Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Politia a deschis dosar penal pentru rele tratamente aplicate minorului, in cazul copilului terorizat de un barbat imbracat in costum de Mos Craciun

publicat 2017-12-09 08:45:02 (Antena-1)
Politia a deschis dosar penal pentru rele tratamente aplicate minorului, in cazul copilului terorizat de un barbat imbracat in costum de Mos Craciun Politistii din Bistrita-Nasaud s-au autosesizat in cazul copilului terorizat si amenintat cu un bat de un barbat costumat in Mos Craciun si a deschis un dosar penal pentru rele tratamente aplicate minorului. Mama micutului spune ca a vrut doar sa-l sperie putin, dar sustine ca nu l-a maltratat. ...continuare.

Focuri de arma in judetul Bistrita. Un barbat a fost impuscat dupa ce a atacat cu o bata o patrula de politisti

publicat 2017-12-08 23:15:12 (Romania-TV)
Focuri de arma in judetul Bistrita. Un barbat a fost impuscat dupa ce a atacat cu o bata o patrula de politisti Politistii din orasul Sangeorz-Bai, judetul Bistrita-Nasaud, au impuscat vineri seara un barbat care i-a atacat in timp ce acestia incercau sa aplaneze un conflict, agresorul lovindu-l pe unul dintre politisti cu o bata in cap. ...continuare.

Barbat impuscat, dupa ce a atacat cu o bata o patrula de politisti

publicat 2017-12-08 23:15:02 (Antena3)
Barbat impuscat, dupa ce a atacat cu o bata o patrula de politisti Politistii din orasul Sângeorz-Bai, judetul Bistrita-Nasaud, au împuscat vineri seara un barbat care i-a atacat în timp ce acestia încercau sa aplaneze un conflict, agresorul... ...continuare.

'In PSD, la ora actuala, cuvantul de ordine este frica'

publicat 2017-12-08 20:30:02 (Bursa)
'In PSD, la ora actuala, cuvantul de ordine este frica' Presedintele executiv al PMP, deputatul Eugen Tomac, a declarat ieri seara, la Bistrita, fiind prezent la conferinta de alegeri a filialei Bistrita-Nasaud a partidului, ca in PSD, la ora actuala, 'cuvantul de ordine este frica', 'teama de a nu raspunde pentru prostiile pe care le-au facut'. ...continuare.

Declaratiile uluitoare ale mamei baiatului, care a fost terorizat de unchiul deghizat in Mos Craciun. Spiritele se vor incinge

publicat 2017-12-08 17:30:02 (CanCan)
Declaratiile uluitoare ale mamei baiatului, care a fost terorizat de unchiul deghizat in Mos Craciun. Spiritele se vor incinge Cazul terifiant al copilului de cinci ani, pe care mama lui a vrut sa il pedepseasca ia amploare! Si asta din cauza declaratiileor facute de cea care l-a nascut si bunica sa, care erau de fata cand el a fost speriat de barbatul costumat in Mos Nicolae. In urma experientei traumatizante, el va fi consiliat psihologic.Politia si Directia de Protectia Copilului din Bistrita continua cercetarile.Citeste si: VIDEO / Imagini revoltatoare in Bistrita-Nasaud! Un copil a fost umilit de un barbat... ...continuare.

VIDEO / Imagini revoltatoare in Bistrita-Nasaud! Un copil a fost umilit de un barbat deghizat in Mos Nicolae

publicat 2017-12-08 13:15:01 (CanCan)
VIDEO / Imagini revoltatoare in Bistrita-Nasaud! Un copil a fost umilit de un barbat deghizat in Mos Nicolae Un clip in care un baietel de cinci ani este umilit si terorizat de un barbat deghizat in Mos Nicolae, dar si de mama lui a starnit revolta pe internet. Copilul este pus la perete si agresat atat fizic, cat si verbal de cel care ar fi trebuit sa-i aduca daruri, nu sa il traumatizeze. Inregistrarea a ajuns si la tatal micutului, originar din judetul Constanta, care este plecat la munca in strainatate si care a decis sa ia masuri. Autoritatile s-au sesizat, iar acum se face o ancheta... ...continuare.

Caz revoltator | O femeie si-ar fi traumatizat copilul cu ajutorul unui barbat deghizat in Mos Nicolae

publicat 2017-12-08 12:45:11 (Mediafax)
Politia si Protectia Copilului din Bistrita-Nasaud au declansat, vineri, anchete, dupa ce in mediul online au aparut imagini cu o femeie care si-ar fi traumatizat copilul cu ajutorul lui Mos Nicolae. Un barbat deghizat in Mos Nicolae l-a pus pe copil sa stea in genunchi si l-a atins cu nuiaua. ...continuare.

VIDEO|Copil de cinci ani, terorizat de catre mama sa de Mos Nicolae cu ajutorul unui barbat deghizat

publicat 2017-12-08 12:15:06 (Libertatea)
Imagini socante cu un copil de aproximativ cinci ani, terorizat de catre mama sa in timpul oferirii darurilor de Mos Nicolae. Intr-un filmulet postat pe internet se poate vedea cum un barbat deghizat in Mos Nicolae a pus un baietel de cinci ani din Bistrita-Nasaud sa stea in genunchi si il cearta punandu-l sa promita […] Post-ul VIDEO|Copil de cinci ani, terorizat de catre mama sa de Mos Nicolae cu ajutorul unui barbat deghizat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un traficant de droguri dat in urmarire internationala, prins de politisti in Bistrita

publicat 2017-12-07 14:15:02 (Antena3)
Un traficant de droguri dat in urmarire internationala, prins de politisti in Bistrita Un roman de 44 de ani, dat in urmarire internationala pentru comiterea infractiunii de trafic de droguri pe teritoriul Germaniei, a fost arestat de politisti in municipiul... ...continuare.

El este cel mai ravnit model masculin din Romania. Cum arata adolescentul de 17 ani cautat de marile case de moda din lume - FOTO

publicat 2017-12-07 14:15:01 (Antena3)
El este cel mai ravnit model masculin din Romania. Cum arata adolescentul de 17 ani cautat de marile case de moda din lume - FOTO Andrei Dobrin, un adolescent de 17 ani din Bistrita, a fost desemnat pentru al doilea an consecutiv modelul masculin al anului. Tanarul a reusit in ultimii doi ani sa urce pe podiumurile celor mai... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA