Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

ZF LIVE. Dio Boaca, managing partner: Phoenix Media, afaceri de 2 mil. euro din panouri outdoor digitale. Sapte din zece oameni care tranziteaza o intersectie se uita la reclamele care apar pe ecranele digitale ZF LIVE. Dio Boaca, managing partner: Phoenix Media, afaceri de 2 mil. euro din panouri outdoor digitale. Sapte din zece oameni care tranziteaza o intersectie se uita la reclamele care apar pe ecranele digitale Mireasa "abuzata oral" de Marinica Namol a recunoscut totul: "Este foarte rusinos ce am facut! Asa am simtit!" Este oficial! Un GIGANT MONDIAL vine in Romania - Creeaza sute de locuri de munca Este oficial! Un GIGANT MONDIAL vine in Romania - Creeaza sute de locuri de munca Horoscop, sambata, 24 februarie 2018. Berbecii gestioneaza gresit niste situatii, pentru ca nu le inteleg Horoscop, sambata, 24 februarie 2018. Berbecii gestioneaza gresit niste situatii, pentru ca nu le inteleg Agentia de turism CMB Travel: Creste consumul de vacante exotice, exista dorinta de-a experimenta destinatii din afara Europei Agentia de turism CMB Travel: Creste consumul de vacante exotice, exista dorinta de-a experimenta destinatii din afara Europei ANUNTUL facut de Elan Schwartzenberg despre Radu Mazare ANUNTUL facut de Elan Schwartzenberg despre Radu Mazare VIDEO ZF Live. Razvan Gavrilas, BrandMentions: Bugetul pentru promovarea unui brand nou pe online pleaca de la 15.000 euro/an; pentru a intra pe o piata concurentiala e nevoie de minimum 30.000 euro HOROSCOP DE WEEK-END 24-25 FEBRUARIE. Vezi ce te asteapta! HOROSCOP DE WEEK-END 24-25 FEBRUARIE. Vezi ce te asteapta! MISTERUL Black Cube e SPULBERAT: Elan Schwartzenberg anunta cine i-a angajat pe SPIONII sefei DNA, 'pentru a-i dovedi FARADELEGILE' MISTERUL Black Cube e SPULBERAT: Elan Schwartzenberg anunta cine i-a angajat pe SPIONII sefei DNA, 'pentru a-i dovedi FARADELEGILE' O masina a lovit o bariera de securitate langa Casa Alba O masina a lovit o bariera de securitate langa Casa Alba ALERTA Sorina Matei, catre Elan Schwartzenberg: 'De ce l-ati ucis pe Codrut Marta?' Raspunsul care CUTREMURA Romania ALERTA Sorina Matei, catre Elan Schwartzenberg: 'De ce l-ati ucis pe Codrut Marta?' Raspunsul care CUTREMURA Romania Populistul care sfideaza intreaga Europa Populistul care sfideaza intreaga Europa CONDAMNARI GRELE pentru un afacerist controfersat si un procuror, intr-un dosar al DNA CONDAMNARI GRELE pentru un afacerist controfersat si un procuror, intr-un dosar al DNA Proiect major la Camera Deputatilor: Pedepse fara precedent pentru violatori Proiect major la Camera Deputatilor: Pedepse fara precedent pentru violatori Donald Trump avertizeaza in legatura cu faza a doua a masurilor impotriva Coreei de Nord, dupa adoptarea celor mai dure sanctiuni Donald Trump avertizeaza in legatura cu "faza a doua" a masurilor impotriva Coreei de Nord, dupa adoptarea celor mai dure sanctiuni

Stiri locale




Lia Olguta Vasilescu da vina pe multinationale pentru saracia din Moldova si Teleorman

publicat 2017-11-28 21:30:07 (ProTV)
Ministrul Muncii crede ca marile companii sunt de vina pentru somajul din multe zone ale tarii, fiindca se încapatâneaza sa nu-si deschida sedii acolo. ...continuare.

Martor in procesul lui Liviu Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu

publicat 2017-11-28 16:00:33 (Romania-TV)
Martor in procesul lui Liviu Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu Mirela Chera, unul dintre martorii in dosarul in care Liviu Dragnea este judecat pentru infractiuni in legatura cu angajarea fictiva a doua persoane la DGASPC Teleorman, a declarat in fata judecatorilor de la ICCJ ca presedintele CJ "era Dumnezeu" in judet. ...continuare.

DNA ia masuri in dosarul lui Liviu Dragnea: Doua institutii publice au fost notificate

publicat 2017-11-28 15:30:08 (Realitatea-TV)
DNA ia masuri in dosarul lui Liviu Dragnea: Doua institutii publice au fost notificate Directia Nationala Anticoruptie precizeaza ca a trimis notificari catre Ministerul Dezvoltarii Regionale si Administratiei Publice si catre Consiliul Judetean Teleorman, pentru ca aceste institutii sa se constituie parti civile cu privire la prejudiciul invocat de procurori in dosarul "Tel Drum". ...continuare.

Martor, in procesul lui Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu

publicat 2017-11-28 15:30:06 (Mediafax)
Martor, in procesul lui Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu Mirela Chera, martor in dosarul in care Liviu Dragnea este judecat pentru infractiuni in legatura cu angajarea fictiva a doua persoane la DGASPC Teleorman, a declarat in fata judecatorilor de la ICCJ ca presedintele CJ "era Dumnezeu" in judet. ...continuare.

Martor in fata judecatorilor ICCJ: "Dragnea era ca un Dumnezeu acolo in Teleorman; Și acum este"

publicat 2017-11-28 15:30:05 (Libertatea)
Unul dintre martorii care s-au prezentat, marti, la instanta suprema, pentru a da declaratii in dosarul de coruptie al presedintelui PSD, Liviu Dragnea, le-a povestit judecatorilor despre pretinsele interventii ale acestuia la nivelul DGASPC Teleorman si a spus ca acesta "era ca un Dumnezeu" pentru oamenii din judet. Mirela Chera, femeia care le-a povestit judecatorilor […] Post-ul Martor in fata judecatorilor ICCJ: "Dragnea era ca un Dumnezeu acolo in Teleorman; Și acum este" apare... ...continuare.

Un fost politist din Dambovita, ridicat pentru proxenetism! In trecut, barbatul a inghitit banii luati ca mita pentru a ascunde dovada

publicat 2017-11-28 14:15:02 (CanCan)
Un fost politist din Dambovita, ridicat pentru proxenetism! In trecut, barbatul a inghitit banii luati ca mita pentru a ascunde dovada Procurorii DIICOT au efectuat sase prechezitii in judetele Dambovita, Olt si Teleorman, la suspectii banuiti de trafic de persoane, spalare de bani si proxenetism. Acestia racolau tinere din Dambovita, Cluj, Teleorman si Olt pe care le-ar fi exploatat prin practicarea prostitutiei in Spania. Pnrintre cie trei suspecti retinuti pentru 24 de ore si Chita Catalin Marius, potrivit mditv.ro. Polisistul dambovitean, de 45 de ani, a lucrat la Politia Rutiera pana in anul 2008, cand a fost prins in... ...continuare.

Continua audierile in dosarul TelDrum: Cine ajunge astazi in fata procurorilor DNA

publicat 2017-11-28 09:15:03 (Click)
Continua audierile in dosarul TelDrum: Cine ajunge astazi in fata procurorilor DNA Noi audieri in dosarul Tel Drum, in care procurorii anticoruptie l-au pus sub acuzare pe seful PSD, Liviu Dragnea. Potrivit avocatilor, in fata anchetatorilor va da explicatii fostul prefect de Teleorman, Teodor Nitulescu, informeaza Realitatea Tv. Citeste mai departe... ...continuare.

Noi audieri in dosarul Tel Drum. Fostul prefect de Teleorman

publicat 2017-11-28 08:30:10 (Realitatea-TV)
Noi audieri in dosarul Tel Drum. Fostul prefect de Teleorman Noi audieri in dosarul Tel Drum, in care procurorii anticoruptie l-au pus sub acuzare pe seful PSD, Liviu Dragnea. Potrivit avocatilor, in fata anchetatorilor va da explicatii fostul prefect de Teleorman, Teodor Nitulescu. ...continuare.

Elena Udrea: Au existat nereguli la un proiect cu fonduri europene la CJ Teleorman si Tel Drum, dar nu erau "lucruri penale"

publicat 2017-11-27 14:30:12 (Romania-TV)
Elena Udrea: Au existat nereguli la un proiect cu fonduri europene la CJ Teleorman si Tel Drum, dar nu erau "lucruri penale" Elena Udrea a declarat luni ca, in anul 2011, cand era ministru al Dezvoltarii, au fost constatate nereguli la un proiect cu fonduri europene derulat de Consiliul Judetean Teleorman si compania Tel Drum, insa banii nu au fost recuperati deoarece Guvernul a decis sa plateasca de la bugetul de stat corectiile financiare, pe motiv ca nu erau "lucruri penale". ...continuare.

La rascruce de vanturi politice

publicat 2017-11-27 00:45:02 (Capital)
La rascruce de vanturi politice Milioanele dosite in diverse buzunare private de prin Teleorman au un efect din ce in ce mai evident in Romania de maine. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA