Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




ASTRA GIURGIU-OLEKSANDRIA LIVE VIDEO STREAM ONLINE. Misiune grea pentru Astra in

publicat 2017-07-27 20:15:02 (Antena3)
ASTRA GIURGIU-OLEKSANDRIA LIVE VIDEO STREAM ONLINE. Misiune grea pentru Astra in ASTRA GIURGIU-OLEKSANDRIA LIVE VIDEO STREAM ONLINE Antrenorul echipei de fotbal Astra Giurgiu, Edward Iordanescu, a declarat miercuri, în cadrul conferintei de presa sustinute înaintea meciului cu FK Olek... ...continuare.

ASTRA GIURGIU - FC OLEXANDRIA LIVE in EUROPA LEAGUE. ONLINE STREAM - VIDEO

publicat 2017-07-27 17:00:02 (Antena3)
ASTRA GIURGIU - FC OLEXANDRIA LIVE in EUROPA LEAGUE. ONLINE STREAM - VIDEO CINE TRANSMITE ASTRA GIURGIU - FC OLEXANDRIA LIVE in EUROPA LEAGUE - VIDEO. Astra Giurgiu intalneste joi, de la ora 20,30 formatia ucraineana FC Olexandria, intr-o partida contand pentru prima mansa a turului 3 preliminar al Europa League. Partida NU este transmisa LIVE VIDEO de niciun post de televiziune din ROMANIA. ...continuare.

LIVE Astra - Oleksandria (20:30)

publicat 2017-07-27 11:45:23 (OnlineSport)
Meciul Astra Giurgiu - FC Oleksandria din turul 3 preliminar al Europa League este live text in aceasta pagina dupa ora 20:30. ...continuare.

ZONE din Bucuresti, Giurgiu si Ilfov ramin fara curent in cursul zilei de joi

publicat 2017-07-27 07:45:07 (Evenimentul-Zilei)
ZONE din Bucuresti, Giurgiu si Ilfov ramin fara curent in cursul zilei de joi E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, joi, alimentarea cu energie electrica in mai multe zone din Bucuresti si judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. ...continuare.

Un sofer din Capitala a facut infarct la volan si a tras masina pe dreapta. Este socant ce a urmat

publicat 2017-07-26 10:45:09 (Realitatea-TV)
Un sofer din Capitala a facut infarct la volan si a tras masina pe dreapta. Este socant ce a urmat Incident mai putin obisnuit in trafic, in cursul zilei de marti. Un barbat in varsta de 65 de ani din Bucuresti a murit la volanul unui autoturism in localitatea Mihailesti, judetul Giurgiu. ...continuare.

Lucrarile efectuate de Muntenia, continua. Care sunt zonele din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu care vor ramine fara curent

publicat 2017-07-26 07:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Lucrarile efectuate de Muntenia, continua. Care sunt zonele din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu care vor ramine fara curent Mai multe zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu vor fi oprite in vederea lucrarilor efectuate de lucratori la retelele de electricitate. ...continuare.

Tanar din Giurgiu, gasit mort in casa scarii unui bloc. Ce spun politistii

publicat 2017-07-25 10:15:01 (Antena3)
Tanar din Giurgiu, gasit mort in casa scarii unui bloc. Ce spun politistii Un tânar, în vârsta de 27 de ani, din municipiul Giurgiu, a fost gasit mort pe casa scarii, potrivit informatiilor oferite de purtatorul de cuvânt al IPJ Giurgiu, Cornel Vasilache, potrivit... ...continuare.

Tanar de doar 27 de ani din Giurgiu, gasit mort in casa scarii unui bloc. Politistii, socati!

publicat 2017-07-25 10:00:17 (Realitatea-TV)
Tanar de doar 27 de ani din Giurgiu, gasit mort in casa scarii unui bloc. Politistii, socati! Un tanar, de 27 de ani, din municipiul Giurgiu, a fost gasit mort pe casa scarii, intr-un bloc din Giurgiu, potrivit informatiilor oferite de purtatorul de cuvant al IPJ Giurgiu, Cornel Vasilache. ...continuare.

Liga 1. Rezultat surprinzator in ultimul meci din etapa a 2-a, Voluntari - Astra

publicat 2017-07-25 00:00:10 (Realitatea-TV)
Liga 1. Rezultat surprinzator in ultimul meci din etapa a 2-a, Voluntari - Astra FC Voluntari a invins-o pe Astra Giurgiu cu scorul de 3-1 (1-1), luni seara, pe stadionul ''Ilie Oana'' din Ploiesti, intr-un ultim meci din etapa a 2-a a Ligii I de fotbal. ...continuare.

FC Voluntari, o noua victorie in fata Astrei Giurgiu

publicat 2017-07-24 23:15:02 (Antena3)
FC Voluntari, o noua victorie in fata Astrei Giurgiu FC Voluntari a învins-o pe Astra Giurgiu cu scorul de 3-1 (1-1), luni seara, pe stadionul ''Ilie Oana'' din Ploiesti, într-un ultim meci din etapa a 2-a a Ligii I de fotbal.  FC... ...continuare.