Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Revelatia traita de Ionut Nedelcearu: "Va fi finalul carierei noastre"

publicat 2017-11-04 23:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
Revelatia traita de Ionut Nedelcearu: Va fi finalul carierei noastre Dupa victoria obtinuta de Dinamo în deplasarea de la Medias, scor 3-0, Ionut Nedelcearu (21 de ani) a vorbit despre momentele dificile prin care a trecut dupa betia de la Piatra Neamt si despre echipa nationala a României. ...despre momentul de la Piatra Neamt: "A fost o perioada dificila pentru mine. Toata lumea m-a criticat. E si normal sa faca asta. Muncesc în continuare si îmi vad de treaba. Regret tot ce s-a întâmplat. ... ...continuare.

Moarte suspecta in Neamt. Tanara gasita moarta in casa, cu hainele arse, dar in locuinta nu-i nicio urma de incendiu sau explozie

publicat 2017-11-04 22:15:07 (Romania-TV)
Moarte suspecta in Neamt. Tanara gasita moarta in casa, cu hainele arse, dar in locuinta nu-i nicio urma de incendiu sau explozie O tanara in varsta de 23 de ani din judetul Neamt a fost gasita decedata, sambata seara, moartea sa survenind in conditii suspecte. Autoritatile au fost anuntate de producerea unei explozii, dar atunci cand pompierii au ajuns la fata locului au stabilit ca nu este vorba de asa ceva, nici de un incendiu, cazul fiind anchetat de Politie. ...continuare.

Descoperire socanta intr-un apartament din Neamt: O tanara a fost gasita moarta cu hainele arse, desi nu exista urme de incendiu

publicat 2017-11-04 22:00:01 (Antena3)
Descoperire socanta intr-un apartament din Neamt: O tanara a fost gasita moarta cu hainele arse, desi nu exista urme de incendiu O tanara in varsta de 23 de ani din judetul Neamt a fost gasita decedata, sambata seara, moartea sa survenind in conditii suspecte. Autoritatile au fost anuntate de... ...continuare.

Tanara gasita inghetata in podul casei

publicat 2017-11-03 10:45:09 (Romania-TV)
Tanara gasita inghetata in podul casei O tanara de 26 de ani din Neamt a fost gasita inghetata in podul casei. Fata se refugiase acolo de teama tatalui. Politistii au deschis o ancheta. ...continuare.

O distractie banala l-a nenorocit pe viata! Razvan are nevoie de ajutorul nostru: "Cam asa mi-am petrecut adolescenta, prin centre de recuperare"

publicat 2017-11-02 13:15:01 (CanCan)
O distractie banala l-a nenorocit pe viata! Razvan are nevoie de ajutorul nostru: "Cam asa mi-am petrecut adolescenta, prin centre de recuperare" CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, va prezinta, in exclusivitate, povestea lui Razvan Nechita, un tanar din Bicaz, judetul Neamt, care are nevoie, urgent, de 20.000 de euro pentru a suferi o interventie chirurgicala, la spate, in Austria, care sa-l ajute in procesul de recuperare. Razvan Nechita are o soarta greu incercata. Tanarul originar din Bicaz, judetul Neamt, a suferit, in urma cu mai bine de 15 ani, un accident teribil, in urma caruia a ramas paralizat de la piept in jos. Acesta... ...continuare.

Fac echipa in familie, vineri seara, de la ora 21.00. Un bebelus urca pe scena "X Factor": "Nu suport sa il aud plangand"

publicat 2017-11-02 11:00:01 (Antena-1)
Fac echipa in familie, vineri seara, de la ora 21.00. Un bebelus urca pe scena X Factor: Nu suport sa il aud plangand Unii asteapta sa implineasca 14 ani, altii au nevoie si de 50 ca sa isi adune curajul sa urce pe scena "X Factor", dar nu este cazul pentru un bebelus din Piatra Neamt. ...continuare.

Reactia lui Gigi Becali dupa ce a auzit ca jucatorii lui Dinamo au baut pana la 4 dimineata

publicat 2017-11-01 16:45:06 (Realitatea-TV)
Reactia lui Gigi Becali dupa ce a auzit ca jucatorii lui Dinamo au baut pana la 4 dimineata Gigi Becali a comentat episodul bahic de la Dinamo, cand mai multi jucatori s-au distrat pana la 4 dimineata in camera din hotelul de la Piatra Neamt. ...continuare.

Razvan Lucescu a rabufnit: "Sunt niste idioti!"

publicat 2017-10-31 23:45:09 (Realitatea-TV)
Razvan Lucescu a rabufnit: "Sunt niste idioti!" Fostul selectioner al Romaniei, Razvan Lucescu, acum la PAOK Salonic, i-a "taxat" si el pe dinamovistii care au baut pana la 4 dimineata in camera de hotel de la Piatra Neamt. ...continuare.

Detalii incredibile ies la iveala! Jucatorii dinamovisti, liber la petreceri si in cantonamente

publicat 2017-10-31 20:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
Detalii incredibile ies la iveala! Jucatorii dinamovisti, liber la petreceri si in cantonamente Dupa scandalul bahic izbucnit la Piatra Neamt, unde cinci jucatori ai lui Dinamo au petrecut pâna dimineata înaintea meciului cu Aerostar, noi informatii privind indisciplina jucatorilor dinamovisti ies la iveala. Potrivit site-ului dinamo1948.club, cazul "Alcool la Piatra Neamt" nu ar fi unul singular, actele de indisciplina si petrecerile fiind la ordinea zilei la Dinamo. ... ...continuare.

Profesoara din Neamt, acuzata ca a facut sex cu un elev minor, si-a recunoscut faptele. Fetita, pe care a nascut-o, ar fi rodul iubirii cu adolescentul care s-a sinucis

publicat 2017-10-31 14:30:08 (Libertatea)
Profesoara din Neamt, acuzata ca a facut sex cu un elev minor, si-a recunoscut faptele. Fetita, pe care a nascut-o, ar fi rodul iubirii cu adolescentul care s-a sinucis Profesoara din Piatra Neamt, Crinela Marc, a recunoscut ca a facut sex cu un elev minor. Femeia, care este sotie de preot, a marturisit in fata judecatorilor ca a intretinut relatii sexuale cu Marius Sandulache, adolescentul care si-a sinucis aruncandu-se in raul Bistrita. Chinuiti de durere, parintii tanarului au anuntat ca vor cere un test de […] Post-ul Profesoara din Neamt, acuzata ca a facut sex cu un elev minor, si-a recunoscut faptele. Fetita, pe care a nascut-o, ar fi rodul... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA