Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 15 16 17 18 Pag. urm. »

Gluma proasta, care il poate costa scump. Zece ani de inchisoare, pentru o farsa banala

publicat 2017-07-27 13:15:02 (Antena3)
Gluma proasta, care il poate costa scump. Zece ani de inchisoare, pentru o farsa banala Barbatul din judetul Bistrita-Nasaud, care a amenintat miercuri ca are o bomba in bagaj, imediat dupa imbarcarea in avionul Cluj-Londra, este urmarit penal, iar pentru fapta sa risca... ...continuare.

Barbatul care a amenintat ca are o bomba in bagaj, in avionul Cluj-Londra, urmarit penal

publicat 2017-07-27 13:00:26 (Ziarul-Financiar)
Barbatul care a amenintat ca are o bomba in bagaj, in avionul Cluj-Londra, urmarit penal Barbatul din judetul Bistrita-Nasaud, care a amenintat miercuri ca are o bomba in bagaj, imediat dupa imbarcarea in avionul Cluj-Londra, este urmarit penal, iar pentru fapta sa risca inchisare maxima de 10 ani. ...continuare.

Barbatul care a amenintat ca are o bomba in bagaj, in avionul Cluj-Londra, urmarit penal

publicat 2017-07-27 13:00:25 (Romania-TV)
Barbatul care a amenintat ca are o bomba in bagaj, in avionul Cluj-Londra, urmarit penal Barbatul din judetul Bistrita-Nasaud, care a amenintat miercuri ca are o bomba in bagaj, imediat dupa imbarcarea in avionul Cluj-Londra, este urmarit penal, iar pentru fapta sa risca inchisare maxima de 10 ani. ...continuare.

Un tanar este in coma, dupa ce a cazut cu ATV-ul intr-un rau din judetul Bistrita-Nasaud. De unde l-a luat elicopterul SMURD

publicat 2017-07-26 16:30:27 (ProTV)
Un tanar este in coma, dupa ce a cazut cu ATV-ul intr-un rau din judetul Bistrita-Nasaud. De unde l-a luat elicopterul SMURD Un tanar de 22 de ani a fost grav ranit, miercuri, dupa ce a cazut cu ATV-ul intr-un rau din judetul Bistrita-Nasaud. Acesta a fost preluat de un elicopter SMURD care-l transporta la Tirgu-Mures. ...continuare.

Bistrita-Nasaud: Oamenii de afaceri cer ca orele suplimentare sa nu mai fie impozitate

publicat 2017-07-26 16:00:40 (Ziarul-Financiar)
Bistrita-Nasaud: Oamenii de afaceri cer ca orele suplimentare sa nu mai fie impozitate Oamenii de afaceri din Bistrita-Nasaud si reprezentantii Camerei de Comert au elaborat un proiect de modificare a Codului Fiscal cerand ca orele suplimentare sa nu mai fie impozitate si sa nu mai fie obligati la plata tuturor contributiilor catre stat, motivand ca aceste costuri ii fac necompetitivi ...continuare.

Cine e barbatul care a declansat alarma pe aeroportul din Cluj. Ce se va intampla acum cu el

publicat 2017-07-26 14:30:02 (Antena3)
Cine e barbatul care a declansat alarma pe aeroportul din Cluj. Ce se va intampla acum cu el Autorul alarmei false cu bomba de miercuri dimineata, de pe Aeroportul International "Avram Iancu" din Cluj-Napoca, este un barbat de 44 de ani Bistrita-Nasaud.  Potrivit directorului... ...continuare.

'Legea salarizarii produce grave discriminari'

publicat 2017-07-26 10:00:02 (Bursa)
'Legea salarizarii produce grave discriminari' Prim-vicepresedintele PNL Raluca Turcan acuza ca Legea salarizarii incepe sa produca 'grave discriminari' intre aceleasi categorii de angajati in institutii, dand ca exemplu cazul din Bistrita, unde primarul si-a triplat salariul si a majorat veniturile angajatilor sai, si spune ca acest lucru va duce la actiuni in instanta ale functionarilor din primarii. ...continuare.

Un primar din Romania si-a triplat salariul. Cati bani va duce edilul acasa din luna august

publicat 2017-07-25 18:15:01 (Adevarul)
Un primar din Romania si-a triplat salariul. Cati bani va duce edilul acasa din luna august Primarul municipiului Bistrita, Ovidiu Cretu, si-a triplat salariul, dupa ce a fost pusa in aplicare noua lege a salarizarii, care le permite alesilor sa isi stabileasca singuri veniturile. Daca pana acum primarul incasa putin pese 4.000 de lei, din 1 august va pleca acasa cu 13.000 de lei. ...continuare.

Galopiada Secuiasca, un eveniment inedit ce atrage zeci de mii de oameni

publicat 2017-07-24 12:30:02 (Antena3)
Galopiada Secuiasca, un eveniment inedit ce atrage zeci de mii de oameni Galopiada Secuiasca a devenit un eveniment constant pe harta atractiilor Ținutului Secuiesc. Este organizata anual în Moacsa, judetul Covasna. Calaretii din Covasna, Harghita, si judetul Bistrita... ...continuare.

Un biciclist a fost accidentat de un sofer beat care a fugit de la locul faptei. Cine l-a salvat pe tanar

publicat 2017-07-20 09:15:10 (ProTV)
Un biciclist a fost accidentat de un sofer beat care a fugit de la locul faptei. Cine l-a salvat pe tanar Un biciclist in varsta de 21 de ani a fost la un pas de moarte, dupa ce o masina l-a lovit in plin pe o sosea dintr-o localitate din Bistrita Nasaud. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 15 16 17 18 Pag. urmatoare »