printre care si doi copii, au fost ranite

publicat 2017-07-20 18:00:16 (Romania-TV)
Accident in lant, in Arges. Cinci persoane, printre care si doi copii, au fost ranite Cinci persoane au ajuns la spital, joi dupa amiaza, in urma unui accident in lant produs pe drumul care face legatura intre Piteti si Curtea de Arges, unde patru autoturisme s-au ciocnit. Printre raniti se numara si doi copii. ...continuare.

Accident in lant, cu 6 victime, intr-un sat din Arges. 4 adulti si 2 copii au primit ingrijiri medicale

publicat 2017-07-20 17:30:10 (ProTV)
Accident in lant, cu 6 victime, intr-un sat din Arges. 4 adulti si 2 copii au primit ingrijiri medicale Accident in lant, cu 6 victime, joi dupa-amiaza, intr-un sat din Arges. 4 adulti si 2 copii au primit ingrijiri medicale dupa ce un tanar de 25 de ani din Constanta, s-a izbit, violent, de 3 masini care incetinisera in fata lui. ...continuare.

Incident bizar pe un camp in Arges. Un sofer a ambalat atat de tare motorul incat a dat foc la miriste si la masina

publicat 2017-07-20 17:30:10 (ProTV)
Incident bizar pe un camp in Arges. Un sofer a ambalat atat de tare motorul incat a dat foc la miriste si la masina Incident bizar pe un camp, la Oarja, in Arges. Un barbat care dorea sa ajunga cu masina la terenul sau, a luat-o peste miriste, dar a ramas intepenit intr-o groapa. ...continuare.

Bataie pe pachetele primite pomana la o biserica din Arges - VIDEO

publicat 2017-07-20 17:00:02 (Antena3)
Bataie pe pachetele primite pomana la o biserica din Arges - VIDEO Zeci de credinciosi care au luat parte la sarbatoarea de Sfântul Ilie, la o biserica din Arges, au început sa se îmbulzeasca pentru a primi pachetul cu mâncare,... ...continuare.