Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Doua persoane au fost ranite in urma unui incendiu in judetul Prahova

publicat 2017-12-01 00:15:08 (Mediafax)
Doua persoane au fost ranite in urma unui incendiu in judetul Prahova Doua persoane au fost ranite, joi seara, in urma unui incendiu care a izbucnit la trei locuinte din comuna Gornet Cricov, in judetul Prahova, pompierii intervenind cu mai multe autospeciale intrucat incendiul se manifesta pe o suprafata de 600 de metri patrati, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

LIVE VIDEO. Cum e traficul la iesirea din Bucuresti spre munte

publicat 2017-11-30 15:45:02 (Antena3)
LIVE VIDEO. Cum e traficul la iesirea din Bucuresti spre munte Valorile de trafic de pe DN 1 s-au intensificat joi dimineata pe raza judetului Prahova, in prima zi a minivacantei de 1 Decembrie. De la intrare in Statiunea Comarnic s-a format o coloana de... ...continuare.

Trafic aglomerat pe DN 1 si A1, la punctul de trecere a frontierei Nadlac II

publicat 2017-11-30 11:45:08 (ProTV)
Valorile de trafic de pe DN 1 s-au intensificat joi dimineata pe raza judetului Prahova, în prima zi a minivacantei de 1 Decembrie. ...continuare.

Caz sinistru in Prahova! Un barbat a dormit cu sora moarta in pat, timp de un an! Motivul este halucinant

publicat 2017-11-30 10:15:02 (CanCan)
Caz sinistru in Prahova! Un barbat a dormit cu sora moarta in pat, timp de un an! Motivul este halucinant Un barbat de 58 de ani din Prahova a recunoscut ca si-a tinut, timp de un an, sora moarta in casa, doar pentru a primi pensia acesteia. Barbatul a reusit sa ascunda faptul ca femeia isi gasise sfarsitul si nimeni nu a banuit nimic in tot acest timp.Descoperirea a fost facuta de un vecin, care a ajuns din greseala in locuinta individului. Trupul neinsufletit al femeii de 60 de ani a fost tinut, timp de un an, intr-o casa veche din orasul Breaza. Fratele femeii, un barbat de 58 de ani, ar fi... ...continuare.

Caz sinistru in Prahova. Un barbat a dormit cu sora moarta in pat, timp de un an

publicat 2017-11-30 07:45:07 (ProTV)
Un barbat de 58 de ani din Prahova a recunoscut ca si-a tinut, timp de un an, sora moarta în casa - doar pentru a primi pensia acesteia. ...continuare.

Un copil de 3 ani si mama sa au fost raniti intr-un incendiu produs de explozia unui televizor

publicat 2017-11-29 17:15:13 (Realitatea-TV)
Un copil de 3 ani si mama sa au fost raniti intr-un incendiu produs de explozia unui televizor Doua persoane au fost ranite, miercuri, in Breaza, judetul Prahova, dupa ce televizorul cu tub a explodat, iar casa a luat foc. ...continuare.

Perchezitii masive la o grupare de evazionisti. Prejudiciul este urias

publicat 2017-11-28 10:00:02 (Antena3)
Perchezitii masive la o grupare de evazionisti. Prejudiciul este urias Procurorii din cadrul Parchetului de pe lânga Curtea de Apel Ploiesti, împreuna cu politistii din cadrul Inspectoratului Judetean de Politie Prahova - Serviciul de Investigare a Criminalitatii... ...continuare.

Perchezitii in Prahova, Sibiu, Ilfov si Bucuresti. Vizate sunt mai multe persoane banuite de evaziune fiscala si spalare de bani

publicat 2017-11-28 09:30:12 (Romania-TV)
Perchezitii in  Prahova, Sibiu, Ilfov si Bucuresti. Vizate sunt mai multe persoane banuite de evaziune fiscala si spalare de bani Procurorii din cadrul Parchetului de pe langa Curtea de Apel Ploiesti, impreuna cu politistii din cadrul Inspectoratului Judetean de Politie Prahova - Serviciul de Investigare a Criminalitatii Economice, au efectuat marti un numar de 16 perchezitii domiciliare la locuintele unor persoane banuite de comiterea unor infractiuni economice in municipiul Bucuresti si in judetele Prahova, Sibiu si Ilfov. ...continuare.

ANM a emis cod PORTOCALIU de ninsori in Romania! Zonele afectate

publicat 2017-11-27 09:30:02 (Antena-1)
O avertizare cod portocaliu de ninsori abundente si viscol, emisa de Administratia Nationala de Meteorologie (ANM), va fi in vigoare de luni seara, pentru zona de munte a judetelor Brasov, Covasna, Vrancea, Buzau, Prahova, Dambovita si Arges. ...continuare.

Un barbat a fost gasit CARBONIZAT in curtea unei BISERICI

publicat 2017-11-26 18:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Un barbat a fost gasit CARBONIZAT in curtea unei BISERICI O noua persoana a murit carbonizata, la o zi distanta dupa tragedia dintr-o gara din judetul Prahova. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA