Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

INSPECTOAREA SEXY de la ARAD si-a dat DEMISIA

publicat 2017-09-26 15:15:04 (Evenimentul-Zilei)
INSPECTOAREA SEXY de la ARAD si-a dat DEMISIA Violeta Varga, iubita fratelui prefectului din Arad, numita recent in functia de inspector scolar la Arad, si-a dat demisia. ...continuare.

RASTURNARE de situatie in cazul BOMBEI-SEXY din invatamant. Ce a aparut pe internet in urma cu putin timp

publicat 2017-09-26 15:00:02 (Antena3)
RASTURNARE de situatie in cazul BOMBEI-SEXY din invatamant. Ce a aparut pe internet in urma cu putin timp Violeta Varga, angajata sexy de la Inspectoratul Școlar Arad, a demisionat. Cadrul didactic nu a vrut sa pericliteze imaginea ISJ Arad. Conform unui comunicat de presa trimis catre Libertatea de purtatorul de... ...continuare.

Violeta Varga, angajata sexy de la Inspectoratul Școlar Arad, a demisionat. Motivul pentru care a decis sa renunte la functie

publicat 2017-09-26 14:45:02 (Antena3)
Violeta Varga, angajata sexy de la Inspectoratul Școlar Arad, a demisionat. Motivul pentru care a decis sa renunte la functie Violeta Varga, angajata sexy de la Inspectoratul Școlar Arad, a demisionat. Cadrul didactic nu a vrut sa pericliteze imaginea ISJ Arad. Conform unui comunicat de presa trimis catre Libertatea de purtatorul de... ...continuare.

Violeta Varga, inspector scolar la ISJ Arad: "Traiesc din munca de profesor. Pozele de pe Facebook nu mi se par exagerate"

publicat 2017-09-26 14:30:02 (Antena3)
Violeta Varga, inspector scolar la ISJ Arad: Traiesc din munca de profesor. Pozele de pe Facebook nu mi se par exagerate Noul inspector de la ISJ Arad, Violeta Varga, a carei numire în functie a dat nastere unei adevarate controverse, sustine ca se simte hartuita de media. „CV-ul l-am trimis la minister. Deci,... ...continuare.

Angajata sexy de la Inspectoratul Scolar a demisionat: "Eu sunt un biet om care traiesc din munca de profesor"

publicat 2017-09-26 14:15:07 (Romania-TV)
Angajata sexy de la Inspectoratul Scolar a demisionat: "Eu sunt un biet om care traiesc din munca de profesor" Violeta Varga, angajata sexy de la Inspectoratul Școlar Arad, a demisionat. Cadrul didactic nu a vrut sa pericliteze imaginea ISJ Arad. Ea spune ca se simte hartuita si nu intelege de ce oamenii se poarta urat cu ea din cauza unor fotografii. ...continuare.

Sexy-inspectoarea din Arad si-a dat demisia!

publicat 2017-09-26 14:15:01 (CanCan)
Violeta Varga, iubita fratelui prefectului din Arad, numita recent in functia de inspector scolar pe "educatie permanenta" la Arad, si-a dat demisia astazi. Femeia sustine ca a fost hartuita de presa si ca viata si pozele pe care le-a postat pe Facebook nu ar fi trebuit discutate. ...continuare.

Inspectoarea care face ravagii pe Internet se apara: "Eu sunt in invatamant de 20 de ani. Am ajutat multi copii saraci"

publicat 2017-09-26 13:15:01 (CanCan)
Inspectoratul Scolar Arad este in centrul unui scandal mediatic de amploare dupa ce s-a descoperit ca iubita fratelui prefectului de Arad, a carei pagina de Facebook este plina de poze sexy, a fost numita inspector scolar pentru "educatie permanenta" ...continuare.

VIDEO. Un sofer a platit scump dupa ce a facut un gest inconstient

publicat 2017-09-26 12:45:07 (Realitatea-TV)
VIDEO. Un sofer a platit scump dupa ce a facut un gest inconstient Un sofer care a pierdut controlul volanului din cauza vitezei a intrat intr-o bijuterie din Arad. ...continuare.

Un gorjean a "zburat" cu Cielo prin geamul unei bijuterii

publicat 2017-09-26 11:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Un gorjean a zburat cu Cielo prin geamul unei bijuterii Scene incredibile, marti dimineata la Arad. O masina a "zburat" prin vitrina unei bijuterii, patrunzand direct in magazin. Scena s-a intamplat in centrul orasului. ...continuare.

Inspectoare de educatie, provocatoare pe Facebook

publicat 2017-09-26 11:15:02 (Antena3)
Inspectoare de educatie, provocatoare pe Facebook Inspectoratul judetean Arad a facut o achizitie speciala. Nu ne referim la manuale, ci la inspectorul de educatie permanenta. Cu un look extrem de provocator, noul inspector se lauda pe retelele de... ...continuare.