Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Miriuta anunta schimbari la Dinamo: "Putem renunta la playoff"

publicat 2017-10-31 00:15:07 (OnlineSport)
Dinamo se afla intr-un moment de cumpana dupa infrangerea cu Viitorul, scor 0-4, care a scos la lumina un episod petrecut la Piatra Neamt inaintea partidei de Cupa Romaniei cu Aerostar Bacau, cand mai multi dintre jucatori au baut toata noaptea dinaintea meciului castigat greu, cu 1-0. ...continuare.

Cantareata care lucreaza la jandarmerie VIDEO

publicat 2017-10-30 23:45:12 (Romania-TV)
Cantareata care lucreaza la jandarmerie VIDEO O femeie jandarm a primit un premiu surpriza dupa ce a interpretat intr-un concurs doua melodii ce apartin indragitelor cantarete Eva Kiss si Mariana Sura. Ea este din Giurgiu si a reusit sa castige aprecierea juriului la Festivalul National al Artistilor amatori din judetul Neamt. ...continuare.

Declaratii incendiare ale lui Negoita! Și-a facut praf jucatorii si si-a anuntat plecarea: "Filip nu e fotbalist! E adevarat ce s-a intamplat la Piatra Neamt: au facut betie pana dimineata"

publicat 2017-10-30 23:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Declaratii incendiare ale lui Negoita! Și-a facut praf jucatorii si si-a anuntat plecarea: Filip nu e fotbalist! E adevarat ce s-a intamplat la Piatra Neamt: au facut betie pana dimineata Contestat violent de suporterii dinamovisti la rusinea, 0-4, în fata Viitorului, Ionut Negoita a simtit nevoia sa dea totul din casa dupa joc. Patronul dinamovist a confirmat în premiera episodul bahic de la Piatra Neamt, dezvaluit de presa.  "Nu înteleg reactia suporterilor. Ce vor de la mine? Eu am fost si sunt o persoana bine intentionata. ... ...continuare.

Dinamovistii au finalizat ancheta in dosarul "escapada la Piatra Neamt" » "Eu am fost cu Vasile" / "Minti! Nu ti-e rusine?"

publicat 2017-10-30 21:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamovistii au finalizat ancheta in dosarul escapada la Piatra Neamt » Eu am fost cu Vasile / Minti! Nu ti-e rusine? Ionel Danciulescu, directorul sportiv al lui Dinamo, a anuntat finalizarea anchetei în ceea ce priveste presupusa escapada bahica a jucatorilor dinamovisti înaintea meciului din Cupa României, de la Piatra Neamt, cu Aerostar Bacau, scor 1-0. "Am terminat si noi ancheta noastra si mâine veti avea pozitia oficiala a clubului. ... ...continuare.

Dinamovistii au finalizat ancheta in dosarul "escapada la Piatra Neamt"

publicat 2017-10-30 20:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamovistii au finalizat ancheta in dosarul escapada la Piatra Neamt Ionel Danciulescu, directorul sportiv al lui Dinamo, a anuntat ca echipa a terminat ancheta în ceea ce priveste escapada pe care mai multi jucatori au avut-o înaintea meciului din Cupa României, de la Piatra Neamt, cu Aerostar Bacau, scor 1-0. "Am terminat si noi ancheta noastra si mâine veti avea pozitia oficiala a clubului. Eu am fost cu Vasile, puteti sa-l întrebati si pe el, dupa care am ajuns în camera si asta a fost totul. ... ...continuare.

Elevii unui colegiu din Piatra Neamt au intrat in legatura directa cu un astronaut pe de Statia Spatiala Internationala

publicat 2017-10-27 16:15:06 (Romania-TV)
Elevii unui colegiu din Piatra Neamt au intrat in legatura directa cu un astronaut pe de Statia Spatiala Internationala Mai multi elevi ai Colegiului National "Calistrat Hogas" din Piatra-Neamt au intrat in legatura directa radio cu un astronaut de pe Statia Spatiala Internationala (ISS), in cadrul unui proiect NASO. ...continuare.

Caine legat cu lantul de calea ferata de catre un batran din Neamt suparat ca animalul latra si ataca gainile – FOTO

publicat 2017-10-27 11:30:05 (Libertatea)
Caine legat cu lantul de calea ferata de catre un batran din Neamt suparat ca animalul latra si ataca gainile – FOTO Un batran din Neamt a legat cainele fiului sau de sinele de calea ferata suparat ca animalul latra prea mult si uneori ataca gainile din curte. Scenele infioratoare s-au petrecut joi seara, in comuna Podoleni, iar fotografiile cu gestul inuman al barbatului au fost postate pe pagina de Facebook a Miscarii Dreptate pentru Animale. Politia […] Post-ul Caine legat cu lantul de calea ferata de catre un batran din Neamt suparat ca animalul latra si ataca gainile – FOTO apare prima data... ...continuare.

Un barbat din Neamt si-a legat cainele de calea ferata pentru a scapa de el. FOTO

publicat 2017-10-27 10:45:18 (ProTV)
Incident socant petrecut joi seara în comuna Podoleni, din judetul Neamt. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA