Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Meciul Unirea Slobozia – ASA Targu Mures, din Cupa Romaniei, suspect de blat. Fostul dinamovist Nelu Buca a facut show intr-un meci cu final asteptat

publicat 2017-10-25 18:00:04 (Libertatea)
Meciul Unirea Slobozia – ASA Targu Mures, din Cupa Romaniei, suspect de blat. Fostul dinamovist Nelu Buca a facut show intr-un meci cu final asteptat Meciul Unirea Slobozia – ASA Targu Mures, din Cupa Romaniei, suspect de blat. Fostul dinamovist Nelu Buca a facut show intr-un meci cu final asteptat. Federbet, agentia de monitorizare a pariurilor, a lansat o alerta asupra meciului Unirea Slobozia – ASA Targu Mures, din saisprezecimile de finala din Cupa Romaniei, care s-a terminat cu o […] Post-ul Meciul Unirea Slobozia – ASA Targu Mures, din Cupa Romaniei, suspect de blat. Fostul dinamovist Nelu Buca a facut show... ...continuare.

GALERIE FOTO | Exercitiu militar spectaculos la Targu Mures. Elita fortelor speciale, antrenamente la limita

publicat 2017-10-24 15:00:12 (Libertatea)
GALERIE FOTO | Exercitiu militar spectaculos la Targu Mures. Elita fortelor speciale, antrenamente la limita Trupele Speciale ale Armatei, militarii pregatiti sa intervina in situatii extreme, au organizat, la Targu Mures, antrenamente la care a participat elita fortelor speciale din alte sapte tari din regiune. Carpathian Eagle 2017 a fost un exercitiu prin care au fost testate abilitatile soldatilor de a actiona in cele mai dificile situatii. Puteti vedea mai jos o galerie […] Post-ul GALERIE FOTO | Exercitiu militar spectaculos la Targu Mures. Elita fortelor speciale, antrenamente la... ...continuare.

Capitala si alte 18 judete sunt sub COD PORTOCALIU de ploaie si vant

publicat 2017-10-24 10:15:23 (Puterea)
Capitala si alte 18 judete sunt sub COD PORTOCALIU de ploaie si vant Administratia Nationala de Meteorologie a emis, marti dimineata, avertizare cod galben de vant puternic pentru trei judete - Mures, Tulcea si Constanta. De asemenea, pentru a doua zi con ...continuare.

Capitala si alte 18 judete sunt sub Coduri portocalii de ploi si vant

publicat 2017-10-24 08:15:07 (ProTV)
Administratia Nationala de Meteorologie a emis, marti dimineata, avertizare cod galben de vânt puternic pentru trei judete - Mures, Tulcea si Constanta. ...continuare.

COD GALBEN de vant in trei judete din tara

publicat 2017-10-24 08:00:08 (Mediafax)
COD GALBEN de vant in trei judete din tara Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, marti dimineata, avertizari nowcasting de vant puternic pentru judetele Constanta, Tulcea si Mures. ...continuare.

Hot prins la furat de lemne, impuscat mortal-VIDEO

publicat 2017-10-23 08:45:02 (Antena3)
Hot prins la furat de lemne, impuscat mortal-VIDEO Un tanar si-a pierdut viata dupa ce a fost impuscat de un politist.  Barbatul a fost suprins in timp ce fura lemne. Tragedia a avut loc intr-o padure din judetul Mures, din... ...continuare.

Hot de lemne, ucis de politist in Mures. Gestul care l-a costat viata

publicat 2017-10-23 08:15:04 (Libertatea)
Hot de lemne, ucis de politist in Mures. Gestul care l-a costat viata Hot de lemne, ucis de politist in Mures. Un barbat a murit, dupa ce a fost impuscat de un politist care l-a prins la furat de lemne. N-a avut nicio sansa pentru ca nu a tinut somatiile oamenilor legii. Incidentul socant a avut loc intr-o padure din apropierea comunei Breaza, judetul Mures. Mai multi politisti […] Post-ul Hot de lemne, ucis de politist in Mures. Gestul care l-a costat viata apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Hot de lemne, impuscat mortal de politisti in Mures

publicat 2017-10-23 07:45:07 (ProTV)
Un barbat din Mures a murit dupa ce a fost împuscat de un politist. ...continuare.

Maghiarii au un nou plan pentru obtinerea autonomiei Ținutului Secuiesc. Ce vor sa faca

publicat 2017-10-22 19:30:02 (Antena3)
Maghiarii au un nou plan pentru obtinerea autonomiei Ținutului Secuiesc. Ce vor sa faca Presedintele reales al Consiliului National Secuiesc, Izsak Balazs, a declarat sambata, in cadrul Congresului CNS de la Targu Mures, ca organizatia are un statut de autonomie a tinutului... ...continuare.

Un cunoscut om de afaceri roman a murit intr-un accident aviatic

publicat 2017-10-22 16:30:01 (Antena3)
Un cunoscut om de afaceri roman a murit intr-un accident aviatic Pilotul care a aterizat fortat sâmbata cu un avion de agrement de mici dimensiuni în zona localitatii Vintu de Jos a murit duminica, la o clinica din Târgu Mures. Purtatorul de... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA